mededelingen gemeentebestuur 1 1 1 1 leiden 4 tm 8 jan. '82 Gemeente Alphen aan den Rijn AUTOVERHUUR leiden HET NIEUWE )AAR HALVE MAATREGELEN Indische specialiteiten AUTOMEER B.V. SUZUKI AUTOMEER B.V. OCCASIONAUTO'S Automeer B.V. Het oude jaar voorbij begint met prijzen, die je nergens meer vindt. Omdat wij niet mogen zeggen hoeveel voordeel u op ZA TERDAG 2 januari a.s. bij ons kunt krijgen, nemen wij geen Bijv.: DAMESNACHTHEMDEN vanaf 15,- HERENPYJAMA'S.... vanaf 15," KINDERPYJAMA'Svanaf 10,- DUSTERSvanaf/25,- Zo ook voor: zeitmaakmodestotfen (geen voe- ringetotfen), baby bovenkleding, flanellen la- kena en hoeslakens, badpakken, bikini's, be werkt jongens- en meisjesondergoed, panty met nopjes, alle hulshoudtextlel, handschoe nen, sjaals, mutsen, maillots, sokken, kniekou sen, overalls, stofjassen, bewerkte hereneUps, borduurstramlens Dit alles bij: PLEIN 43 TEL.071-766221 Loodgietersbedrijf Richard Barendse en medewerkers Maertourgerttade 45 Leiden wenst u een voorspoedig 1982 Noordeinde 51, Leiden Wij wensen al onze klanten een gelukkig nieuwjaar Vandaag zijn wl| geopend van 16.00 tot 20.00 uur Morgen nieuwjaarsdag van 17.00 tot 22.00 uur Ook voor het afhalen Burgemeester en wethouders van Alphen aan den Rijn maken bekend, dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet vergunning ic verlenen aan de heer C. J. R. Maat te Alphen aan den Rijn voor het verbouwen en uitbreiden van de woning Rietveldsepad 17. Een ieder wordt in de gelegenheid gesteld van het bouwplan kennis te nemen en eventuele bezwaren tegen het verlenen van de vergunning uiterlijk 14 januari 1982 schriftelijk in te dienen bij burgemeester en wethouders van Alphen aan den Rijn, Burgemeester Visserpark 30, 2405 CR Alphen aan den Rijn. De op het bouwplan betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 31 december 1981 tot en met de hiervoor genoemde datum op het raadhuis, afdeling algemene zaken en stadsontwikkeling (kamer 8). voor een ieder ter inzage. Alphen aan den Rijn, 30 december 1981 Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, M. Paats De secretaris, G. H. H. van Resteren l.s. •elen, herenstraat telefoon 071 Jacques Inge Maijon Luxe en bestel CÜD Het Motor huis odk op LPG. Vondellaan80. Lelden.Tel.071 -769513 JOK^ ZATERDAGS GEOPEND VAN 9.00-17.00 UUR (Jet Motorhuis laat Leiden rijden. Oók in een betrouwbare huurauto! anMBi wensen alle cliënten voorspoedig 1982 met veel rijplezier. Wil doen u een goede geste! Een euto gebruikt of nieuw Bovag-Automeer Is altlld de beste! Hoge Rijndijk 4, Lelden, tel. 125259. !f 'jillf |ji iii1 i11 ,ii'j it /I,#ti y t 'n^lllllllllllllllllllll!!lllllilii Commissie vergaderingen Projectgroep vergadering i 10.30 i i kamer Commissie voor Financiën. Woensdag 6 januari a.s. om 20.00 uur in de raad zaal van het stadhuis. In deze vergadering zullen voorstellen worden besproken welke onlangs in diverse vergaderin gen van andere commissies aan de orde zijn ge weest en waarvan nu in hoofdzaak de financiële aspecten zullen worden bezien en verder: Overboeking doelsubsidie t.b.v. automatisering diabestand Lakenhal naar begroting 1982. Hertaxatie onroerendgoedbelasting. Wijziging aanstelling medewerkster dir.P.Z. Verduisteringsgordijn voorlopig filmlokaal B.L.O. school Marnixstraat. Ontwerp-brief over openbaarheid van belastingge gevens. Verhuur van grond gelegen in het Morskwartier t.b.v. vestiging noodapotheek. Verhuur en ingebruikneming grond nabij P.C. Hooftlaan/Vondellaan aan de Eerste Leidse School vereniging. Diverse verlengingen van rekening-courant-kredie ten. Wijziging van de gemeentebegroting en van de be groting van het saneringsbedrijf voor het dienst jaar 1980. Afrekening subsidie Dierenasiel. Afrekening bijdrage begraafplaats 1980. Secretariaatswerkzaamheden