7 personi per si MJL 2e groepsleid(st)er werkleider (m/v) l«i«kMi medewerker fysiothera peut (m/v) "S PERSOREEL™"**®1 de rijksoverheid vraagt ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN stafmedewerker (m/vr) secretariaat binnenland leiden adjunct-accountant 1e klasse DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: secretaresse (m/v) Elke zaterdag de personeelsrubriek P«*oo«»lpER90NEa peraoneei RêTgni bibliothecaris (mni./vri.) evt. deeltijdarbeid Ministerie van Landbouw en Visserij Laboratorium voor Bloembollenonderzoek te Lisse Functie-informatie: lenen, uitlenen en bestellen van boeken en tijdschriften en verrichten van hierop betrekking hebbende administratieve werkzaamheden; assisteren bij doornemen van literatuur en rubriceren van publikaties: samen stellen van attendenngslijsten; verzenden van publikaties; bedienen en onderhouden van kopieerapparatuur toezicht houden op de bibliotheek en leeszaal. Vereist: MAVO 4 met Engels in het vakkenpakket; basisopleiding Bibliotheken A 1/2 of studerend hiervoor, dan wel bereidheid tot studie hiervoor. Standplaats: Lisse Salaris: max. f 2432.- per maand (bij volledige werkweek) met een uitioopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 7 november 1981. Bovengenoemd salaris Is In het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 7Va°/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 1-2993/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw hulsadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het ministerie toegezonden. Centrale Prikdienst Op deze afdeling is een vacature ont staan voor een assistent m/v vac.nr. 121 C.67.42.LD Taak: het afnemen van bloed op ver schillende afdelingen t.b.v. de laborato- De diensten dienen verricht te worden van maandagavond tot zaterdagoch tend, t.w. van 23.00-8.00 uur. Verlangd: doktersassistente-oplei ding of laboratoriumopleiding en er varing of opleiding tot verpleegkun dige of een andere paramedische op leiding met ervaring in het afnemen van bloed. De aanstelling geschiedt voor een periode van minimaal een half jaar met de mogelijkheid tot verlening. Salaris: max f 2432 bruto per maand, alsmede een toelage voor onregelmati ge diensten. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN raad voor de zending der nederlandse hervormde kerk In verband met pensionering van de huidige medewerker ontstaat per 1 januari 1982 bij de Raad voor de Zending der Nederlandse Hervormde Kerk te Oegstgeest een vakature De stafmedewerker coördineert vele werkzaamheden binnen het secretariaat binnenland - hij of zij onderhoudt kontakt. zowel telefonisch als schriftelijk, met classicale en gemeentelijke zendingscommissies, velerlei groepen, scholen, enz - is betrokken bij voorlichting, publiciteit, toerusting en financiële akties; - vervangt zonodig de secretaris binnenland. Vereisten: - meelevend lid van één van de protestantse kerken; - tenminste H.B O.-niveau, met ruime ervaring in werkzaamheden, waarbij goede organisatorische en kontaktuele eigenschappen belangrijk zijn: - hij/zij moet in teamverband kunnen werken. - leeftijd: bij voorkeur niet ouder dan 45 jaar Salariëring volgens de regeling van de Raad voor de kerkelijke medewerkers der Ned. Hervormde Kerk. Sollicitaties worden gaarne ontvangen vóór 7 november a s. t a v. ds A de Haan. postbus 12.2340 AA Oegstgeest. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij ds A de Haan en de heer A W Duyverman. tel. 071-152940 tst 116 STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND Het kinderdagverblijf "de Walnoot", Rijnsburgerweg 140 te Leiden is een dagverblijf voor geestelijk gehandicapte kinderen van om streeks 3 tot 15 jaar. Voor de groep "Pinguïns", een groepje kinderen van verschillend niveau, waaronder ook meervoudig gehandicapte kinderen, zoeken wij een Onze voorkeur gaat uit naar iemand met ervaring in de zwakzinnigen zorg. Kandidaten dienen aan één van de volgende opleidingseisen te vol doen: -- diploma MAVO-4 öf - getuigschrift 3 jaar Havo öf 3 jaar Atheneum öf 3 jaar Gym nasium öf -- diploma MHNO öf -- diploma kinderbescherming A öf -• diploma OPM. Kandidaten in het bezit van een diploma MBO-IW öf KV-JV genieten de voorkeur. