sonsa"SSEBKÜIEI TOHffiffiHF Fïliaalleidster. MS MODE PERSONEEL WAAROM WERVEN cz /k i"^ SCHAKENBOSCH in het LEIDSCH ^DAGBLAD? 't is een krant met ruim 50.000 abonnees en met 150.000 geïnteresseerde lezers de advertentietarieven zijn attractief de inzendtermijnen zijn altijd haalbaar de zetters zijn punctuele dienstverleners. bij het L.D. kan veel en dat kan snel! LEIDSCH m DAGBLAD f" MEDEWERK(ST)ER EXPORTMAN ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER medewerker m/v st*bernardus leerling ziekenverzorgende TYPISTE twee directiesecretaresses DIACONESSENHUIS LEIDEN PöfflNEElP*"«"«* PERSC>££Prv:r— pencneH p&sctta personeel Schakenbosch is een psychia trisch centrum in Leidschendam (tussen Leiden en Den Haag). Het omvat 6 paviljoens, gelegen in een fraaie omgeving, die plaats bieden aan gemiddeld 485 patiënten. Onze activiteitensector kent 4 vakgroepen, elk werkend van uit een beperkte doelstelling. Voor de vakgroep arbeid zoeken we een activiteitenbegeleider (m/vr) Wij denken aan kandidaten met een diploma MBO-AT of MBO-AB. Zij die in opleiding zijn voor deze diploma's worden ook uit genodigd te solliciteren. Leeftijd 20 25 jaar. In verband met de samenstelling van het team gaat de voor keur uit naar vrouwelijke kandidaten. In de vakgroep arbeid wordt ambachtelijke en industriële ar beid en montage- en verpakkingswerk verricht. Inlichtingen over deze functie worden u graag verstrekt door de heer D.A.CIadder, hoofd activiteitensector, tel. 070-20 92 52. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd per soneelszaken, Veursestraatweg 185, 2264 EG Leidschendam. Schakenbosch maakt deel uit van "de open Ankh", stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg en heeft een christelijke signatuur. Schakenbosch psychiatrisch centrum Leidschendam Veursestraatweg 185 2264 EG Leidschendam Tel. (070)20 92 52 MS Mode is een snelgroeiend detailbedrijf in dames- confectie en bonneterie met 70 filialen door het gehele land. Onder het motto ,,MS maakt mode betaalbaar" brengen wij actuele en draagbare mode. Voor onze vestiging te Leiden, zoeken wij een filiaalleidster met bij voorkeur middelbare opleiding en textiel ervaring. Onze gedachten gaan uit naar een kracht met ervaring in de detailhandel, die graag zelfstandig wil werken. U moet goed kunnen organiseren, administratief inzicht hebben, in staat zijn op enthousiaste wijze leiding te geven en uiteraard een sterk gevoel voor mode bezitten Natuurlijk ontvangt u bij het vervullen van deze taak veel steun van het hoofdkantoor. Wij bieden een uitstekend salaris, zomer- en wintervakantie, 5-daagse werkweek in een gezond dynamisch bedrijf met een goede sfeer. Hebt u belangstelling voor deze functie, dan nodigen wij u uit schriftelijk te solliciteren bij MS Mode B V Basisweg 52, 1043 AP Amsterdam t.a.v. afd. personeelzaken. Voor nadere informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer H. Kits, tel. 020 - 110911. Uw advertenties staan bij velen in een goed blad! .O. Ziekenfonds Leiden en Omstreken vraagt op korte termijn wegens uitbreiding van de werkzaamheden van de afdeling Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten (A.W.B.Z.) Het ligt in de bedoeling dat degene die wij zoeken zich in hoofdzaak gaat bezig houden met het behandelen van aanvragen tot opneming in A.W.B.Z.-inrichtingen alsmede alle daarmee verband houdende werkzaamheden. Voor deze vacature gaat de voorkeur uit naar kandidaten met de navolgende kwalifi caties: - bij voorkeur in de leeftijd van 20-25 jaar - met enige administratieve ervaring - een zekere mate van rekenkundige vaardigheid - die nauwkeurig kunnen werken - die over de nodige souplesse beschikken om de grote verscheidenheid aan werk zaamheden op deze afdeling te verrichten - met enige typevaardigheid bij voorkeur blijkende uit het bezit van een typediploma - schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - die in staat zijn om een goed telefoongesprek te voeren - interesse m.b.t. het uitvoeren van Sociale Verzekering Wetgeving Gezien de aard van de te verrichten werkzaamheden achten wij het bezit van een M.A.V.O.-diploma aangevuld met Nederlandse handelscorrespondentie dan wel H.A.V.O.-opleiding gewenst. Bereidheid dient verder ^anwezig te zijn tot het volgen van de interne opleidingen van het ziekenfonds en een cursus, voor het diploma Nederlandse handelscorresponden tie indien dit nog niet in het bezit is. Wij bieden aan: - salaris overeenkomstig de C.A.O. voor ziekenfondsen - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - mogelijkheid tot deelneming aan pensioen- en spaarregeling - 71/2% vakantietoeslag - 61/2% einde jaarsuitkering Nadere Informaties kunnen worden verkregen bij de chef van de afdeling de heer P. M. Baak, telefoon 071-31.11.41 toestel 223. