Beste garanties. Compleet wonen. Bij Van der Meer slaag je in één keer. Reiskosten retour. Passen en meten. Eerlijk hout. Prima service. De koffie is klaar. Oat is pas kijkplezier. Meubelen bekijken is best leuk. Zeker als je alles bij elkaar onder één dak vindt. Zoals bij Van der Meer; waar u werkelijk alles in één keer kunt zien. Eiken en grenen, rustiek of speels, leer en katoen, klassiek of modern, Colonial Style en Country, chic of romantisch. VC&t u ook zoekt, bij Vin der Meer hebt u het totale overzicht. Dus alle kans van slagen. t.\Xknt Van der Meer heeft gewoon 't meest. Op materiaal en constructie krijgt u drie jaar onbeperkte garantie. De stoffen zijn het eerste jaar volledig, het tweede jaar voor 'A en het derde jaar voor 'A deel van de prijs gegarandeerd. Bovendien biedt Van der Meer u zijn prijsgarantie. Ziet u v binnen veertien dagen na aan koop hetzelfde meubel (onder gelijke voorwaarden van levering en service) voor een lagere prijs, dan betaalt Van der Meer u het prijsverschil meteen terug. Gerust idee: u kunt ook na de garantieperiode altijd nog bij Van der Meer terecht. Massief eiken slaapkai ledikant vanaf 995,- nachtkastjes, per stuk 490," ovaal, afgeb. stoel 250," achtkantige uitschuifbare tafel 800," Zitten, eten, ontspannen, slapen. Bij Van der Meer kunt u alles met alles combineren in elke woonstijl. Compleet met de woonaccenten en accessoires die van uw huis 'n thuis maken. Zitgroepen, eethoeken, bedden, kasten, lampen en accessoires: Van der Meer heeft het allemaal. Overzichtelijk en met de grootste zorg gepresenteerd. Royaal en gezellig, zodat u in een ongedwongen sfeer uw keus kunt maken. Komt u binnenkort Bij aankoop vanaf f 2.000,- vergoedt Van der Meer u vijftien cent per kilometer Of u nu met de auto, met de bus of de trein komt. Of u nu in Roermond woont of in Roodeschool. Zo zijn de manieren van gastheer Van der Meet Niet iedereen woont in een kasteel. Daar heeft Van der Meer iets op gevonden: ruimtebespaiend en creatief wonen op kamers, appartementen en kleine flats. Een speciaal programma slimme kasten, zit- en slaapbankjes. Even kijken! Van der Meer heeft volop keuze in massiefhou- - ten meubelen. Eiken in alle varianten, maar -■ ook grenen, beuken en essen. In een grote, over zichtelijke afdeling vindt u alle woon stijlen in eerlijk hout bij elkaar. Van klassiek en rustiek tot strak eigentijds liigentijdsc zitgroep bestaande uit losse elementen. Gestoffeerd met katoenen velours in diverse kleuren, per element vanaf470," Van der Meer bezorgt gratis door heel Nederland. Uw meubelen worden zonder extra kosten keurig bij u thuis geplaatst en, indien nodig, gemonteerd - klaar en schoon voor gebruik. Niet alleen het bekijken van meubelen is heel plezierig bij Van der Meer. Ook het praten over meubelen hoort erbij. Dus na afloop (of van tevoren) kunt u uw woonideeën even rustig bespreken onder het genot van 'n kopje koffie in onze koffieshop. Dat is trouwens wel zo gezellig, vindt Van der Meer. Utrecht (nu uitgebreid tot 'Woonwarenhuis' met 12.000 m2 nieuws en nieuwtjes): Rijksweg Oudenri]n ^-Arnhem, afrit Utrecht. Rotterdam: Groothandelsgebouw, Weena 737. Diemen (bij Amsterdam): Rijksweg Amstcrdam-'t Gooi, afnt De Snicp. Beverwijk: Rijksweg Haarlem-Alkmaar, Velser-tunnel, afrit Zaandam. Eindhoven: Noord Brabantlaan bij de Rijksweg Tilburg-Maastncht, afrit vliegveld. Etten-Lcun Rijksweg Breda-Roosendaal. Waalwijk: Tuinstraat 32, aan de weg Waalwijk-Tilburg. Enschede: Winkelcentrum De Klandenj. Arnhem: Rijksweg Arnhem-Nijmegen, afnt Elden. Van der Meeds Meeneem-MeubelMarkt vindt u in de toonzalen Utrecht en Waalwijk.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 8