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij Theo Kok, hoofdleider van het kinderdagverblijf, telefoon: 071 - 17 19 05. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen richten aan de direkteur van de Stichting, Centraal Bureau, Rijnsburgerweg 158, 2333 AJ LEIDEN, telefoon: 071 15 53 42. 3ii de montage-/plaatwerkafdeling van de Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening kan worden geplaatst een Tot zijn/haar taak behoort onder meer. - het instrueren en begeleiden van de medewerkers 20); het opleiden van medewerkers in de werkzaamheden; tot deze werkzaamheden behoren: lichte montage, laswerk, plaatwerk, bui gen, boren tappen en persen; - het adviseren omtrent de aanschaf van benodigde machines. De functie-eisen zijn-, - opleiding minimaal MTS-niveau\ - praktische ervaring in een gelijksoortig bedrijf; - leidinggevende en sociaal-pedagogische capaciteiten-, - bereidheid tot het v.olgen van gerichte cursussen, soms gedeelte lijk in vrije tijd. Aanstelling kan, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal plaatsvinden in de rang van Opzichter C. Salaris maximaal f 3215, bruto per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectiepro cedure, evehals een gesprek met een vertegenwoordiging van het personeel. Voor nadere informatie over de functie kunt u zich wenden tot de heer P. de Vreede, tel. 071-141542. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan Dir. P.Z., postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 81.086. De opleiding tot bij de rijksaccountantsdienst studeren met een salaris Het Ministerie van Financiën biedt de mogelijkheid om opgeleid te worden tot adjunct-accountant 1e klasse bij de rijksaccountantsdienst. Deze dienst vormt een onderdeel van de rijksbelastingdienst. De rijksaccountant heeft de taak zelfstandig of in teamverband boekenonderzoeken in te stellen bij middelgrote en grote ondernemers om te komen tot een oordeel over de kwaliteit van de boekhouding en over de aanvaardbaarheid van de belasting aangiften die de ondernemer aan de hand van die boekhouding heeft gedaan Gedurende het eerste deel van hun studie (ongeveer 3 jaar) ontvangen de studenten een salaris dat thans f 1469.- per Wiaand bedraagt. Voor 20-jarigen en ouderen geldt het minimum(jeugd)- loon Bij de benoeming in ambtelijke dienst (aan het einde van het derde studiejaar) wordt dit salaris aanzienlijk verhoogd. Het normale carrièreverloop leidt vervolgens via de rang van adjunct-accountant tot adjunct-accountant 1e klasse met een salaris tussen f 2712,- en f 5496,- per maand. Na voltooiing van de gehele NIVRA-studie (naast het werk als rijksaccountant) kan benoeming tot accountant volgen, met een salaris tussen f5171- en f6965,- per maand, verdere promotie is mogelijk. Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn - of in 1982 hopen te komen - van het einddiploma vwo. gymnasium, atheneum, heao of hbs (met enkele eisen voor het vakken pakket) Voorts bent u bij voorkeur op 1 september 1982 met ouder dan 24 jaar (in geval van reeds vervulde militaire dienst wordt deze grens op 26 jaar gesteld). Over de opleiding en de functie van adjunct- accountant is een brochure verschenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure schriftelijk of telefonisch aanvragen bij het Ministerie van Financiën, Bureau uitvoering vorming en opleiding van de directie Personeel van de Belastingdienst, Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage; telefoon (070) - 76 66 40, 