mSBW onroerendgoed m salaris- westeinde ziekenhuis personeel sociotherapeut(e) RODE KRUIS ZIEKENHUIS personeel per^^ 'PERSONEB [Pj Medewerker m/v Hoogheemraadschap van Rijnland s P.D.-er (bij voorkeur studerend voor M.B.A.) Medewerker m/v op Mavo/Havo-niveau Hoogheemraadschap van Rijnland s psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" INSTELLINGSKOK BEHEERDER onroerend goed ONROERENDGOED onroerendgoed a onroereisdgoed b mr i onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U I menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv Van Beukering Makelaardij f\ ,PERSOI\EELPERSC*ca J pwsooMlpERSOfta personeel In een in de provincies Noord- en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha met ruim 1 miljoen inwoners, heeft het te Leiden gevestigde Hoogheemraadschap van Rijnland taken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraadxhap bestaat uit rond 450 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d., verspreid over het gehele gebied. Op het bureau Financiën van de afdeling Financiële en Personele Zaken kan worden geplaatst een voor in hoofdzaak assistentie bij het behandelen van de verzekeringsaangelegenheden, alsmede type-werkzaamheden en postverzorging. Vereist: diploma MAVO/HAVO. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal f 1.769,- en maximaal f 2.503,- bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Aan de secretaris-rentmeester gerichte sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan het hoofd Financiële en Personele Zaken van Rijnland, Breestraat 59,2311 CJ Leiden, met vermelding van vacature nummer 81 -FIN-4. i gesloten afdeling in de sektor Akute Psychiatrie Koekoeksduin biedt plaats aan een groep van 18 vrouwen en mannen in de leeftijd van 20-55 jaar. Hun verblijfsduur hier is maximaal 2 jaar. Van de nieuwe medewerk(st)er verwachten wij dat zij/hij: gemotiveerd is om te werken met kliënten die al langere tijd met de psychiatrie te maken hebben en die slechts in geringe mate hun gedrag kunnen aanpassen aan de normen van hun direkte omgeving kan werken in een multi-disciplinair team een visie heeft op wat onaangepast gedrag is en hoever dat mag gaan kan werken met het spanningveld tussen het stellen van vrijheidsbeperkende maatregelen en de eigen verantwoordelijkheid van kliënten het persoonlijk begeleiderschap op zich wil nemen van 2 a 3 kliënten en een leerling B-verpleegkundige. Funktie-eisen: HBO/MBO-IW, verpleegkundige B of gelijkwaardige opleiding. Nadere inlichtingen kunt u telefonisch inwinnen bij de koördinator H. v.d. Ven, toestel 2086, Salarisgrenzen: f2202,94- f2887,12 bruto per maand, exkl. onregelmatigheidstoeslag. Kandidaten dienen er rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting kan i stichting centrum st.bavo noordwijkerhout Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27- tel, 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout In een in de provincies Noord- en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met ruim 1 miljoen inwoners, heeft het te Leiden gevestigde Hoogheemraadschap van Rijnland taken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraadschap bestaat uit rond 450 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d., verspreid over het gehele gebied. Het bureau Comptabiliteit heeft de verantwoordelijkheid voor het totale financieel-admimstratieve gebeuren binnen het Hoog heemraadschap van Rijnland. Deze taak is verdeeld over de onderdelen invordering, ontvangstenadministratie, kas en (de geautomatiseerde) boekhouding. Bij dit laatste onderdeel met een bezetting van 5 mede- werk(st)ers, is plaats voor een (vac.nr. 81-CO-3). die reeds gewend is aan een stuk zelfstandige verantwoorde lijkheid. Iemand die denkt en werkt in termen van grootboek en journaal- posten; de jaarrekening mee kan helpen opstellen en mede belast kan worden mei de controle op facturen, de voorbereiding van betalingen en het bewaken van de vorderingen. Kortom: iemand die z'n steentje bijdraagt de boekhouding van Rijnland vlot te laten verlopen. