Trouwrijden FASEL-JEANS mededelingen gemeentebestuur *41 1 t leiden 30 nov. tm 4 dec '81 *41 lei dl en M BROEKEN vanaf 10,- t/m 25,- TRUIENvanaf 10,- OVERHEMDENvanaf 10,- TEVENS KORTINGEN van 10 t/m 50% 10-rittenkaarten f 25,* Ton Menken Ijsbaan AANBIEDING CITROEN CX ATHENA VAH DERNELDE A CITROEN en jubtleumrltlen in Leiden en omstreken heetl ons bedrijf de grootste collectie brulds-coupes o a. moderne wit en zwarte Chryslers - CADILLAC met open kap nr DIV ROLLS ROYCES Ur JAGUAR (wit) antieke CITROEN DELADEHPA 2 LONDEN CAB-coupes met originele Londen-taxi-cabs of moderne Chryslers als volgauto's Tevens Londen-Dubbeldekkers o.a. voor recla me en publiciteit. Wi| hebben geen filialen" Inlichtingen uitsluitend DE JONG LAMMENSCHANSWEG 49 (recht tegenover Petruskerk) Dag geopend 9 00-22 00 uur Showroom geopend: dond koopavond 19 00-21 00 uur zater dag 11 00-16 00 uur Boommarkl 2-3 (naast Ital. restaurant Da Nlno) Leiden 071-123055-131288 Haarlemmerstraat 77, Lelden ST NICOLAAS pakt uit. Gratis slijpen bij aankoop van Uw nieuwe schaatsen. In onze Service Shop hebben wij alles op schaatsgebied. BEGRAFENISSE CREMATIES „a6sanctos 99 LAMMERMARKT 43 LEIDEN TEL. 071 12 66 18 i F1JNZAAGJE „Skandia tools" Lengte 10 duim. Hecht fijn oranje gelakt, met ophanggat Normale prijs 6.40 AKTIEPRIJS 5,50 W. P. Hartwijk Nwe. Beestenmarkt 7-11, Leiden, tel. 126627. hoofdsteunen, 5-bak, radio-ultrua- iwjaar 1981 rijs zeer aantrekkelijk metallic, ting, bot pi Subliem in service. Kennedylaan 118, Leiden-Zuid. Tel. 071-769322. Gemeenteraad De gemeenteraad vergadert op maandag 30 no vember a.s. om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Benoeming van een ambtenaar van de burgerlijke stand. Krediet voor de bouw van 92 bejaardenwoningen in Leiden-Zuid-West. Kredieten voor de aanschaf van dienstauto's bij de directie Brandweer. Voorlopige vaststelling van de bedragen, bedoeld in de Wet op het voortgezet onderwijs over het jaar 1979 en aanvulling van het krediet, over het vijfjarig tijdvak 1979 tot en met 1983. Rekening-courantovereenkomst met de Neder landse Middenstands Bank N.V., kantoor Leiden. Aangaan van kasgeldleningen gedurende het jaar 1982. Aankoop panden Varkenmarkt 5-5a en 7. Vestiging van een recht van overbouwing ten be hoeve van het ambachtelijk centrum De Watermo len. Vaststelling van het bestemmingsplan Transvaal. Vaststelling van het bestemmingsplan Pancras- West. Rekening-courantkrediet N.V. Bank voor Neder landse Gemeenten voor 1982. Aankoop fabriekscomplexen Levendaal 30-42/St. Jorissteeg 19/19a, Hogemorsweg 60-62 en Hoge- woerd 183/Levendaal 172-174. Structuurrapport voor de gemeentelijke Sociale Dienst. Krediet voor het herstel van de voormalige Politie/ brugwachtershuisje aan de Havenplein. Krediet voor de aanleg van een viaduct bij de Gooi meerlaan/Broekweg en het treffen van diverse fietsvoorzieningen. Indieners van bezwaarschriften krijgen deze week alle stukken die tijdens de vergadering aan de orde wor den gesteld toegestuurd. Deze liggen tevens bij de af deling Voorlichting ter inzage. Commissie voor Economische Aangelegen heden en Personeelszaken, Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Ver keer, Commissie voor Volkshuisvesting, Bouw zaken, Sporten Recreatie. Donderdag 3 december a.s. om 19.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Gezamenlijke (gedeeltelijke) vergadering. Agenda: Vaststelling bestemmingsplan Verversbuurt (geza menlijk). Vaststelling bestemmingsplan Hogewoerd e.o. (gezamenlijk). Te treffen regeling voor het waterstaatkundig be heer van de Merenwijk.2' (comm. r.o.v.) Verslag van de V.B.S.