Toch huizen op terrein tuincentrum Reconstructie van kruispunt in Wassenaar kan eenvoudiger [Le/cfee agenda Conflict over schooldienst In Leiderdorp Vrouwenavonden Sjelter uitgebreid met gespreksgroep erliike stand PAGINA 2 STAD EN RAND DINSDAG 29 SEPTEMBER 1981^ WASSENAAR Het is mogelijk om het reconstructieplan van het kruispunt Groot Haesebroekse- weg/Stoeplaan/Buurtweg/Wil- helminalaan in Wassenaar een stuk eenvoudiger uit te voeren en op die manier zo'n 60.000 gul den te besparen. Toch zijn burge meester en wethouders van deze gemeente van mening dat het oorspronkelijke plan de voor keur verdient en dat bij de uit voering daarvan moet worden getracht om de kosten zoveel mogelijk te beperken. B en W denken hier bijvoorbeeld aan een combinatie van de werk zaamheden met andere werken. De raadscommissies voor techni sche diensten en financiën wa ren eerder in juli al akkoord ge gaan met het plan, maar de leden vonden de kosten (176.400 gul den) te hoog. Zij gaven het colle ge verder de opdracht uit te zoe- B en W: "Besparing (60.000 gulden) te gering" ken of bij de uitvoering van de reconstructie verder kan worden bezuinigd. Het gaat bij het verhogen van de verkeersveiligheid op dit kruis punt onder andere om het aan brengen van een veiliger over steek voor fietsers en voetgan gers, het verbeteren van het overzicht en de duidelijkheid op het kruispunt en het verleggen van de bushalte achter de krui sing. Verder wil men het verkeer geen extra belemmeringen op leggen om daardoor niet andere binnenwegen niet zwaarder te belasten. Eventueel moeten er la ter op het kruispunt verkeers- Door het treffen van minder voor zieningen kan de reconstructie goedkoper worden uitgevoerd. Zo kan volgens B en W een be drag van 4000 gulden worden be spaard door de aanleg van een versmalde oostelijke rijbaan, die verbreed moet worden als er ver keerslichten komen. De westelij ke rijbaan moet breed worden gehouden om het uitrijden van zwaar verkeer mogelijk te ma ken. B en W geven aan dat de versmalling van de oostelijke rij baan als nadeel heeft dat het rechtdoorgaand verkeer stag neert bij afslaand verkeer. Verder zou op de kosten bespaard kunen worden door het einde van de Buurtweg niet te verleg gen. De overzichtelijkheid zou daarmee niet worden verbeterd. Het aanbrengen van verkeers lichten, althans het regelen van het verkeer met deze lichten zou zonder ingrijpende voorzienin gen niet meer mogelijk zijn. De Buurtweg zou dan ook voor zwaar verkeer moeten worden afgesloten voor het zware ver keer, omdat dit komende vanaf deze weg het kruispunt niet meer kan passeren. Dit vereenvoudigde plan zou dus 60.000 gulden minder kosten. B en W geven echter zoals gezegd de voorkeur aan het oorspronke lijke plan omdat ze het maar een "geringe besparing" vinden die gekoppeld wordt aan verschil lende nadelen. DINSDAG LEIDERDORP - Er komen over enkele jaren toch wonin gen op het stuk grond aan de Hoogmadeseweg, waar nu nog het tuincentrum 'Bloemendaal' is gevestigd. Exploi tatiemaatschappij 'Aurora' uit Aerdenhout, die het twee hectare grote trerrein vorig jaar van Bloemendaal heeft gekocht, presenteerde de Leiderdorpse gemeenteraad onlangs twee plannen. Hier komen toch huizen, alhoewel het begin van de bouw nog wel enige tijd op zich zal laten wachten, omdat het bestemmingsplan eerst nog veranderd moet worden. De plannen voldoen aan de voor waarden die de raad in februari 1979 stelde voor woningbouw in dit gebied. Een andere bouwon- derondernemer kon eerder niet voldoen aan deze voorwaarden, die uitgaan van een verdeling van eenvierde deel dure en een- vierde deel goedkope vrije sec torbouw, eenvierde deel premie koopwoningen en eenvierde deel woningwetwoningen. In het eerste schetsontwerp gaat 'Aurora' uit van de bouw van 52 ééngezinswoningen en 45 drieka merwoningen. De laatste zijn dan bestemd voor één- en twee persoonshuishoudens. De drie