directie P-Z. Discussie over procedure begrotingsbehandeling. Toelichting over de procedure rond gemeentega ranties. Aan deze commissievergadering gaat een gezamen lijke vergadering met de Commissie Maatschappelijke Aangelegenheden en Volksgezondheid vooraf. Aan de orde komt dan het punt: Wijziging begroting 1982 (maatschappelijke dienst verlening 9n (kinder-dagverblijven) Commissie voor Volkshuisvesting, Bouwzaken, Sport en Recreatie. Donderdag 7 januari a.s. om 20.00 uur in de raad zaal van het stadhuis. Agenda: Nota wijziging Woonruimteverdeling. Nota RCL/Statistiek inzake bouw woningkarto- theek. Nota inzake uitgifte in erfpacht perceel grond in de Waard. Nota inzake ruiling Atjehstraat 130 tegen perceel industrieterrein in de Waard. Nota inzake aankoop Opaalstraat 128. Aankoop perceel weiland in de Stevenshofjespol- der. Afkoop erfpacht IGB - Morssingel. Nota inzake ruiling perceelsgedeelten aan de Mau- ritsstraat Maresingel Donderdag 7 januari a.s. on 112 van het stadsbouwhuis. Agenda: Huisaansluitingen, woningverbetering en voorlich ting. Gebied 14 (Kooihof). Lage Rijndijk. Gebied 21 (Lombokstraat-Driftstraat-Madoerastraat- Atjehstraat-Timorstraat). gebied 25 (Borneostraat-Ambonstraat). gebied 28 (Soembastraat-Balistraat-Atjehstraat-Ti- morstraat). Plan Kooipark. Bovenstaande vergaderingen zijn open baar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover in formatie vragen in het informatie-cen trum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 17.00 uur. Verkeers maatregelen Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter kennis van belanghebbenden dat zij voornemens zijn "de hierna te noemen verkeersmaatregelen vast te stellen: De Kooi Intrekken van het éénrichtingverkeer voor motorvoer tuigen op de Hambroeklaan. Stationskwartier Instellen van een geslotenverklaring voor alle verkeer in beide richtingen van de voorrijstraat op het Sta tionsplein, voor het stationsgebouw, met dien ver stande dat autobussen in lijndienst en tëxi's hiervan zijn uitgezonderd. Aanwijzing als verplicht fietspad in beide richtingen van het fietspad gelegen aan de noord-westzijde van de Oegstgeesterweg, voorzover gelegen tussen de Willem de Zwijgerlaan en de Rijnsburgerweg. Noordvest Aanwijzing als onverplicht fietspad van het fietspad aan de noordzijde van de Langegracht, voorzover ge legen tussen de Noorderstraat en de Reineveststeeg in de richting van de Reineveststeeg. Koppelstein Aanwijzing als voorrangssplitsing van de splitsing van de Hoge Morsweg met de Smaragdlaan, met dien verstande dat voorrang moet worden verleend aan het verkeer rijdende op de Smaragdlaan en de Hoge Morsweg, voorzover gelegen tussen de Sma ragdlaan en de Haagse Schouwweg. Aanleggen van een voetgangersoversteekplaats op de Hoge Morsweg ten zuiden van de Pal Maleter- straat en ten zuiden van de Sjahrirstraat. Aanwijzing als algemene invalidenparkeerplaats, te vens parkeerverbod voor anderen, van een parkeer vak aan de westzijde van de Hoge Morsweg, voorzo ver gelegen tussen de Pal Maleterstraat en de Sjahrir straat. Academiewijk Instellen van éénrichtingverkeer voor alle verkeer be halve voetgangers, fietsers en bromfietsers in: 1de Doelensteeg in de richting van het Rapenburg. 