-vergadering van 5 novem ber 1981. Verslagen van de gecombineerde commissieverga deringen van 3 september '811 oktober '8115 ok tober '81, 29 oktober '81. voor zover het punten de commissie V.B.S. betreffende. Inspraakorgaan voor de sport. Nota inzake krediet 1e fase aanleg polderpark Cro- nesteijn. Nota inzake verkoop van enige opstallen uit het verspreid gelegen gemeentelijk woningbezit. Nota inzake aankoop tuinen Koddesteeg 28 en 30. Nota inzake uitgifte in erfpacht van een perceel grond aan de Vossebes aan de Stichting Huisves ting Werkende Jongeren. Nota inzake aankoop pand Middelstegracht en ver koop perceel industrieterrein in de Merenwijk. Garantiegeldlening aan de Stichting Diogenes te Leiden. Garantiegeldlening aan de Korfbalclub "Zuider kwartier" te Leiden. Garantiegeldlening aan de woningbouwvereniging "Ons DoeL" Commissie vergaderingen Overige Commissie vergadering Verkeerscommissie. Woensdag 2 december a.s. om 15.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Verkeersmaatregelen volgens de zogenoemde hoorprocedure. Nota wijziging tarieven, aanbrengen parkeerdiago- nalen en plaatsen van verkeersborden voor artsen en invaliden. Commissie voor Maatschappelijke Aangelegen heden, Volksgezondheid en Cultuur. Woensdag 2 december a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Intergemeentelijke ruiling kunstwerken. Maandagsluiting Stedelijk Museum de Lakenhal. Nieuwbouwplannen G D.S.W. Nieuwbouwplannen Stichting Opbouw Onderdak. Commissie voor Maatschappelijke Aangelegen heden, Volksgezondheid en Cultuur, Commissie voor Onderwijs en Samenlevingsopbouw. Woensdag 2 december a.s. om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Enig agendapunt: Ontwerp sociaal cultureel plan en programma. Tijdens deze vergadering kunnen vertegenwoordi gers van instellingen en verenigingen die bezwaar schriften hebben ingediend en die nog willen reage ren n.a.v. de reaktie die zij hierop van B&W hebben ontvangen (zie bijlage bij het pre advies) eventueel het woord voeren. Hiervoor dient men zich voor maandagmiddag, 30 november, 17.00 uur aan te mei den bij de Stafafdeling Welzijn (tel. 254174/172). Deelcommissie voor Schouwburgzaken. Donderdag 3 december a.s. om 16.00 uur in de koffiekamer van het stadhuis (kamer 263). Agenda: Lijst van aanbiedingen en opties Programma 1982. Vergaderschema volgend jaar Bovenstaande vergaderingen zijn open baar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover in formatie vragen in het informatie-cen trum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 17.00 uur. Hinderwet Ontwerpbeschikking Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen hierbij overeenkomstig het bepaalde in artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet Algemene Bepalin gen Milieuhygiëne ter openbare kennis dat zij voor nemens zijn positief te beschikken op de aanvraag in gevolge de Hinderwet van: Drogisterij J. Maasdam B.V.. te Leiden, voor het oprichten van een opslag- en verkoopruimte voor vuurwerk in de berging van het pand Rosmolen 7 gelegen aan de buitenzijde van het winkelcentrum "De Kopermolen" in de Merenwijk, kadastraal be kend gemeente Leiden, sectie S, nr. 1398. De ontwerp-beschikking alsmede de aanvraag en alle daarop betrekking hebbende stukken liggen tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking ter inzage op de se cretarie van de gemeente stadsbouwhuis, Lange- gracht 72, kamer 104, 1e verdieping, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 17.00 Bovengenoemde stukken liggen ook gedurende twee weken na heden elke werkdag ter inzage van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur in het informatiecentrum van het buro voorlichting, in de hal van het stadhuis. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaar hebben ingediend naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot 11 december 1981 ge motiveerde schriftelijke bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoe ken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te ma ken. Een en ander dient bij aparte brief te worden ver zocht. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Nieuw verzoek Een verzoek om vergunning ingevolge de Hinderwet is ingediend voor: Restaurant in het pand Beestenmarkt 10 en 11 De aanvrage is afkomstig van C. Rodrigues Gomes, te Oegstgeest, en betreft het oprichten van diverse door elektromotoren gedreven installaties ten behoe ve van het restaurant in het pand Beestenmarkt 10 en 11 Op dinsdag 15 december 1981 zal om 14.00 uur in kamer 201 van het stadsbouwhuis, Langegracht 72, 1e verdieping, een openbare hoorzitting wor den gehouden. Glas- en verffabriek in het pand Admi raal Helfrichweg 1. De aanvrage is afkomstig van A. van der Kwast B.V., te Leiden, en betreft het oprichten van diverse door elektromotoren gedreven installaties ten behoe ve van de opslag van verf, het be- en verwerken van glas alsmede verkoopinrichting van schildersgereed schappen en aanverwante artikelen zoals stopverf etc. een en ander in het pand Admiraal Helfrichweg 1. Op dinsdag 15 december 1981 zal om 14.30 uur in kamer 201 van het stadsbouwhuis, Langegracht 72, 1e verdieping, een openbare hoorzitting worden gehouden. Tijdens bovengenoemde hoorzittingen zal gelegen heid worden gegeven over deze aanvraag van ge dachten te wisselen. De aanvragen en andere daarop betrekking hebben de stukken liggen gedurende de gehele behande lingstermijn ter inzage in kamer 104 van het Stads bouwhuis. Voorts liggen deze stukken gedurende vier weken na heden ter inzage elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur in het informatiecentrum van het Buro Voor lichting in de hal van het stadhuis. Gemotiveerde bezwaren kunnen schriftelijk tot en met 25 december 1981 bij het College van Bur gemeester en Wethouders worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degenen die schrif telijk bezwaar hebben ingebracht worden, indien hierom - gelijktijdig bij aparte brief - wordt verzocht, niet bekendgemaakt. Degenen die bezwaren hebben ingebracht, en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, zullen vervolgens in de gelegenheid worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-beschik king in te dienen. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot het Buro Milieuzaken, tel. 071-254437. Diversen Te koop bovenwoning Hooglandsekerkgracht 47 De gemeente biedt een prachtige bovenwoning te koop aan. Deze woning is uniek gelegen in het hartje van de stad, nabij de Burcht. Voor deze woning geldt een appartementsrecht, in clusief het gebruik van een gedeelte platte dak/ter ras van de daar gevestigde openbare bibliotheek. Indeling van de woning: Begane grond - gang eerste verdieping -- woonkamer, keuken, toilet, balkon tweede verdieping - 3 slaapkamers, douche derde verdieping - ruime zolder. De prijs voor deze woning is f 151.050, (incl. belas ting). Voor verdere informatie kunt u zich wenden tot de af deling grondzaken van het Stadsbouwhuis. Lange gracht 72, telefoon 254516. Sint Nicolaasmarkt in Waag gebouw Evenals vorig jaar wordt in het Waaggebouw aan de Aalmarkt een Sint Nicolaasmarkt gehouden, vanaf dinsdag 24 november tot en met zaterdag 5 decem ber a.s. De markt heeft dezelfde openingstijden als de winkels. Dus ook op donderdagavond. Grofvuilop- haaldienst Volgende week zijn aan de beurt; Wijk 9 en 11 maandag 30 november Wijk 10 en 12 woensdag 2 december Wijk 13 en 15 donderdag 3 december Wijk 14 en 16 vrijdag 4 december

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 16