WOONWARENHUIS ijl^ 1 1 f i 'II yu CAS3A Bij Casba kunt u kijken hoe heerlijk u kunt slapen. Casba heeft nl. de grootste slaapkamer- kollektie in West-Nederland. Wilt u romantisch slapen, stijlvol slapen, naast elkaar of boven elkaar, Casba heeft het allemaal voor u. Prachtige slaapkamers, inbouw, ombouw, opbouw of overbouw. In eiken, grenen, vuren, essen, klassiek of wit, gestoffeerd, mahonie of houtdekor, als het om slapen gaat heeft Casba te veel om op te noemen. En extra voordelig, want nu kopen is geld verdienen. Profiteer daarvan en kom naar Casba, ook voor slaapkamers uw Voor uw tiener modern van lijn. 4-delige ïrkamer Kompleet f 498,- Prachtige slaapkamer, bed met I massief front. Inklusief sfeer verlichting f 2850,- Tijdelijk bij Casba en alleen zolang de voorraad strekt. Werkelijk prachtig! Bijpassende Overbouw met ontzettend veel berg- schuifdeurkasten ruimte. In diverse breedten en kleuren vanaf f 995,- vanaf 1469,- Bij Casba Massieve slaapkamer Haast niet te tekenen zo mooi. Inklusief handige make-up eenheid en bijpassend nachtkastje, boven- verlichting en bed van 140x200 cm. Normaal f 2150.- Ultra modern slaapkomfort Vanaf Dit moet u gezien hebben Alles erop en eraan Heerlijk gerieflijk, kompleet met matrassen en verstelbare latten- bodems, stereo-radio-weergave en sfeerverlichting. Prachtig afgewerkt, heerlijk zacht. Casba is officieel dealer van Auping, Dunlop, Pirelli. Olga. Pullman. Irisette enz Nu kopen is geld verdienen Reservering en latere levering is mogelijk. Ledikant 140 of 180 cm breed, kompleet met opbouw en verlichting plus twee nachtkastjes Dit is echt voordelig! Een juweel van een kamer, prachtig van vorm en uitvoering. Kompleet slaapgedeelte inklusief verlichting nu f 795 - Leveroaar in wit/ olmen/balibruin of essen. Bankstellen, woonmeubelen U moet ze allemaal gezien hebben. Slaapkamers, tienerkamers Grootste kollektie van West- Nederland. Opbergruimte De grootste betaalbare kollektie kasten van Nederland. Keukens Ruime sortering, scherp geprijsd. Meeneemmeubelen 2.000 m- massief houten i voor prijsbewuste jonge t telen houten meubelen I jonge mensen Hoge Rijndijk 315, Zoeterwoude, tel. 071- U begrijpt dat slechts een heel klein deel als voorbeeld in deze advertentie te zien is. Casba heeft echt de grootste kollektie slaapkamers van Nederland. Kom daarom zelf kijken. En neem ook de maat mee. Er is veel voordeel te halen en u kunt bij Casba honderden ideeën opdoen. Ook de koffie is prima! 899346 Welkom! Casba, uw Kastenspecialist parkeerplaatsen

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 24