[F® uiuHet Motorhuis Katwijk PEl WEEL soneel "PERSONB ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Academisch ziekenhuis leiden Ambachtsweg 1Katwijk.Tel. 01718-29203 centralisten m/v docent^) bezigheidsbegeleiding GEMEENTEPOLITIE LEIDEN twee part-time receptionistes m/v voor 20 uur per week. PM0f£ElP*rs«i>*^ P**on**'PERSChEEL pereoneet Prol Chr. BelaarHentehulx "Os Schutte" Parklaan 58a, 2171 EG Saaaenhelm. Wij vragen voor zo spoedig mogelijk: een KEUKENHULP (mnl./vrl.) Liefst mei enige ervaring. Leeftijd 20 jaar of ouder in de twee weken een Salaris volgens de C.A.O. voor de bejaardentehuizen. Sollicitaties te richten aan de directrice Mevrouw T. J. Konstapel onder bovenstaand adrea of telefo nisch onder nr. 02522-10547. In een in de provincies Noord- en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met ruim 1 milioen inwoners, heeft hel Ie Leiden geves tigde hoogheemraadschap van Ripland laken op hef terrein van onder meer waterkering, water beheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraad schap bestaat uit rond 500 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d., verspreid over het gehele gebied. Op het bureau Financiert van de aldeling Financiële en Personele Zaken kan worden geplaatst een ÉKontrole medewerker m/v Taak: - Primair het verrichten van financiële kontrole- werkzaamheden bestaande uit o.m. het extern verifiéren van door bedri|ven verstrekte gegevens betreflende de vervuilmgswaarde van het afvalwater. Daarnaast wordt van deze medewerker een inbreng verwacht bij de tenuitvoering van de overige afdelingswerkzaamheden zoals o.a. het samenstellen van de begroting en het uit brengen van financiële adviezen, alsmede bij interne financiële kontrolewerkzaamheden. Verasten: - Middelbare schoolopleiding, diploma M.BA ol gelijkwaardige vakopleiding en meewarige ervaring op het gebied van kontrolewerkzaam heden bij de rijksbelastingen of een accoun tantskantoor. Salaris: - Afhankelijk van ervaring oplopend tot maximaal f 3.658,- bruto per maand De bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoor waarden zijn van toepassing. Aan de secretaris-rentmeester gerichte sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan het hoofd Financiële en Personele Zaken van Rijnland, Breestraat 59, 2311 CJ Leiden, met vermelding van vacature nummer 82-FIN-1. Hoogheemraadschap van Rijnland E5 assistenten (mni./vri.) Ministerie van Verkeer en Waterstaat directie Financieel-Economische Zaken, afdeling Financiële Inspectie De afdeling Financiële Inspectie is belast met de controle van de onder het Ministerie ressorterende diensten en bedrijven, alsmede met het instellen van bijzondere onderzoeken bij bedrijven en organisa ties. waaraan subsidies zijn toegekend. Voorts wordt controle uitgeoefend m b t waterstaatkundige wer ken. Daarnaast vervult de Afdeling een belangrijke adviesfunctie op vnl. bedrijfseconomisch en administratief-orgamsatorisch gebied. Functie-informatie: als 3e assistent onder leiding verrichten van controlewerkzaamheden volgens daartoe vastgestelde werkinstructies. Vereist: diploma HAVO/MEAO. diploma MBA. SPD I of studerend voor het algemeen deel van de NIvRA- studie. B v k. enige controle-ervaring. Standplaats: "s-Gravenhage Salaris: max. f 3658,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 30 januari 1982. Chef (mnl./vrl.) administratie restaurantbedrijf vac. nr. f-3752/ri58 Tweede Kamer der Staten-Generaal Functie-informatie: onder de functionele verant woordelijkheid van de comptabele, zorg dragen voor de boekhoudkundige verwerking van de goederen en geldstroom binhen het restaurantbedrijf waarbij o.m. gebruik wordt gemaakt van een bureau computer; meewerken aan de ontwerpraming voor het Restaurantbedrijf als onderdeel van de raming van de Tweede Kamer; voeren van correspondentie: leiding geven aan een drietal medewerkers. Vereist: MBA of een hiermee vergelijkbare oplei ding; ervaring in een soortgelijke functie, b.v.k. bin nen de horeca. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3215.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 6 februari 1982. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7'/,% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Technical Service is een onafhankelijk teken- en kal- kulatiebureau voor installatietechniek. Zij werkt in opdracht van adviesbureaus, installatie bureaus. architektenbureaus. aannemingsbedrij ven. overheidsinstellingen, nutsbedrijven en de in dustrie. Het bureau heeft thans drie vestigingen, een totaal personeelsbestand van ca. 80 mensen en een groei end aantal opdrachtgevers. Dat is de balans van een snelle expansie in de eerste vijf jaar van Techni cal Service. Gezien onze uitstekende toekomstperspektieven, liggen er bij ons bedrijf aantrekkelijke kansen voor de man of vrouw die nu solliciteert naar de vakature aankomend techniker (cv-airco) tekenaar (cv-airco) techniker (electra) Salaris, vergoedingen, studiemogelijkheden e.d. zijn geheel in overeenstemming met de aard van de ze aantrekkelijke funktie. Ons kantoor is goed bereikbaar met openbaar ver voer Met de auto makkelijk bereikbaar vanaf hoofd weg Den Haag - Amsterdam. Schriftelijke sollicitaties voor deze funkties gaarne richten aan de direktie van Tetebu Technical Service „West" b.v., Pluimgras 44, 2318 TM Leiden. IJsselsingel 58. 