Het hoeft niet duur te zijn 12.50 tot 15.- 7.50 7.50 tot 10.- tot 12.50 10.- 5.- WOENSDAG 25 NOVEMBER 1981 Honderd gulden of meer voor een sinterklaascadeau is de laatste jaren geen uitzondering.Als de sinterklaas-inkopentijd weer voor de deur staat, vraag je je toch wel af moet dat nu allemaal.Maar al winkelend word je toch meegesleept door de groter-mooier-duurdertrend. En wordt het sinterklaasfeest er nu echt gezelliger door? Dat gelooft toch niemand. Een klein cadeautje, desnoods zelfgemaakt, een verzorrde surprise en een goed gedicht dragen vaak meer bij tot de 5-decemberpret dan kostbare elektronika. Omdat het ongetwijfeld wat meer tijd vraagt kleine geschenken bijelkaar te zoeken op deze pagina wat suggesties voor late sinterklazen en kerstmannetjes. Nooit meer zoeken naar een pot lood of notitieblok bij het kaar ten. Alles samen op een plank. (Blokker) Een leuke grap van Relnel Pasal. Glitterlak voor het haar in groen. rood. zilver en goud. Naast de lak is er ook een glit tergelei die kan worden aange bracht op gezicht en andere on bedekte lichaamsdelen. (Parfumeriezaken) Een geschenkje dat past in elke tas: de kleine verstuiver van O de Lancóme. (Parfumeriezaken) Zo geschiedenis leren is leuk. Een disco boek (plaat en ge schreven verhaal met tekenin gen) Er zijn drie delen Het turf- schip van Breda. Karei de Gro te en Michiel de Rugter. (Vroom en Drecsmann) Hummeltjes verzamelen is weer zeer tn trek. Maar dat zijn nog al prijzige cadeautjes. Deze le peltjes met Hummelafbeelding zitten wel tn de cadeauprijs- sfeer. (Tammeryn Alphen) Heel decoratief en nuttig, deze spaarolifant (Byenkorf) Om zomaar ergens neer te zetten dne m ma tuur-replica's van oude fietsen De bakfiets er achter u tets prijziger (Bgenkorf) Glazen doosjes met een gouden randje om ditjes-en-datjes in op te bergen. Ze zijn er tn verschillende afmetingen. De kleinste valt in deze prijscategorie, de grootste tn de serie van 22.50-25 gulden. (Bijenkorf) Voor de kleine muzikant een papieren accordeon. Er moet wel voorzichtig mee om worden gesprongen maar muziek komt er tn elk geval uit. (Bgenkorf) Leuk voor de letterbak of om zo maar ergens neer te zetten. Blauive figuurtjes van porse lein. (Tammenjn Alphen) Daar kunnen zal dagen plezier van hebben. Een doos vol spullen om te plakken, te verven of te borduren. (Introva-spellen) Na het opwinden legt deze kip echt eieren. (Bijenkorf) Geen vieze zeeprestjes meer op de wastafel met deze flacon. Voor 325 keer handenwassen. Een druk op het pompje is ge noeg. Zacht en schoon is er in 2 kleuren: groen (fris en kruidig) rose (beetje zoet badkamergeur tje). (Fabrikant Johnson Wax) Om uren mee bezig te zijn.een kxkkerhandpop. Met twee van deze exemplaren is een aardig theater-stukje op te voeren. (Blokker) Puk en Muk boeken zullen voor veel ouderen puur jeugdsenti ment zijn. Bij de oude tekenin gen zijn nu nieuwe verhalen ge schreven, een beetje aangepast aan deze tijd. (Vedes-speelgoedzaken) "Lijners" in de familie? Dan zal dit bordje met bestek zeker in de smaak vallen. (Blokker) Wit schaaltje in appelvorm dat eigenlijk voor alles is te gebruiken. De bijpassende peer (pot voor hagelslag o.m.) is iets duurder. (Bijenkorf) Van hoge hakken over op een paar stevige stapper is niet al tijd even aangenaam. De kuit- spier krijgt dan opeens heel wat meer te verwerken. Met deze kussentjes in de schoen waar door de hiel wat omhoog komt kumt u uren wandelen zonder spierpijn. (Match Leiden) Alvast een beetje vooruit kijken naar kerstmis met deze mooi ge vormde koperen kandelaar. (Keramos-Alphen) Net echt, dat gebak. Maar de bedoeling is er de spaarpenningen in op te bergen. (Bijenkorf)

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 35