Een Club 8 kado kent vele mogelijkheden. "DE MANSE" EEN MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER Zig-Zag Forms b.v. activiteitenbegeleider m/v stichting centrum st.bavo noordwijkerhout DOKTERS ASSISTENTE 'T WIJKVERPLEEGKUNDIGE M.G.Z. 01 H.B.O.V. RUBRIEK PERSONEEL Drukkerij Stuurman b.v. Je begint met een of twee kubussen en zo heb je al een praktische boekenkast - of je start met een buro. Dan bouw je verder kubus na kubus en je boeken kast groeit uit tot een hele Club 8 kamer - een plaats waar al je vrienden je het liefst ontmoeten. De jonge stijl met oog voor de toekomst. MEER DAN 100 JAAR HART VOOR UW HUIS AMBACHTSWEG 19 T HEEN) KATWIJK TEL. 01718-20300 breestraat 106 2311 cw leiden telex 39302 majsb-nl tel.071-12504 Klljanpad 2, Leiden Z.W. Het Bestuur van bovengenoemde school voor Prot. Chr. Individueel Onderwijs vraagt per 1 februari voor 5 uur per week (bij voorkeur prot. chr.) Voor inlichtingen: H. J. Nieuwstraten (schoolleider, tel. 071-311940 (sch.) 071-155944 (hs.) Sollicitaties voor 11 januari te richten aan de secretaris Mr. A. de Wolf, Spiegheldreef 10, 2353 BL Leiderdorp. m Zig-Zag Forms b.v is. een fabrikant van bedri|fsformulieren. Wij produceren het gehele scala van ket- tingtormulieren, dra- gerbaansets, snap- out sets, laserprint formulieren, kortom alle grafische produk- ten voor computer en tekstverwerking. Ter versterking van onze verkoopbuitendienst zoeken wij contact met: twee jonge enthousiaste vertegenwoordigers voor de rayons Amsterdam e.o. en Rotterdam/ Den Haag. In verband met de grote mate van zelfstandig heid waarmee de werkzaamheden worden uitgevoerd, vragen wij: minimaal twee iaar ervaring als vertegen woordiger. Verkoopervaring in de kantoor-branche is een vereiste passende vooropleiding (HAVO/MEAO) goede contactuele eigenschappen/represen tatief optreden leeftijd ca. 25 jaar. De nieuwe medewerkers kunnen rekenen op een goede begeleiding en ondersteuning van een voortreffelijk binnendienst-team, alsmede op een salaris dat in overeenstemming is met de geboden lunctie. Ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Sollicitaties met beknopte omschriivmg van ervaring en levensloop met pasfoto vóór 31 december te richten aan: Zig-Zag Forms b.v. la.v.: de heer BA de Boer Energieweg 9, 2382 NA Zoeterwoude. STICHTING WELZIJN De stadsvernieuwing is in Leiden in volle gang. In de binnenstad is voor (bijna) elke wijk een verbeterings- en een bestemmingsplan ge maakt en verkeert men thans in de uitvoeringsfase. Dat betekent voorbereiding en realisering van nieuwbouwplannen (veelal in de wo- ningwetsektor), van renovatie- en onderhoudsplannen, van herin richting van straten, vernieuwing van riolering, walmuren en brug gen en soms ook een nieuwe verkeersafwikkeling. In het vernieuwingsproces hebben de buurtorganisaties een belang rijk aandeel. Projektgroepen, waarin behalve de gemeente ook be woners, bedrijven en andere belangengroepen vertegenwoordigd zijn, zorgen voor koördinatie en begeleiding van de uitvoering. De bewonersorganisaties van de buurten Pancras-Oost, Oude Morsch, Noordvest, De Camp, Maredorp, Transvaal en Herengracht/Zijlsin gel vragen thans voor de ondersteuning bij al deze plannen een: TECHNISCH BEWONERSADVISEUR (V/M) De funktie kan in deeltijd (2 x 20u) worden uitgeoefend. Zij/hij zal zich vooral bezig houden met: - adviseren van bewonersgroepen die bezig zijn met nieuwbouw-, renovatie- en onderhoudsplannen - inzichtelijk maken van tekeningen, (zonodig) ontwikkelen van al ternatieven, kostenbewaking, toetsen van plannen op bouwkos ten, adviseren bij materiaalkeuze, verrichten van onderzoek naar verbeterbaarheid van de woning. Voor deze funktie zoeken we iemand met een bouwkundige oplei ding op minimaal HBO-nivo, bij voorkeur met ervaring in het werken met bewonersgroepen, die bereid is om ook 's avonds te werken. De rechtspositie is gelijk aan die van een ambtenaar bij de gemeente Leiden, het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding, leeftijd