5215 CM Den Bosch 073-123466 Pluimgras 44. 2318 TM Leiden 071-213637 Chr Geurtsweg 1. 7300 AB Apeldoorn 055-422522 Laboratorium Kliniek voor Kindergeneeskunde analist m/v klinisch chemisch vac.nr. 610.S.65.01.LD Taken: - verrichten van prikwerk, met name vingerprikken; - uitvoeren van laboratoriumbepalingen met name bloedgasmetingen Na en K, C1 en Ca volgens handmethoden; - uitvoeren van kwalitatief urine- en faecesonderzoek. Gevraagd: - HBO-A klinisch chemisch; - ervaring noodzakelijk i.v.m. zelfstan dige uitvoering van de werkzaam heden. Salaris: afhankelijk van ervaring na diplomering max. f2920 brulopermaand. Informatie: dr. M.A.H. Giesberts (071 -14 7222, toestel 4957). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. de Regionale Brandweer Rijnland en de Centrale Post Ambulancevervoer, regio Leiden en omstreken hebben besloten gezamenlijk een centrale meldpost te vestigen in de brandweerkazerne aan de Gooimeerlaan te Leiden. Het ligt in de be doeling, dat deze meldpost in het voorjaar In bedrijf gesteld zal wor den. Voor de bezetting van deze meldpost worden gevraagd: De meldpost dient dag en nacht bezet te zijn, zodat de centralisten in ploegendienst moeten werken en ook in de weekeinden regelma tig dienst zullen hebben. Een gespecialiseerde opleiding is niet vereist, aangezien een korte opleidingscursus zal worden gegeven, gericht op de alarmering ten behoeve van brandweer en ambulancevervoer. Wel worden hoge eisen gesteld t a v. stress-bestendigheid en nauw keurigheid. Voor deze functie wordt als eis gesteld: - bereidheid om in continu-dienst te werken - Mavo of overeenkomstige opleiding - goede spreek- en uitdrukkingsvaardigheid. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Kandidaten die in de regio wonen hebben de voorkeur. Geboden wordt: - salariëring met een maximum van f 2432, per maand - 7,5% vakantietoeslag - 20% toeslag voor continu-dienst. Vrouwen die belangstelling hebben voor de functie wordt met klem verzocht te solliciteren Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van vacaturenummer 82.001 De Hartekamp is een katholiek instituut voor de begeleiding en verzorging van 425 geestelijk gehandicapte mannen, jongens en meisjes. Ten behoeve van de interne opleiding tot Z-verpleegkundige vragen wij een De taken zijn: het geven van lessen spel (12 uur) en handenarbeid (8 uur); deelname aan regionaal overleg van docenten bezigheids begeleiding; participatie binnen de vakgroep agogiek. Werkervaring in de zwakzinnigenzorg is vereist. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de richtlijnen van de NZR. Kandidaten kunnen, alvorens te solliciteren, telefonisch inlichtingen inwinnen bij de heer Th. van der Donk, hoofd Opleidingen (tel. 02502 8941). Schriftelijke sollicitaties met opgave van bevoegdheid en les- ervaring, kunnen worden geadresseerd aan de afdeling Personeelszaken van De Hartekamp, Postbus 2&, 2120 AA Bennebroek. DE HARTEKAMP HEEMSTEDE HERENWEG 5 Bij de Beheersdienst kunnen op korte termijn worden geplaatst: De werkzaamheden bij de receptie worden verricht op werkdagen van 08.00 tot 19.00 uur. De receptionistes zullen derhalve wisselende werktijden hebben. Zij zul len ook worden ingeschakeld bij de bediening van de telefooninstallatie. Vereisten: Middelbare schoolopleiding. kennis van de moderne talen, goede contactuele eigenschappen, behoorlijke typevaardigheid, goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, bekendheid met de bediening van een telefooninstallatie. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 1.216, per maand bij 20 uur per week bedragen. Nadere inlichtingen omtrent deze functie kunnen worden ingewonnen bij de chef'van de Beheersdienst, de heer F.B.M. van Toor of diens vervan ger, de heer D. Visser, telefoon 071-149961toestel 117 of toestel 147. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen zenden aan de Commissaris van politie, postbus91012300 PC Leiden. "vrouwen die beiangstelling hebben voor deze functie word, met klem verzocht te solliciteren. Het Motorhuis Katwijk is Opel-dealer voor Katwijk en direkte omgeving. Wij verkopen dus de auto die al 13 jaar het meest gekocht wordt in Nederland. Voor de verkoop van ons merk en alle zaken die hiermee ver band houden,zoeken wij een steengoede Autoverkoper. Ervaring in de ver koop van auto's is een vereiste. Voor de man die gericht en systematisch kan werken, bieden wij een prima funktie in een jong en dynamisch bedrijf. Bel nu, of solliciteer schriftelijk. Het Motorhuis Katwijk, Ambachtsweg 1 2222 AH Katwijk. Tel.: 01718-29203. Direkteur R. van Vreedendaal Privé 01718-22608.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 16