kamerwoningen zillen in drie woonlagen worden gebouwd. Een ander plan voorziet alleen in de bouw van 72 ééngezinswonin gen. Bij beide plannen stelt 'Au rora', dat het zelfs mogelijk is om meer woningen dan in de voor waarden van de raad zyn ge noemd als premiebouw te reali- De raadscommissie ruimtelijke or dening en openbare werken stel de gisteravond vast dat de plan nen inderdaad voldoen aan de voorwaarden. De commissiele den hadden daarbij een duidelij ke voorkeur voor het tweede plan, omdat daarin niet wordt ge sproken over etagewoningen. Dit soort woningen vinden zij na melijk niet passen bij de omlig gende bebouwing (Essenpark en Munikkenpark). Evenals 'Aurora' houdt ook de commissie er rekening mee dat het nog wel enkele jaren kan du ren vóórdat een eerste paal de grond in kan. In de eerste plaats omdat nu alle aandacht van de gemeente is gericht op de bouw plannen in Buitenhof Oost. Vervolgens omdat er op het terrein aan de Hoogmadeseweg een agrarische bestemming ligt. Er zal dus een wijziging in het be stemmingsplan moeten worden aangebracht ten gunste van wo ningbouw. Het staat wel al vast dat een aantal omwonenden zich daartegen zal verzetten. WASSENAAR - De meerderheid van het college van burgemees ter en wethouders van Wasse naar wil geen voorkeur voor een stichtingsvorm voor de School Advies Dienst (SAD). Het college wil deze dienst, die adviezen ver strekt op onderwijsgebied liever als een soort commissie zien functioneren. De onderwijsbege leidingscommissie in deze ge meente heeft echter al eerder ge pleit voor een stichtingsvorm. Er dreigt nu onenigheid binnen de gemeenteraad over deze kwestie die mogelijk zal resulteren in een krappe meerderheid voor het collegestandpunt. In de onderwijsbegeleidingscom missie heeft wethouder Dijkstal enkele jaren met vertegenwoor digers van de bijzondere scholen overleg gevoerd over onder meer de juridische grondslag van de SAD. Gisteravond kwam de toe komst van deze dienst op tafel in de commissievergadering voor onderwijs, cultuur en recreatie. Blijkens de eerste standpuntbe paling in deze vergadering kan het college rekenen op een klei ne meerderheid in de raad, in de vorm van steun van WD en PvdA. Het CDA is hevig tegen deze keuze gekant, terwijl D'66 de uiteindelijke stellingname laat afhangen van de bereidheid van de scholen om in commissie- vorm mee te werken. Wethouder Dijkstal motiveerde zijn voorkeur voor de commissie met een verwijzing naar de rui mere mogelijkheden van contro le en openbaarheid. Naar zijn mening kunnen de ontwerpsta tuten van dé commissie (de zoge naamde ex artikel 61 commissie), zo luiden dat de identiteit van de bijzondere scholen ten volle wordt gerespecteerd en ook later niet in gevaar zal komen. Verder meende de wethouder dat de ambtelijke begeleiding van een stichting maar moeizaam zal verlopen. Bovendien kan met een instelling van een commissie de rechtspositionele status van het al in dienst getreden perso neel in dit geval ongewijzigd blij ven. Momenteel zijn de perso neelsleden van de SAD feitelijk al in dienst van de overheid. Met zijn nogal hard uitgesproken stellingname baarde Dijkstal vooral bij het CDA veel opzien, temeer omdat de wethouder sug gereerde dat de gemeenteraad hoe dan ook altijd grote invloed op de SAD houdt bij het behan delen van de gemeentelijke fi nanciering. De Wassenaarse School Advies Dienst wordt na melijk niet door het rijk gesubsi dieerd, omdat het leerlingenaan tal veel te gering is volgens de rijksnormen. LEIDERDORP - De vrouwenavon den in de Sjelter in Leiderdorp beginnen deze week weer. Mor genavond is een informatie avond gepland, waar uitleg wordt gegeven over de avonden. Nieuw dit jaar zijn de gespreks groepen, waar door een klein aantal vrouwen gepraat wordt over één bepaald onderwerp. De gespreksgroepen zijn een ge volg van de grote opkomst van vorig jaar. Annomarie Wirtz, één van de