76 66 41 of 76 67 09. Bij schriftelijke aanvragen wordt verzocht het vacaturenummer 1-2988/1158 te vermelden (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe). Het zich in de brochure bevindende aanmeldingsformulier moet uiterlijk op 16 november 1981 door het Ministerie van Financiën zijn ont vangen in verband met het op 7 of 14 december te houden schriftelijke gedeelte van het toelatingsonderzoek. Subfaculteit Culturele Antropologie en Sociologie der Niet-Westerse Volken van de Faculteit der Sociale Wetenschappen (30 uur per week) vacaturenummer: 1-234/1158 Taak: het assisteren van de beleidsmedewerker bij het verzorgen van agenda, notulen en korrespondentie t.b.v de raad. het dagelijks bestuur en diverse commissies van de subfaculteit en de daaraan verbonden werkzaamheden, hoofdzakelijk bestaande uit het voeren van telefoongesprekken, type- en kopieerwerkzaamheden en archivering In incidentele gevallen assistentie verlenen aan de andere secretaresses. Vereist: minimaal Havo. secretaresse-opleiding en tenminste drie jaar praktijkervaring, goede notuleer- en typevaardigheid, eventueel steno Nederlands. Grote mate van zelfstandigheid met daarin begrepen initiatief en accuratesse, alsmede het vermogen om in goed collegiaal verband te werken. Salaris: Maximaal 2642,- bruto per maand bij volledige dagtaak. De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. DE LEIDSE ONDERWIJSINSTELLINGEN heb ben voor haar moderne kantoorgebouw een ei gen dienst voor onderhoud en bewaking. Een deel van de werkzaamheden van deze dienst be treffen SCHOONMAAKWERK EN BEWAKING/CONTROLE in de avonduren. Voor deze taak vragen wij een die met een dagelijkse werktijd van 15.30 uur tot 24.00 uur zal deelnemen aan de bewaking, de controle en aan schoonmaakwerk waarvoor tij dens de daguren geen gelegenheid is. Belangstellenden kunnen zich mondeling of schriftelijk wenden tot onze afdeling Personeels zaken. _/Z leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon (071) 89 92 55* Aan de Mytylschool, openbare school voor elementair buitengewoon onderwijs aan lichamelijk gebrekkige kinderen, Blauwe Vo- gelweg 1, wordt zo spoedig mogelijk ge vraagd een: voor 161/2 behandeluren per week (excl. rapportage, besprekingen e.d.) Salariëring volgens BBBRA schaal 89. Op de school volgen 66 kinderen van 3 t/m 14 a 15 jaar dagonderwijs. In Multi disciplinair teamverband wordt fy siotherapie, ergotherapie en logopedie ge geven. Nauwe samenwerking met de ver schillende disciplines is vereist. Inlichtingen worden verstrekt door het hoofd der school, de heer J. Willems, tel. 071- 15.23.11 (school) of 071-89.04.23 (huis). Sollicitaties onder vermelding van OND 722 omgaand te zenden aan de Directie Onder wijs der gemeente, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. m In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei derdorp kan, in de apotheek, ter ver vanging wegens ziekte worden ge plaatst in tijdelijke dienst een CHEMISCH ANA LISTE), HBO-opl. voor 16 uur per week (in overleg in te delen). De werkzaamheden in het laboratori um omvatten o.a. het analyseren van grondstoffen en geneesmiddelen en het bepalen van geneesmiddelencon centraties in lichaamsvloeistoffen. Kandidaten met ervaring in genoemde werkzaamheden alsmede in het ge bruik van moderne analyseapparatuur genieten de voorkeur. De aanstelling geschiedt in de rang van analist. Het salaris bedraagt maximaal f 1.277,78 bruto per maand. Nadere informatie over de functie wordt u gaarne verstrekt door de heer J.M.R. den Hollander of mevr. J.M.C. Kemme-Vos, apothekers. Uw sollicitatiebrief onder vermelding van nr. 31/81 kunt u richten aan de dienst Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp sluit 2 dagen vóór verschijnen op donderdag 15.30 uur. Telefoon 071-144941

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 22