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal f 2.920,-bruto per maand. Bij het onderdeel invordering, 6 medewerk(st)ers, is plaats voor een (vac.nr, 81 -CO-4). die belast zal worden met werkzaamheden die betrekking hebben op de invordering van de Rijnlandse omslag en verontreiningsheffing. Salaris: Afhankeliik van leeftijd, opleiding en ervaring oplopend tot maximaal f 2.503,- bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Richt uw schriftelijke sollicitatie -met vermelding van uw personalia en gegevens over opleiding en ervaring- onder het desbetreffende vacaturenummer aan de secretaris-rentmeester van Rijnland en zend deze aan het hoofd Financiële en Personele Zaken van Rijnland, Breestraat 59,2311 CJ Leiden. Het Rode Kruis Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 370 bedden. Met het Bronovo-Nebo-ziekenhuis is een samenwerkingsverband aangegaan met de bedoeling een nieuw ziekenhuis te bouwen, waarin beide organisaties geïntegreerd zullen worden ondergebracht. In verband met het vertrek van de huidige functionaris ontstaat begin 1982 de vacature van Hij/zij is verantwoordelijk voor de ver werking van de salarissen van onze mede werkers en van een aantal bij ons zieken huis ondergebrachte stichtingen. Totaal betreft dit ca. 800 personen. De salarisadministratie is geautomatiseerd en bij een extern bureau ondergebracht. Voorts is hij/zij verantwoordelijk voor de berekening van toeslagen op het salaris volgens de CAO - ziek- en herstelmeldin gen - correspondentie met de bedrijfs vereniging en het pensioenfonds - personeelssignaleringen en statistieken. Hij/zij wordt bijgestaan door een assistente en rapporteert aan het hoofd personeelszaken. Vereisten voor deze functie zijn: opleiding op MEAO-nivo; gedegen kennis van de sociale wetgeving; enige jaren ervaring op een salarisadministratie; enige ervaring in het gebruik van een geauto matiseerd administratiesysteem; leeftijd 25-35 jaar. Salarisuitgroei tot maximaal f 3518,09 bruto per maand. U wordt verzocht uw sollicitatie in te zenden onder nr. 204 ter attentie van het hoofd personeelszaken. Paviljoen RUSTOORD is één van de vier behandelafdelingen bin nen het circuit "akute psychiatrie" van het ziekenhuis. Na reorganisatie van het behan delbeleid en schaalverkleining van de woon-werkgemeenschap middels een verbouwing, zijn 3 units onstaan. Voor Unit 3, een open afdeling met 19 behandelplaatsen voor in tensieve behandeling van 2 groe pen patiënten, vragen wij op kor te termijn psychiatrisch verpleegkundigen De verpleegkundigen zijn. naast het begeleiden van de groepen bij de verschillende behandelakti- viteiten, verantwoordelijk voor het invullen van de "sociothera- pie" binnen de woon- leefsituatie. Vereist: diploma I ziekenverpleging. Geboden wordt: aanstelling is mogelijk in de rang van 1ste verpleegkundige A, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dit betekent een maximum bruto salaris van f 3.518,09 per maand, excl. Vh% vakantietoeslag. verdere arbeidsvoorwaarden konform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door de heer H. Beltpauil- joenskoördinator, tel. 02502-2381. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. keuken In de Keuken van ons ziekenhuis kunnen wij plaatsen een In onze keuken worden dagelijks plm. 600 maaltijden bereid, waarvan ongeveer de helft dieetmaaltijden zijn. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een gediplomeerde kok met instellings ervaring, die bij voorkeur bekend is met het bereiden van dieetmaaltijden. Maar ook zij, die uitsluitend een ruime ervarine hebben opgedaan in het groot- keukenDedrijf kunnen voor deze funktie in aanmerking komen. Men moet bereid ziin afwisselend in het weekend dienst te doen. Voor nadere informaties en/of het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u tele fonisch kon takt opnemen met de afdeling Personeelszaken, telefoon 070-889393, Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken Lijnbaayi 32, 2512 VA Den Haag. GEVRAAGD: belegger onroerend goed met nog steeds groeiende portefeuille zoekt contact met een ervaren beheerder onroerend goed. 'Betrokkene dient alle facetten van modem onroerend goed beheer te beheersen en in staat te zijn zelfstandig het beheer te voeren. Brieven met uitgebreide ervaring en referenties zullen strikt vertrouwelijk worden behandeld. Brieven te sturen onder nr. 19033 van dit blad. 750 M2 BEDRIJFSHAL LEIDEN INDUSTRIETERREIN "DE WAARD" ADM.BANCKERTWEG 6 Dit moderne, 3 jaar oude bedrijfspand is gesitueerd op 1225 m2 grond, waardoor voldoende gelegenh. verder uit te bouwen en te parkeren. Het geheel is dubbelwandig geïso leerd en o.a. voorzien van kantoor-, showroom- en kantine ruimte, geprepareerde betonvloer, 2 transportingangen, heaters en een beveiligingsinstallatie. Vraagprijs 545.000,- k.k. excl. BTW. breestraat 106 2311 cw lelden telex 39302 majsb-nl tel.071-125041 LEIDEN ZWANENZIJDE 1 Hoekhuis met inpandige garage, c.v. gas. achtertuin (ZW), bj. 1975. (25 m2). garage, hal. met parket en open haard, eetkamer en open keuken en ber ging. (woonkamer met zijraam). 