en er varing, ten hoogste f 4201(technisch hoofdambtenaar) De bewonersadviseur komt in dienst bij de Stichting Welzijn Leiden, maar heeft de buurten als opdrachtgever. Deze hebben een begelei dingskommissie gevormd, waarbij ook konsulenten van de Stichting Welzijn betrokken zijn. De begeleidingskommissie is verantwoorde lijk voor de inhoudelijke aspekten van het werk. Het dienstverband geldt voorlopig voor een periode van 3 jaar, om dat het om een projekt op experimentele basis gaat. Na 2 jaar vindt een evaluatie plaats, op grond waarvan besloten kan worden tot voortzetting van het projekt. Schriftelijke sollicitaties dienen vóór 13 jan. '82 te worden gericht aan het Bestuur van de Stichting Welzijn Leiden, Breestraat 117, 2311 CL Leiden. Inlichtingen over de funktie kunnen worden ingewonnen bij Hans van Gelder of Stef Fleischeuer van de Stichting Welzijn, tel. 071- 254892. Vrouwen die belangstelling voor deze funktie hebben, wordt met klem verzocht te solliciteren. ZELFSTANDIG MEISJE Type-diploma, enige ervaring en goede beheersing van Engels, Duits en Nederlands vereist. Interesse? Bal of schrijf naar Media/Video 2001 Postbus 461, 2240 AL Wsssanaar tel. 071-699373. WIJ zijn gevestigd In Zoeterwoude. Beschut Wonen is een sector van het Centrum Sl Bavo en omvat 350 bewoners en 190 personeelsleden. De bewoners hebben, vanwege hun chronisch psychiatrischeproblematiek, al een lang tot zeer lang inrichtingsverblijf achter de rug. Eind 1982 wordt aan 180 bewoners permanente huisvesting geboden in de Beschut Wonen-wijk, die 36 huizen zal tellen. In deze toekomstige situatie worden de bewoners begeleid door de huidige medewerkers, die merendeels over een sociaal-agogische opleiding beschikken. De wijk zal verder een aantal gemeenschapsvoorzieningen kennen: winkel, café, buurthuis, werkplaatsje/ hobbyruimte, crèche voorkinderen van Bavo-personeelen een wijkgezondheids centrum. In de Dagactiviteiten van Beschut Wonen momenteel 14 afdelingen en 30 medewerkers) is plaats voor een Van de aan te stellen activiteitenbegeleider wordt verwacht dat hij/zij: samen met zijn/haar collega verantwoordelijk is voor de begeleiding van bewoners bij hun activiteiten in en vanuit de plantenkas een op de bewoners gericht activiteitenaanbod weet te scheppen, en daartoe het nodige initiatief ontplooiL Functie-eisen: aantoonbare belangstelling voor het werken in tuinen en kassen; kennis van biologisch-dynamische teeltwijzen is gewenst een afgeronde agogische opleiding (bijv. M. A.T., inrichtingswerk, B-verpleegkunde), danwel nog studerend bereidheid tot het werken op onregelmatige tijden (in de avonduren, weekends) mochten gewenste ontwikkelingen daartoe aanleiding geven ervaring in het werken metmensen die langdurig in instituten verblijven, strekt tot aanbeveling. SL Bavo kan niet in huisvesting voorzien. Salarisgrenzen: 2202,94 - 2887,12. bruto per maand. Schriftelijke informatie aan te vragen bij het secretariaat Beschut Wonen. Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 9 januari 1982 sturen naar de afdeling Personeels zaken, met vermelding van vacaturenummer 81.51.100 Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Gevraagd of iemand die daar voor opgeleid wil wor den. tel. 01718-20095 Postbus 33, 2235 ZG Valkenburg Z.-H. zoekt een Onze vereniging werkt in Katwijk, Rijnsburg en Valken burg Z.H. met 1 hoofdwijkverpleegkundige. 14 verpleeg kundigen en 3 ziekenverzorgenden. Salariëring e.d. volgens de C.A.O. voor het Kruiswerk. Indien u belangstelling hebt voor deze funktie. verzoe ken wij u schriftelijk te solliciteren. Telefonische informatie kunt u inwinnen bij onze hoofd wijkverpleegkundige Ans Flippo-van Meteren, tijdens kantooruren 01718-12286 IEDERE ZATERDAG (Behalve vandaag) Sluit: donderdag 15.30 uur Ans de Bruin Cock Juffermans Toestel 128 Toestel 129 Zeemansstraat24,1506CV Zaandam telefoon entelecopieër: 075-172553

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 22