Er is een Kodak Kado voor iedere Kerstn^in Grote toonkarnér- 'n Goed idee. n Kodak Kado. Bij uw fotovakman. Kodak Ektralite 450 camera. Een compacte camera met handstatief en ingebouwde elektronenflitser. Een camera dus voor dag en nacht waar mee u altijd scherpe foto's maakt. Kompleet met kleuren- fllmpje in geschenkverpakking. Kodak films. De bekende gele doosjes voor briljante, natuurechte resultaten. Er zijn gele doosjes voor mooie kleurenfoto's, dia's en super 8 films om uw herin neringen levend te houden. Portret kadobon of Portret kado. Nog een leuk idee: geef 'n kadobon waarmee een familielid, vriend of kennis een levensecht portret kan laten maken bij de vakfotograaf. Of laat bij hem direkt een portret maken om kado te doen. Natuurlijk afgedrukt op Kodak papier. Kodak Hobby Box. Komplete startset waarmee u de mooiste kleurvergrotingen maakt. Van kleurennegatieven of van dia's. Vergrotingen op Kodak papier. Doe een ander een groot plezier en laat van een mooi negatief een vergroting maken. Keuze genoeg: van 13 x 18 cm tot posterformaat. En natuurlijk afgedrukt op Kodak papier. Kodak EK 160-EF direkt-klaar camera. Onze enige direkt-klaar camera met ingebouwde elek tronenflitser. Mooie foto's in enkele minuten klaar. In de kleuren van Kodak En met foto garantie. Dat zegt genoeg over de kwaliteit. Kodak, 't Kan niet missen. altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedt jonnybarber's ^1p11| Florida HAA/EN-SHOW LEIDEN - Parkeerterrein Groenoordhallen woensdag 16 t/m zondag 20 december dagelijks van 10.00 tot 18.00 uur doorlopend geopend.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 14