3 fijne slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche en 2e toilet, ruimte voor c.v. en boi- 245.000,* k.k. LEIDEN KORENBLOEM 30 Modem herenhuis met voor- en achtertuin grenzend aan singel, inpandige berging en lnd.:hal, toilet, woonkamer met parketvloer en open haard, royale open keuken. 1e verd.3 slaapkamers, grote badkamer met ligbad en douche, 2e toilet, 2e verd.: 1 ka mer en zolderberging. Vrije vestiging. LEIDEN RIJNSBURGERWEG 31 C Degelijk herenhuis uil de jaren dertig, ge- schikt als praktijkwoning. Ind.: souterrain,, kelder. Parterre, hal. toilet, 2 kamers met parket en keuken. 1e verdieping: L-kamer met parket en open haard, keuken, balkon toilet. 2e verdieping, 3 slaapkamers. toilet. 3e verd. onderhouden woning is en een huurgarage is badgelegenheid, bi zolder. Deze goed LEIDEN HOMMELVELD 42 I Eigentijds modern herenhuis met inpandi- ge garage, c.v., tuin op het zuiden en vrij uitzicht op park. Goed geïsoleerd en ged dubbele beglazing. Ind.ruime hal, toilet en garderobe, eetkeuken met div. apparatuur, grote woonkamer met open haard en schuifwand naar terras, leverd: ruitpeou- I derslaapkamer met eigen bakamer, 2 slaapkamers, douche, 2e toilet en aparte waskamer. 2e verd.: grote zolderkamer met dakterras op het z. Op de parterre ga- I rage en groot souterrain (berging). Het huis verkeert in uitstekende staat van onder- boud. 295.000,* k.k. LEIDEN MORSSINGEL 183 Gezellig aan singel gelegen 3-kamerap- parlement op de 4e etage. Gunstige ligging in centrum nabij station, uitvalswegen, win- kels acad. ziekenhuis en universiteit. Is voorzien van eigen c.v. gas, lift en berging. Ind.entree, ruime woonkamer (3,70-8,10), balkon, keuken, badkamer met douche, toilet, 2 slaapkamers (3,20x2,80 m en 3,20x4,30 m) en werkkast. Erfpachtscanon f 153,50 per maand. 125.000,* k.k. I imiitmifiniiBH LEIDEN BRAHMSLAAN 54 Gezellig gelegen MAISONNETTE gelegen t op de 2e en 3e etage, met c.v., kelderbe- ging en balkon. Indeling: L-vormige woon- 4 kamer, hal, keuken en toilet. Verdieping: 3 4 slaapkamers, overloop, diepe bergkast, 4 badkamer met douche en 2e toilet. 4 van 110.000,* k.k. 98.000,* k.k. 4 Uliii LEIDEN COBETSTRAAT 10 Herenhuis met vrije vestiging. Groot, royaal en uitstekend onderhouden heren huis in de geliefde, rustige en groene Bur- gemeesterswijk te Leiden. Basismaat: 7,3- x8,8 m. Het huis heeft c.v. gas, voortuin en diepe, zonnige achtertuin met grote schuur/hobbyruimte. Indeling: part.: mooie entree met vestibule en hal, grote woonka mer, eetkeuken met kelderkast, toilet. 1e verd.3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet. 2e verd.3 slaapkamers, zol derberging. Veel extra kastruimten. f 245.000,* k.k. LEIDEN GLOXINIADAL 29 Modern, uitstekend onderhouden woon huis met voor- en achtertuin, stenen ber ging en rustige ligging. Ind.: ruime hal, toi let en garderobe, moderne keuken, mooie woonkamer met open haard. 1e verd.: vier slaapkamers, badkamer met ligbad en douche, 2e toilet. 2e verd.: grote zolderka mer met dakkapel en tuimelraam, berging Het huis wordt verwarmd met een c.v. gas en heeft ged. isolerende beglazing. Vrije vestiging. 170.000,* k.k. LEIDEN JACOB VAN CAMPENLAAN 10 Ruime vierkamerflat op de 5e etage met l lift, c. v. en groot balkon op het zuiden. Ber- J ging onder in het gebouw, indeling: hal, toi- let. royale woonkamer, 3 slaapkamers, lu- xe keuken, badkamer met bad, balkon. I 180.000,-k.k. toilet, moderne zeer i me keuken, eetgedeelte, zitkamer met open haard, openslaande deuren naar het terras. 1e verd.: twee royale slaapkamers (4,80x4,60 m en 4,80x4,40 m), luxe badka mer met ligbad en dubb. wastafel. 2e verd 2 mooie zolderkamers, berging. f 250.000,* k.k. LEIDEN REITZSTRAAT 3 Nabij het centrum gelegen leuk woonhuis met patio en atelier. De parterre bestaat uit1 110.000,* k.k. Zonnebloem 72 W\ Leiden. Tel. 071-214521 LEIDEN STAVERSE JOLWERF 3 Moderne bouwfondswoning met c.v.voor- en achtertuin en berging. Vrij uitzicht. Ex tra 's: isolerende beglazing parterre en ged 1e etage, parketvloer in de living, bj. '75. Nieuwe luxe keuken en dakkapel. Ind: hal. toilet, woonkamer (4,60x6.20). luxe keu ken, berging 1e verd3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd ruime slaapkamer met dakkapel en zolder berging. f 170.000,* k.k. LEIDEN KLIPPERWERF 27 Goed geïsoleerd en prima onderhoudei modern woonhuis met voor- en achtertuin carport, voor- en achterberging, c.v. gas Ind.: hal, toilet, woón/eetkamer (6,30 x4,62), moderne keuken, ie verd 3 slaap kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet ei vaste wastafel. 2e verd slaapkamer me vaste wastafel, zolderberging. f 163.000,- k.k I >IAIAMM<

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 22