westeinde ziekenhuis trsoneel rM 0S 0& "öt ©Si £BEfKO TOP LEVEL EXECUTIVE SECRETARY ADMINISTRATIVE EMPLOYEE Hoofd van de administratie m/v soneel përsonëeF^ir JPERSOI\EELPERSOr^ waarnemend hoofd economisch administratieve dienst m/v hoofd verplegingsdienst (m/v) Mariënhaven coördinator ambulancevervoer m/v \U mT uitzendburo BUITENKLINIEK VOORKINDERENTE NOORDWIJK-BINNEN vakleerkracht muziek leiden Nederlandse Coöperatieve Kelders b.a. otnotmlpmcrtm peroneal Bij onze economisch-administratieve dienst kan worden geplaatst een voor welke functie vereist is het diploma SPD-I en II, het HEAO-diploma met praktijkervaring, of gevorderde NIVRA-opleiding. Deze funktionaris zal in samenwerking met het hoofd van deze dienst o.a. worden belast met: het opstellen van deexploitatiebegrotingen, waaronder het coördineren van de voorbereidende werkzaamheden het binnen dit kader opstellen van afdelingsbudgetten en het bewaken van budgetten het samenstellen en analiseren van periodieke en incidentele bedrijfsgegevens t.b.v. de leiding van het ziekenhuis. Hij/zij zal tevens worden belast met de coördinatie van de werkzaamheden van de financieel-administratieve afdelingen. In het ziekenhuis wordt momenteel ingevoerd het in het Academisch Ziekenhuis te Leiden ontwikkelde "Zieken- huis-Informatie-Systeem", in welk geautomatiseerde systeem ook de administratie wordt geïntegreerd. Ervaring ten aanzien van implementatie van geautomati seerde systemen strekt daarom tot aanbeveling. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het ziekenhuiswezen. Het salaris bedraagt bruto per maand max. f 5545,88. Inlichtingen over deze funktie worden u gaarne verstrekt door de administrateur, de heer J.P.A. Voermans, telefoon 070-889393, toestel 2545. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Lijn baan 32, 2512 VA Den Haag. Bij het verpleeghuis Mariënhaven te Warmond (ruim 200 psycho-geriatrische bedden) vaceert de funktie van Het hoofd verplegingsdienst geeft zelfstandig leiding aan zijn, rond 150 léden tellende, dienst, maakt deel uit van het team van diensthoofden, is rechtstreeks verantwoordelijk aan de directie. Het hoofd verplegingsdienst draagt terzake van de verpleging zorg voor een beleid, dat voortdurend naar de eisen des tijds is ingericht. Daartoe volgt hij nauwlettend de ontwikkelingen die zich op dat terrein voordoen en brengt ze intern waar mogelijk in toepassing. Mede om die reden participeert het hoofd verpleging in een gestructureerd overleg met de medische dienst en andere diensthoofden Daarnaast wordt van het hoofd verplegingsdienst in het overleg met de directie en de diensthoofden een constructieve bijdrage verwacht aan de ontwikkeling van het totale verpleeghuisbeleid, dat, ter bereiking van het gewenste woonklimaat voor de bejaarde bewoners, gericht is op hoge kwaliteit der zorgverlening, te realiseren middels permanente inspanning een optimaal werkklimaat voor het personeel te bewerkstelligen. Bij het streven het maximale kwaliteitsniveau voor de zorgverlening te benaderen, zal het hoofd verplegingsdienst zich inspannen de woonfunctie te accentueren door, in intensieve samenwerking met het hoofd aktiviteitenbegeleiding, bij de onderlinge afstemming van directe verplegingstaken en begeleidingstaken, maximale ruimte te bieden aan die begeleidingstaken. Tot de externe aktiviteiten behoren: regelmatige collegiale contacten in de regio, al dan niet in gestructureerd verband; - initiatieven inzake het onderhouden en intensiveren van contact met familie van de verpleeghuisbewoners. Voor de vervulling van die functie zoeken wij contact met gegadigden, die bekend zijn met de verplegingsdiscipline, die ervaring hebben op het gebied van leidinggeven en management, die bereid zijn tot grote inzet en die warme belangstelling hebben voor de bejaarde medemens. Goede contactuele en communicatie vaardigheden en goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid worden van belang geacht. De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. In de selectieprocedure zijn gesprekken met adviesgroepen uit de geledingen voorgenomen. Een psychologisch onderzoek kan deeluitmaken van die procedure. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken te richten aan de directie Mariënhaven, Mgr. Aengenentlaan 1, 2361 GB Warmond. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directie: telefoon 01711 - 19300 toestel 135. de Regionale Brandweer Rijnland en de Centrale Post Ambulancevervoer, regio Leiden en omstreken hebben besloten gezamenlijk een centrale meldpost te vestigen in de brandweerkazerne aan de Gooimeerlaan te Leiden. Het ligt in de be doeling, dat deze meldpost omstreeks de komende jaarwisseling in bedrijf gesteld wordt. In dat verband wordt door de Centrale Post Ambulancevervoer voor deze meldpost gevraagd een Tot de taak van deze functionaris worden de volgende werkzaam heden gerekend: - het zorg dragen voor een evenwichtige inzet van de in de regio be schikbare ambulancewagens en in dat verband aan de centralisten aanwijzingen geven hoe het ambulancevervoer geregeld moet worden - het zorg dragen voor de administratieve afwikkeling van de voor de vervoerders bestemde vervoersopdrachten - het archieveren van alle stukken, welke op het ambulancevervoer betrekking hebben. Voor deze functie wordt als eis gesteld: - Mavo of overeenkomstige opleiding - In het bezit van het verpleegkundig diploma A en B Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Kandidaten, die in de regio wonen hebben de voorkeur. Geboden wordt: - salariëring met een maximum van f 2.920, per maand. - 7% vakantietoeslag. Vrouwen, die belangstelling hebben voor de functie wordt met klem verzocht te solliciteren. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Centrale Post Ambulancevervoer, Directie P.Z., Postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van vacaturenummer CPA 8101 BANKWERKERS/ LASSERS LOODGIETERS LT.S.'ers METAAL ADMINISTRATEUR PD/MBA SECRETARESSE M.T. Tevens vragen wij een: GROEPSLEIDER Bel voor inlichtingen of kom even langs Bij deze kliniek, ressorterend onder het Academisch Ziekenhuis Leiden, ont staat een vacature van verpleegkundige vac.nr. 600.S.53.47.LD De patiëntjes (van 0 tot 14 jaar) behoren tot de volgende categorieën: kindercar- diologie, chronische ziekten en psycho somatische observaties. Veel aandacht wordt, naast somatische behandeling, besteed aan psycho-soci- ale vraagstukken waarbij de verpleeg kundigen aan de teambesprekingen deelnemen. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A, terwijl de aantekening kinderverpleging gewenst is. Salaris: max. f 2642 bruto per maand (verpleegkundige). Aanstelling als ver pleegkundige A (salaris max f 2783 bruto per maand) of als eerste verpleeg kundige (salaris max. f 2920 bruto per maand) is afhankelijk van leeftijd en er varing, mogelijk. Aanstelling vindt plaats bij het Acade misch Ziekenhuis Leiden. Directe opne ming in het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds. Vakantietoeslag 7,5%. Verzoeken om inlichtingen en schriftelij ke sollicitaties te richten aan zr. W Har ders, hoofdverpleegkundige Buitenkli niek. Lindenplem 12201JG Noordwijk. Telefoon 01719-19211. Bestuurscommissie en teams van de Openbare Kleuterschool "De Loopplank", Openbare Lagere School "De Dukdalf" zoeken voor de lagere school m.i.v. 4-1-1982 een (5% klokuur). Samen met kinderen en ouders zijn de teams van beide scholen in een ontwikkelingsproces met als doel een Jenaplanschool voor kin deren van 4- tot 12 jaar, waarbij o.a. de volgende activiteiten onze aandacht hebben: - integratie k.o. - l.o. - doorbreking van klassegrenzen - individualisering - medezeggenschap - creativiteit - sociale vorming - schoolwerkplanontwikkeling Van een vakleerkracht Muziek verwachten we een intensieve deel name in het totale onderwijsgebeuren van de school en de bereidheid om samen met teamleden te werken aan de ontwikkeling van het muziekonderwijs in onze school. Voor inlichtingen kun je contact opnemen met de teamleider van "De Dukdalf", Bart Schwartz. Tel. 071 - 215507 of 071 - 211756 (privé). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 727 binnen 10 dagen in te zenden aan de Directie Onderwijs, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Major U S and German corporations engaged in advanced technology joint venture in the Netherlands Leiden area) are seeking to recruit Since direct supervision will be minimol it is oil important that this person be a mature self-starter, able to function very independently In addition to fluency in Dutch. English and German, knowledge ot French would be on asset Obviously short-hand and other secretarial skills are required Because of contacts at essentially very high level in both parent companies, impeccable general education and background ore musts This more junior position will be responsible for general office tasks such as moil, filing, copy work, petty cosh funds, etc. In addition to salary commensurate with experience and qualifications, the company will provide pleasant office accomodation and competitive fringe benefits Applicants for these positions ore invited to mail detailed resume and salary history to newspaper box Applications will then be channelled to our European Human Resources Manager who will establish initial contacts De Nederlandse Coöperatieve Kelders B.A. (N.C.K.) is een groothandelsorganisatie waarbij ruim 250 slijters en wijnhandelaren zijn aangesloten. N.C.K. koopt ten behoeve van deze aangesloten wijnen en gedistilleerain binncn- en buitenland. Ons bedrijf is gevestigd in een modem bedrijfs pand te Hazerswoude-Rijndijk. Van hieruit worden de goederen met eigen vervoer gedistribueerd door geheel Nederland. Met ca. 35 medewerkers wordt een omzet gerealiseerd van ca. 75 miljoen gulden. Deze funktionaris oefent zijn taak zelfstandig uit. Funktie-inhoud: Hij/zij is belast met de administratie en moet leiding geven aan een achttal medewerkers die belast zijn met administratieve deeltaken. Voor de administratie wordt gebruik gemaakt van een externe computer met input apparatuur in eigen beheer. Binnenkort zal het bedrijf over een eigen computer - I.B.M. systeem 34 - beschikken. Funktie-eisen: - Ervaring in het zelfstandig voeren van de administratie, onder gebruikmaking van een computer; - goede leidinggevende en contactuele eigen schappen. Opleiding: SPD, HEAO (b.e.) of MBA. Sollicitaties te richten - uitsluitend schriftelijk - aan N.C.K., Postbus 130,2394 ZG Hazers- woude-Rijndijk, t.a.v. de direktie.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 22