vrijwilligster die de avonden begeleidt: "We willen dit jaar wat dieper op de onder werpen ingaan. Dat is een wens van de vrouwen zelf'. Vorig jaar gaf dat wat problemen omdat de thema-avonden door zo'n vijftig vrouwen werden bezocht Met een dergelijk groot aantal kan je onderwerpen niet uitdiepen, zo menen de begeleidsters. Loes Zwart, stafmedewerkster van Sjelter: "Je zit op elke thema avond met een andere groep. En elke keer weer moeten de vrou wen durven wat te zeggen. In een gespreksgroep, waar je je voor moet opgeven, zit je steeds met dezelfde vrouwen en dat praat wat makkelijker". Voorlopig staan er drie gespreks groepen op stapel. De onderwer pen zijn: "Nog (geen) kinderen", over onder andere voorbehoeds middelen, sterilisatie en bewust geen kinderen krygen, "Een, al leen, zielig?", over het leren om gaan met het alleen zijn of alleen voelen en "Praten over jezelf'. De opzet van de thema-avonden blijft ongewijzigd. Iedere tweede en vierde woensdag van de maand kunnen de vrouwen pra ten over een onderwerp. Op 14 oktober is het thema "vrouw en vrede". Op de laatste woensdag van oktober beginnen vier avonden met als onderwerp "op voeding". Deze vier avonden zijn ook apart te bezoeken. Iedere thema-avond begint met een spreekster, of een film of dia's. Na de discussie is er een borreluurtje. De afzonderlijke café-avonden zijn dit jaar van het programma ge schrapt. Daar was onvoldoende belangstelling voor. Iedere the ma-avond is nu tegelijkertijd ca fé-avond. Morgenavond wordt het program ma toegelicht. Het vrouwencaba ret/koor De Sirenes zal de infor matieavond muzikaal omkleden. Om acht begint de avond. Vrouw ramt auto op Veurseweg VOORSCHOTEN - Een 19-jange inwoonster van Leidschendam is gistermiddag rond half zes ge wond geraakt nadat zij met haar auto tegen een geparkeerde wa gen op de Veurseweg.aanreed. De bestuurster raakte eventjes buiten bewustzijn terwijl zij op de Veurseweg reed en ramde daarop de geparkeerd staande auto. Deze schoot door en knalde nog tegen twee andere auto's op. De vier wagens werden behoor lijk beschadigd. De bestuurster moest lichtgewond naar het zie kenhuis worden gebracht Kubus In de Lindehoeve in Voorschoten is vanavond het eerste plaatse lijke kubus-kampioenschap. De gekleurde blok die in korte tijd tot een rage is geworden nodigt nu ook al uit tot wedstrijden op lokaal, nationaal en zelfs mon diaal niveau. In Voorschoten begint de Lindehoeve nu eerst eens op het lokale vlak. De deel nemers kunnen vanaf half tien beginnen met draaien, als het mogelijk is met een eigen blok. Degene die het eerst de gevraag de stand heeft bereikt mag zich het hele jaar kubuskampioen van Voorschoten Echtgenoot van vrouw in verwachting tuigt man af na aanrijding Lichtspel Bij kasteel 'Duivenvoorde' in Voorschoten is vanavond en morgenavond een soort licht spel. Gidsen verzorgen vanaf kwart over zeven rondleidingen door het feeèriek verlichte kas teel. De rondleidingen beginnen verder vanaf dat tijdstip tot half tien elk kwartier. De wan deling door het kasteel neemt ongeveer een uur in beslag. De organisatoren wijzen er wel op dat er moeilijke trappen moe ten worden genomen, zodat de bezoekers wel goed ter been moeten zijn. De organisatie is in handen van de VW Leiden. Quiz De stichting Jeugd- en Jongeren werk Oegstgeest organiseert voor kinderen morgenmiddag een woord-vorm-quiz, een spel waarbij vragen worden gesteld, gegokt wordt en eventueel ook gerend. Aanvang twee uur in het gemeentecentrum. ZOETERWOUDE - Aan de Zoeter- woudse Rijndijk werden giste ren uit een auto bankpasjes, eu rocheques en wat contant geld ontvreemd. De politie vermoedt dat de daders gebruik hebben gemaakt van valse sleutels. LEIDERDORP - Een hoogzwange re vrouw is gisteren aangereden om kwart over drie op de Splin terlaan door een automobilist, die geen voorrang verleende. Zij liep daarbij geen ernstige ver wondingen op, maar