Klein-Geföl beheerder bijkantoor (m/v) Rabobank Q westeinde ziekenhuis PERSONEEL *PEittONEElP*rso,,e*' personeel enso sonesl ■■PËRSONEBfieT ,PB^ kPERSOWEELPERsam f persone 1EEL ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN GROEPSLEIDER (m/v) jonge part-timer/ster Rabobank Rijnsburg leiden SECRETARESSE klasse-assistent(e) bibliothecaris m/v stichting centrum st.bavo noordwijkerhout eell - persooe«ipERSCNEa personeel Planbureau Nieuwbouw Voor dit bureau dat zorgdraagt voor de algehele coördinatie van de inbreng be tredende planning en programmering van de nieuwbouw van het Academisch Ziekenhuis wordt gevraagd een medewerker m/v voor de afdeling Inrichting van de Nieuwbouw vac,nr. 905.K.16.47.LD De werkzaamheden bestaan uit: - inventariseren en beoordelen van de voor de nieuwbouw bestemde inrich ting zoals meubilair, apparatuur, stof fering. etc.; - het ten behoeve van deze inventarisa tie in teamverband met bouwkundigen en werktuigbouwkundigen deelnemen aan overlegsituaties met toekomstige gebruikers, externe adviseurs en cen trale diensten; - bijwerken van inventarisbestanden en coderen van artikelen met behulp van computerverwerking; - uitlijsten per ruimte-eenheid van ge plande inrichting, alsmede het op tekening verwerken hiervan. Verlangd: ervaring in soortgelijke werk zaamheden bij voorkeur in een commer- cieel-administratieve functie, goede uit drukkingsvaardigheid. opleiding op HAVO-niveau, leeftijd ca. 25 jaar. Salaris: afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring tot max. f 2920 bruto per maand, bij verdere doorgroei in de functie is t.z.t. promotiemogelijkheid aanwezig. Informatie: de heer G. v. Strien, (071- 14 7222, toestel 6977) of de heer N. Onderwater (toestel 6981 Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.5% U kunl solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. M /Academisch zkkenhlhs leiden administratie Op de afdeling Patiëntenadministratie van ons ziekenhuis hebben wij een vakature voor een De werkzaamheden van de debiteurengroep, welke bestaat uit 5 medewerksters, zijn voor een belangrijk deel geautomatiseerd. In samenwerking met de chef Patiënten administratie zal hij/zij naast uitvoerende werkzaamheden, belast worden met: het geven van leiding aan de mede werksters het bewaken van het debiteurenbestand het toezien op de juiste uitvoering van administratieve procedures op de afdeling. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten in de leeftijd van 23 tot 27 jaar, die in het bezit zijn van een MAVO/HAVO-diploma aangevuld met het praktijkdiploma boek houden. Verder dient hij/zij te beschikken over goede contactuele eigenschappen, als mede leidinggevende capaciteiten. Bekend heid met geautomatiseerde systemen strekt tot aanbeveling. Voor informatie over deze funktie kunt u zich telefonisch wenden tot de heer H. Colijn, 070-889393, toestel 2593. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken Lijnbaan 32,2512 VA Den Haag. Accountantskantoor C. A. Vromans BV, Hogewoerd 136, postbus 22, 2300 AA Lelden, vraagt voor spoedi ge indiensttreding TYPISTE/ TELEFONISTE Leeftijd circa 18 jaar. Zij die van een zeer afwisselende baan houden op een kantoor waar de sfeer goed is en met de modernste apparatuur gewerkt wordt, nodigen wij uit te solliciteren. Hifi- en video-speciaalzaak zoekt voor de maandagmiddag, donderdagavond en za terdag een jonge part-timer/ster met erva ring in de hifi-en videobranche. Tevens moet hij/zij ook beschikbaar kunnen zijn in de vakantieperioden van juli t/m au gustus. Voor sollicitaties kunt u zich rich ten tot de heer Klein. Voor de betere merken GELUID m Haarlemmerstraat 92-94 Leiden (071) 134228 In het Diaconessenhuis te Leiden is op de afdeling administratie plaatsings mogelijkheid voor een administratief medewerk(st)er De werkzaamheden zullen bestaan uit de invoer van gegevens in de computer en de controle op de juiste vastlegging daarvan. Voor deze functie zoeken wij iemand met een MEAO- of gelijkwaardige opleiding, die tevens in het bezit is van een typediploma. Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer M.J. Vreeken, hoofd administra tieve dienst. Tel.: 071-155960, toestel 430. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer 12-3, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. DIACONESSENHUIS LEIDEN verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan particulieren, bedrijven en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een De Rabobank Rijnsburg behoort met 3 vestigingen en een personeels bestand van circa 45 personen tot de middelgrote banken van de Rabobankorganisatie. Het werkgebied van de bank omvat de gemeente Rijnsburg. De beheerder is de essentiële schakel tussen de bank en onze cliënten. Hij of zij informeert en adviseert de relaties omtrent alle bankzaken, die zich via de balie afspelen en helpt hen bij al hun geldhandelingen. Wij denken voor deze functie aan minimaal 23-jarige kandidaten met een opleiding HAVO of MEAO, aan gevuld met bijv. NIBE cursussen. Vanzelfsprekend zijn leidinggevende organisatorische en commerciële vaardigheden van belang. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de Rabobank Rijnsburg Postbus 4 2230 AA Rijnsburg Ardanta is één van de grootste uitvaartverzekeraars van Nederland. Er werken ruim 100 mensen, waarvan ca. 65 in de buitendienst. Ardanta's Persoonlijke Uitvaart - polis geeft recht op een volledig verzorgde uitvaart Een voorlreflelijke verzekering die zich mag verheugen in een grote belangstelling. Wat dat betreft spreekt de snelle groei van Ardanta voor zich Een prettige werksfeer en goede koliegialiteit zijn kenmerkend voor ons bedrijf De juiste mensen bieden wij een prima inkomen en volop karrière-mogelijkheden f' is muf ij Ardanta zoekt VERTEGENWOORDIGERS/STERS Een fijne baan in vaste dienst met volop toekomstmogelijkheden. U hebt een opleiding op MAVO-niveau, enige verkoopervaring, kunt goed mei mensen overweg, beschikt over een llinke dosis doorzettingsvermogen en bent 25 |aar of ouder? Dan heeft Ardanta een uitstekende baan voor u als vertegenwoordiger/ster in vaste dienst. Door middel van huis-aarvhuis bezoek in uw regio, gaat u Ardanta-verzekeringen afsluiten. Afwisselend werk met de nodige vrijheid Uw werktijden liggen hoofdzakelijk in de middag-en avonduren. Na een korte inwerk-periode gaat u geheel zelfstan^g werken. U weet zich daarbij wèl voortdurend geruggesteund door onze inspekteur. De kwaliteit van onze verzekeringen garandeert een hoge produktie Wij bieden u een uitstekend basissalaris, voor extra produktie een interessante provisie, een prima pensioen- en autokostenregeling en 23 dagen vakantie. Bij gebleken geschiktheid kunt u doorgroeien tot b.v. hoofdvertegenwoordiger en (adjunkt-)inspekteur. Geïnteresseerd? Stuur dan een briefje naar onderstaand adres. Even bellen mag natuurlijk ook Wat ons betreft kunt u spoedig aan de slag. Reageer daarom snel. liever vandaag nog dan morgen! ardanta rayoninspekteur de heer G.M Oostenbrink, Nolenslaan 6, 1161 CH Zwanenburg. Telefoon 02907-5437. De gemeente Leiden biedt te koop aan: het te vestigen appartementsrecht met betrekking tot de boven woning Hooglandsekerkgracht 47 De betreffende woning is uniek gelegen binnen het historische hart van Leiden, nabij de Burcht. In het appartementsrecht is begrepen het gebruik van een gedeelte van het platte dak van de ter plaatse gevestigde openbare bibliotheek, als terras. De indeling van de woning is als volgt: Begane grond gang. Eerste verdieping woonkamer, keuken, toilet, balkon. Tweede verdieping 3 slaapkamers, douche Derde verdieping PRIJS f 151.050, ruime zolder. (incl. belasting) Voor nadere informatie en afspraken voor bezichtiging kunt u zich wenden tot het bureau Grondzaken van de gemeente. Genoemd bureau is gevestigd: Stadsbouwhuis, Langegracht 72, Leiden. Tel: 254516. Welke ervaren heeft tijd om gedurende 10 uur per week te werken voor het be stuur van de serviceflat "Schouwenhove" (notulen, brieven enz.). Inlichtingen over werktijden en vergoeding bij de directie. Schouwenhove 27 tel. 071-312021 Aan de Mytylschool, openbare school voor elementair buitenge woon onderwijs aan lichamelijk gebrekkige kinderen, Blauwe Vogel- weg 1, wordt zo spoedig mogelijk gevraagd een: voor een groep leerlingen van 7 tot 10 jaar. Opleiding bij voorkeur KV en JV. Taakomschrijving: lichamelijke verzorging en bijstand van de kinde ren. Voor deze functie wordt gevraagd: 1e vooral goed met kinderen kunnen omgaan; 2e goed in teamverband kunnen samenwerken. Salaris per maand afhankelijk van leeftijd, ervaring en diplomabezit en kan uitlopen tot f 2.085, bruto. De gemeentelijke rechtspositieregeling is van toepassing. Inlichtingen worden verstrekt door het hoofd der school, de heer J. Willems, tel. 071-152311 (school) of 071-890423 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacature nummer OND 726 binnen 10 dagen in te zenden aan de Directie Onderwijs, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. De Stichting Centrum St Bavo te Noordwijkerhout vraagt voor de wetenschappelijke bibliotheek een part-time In de bibliotheek zijn 4000 titels en 100 tijdschriften aanwezig. De bibliothecaris draagt zorg voor onder meer de aanschaf van boeken het uitleen- verkeer de administratie informatieverstrekking het onderhoud. Vereist is de opleiding G.O.A. 1-2 of diploma bibliotheek- en documentatie-academie, specialisatie A.B. Ervaring in het werkveld van de geestelijke gezondheidszorg is gewenst Werktijden 20 uur per week, in nader overleg. Salarisgrenzen: 1169,89 - 1597,23 bruto per maand, bij een werkweek van 20 uur. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Interletter Holland B.V. te Oegstgeest is fabrikant van zelfklevende laktolie. Wij zoeken m.i.v. direkt een jonge enthousiaste medewerker Zijn werkzaamheden zullen bestaan uit assistentie in on ze produktieafdeling. Voor een enthousiaste medewerker zijn in ons groeiend bedrijf evt. goede toekomstmogelijkheden. Heb je belangstelling bel 071-152829 tijdens kantooru ren en vraag naar de heer H. M. de Vroom jr. Gevraagd voor spoedige indiensttreding MACHINE BANKWERKERS ARGON- EN C02 LASSERS PLAATWERKERS Wij zijn machine- en apparatenbouwers voor de visver- werkende industrie. Wij bouwen vrijwel alles in R.V.S. Wij bieden u afwisselend en interessant werk. A.F.A.K.-Holland BV Lageweg 5, Katwijk. Telefoon 01718-23415, m

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20