- 15.- tot 17.50 A 17.50 tot 20.- 20.- tot 22.50 22.50 tot 25.- Sinter klaas taartjes WOENSDAG 25 NOVEMBER 1981 -CEDZH- Handig en er is altijd wel een plaats voor: memobord van 40 bij 60 cm met een notitieblokje en prikkertjes. U houdt aan 15 gulden nog een stuiver over. (Blokker) Bij containervervoer hoort een kraan. Een aardige aanvulling op het wagenpark. (Buddy L) 1500, Kettingen en oorbellen hoeven nooit meer rond te slingeren als deze bijouteriedoos goed wordt gebruikt. (Blokker) Trimmer hebben bij het dragen van dit masker nooit meer last van de barre vrietkêu die de adem afsnijdt. Dit Spenco-mas- ker garandeert een temperatur van 16 graden Celcius bij het inademen. Het materiaal is goed wasbaar. (Match Leiden) Voor een avondje roulette hoeft u niet naar Scheveningen. Het kan gewoon thuis. (Blokker) Het klussen kun je tegenwoor dig niet vroeg genoeg leren. De ze timmerdoos zet jongens en meisjes alvast op het goede spoor. (Blokker) Geisha-figuurtje van wil pore- celein. (Blokker) Een fijne verzorgingslijn vot de eau de toilette zitten de i (Parfumeriezaken) Groente-en rauwkostsnijder. Hij kan niet van de tafel of het aanrechtblad afschieten want met napjes zuigt deze molen zich vast (Blokker) Een gezellige pluche hond, die met z'n staart zwaait, blaft en met z'n kop schudt. Hij werkt op batterijen. (Vedes-speelgoedzaken Bijna 10Q jaar oud en toevallig ontdekt. Het handwerkalbum i Nelly van Maarseveen. De heruitgave is een getrouwe copie van boekje dat ergens op een rommelzolder werd ontdekt (Uitgave Zomer en Keuning) Een blijvend bloemboeket maakt u met dit handenarbeid- pakket Floristana. (Intertoys) Nopper. een leuke speelset ooor kinderen van 2-6 jaar. Op de af beelding het basis-pakket, dat steeds tveer kan worden aangevuld (Vroom en Dreesmann) (Fabrikant Curven Niet antiek maar we: een vleug je nostalgie: wandkoffiemolen met bloemdessin. (Hachmer Leiden) Samen gezellig koekjes bakken, versieren en opeten. Een serie van tien grappige vormpjes voor kleine koekebakkers. (Vedes-speelgoedzaken) V D£ FEESIFLJjKF. -■■k FINALE St. Nicolaas telt december nog veel dagen die gezellig knnen wor den doorgebracht. In het boek Feestelijke Finale tal van suggesties b.v. recepten verhalen spelletjes en versieringen maken in de kerst en oude jaarssfeer. (Bijenkorf) Grappige poppen en beesten om eel van lapjes te maken Een boek vol voorbeelden en pa tronen om zelf poppen te ma ken Er zit een goede beschrij ving bij zodat ook de beginners er iets aan hebben (Zomer en Keuning) Bij d«- feestelijk december maand hoort ook een feestelijk geur Magie Noir. (Parfumeriezaken Uit het Compleet Bakboek- bak (uitgegeven bij Lui- tingh in Laren) haalden we eens een andere 5-decem- ber-snoeperij dan marse pein of boterletter: Ingrediënten: Voor het deeg: 150 g. boter of margarine.150 g. gesmol ten chocolade.150 g. suiker. 4 eieren, 50 g. maïzena, 100 g. bloem. 2 afgestreken theelepels bakpoeder. 3 af gestreken theelepels specu laaskruiden. Voor de vulling: Vfi pot jam (ongeveer 225 gram) Voor de afwerking: 150 g. poedersuiker, 1 eetlepel ca cao, 1 eetlepel rum, 2 eetle pels water, wat gepelde amandelen. Werkwijze: De boter tot room roeren en de gesmol ten chocolade bijvoegen. Hier afwisselen de suiker, de eieren, het mengsel maï zena, bloem en bakpoeder en de kruiden doorkloppen. Dit deeg gelijkmatig uit strijken over een goed inge vette bakplaat en het m een- voorverwarmde oven bak ken. Na het bakken de plak laten afkoelen en halveren. De ene helft met jam be strijken en de andere er op leggen Het geheel met gla zuur bestrijken, in stukken verdelen en met amandelen garneren. Het glazuur maakt u als volgt: de gezeefde poeder suiker met de cacao, de rum en het water gladroeren. Baktijd voor een elektri sche oven 25-30 minuten bg een temperatuur tussen de 175 en 200 graden. Voor de gasoven dezelfde baktijd ovenstand 3-4.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 39