dagen lan ij Goedhartn R4A4ZEND KNAPPE KARRETJES GESIGNALEERD IN LEDEN. Goedhart Bouwhuis De Kerstman geeft u een kado ter waarde van f 1295,- ALWEER EEN NIEUWE SUZUKI DEALER Hoorn 126a (tegenover Avifauna) Alphen a/d Rijn tel. 01720-22100 het beste 'thuis' voor uw huis! .bij een keukenaankoop van tenminste I 5000,- inde merken SieMatic, Alno of Inka een gas-elektro kombinatie kado (winkelwaarde f 1295,-). Goedhart kan keukens kookklaar leveren Een keuken leveren kan iedereen, maor wie zorgt voor de aansluitingen, het volledig monteren, tegelwerk, wand- en vloerafwerkingen en het verwijderen van de oude keuken? U kunt het allemaal overlaten aan Goedhart want kookklaar is kookklaar1 Kleine prijzen voor grote keukens Behalve de topklasse heeft Goedhart ook een behoorlijke keuze in de prijsklasse van zo rond de I 3500,- Alleen bij Goedhart kunt u optimaal vergelijken qua prijs en kwaliteit, omdat in onze showroom keukens zijn opgesteld variërend van I 3500,- tot I 35.000,- M (19-22-23-24 december) ledhort kon openhaarden stookkloar leveren! ien openhaard is sneller gekocht dan in uw woning ingebouwd Ook hierin kon Goedhart u, bij aankoop, deskundig adviseren U kunt het inbouwen natuurlijk ook helemaal aan Goedhart overlaten Stookklaar is stookklaar! 10% korting gedurende de 4 feestdagen. Voorzethaarden Een sterk uitgebreide kollektie voorzethaarden maakt een belangrijk deel uit van onze nieuwe showroom. U ziet ze bij Goedhart v a. I 650,-. Zeer variabele modellen voorzethaarden,allesbranders en energiebesparende haarden.lO%kortinggedurende de 4 feestdagen. Tegels - Plavuizen Wie kan beter over tegels en plavuizen praten dan Goedhart? Als groothandel in bouwmaterialen is dit een zodanig 'eigen' produkt dat we er letterlijk alles van weten. 10% korting gedurende de 4 feestdagen De kerstman in hoogst eigen persoon deelt 19- tjrax 22-23-24 december een leuke verrassing uit aan uw kinderen, en voor Uextra kortingen Tijdens deze 4 teestdagen een aantal zeer speciale aanbiedingen in onze showroom, en natuurlijk warme chocolade melk met traditionele krentenmik. Met ingang van 1 december 1981 zijn wij aangesteld als Suzuki autodealer. Voor ons een hele eer - voor u een groot gemak. Vanaf deze datum kunt u bij ons terecht voor zinnige en zuinige auto's, goede raad en snelle daad en enthousiaste service. Wij staan klaar om samen met u het autorijden leuk en betaalbaar te houden. Daarbij is toewijding ons belang rijkste gereedschap. We hebbenspecialeshowdagen op 18 en 19 december. U bent van harte welkom. Auto-Meer b.v., Hoge Rijndijk 4,2313 KJ Leiden. Tel. 071-125259/131867.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 26