Nieuw: Opel Kadett nu ook met een snelle 161 S-motor 250.- 50.-Voordeel OpelKadettSR. Sportiviteit op z'n ruimst. Kadett. Sen investering voorjaren. Opel nummer l al 12 jaar lang: een hele zekerheid, li Verlichtingsadviseur Piekaar feliciteert de winnaars van de loterij Leiden, Breestraat 142-144, tel. 133511 Kontroleer uw kassabon! De Compliment-Combinatie. De blazer is van Zuiver Scheerwol en uiteraard donker blauw. De flanel pantalon is van een polyester/wollen stretch. Achterzak met rits. 2 kleuren grijs. Mt 48-56 en 50Vi-56V£ Normale combinatieprijs 300.- Nu Alleen deze week Iff v<>rv «r Wie naast komfort en veel ruimte ook van opschieten houdt, komt met een 1.61 S-Kadett hele maal aan z'n trekken. Deze kombinatie met liefst 90 DIN-pk garandeert ongekend rijplezier. De 1.61 S-motor valt verder op door z'n soepele loop en hoge trekkracht Toch blijft het benzine verbruik bescheiden. Samen met de onafhankelijke wielophanging en voorwielaandrijving bewijst deze Opel Kadett ook in staat te zijn tot de hoogste sportieve prestaties. Ook uiterlijk toont de Kadett SR zijn sportieve karakter. Mat zwarte spoilers vóór, achter en tussen de wiel kasten. Fraaie lichtmetalen velgen met extra brede staalgordelradiaalbanden. Het onderstel met speciaal afgestemde schokdempers zorgt voor de hoogste stabiliteit Ln de verstelbare Recaro- kuipstoelen heeft u perfekte steun. De prestaties en uitrusting van de Kadett SR voldoen volledig aan uw sportieve eisen. De SR wordt standaard met een 1.31 S-motor gele verd, maar is ook verkrijgbaar met de 1.61 S-motor. Een proefrit met de SR is een belevenis. Uw Opel-dealer gunt u dat graag. Wie voor Kadett beslist, kiest voor betrouwbaarheid en lage verbruiks- en onderhoudskosten. Uitstekende afwer king, relatief meer binnenruimte, een fraai model en een hoge inruilwaarde zijn bij de prijs inbegrepen. En dan natuurlijk de keuze uit zo'n 90 uitvoeringen. Allemaal Opel. En dat is toch een hele zekerheid op zichzelf. Haarlemmerstraat 115-117. Leiden

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 16