7 JLk douane-ambtenaar [f® .PERSONEEL**30^ persont ik zou buiten willen werken, in de havens, aan de grens of op een vliegveld, veel afwisseling, mensen om me heen soneel PERSONEEL 'PWSONEElP#f*on#*' secretaris directie personeelszaken m/v personeel Assistent leiden hoofd van de typekamer (m/v) Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen plaatsvervangend chef administratie/groepsleider ww ^MVAN DEN BERGH-STICHTING BEDRIJFS MAATSCHAPPELIJK WERK f C r. y -va DIRECTIE PERSONEELSZAKEN De directie Personeelszaken zorgt zowel voor de ontwikkeling van het algemene personeelsbeleid voor de gemeente, als voor de onder steuning van de verschillende dienstonderdelen bij de uitvoering hier van. De directie telt 35 medewerkers, verdeeld over een aantal teams en buro's. Voor de komende jaren staat een groot aantal projekten op stapel om te komen tot uitbouw en vernieuwing van het personeelsbeleid. Voor de ondersteuning van de staf-PZ bij de ontwikkelingsaktivitei- ten zoeken we een (deeltijdarbeid mogelijk, min. 30 uur per week) Het gaat om een nieuwe functie. Betrokkene zal met name verant woordelijk zijn voor de organisatorische aspekten van de ontwikke lingsactiviteiten van PZ. We denken daarbij aan het voorbereiden en bewaken van de planning van de staf-werkzaamheden, project-orga nisatie, het verzamelen van gegevens ten behoeve van de beleids- activiteiten, het redigeren van beleids-notities en het verzorgen van de interne en externe informatievoorziening. Betrokkene zal optreden als "inhoudelijk" secretaris van het Georga niseerd Overleg met de vakorganisaties en van de raadscommissie voor personeelszaken. Tevens zal deze medewerker de algemene leiding over het secreta riaat van de directie PZ krijgen (met 3 medewerksters). Voor deze functie zoeken wij mensen met een VWO en enkele jaren vervolgopleiding. Kandidaten moeten analytisch zijn ingesteld en in staat zijn zowel mondeling als schriftelijk helder te formuleren. Hij of zij moet in staat zijn zich snel in het vakgebied in te werken. Het maximum salaris voor deze functie is vastgesteld op 1 3733,— bruto per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere informatie over deze functie wordt graag gegeven door de heer H.M. Bolle, plaatsvervangend hoofd PZ (071-254193). Sollicitaties vóór 25 januari 1982 aan de Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 82.005. J p«om«tPfRtnffP) personeel nmiTCRT TBFAIIIK' ACCOUNTANTS-EN BELASTINGADVIESBUREAU STRIJK Wegens voortdurende uitbreiding van werkzaamheden vragen wij een Opleiding: HAVO - VWO Schriftelijke sollicitaties in te dienen bij: W. D. A. STRIJk Accountant-Administralieconsulent Federatie-Belastingconsulent Hoofdstraat 253 2171 BD Sassenheim Telefoon 02522-191 05 raad voor de zending der nederlandse hervormde kerk Op het bureau van de Raad voor de Zending der Nederlandse Hervormde Kerk komt op korte termijn de vacature van Betrokkene geeft leiding aan een kleine groep van medewerksters, die de brieven, rapporten en verslagen van de Raad gereedmaken. Vereisten zijn: a. een middelbare schoolopleiding met goede beheersing van de Nederlandse taal en passieve kennis van de moderne talen. b. leidinggevende capaciteiten met goede contactuele eigenschappen; c. kennis van en ook kunnen omgaan met moderne schriftverwerkende apparatuur alsmede goede typevaardigheid. Wij zoeken voor deze interessante functie contact met iemand, die in een volledige dagtaak zich voor dit kerkelijk werk wil inzetten. Schriftelijke sollicitaties t.a.v. Ds. M. Vink, worden gaarne vóór 20 januari 1982 ontvangen. Zendingsbureau N.H.K., Leidsestraatweg 11,2341 GR OEGSTGEEST. OOOOOOOOQOO< (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/WAO, WW en ZW. Naast het modern Ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 12 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1500 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. Voor ons rayonkantoor te Haarlem hopen wij op korte termijn in kontakt te treden met een goede kandidaat/kandidate voor de funktie van Funktie-informatie: De werkzaamheden zullen o.m. be staan uit het geven van leiding aan ca. 4 medewerkers, belast met de meldingsadministratie ww. Hij/zij zal - zoals de chef administra tie - regelmatig kontakten onderhou den met werkgevers, werknemers, diverse instanties en de buitendienst- funktionarissen. Verder behoort het tot zijn/haar taak de chef administratie bij diens afwe zigheid te vervangen Funktie-eisen: Naast goede leidinggevende en kon- taktuele eigenschappen zijn voor deze funktie van belang een ruime ervaring in de uitvoering van ww. Het bezit van het diploma Sociale Verzekering (of gevorderde studie hiervoor). Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Opleiding op HAVO-nivo. Kandidaten dienen in de regio Haarlem woonachtig te zijn. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Wij bieden: Het bruto maandsalaris bedraagt - afhankelijk van leeftijd en ervaring - maximaal f 3.795,- exclusief goede sekundaire voorwaarden. Interesse? Met belangstelling zien wij uw schrif telijke sollicitatie tegemoet: perso neelszaken BVG, postbus 276, 3700 EA Zeist. Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon (01719) 19320 De Dr.Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een woon-leefgemeenschap voor circa 1000 geestelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van deze mensen zijn circa 1000 personeelsleden belast, zowel direct als indirect. Wegens vertrek van éèn van onze medewerkers ontstaat binnenkort, binnen de dienst Personeel Organisatie, een vacature voor een CONSULENT(E) (part-time; 20 uur/week) die voornamelijk belast is met Deze betrekkelijk nieuwe functie kent als hoofdtaken: het begeleiden van langdurig arbeidsongeschikte personeelsleden bedrijfsmaatschappelijk werk-zaken in het algemeen voorbereiden op en gedeeltelijk regelen van (vervroegde) pensionering van personeelsleden het onderhouden van contacten met o.a. diensthoofden, bedrijfsartsen en met een aantal externe instanties naar aanleiding van bovengenoemde begeleiding. Ook wordt van hem/haar een bijdrage verwacht m.b.t. de verdere opbouw van de dienst. Voor deze functie vragen wij iemand met een opleiding HBO-IW, bij voorkeur met ervaring in genoemde taken. Goede kennis van de sociale wetgeving is gewenst. Gezien de levensbeschouwelijke uitgangspunten van de inrichting is een christelijke levensovertuiging gewenst. Een psycho-technisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2.078,87 bruto per maand (salarisniveau 1 juli 1981). De c.ao. voor het Ziekenhuiswezen iswan toepassing. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de huidige functionaris, mevrouw M.van Berkel, toestel 411 en/of bij het hoofd van de dienst, toestel 422. Sollicitatie, binnen 14 dagen, te richten t hoofd Personeel Organisatie. 7 de heer H. Schraa, Dat kan bij de DOUANE, maar dan moet U op 1 september 1982 minstens '18 en niet ouder dan 27 jaar zijn. Ook moet U goede ogen hebben (een bril behoeft geen bezwaar te zijn). Misschien heeft U een MULO/MAVO-diploma: dat kan een aanbeveling zijn, maar is niet vereist. Ook als U dit jaar eindexamen doet kunt U dus solliciteren. Heeft U belangstelling? (mnl./vrl.) Solliciteer dan naar de functie van De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaatsvinden aan het Douane-opleidingsinstituut te Elspeet, alwaar U intern zult verblijven. Deze opleiding begint 1 september 1982. Het salaris bij indiensttreding: 18 en 19 jaar f 1853,- per maand 24 en 25 jaar f 2149,- per maand 20 en 21 jaar f 1937,- per maand 26 en 27 jaar f 2220,- per maand. 22 en 23 jaar f 2028,- per maand Daar komt nog bij een vakantie-uitkering van 7V2%. Daar kunnen nog bijkomen een toe lage voor onregelmatige dienst en een eventuele tegemoetkoming in de pensionkosten. Na een volledig kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgt benoeming tot assi stent (maandsalaris max. f 2642,-) met promotiemogelijkheid tot assistent A (maandsalaris max. f 2920,-). Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van Uw capaciteiten af. Schriftelijke sollipitaties onder vermelding van vacaturenummer 1-3388/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, inzenden vóór 20 januari 1982, aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Correspondentie-adres; Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van Uw sollicitatiebrief wordt u door de Belastingdienst toegezonden. Rijksoverheid

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18