2. de Groenhazengracht, voorzover gelegen tussen de Doelengracht en het Rapenburg, in de richting van de Doelengracht, met dien verstande dat de huidige lengte- en breedtebeperkingen van kracht blijven. Instellen van een tijdelijk verbod stil te staan aan de westzijde van de Rembrandtstraat ter hoogte van perceel nr. 10. Instellen van een tijdelijk verbod door te gaan in de richting van het Noordeinde bij nadering van verkeer uit de tegengestelde richting op de Rembrandtstraat ter hoogte van perceel nr. 10. Intrekken van de uitzondering, die voor het bedie nend verkeer is gemaakt om tegen het verkeer in te rijden op het Rapenburg, voorzover gelegen tussen de Kolfmakersteeg en de Nonnensteeg, in de richting van de Nonnenbrug. Pieterswijk Diversen plan tot de gemeenteraad heeft gewend of die be zwaren heeft tegen de wijzigingen, die bij de vast stelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht, schriftelijk bezwaren tegen het vastgestelde plan in dienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland,. Koningskade 1-2, 2596 AA 's-Graven- hage. Uitnodiging nieuwjaarsreceptie Met de beste voornemens bezield gaat ieder van ons straks het nieuwe jaar weer beginnen. Aan het begin van dat nieuwe jaar willen wij u graag uitnodigen om in het Stadhuis samen met het ge meentebestuur het glas te heffen op een voorspoedig 1982. Op maandagavond 4 januari a.s. staan de Bur gerzaal en aangrenzende ruimten hiervoor open tus sen 20.00 en 22.00 uur. De burgemeester zal om 20.30 uur een korte nieuw jaarstoespraak houden. De leden van de gemeenteraad en ons college zullen het op prijs stelten u tijdens deze nieuwjaarsbijeen komst te ontmoeten. Van deze gelegenheid maken wij tevens gebruik om u een plezierige jaarwisseling toe te v Burgemeester en Wethouders van Leiden. Instellen van éénrichtingverkeer voor alle verkeer be halve voetgangers, fietsers en bromfietsers in de Kloksteeg, voorzover gelegen tussen het Rapenburg en het Pieterskerkhof in de richting van het Rapenburg. (Het betreft hier een aanpassing van de bebor- ding). De eerder gepubliceerde maatregelen betreffende het tussenplan Rapenburg blijven gehandhaafd. Voor zover nodig zullen de nu op bo vengenoemde wegen geldende ver keersmaatregelen worden aangepast. De op de voorgenomen verkeersmaatregelen betrek king hebbende tekeningen liggen, voorzien van een bijbehorende korte toelichting, met ingang van heden gedurende 14 dagen ter inzage op het Bureau Voor lichting van het Stadhuis. Gedurende die periode be staat de gelegenheid tot het indienen van schriftelijke bezwaren tegen het vaststellen van die maatregelen. Belanghebbenden worden voorts in de gelegenheid gesteld te worden gehoord in de openbare vergade ring van de Verkeerscommissie, die zal worden ge houden op woensdag 20 januari aanstaande in de Kantine van het Stadsbouwhuis, aanvang 15.30 uur. Bestemmingsplan Groenoord Met ingang van 4 januari 1982 ligt gedurende één maand in kamer 213 van het Stadsbouwhuis, Lange gracht 72 voor een ieder ter inzage het bestemmings plan Groenoord. Dit plan is op 9 november 1981 door de Raad vastge steld. Het gebied waarvoor het bestemmingsplan geldt, wordt begrensd door de Maresingel. Haarlem mertrekvaart. Gabriël Metzustraat. Floris Versterlaan en vervolgens de Willem de Zwijgerlaan, Koning straat en het Zwarte Pad. In vergelijking met het ontwerp van dit plan zijn in de voorschriften, de toelichting en de plankaart wijzi gingen aangebracht. Gedurende de hierboven genoemde termijn kan een ieder die zich tijdig met bezwaren tegen het ontwerp Uitbreiding van de woning Smaragdlaan 11. Burgemeester en Wethouders van Leiden maken be kend, dat zij voornemens zijn, met toepassing van tikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening er artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te ver lenen voor uitbreiding van de woning Smaragdlaan 11 Het bouwplan ligt met ingang van 4 januari 1982 ge durende veertien dagen voor een ieder ter inzage op kamer 108 van het stadsbouwhuis, Langegracht 72 Een ieder wordt in de gelegenheid gesteld binnen de termijn van tervisie-legging schriftelijke bezwaren te gen het verlenen van de bouwvergunning bij Burge meester en Wethouders in te dienen.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 8