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de heer J. C. H. Kool, onder vermelding van "sollicitatie" in de linker bovenhoek van de enveloppe. stelt zich part-time beschikbaar voor het redigeren of verbeteren van correspondentie, offerten etc. speciaal voor Engelstalige gebieden. Telefoon 015-126139 DE STICHTING INTERKRUIS LEIDEN vraagt per 1 maart een Interkruis Leiden is een Stichting met ruim 15.000 leden, welke zich voornamelijk richt op de thuisgezondheidszorg. Aanvragen voor hulp van de wijkverpleegkundigen, uitlenen van verple- gingsartikelen en ledenadministratie vindt plaats via het Centraal De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - Het te woord staan van kliönten, zowel mondeling als per tele foon. - Het uitlenen van verplegingsartikelen en de daarbij behorende administratie. - Het typen van verslagen en brieven. - Verzorging van de ledenadministratie. i8.30-12.30 en van Eén maal per veertien dagen op zaterdag van 9.00 -11.00 uur. Vereisten voor deze funktle zijn: - goede kontaktuele eigenschappen. - zelfstandig kunnen werken. - goede typevaardigheid. - accuratesse. - goede beheersing van de Nederlandse taal. gerichte adminl- Inllchtlngen te verkrijgen bij Marge van Polanen, tel. 071- 121753, tueeen 9.00 - 12.00 uur. Sollicitaties te richten aan het Centraal Buro, afd. Perso neelszaken, Middelweg 38, 2312 KJ Lelden. Bij de Directie Burgerzaken kan binnenkort worden geplaatst een: van de groep inlichtingen en reisdocumenten (deeltijd mogelijk voor 16, 20 of 24 uur per week) Functie informatie: - verstrekken van inlichtingen uit het bevolkingsregister - verzenden van behandelde schriftelijke verzoeken en overige post - gereedmaken van aangevraagde paspoorten en toeristenkaarten beantwoorden van telefonisch gestelde vragen over afdelingsaan gelegenheden - vervangen van beheerder van de afdelingskas bij afwezigheid Functie-eisen: - bezit van ten minste het diploma Leao of Mavo-4 of een opleiding op gelijkwaardig niveau - grote mate van accuratesse - typevaardigheid - goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Aanstelling vindt plaats op een maximum salaris van f 2642, bruto per maand afhankelijk van leeftijd en ervaring. Wie belangstelling heeft voor deze functie kan binnen 14 dagen een brief schrijven aan Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van vacaturenummer 82.002. Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis I hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 In samenwerking met het psychiatrisch ziekenhuis "Sancta Maria" te Noordwijk vindt, voor ons 114 bedden tellende verpleeghuis, de opleiding plaats voor die per 1 maart 1982 weer van start gaat. Voor deze opleiding kunnen wij nog een aantal jonge mensen van minimaal 17 jaar plaatsen, die een minimum opleiding hebben van 3 jaar voltooid voortgezet onderwijs, b.v. diploma Mavo-3 of L.H.N.O./T-stroom, Inas, O.V.B. of B.V.B.-I. De opleiding duurt 2 jaar en 10 weken en wordt afgerond met het examen voor het Staatsdiploma Ziekenverzorgende. Salariëring en sekundaire arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen over deze opleiding kunnen worden ingewonnen bij het koördinerend hoofd verplegingsdienst de heer P.H.J.M. ter Linde of het koördinerend hoofd opleiding mevrouw Zr. A.B. Wildoër-van der Werf. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, te richten aan de direktie. Notaris Mr. J. Karstens te Lelden vraagt ervaren De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het ver vaardigen van aden, concepten, contracten en corres pondentie. Voor deze functie wordt verlangd de nodige ervaring en tenminste Mavo-opleiding. DE NEDERLANDSE VERENIGING VAN ONDERNEMERS IN HET CARROSSERIEBEDRIJF roept sollicitanten op voor de funktie van SECRETARESSE Tot haar taak behoren o.m. het verzorgen van corres pondentie. het notuleren van vergaderingen van orga nen van de vereniging, het bijhouden van het archief, e.d. Voor de uitoefening van deze funktie zijn vereist een middelbare schoolopleiding, de diploma's typen en ste no Nederlands, en een goede kennis van de Nederland se en Engelse taal. Ervaring in een zodanige funktie en het bezit van het secretaresse-diploma strekken tot aan beveling, In de werkzaamheden zijn ook voor een be langrijk deel type-werkzaamheden begrepen. Sollicitaties te richten aan de Directie van de FOCWA. Postbus 1050, 2340 BB Oegstgeest. Het directiesecretariaat van het Diaconessenhuis te Leiden, heeft op korte termijn plaats voor die ieder een 75%-deeltijdaanstelling zullen krijgen. Functie-eisen: opleidingsniveau minimaal HAVO; directiesecretaresse opleiding; enige jaren ervaring; geschiktheid tot nauwe samenwerking met elkaar en bereidheid tot het overnemen van eikaars werk. Eén van beiden zal in hoofdzaak belast worden met het secrètariaatswerk ten behoeve van de directeur bedrijfsvoering Werktijden: van 08.30-12.30 en 13.30-15.30 uur. De tweede medewerkster zal in hoofdzaak belast worden met het secretariaatswerk ten behoeve van de directeur patiëntenzorg Werktijden: van 10 30-12.30 en 13.30-17.30 uur. Voor deze functie is enige bekendheid met de medische terminologie gewenst. Inlichtingen over beide functies kunnen worden verkregen bij mevrouw M. van Dort-Clements, directiesecretaris, telefoon 071-155960, toestel 220/221. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het hoofd personeelszaken van het Diaconessenhuis, onder vermelding van vacaturenummer 18-3, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18