haar man raakte zo overstuur door het ge beuren dat hij de automobilist af tuigde. Ook een vrouw die zich ermee bemoeide kreeg nog klap pen van de echtgenoot. De auto mobilist, afkomstig uit Leiden, moest na de vechtpartij worden opgenomen in het ziekenhuis. Bouwfondsplan voor huizen in Buitenhof LEIDERDORP - Het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten wil een plan maken voor de bouw van premie-A- en premie-B-wonin gen en de vrije sectorbouw In Buitenhof-Oost in Leiderdorp. Dit ondanks het feit dat momen teel een aantal Leiderdorpse aan nemers bezig is een soortgelijk plan te ontwikkelen, dat overi gens half november zal worden gepresenteerd. Wethouder Meerburg bestempelde het plan van het Bouwfonds als een puur eigen initiatief. Hij zal het beschouwen als "een plan op de achtergrond, dat kan worden gebruikt in het niet zo aanneme lijke geval dat het plan van de zou stranden". Overduin; Steven zv. J W. van der Voort en S.C.C. Erades; Carien Jeanne dv. W A. Caljouw en J H. van Dijk; Suen Wai dv K W Chau en C M. Suen; Cen- giz zv. H. Narin en E. Yildiz; Johan Mar tin zv. J Konstapel en W.J. Lubbers; Sandy dv. J. van der Vijver en'C.W van der Linden; Addy zv. G. Molenaar en A. van der Toorn; Ricardo zv. J.J. van Oos ten en C. van Heijningen; Katja dv. H.W. Arkeveld en J.M. van Niekerk; Jantine Eveline dv. J. Slappendel en C. Ouwe hand; Joseph Paul Johannes zv. P.A.H.M. Grooten en J.A.M.K. van Veldhuizen; Mariola Ilse Hendrika dv. A. de Geus en M.Y.W.M. Isphording; Geertje Jacoba dv. G A. van der Poel en C.H. Heijmans; Nicolette Catharina Theodora Maria dv. T.G.P.H. Focke en A.G.M.M. van Eeden; Fabian Nathaniel zv. C. de Graaf en P C. Sanders; Antonia Wilhelmina dv. F.J. van den Eijnden en J.C. Joosen; Chantal dv. A. van der Plas en J.M. Coenraad; Carolina Maria Jaco ba dv. H.J.F. Klerx en M.A.H de Wit; Bobby zv. P.M. van Dam en I. Stam; Pa trick Jacobus zv. J.M. Slingerland en P.L. Ossevoort; Bert zv. L.C. de la Rie en J.M.M. Hermsen; Renate Henrica Cornelia dv. H A van Gellecum en W C. Hillebrand; Cornelis Theodorus zv. H.J. van Leeuwen en M.J. Mathot; Marretje Hendrika dv. P. Voshol en M.J. Snijder; Anne-Marleen Jacoba Cornelia dv. A G. van der Spek en A.B.M.M. Opdam; Ke vin Paul zv. J.P. O'Shaughnessy en E.H van Beek; Katharina dv. A.J.A.M. Em mers en M.E.J. van den Dries; Anne Ma rijke Beatrijs dv. E.L.P. Hessing en J.C. Wagner; Evelien dv. J. van der Meij en A. van Hout: Gehuwd: N.G.C. Nachtegeller en E.J. Louws; R A. van der Hansz en M.H. Asin; C.H. Hoppers en Y. Neuteboom; J.C. Vreeken en M M. van der Hoeven, A.J.T A. Kruining en J.W. Hartevelt; H. van Houten en B J. Buissink; Overleden: E. Gulickx, (1970); W.B Spaanderman, (1981); F. van Nierop, (1923); D Bonnet, (1911); J. Ouwerkerk, (1916); M C. Frijda, (1943) echtgenote van C. Dolkens; N P A. Oudheusden, (1903); G A. Annokkée. (1907); J. van der Hoeven. (1915); L. Spijker. (1893) ge huwd geweest met G.J.F van Berkel; P W. Blom, (1917); A. Westerduin. (1899) gehuwd geweest met L. van der Zwan; M.S. van Helden, (1920): P.F.W. Minder- man, (1901). Overleden: N. van Mol (1900) echtg. v. C. Smit. Leiderdorp. C.W. van Emke (1890), echtg. v. N. van Rooijen (Leiden). A.M. van Hogenes (1909), geh.gew. met C.P. Kriek (Leiden). Natuur- vereniging jubileert LEIDEN - De Leidse afdeling van de Koninklijk Nederlandse Na tuurhistorische Vereniging zal' het tachtigjarig bestaan van die vereniging vieren door in de ko mende maanden een drietal le zingen te houden. Het centrale thema van deze avonden is "Ei landen en hun bewoners". De vereniging, die kampen in bin nen- en buitenland, excursies, lezingen, determineeravonden en werkgroepen organiseert, be staat op 27 december precies tachtig jaar. In Leiden wordt dit jubileum vooral gevierd door voornoemde lezingen te houden in de grote collegezaal van de subfaculteit Biologie. (Ingang: Rijksherbarium, Schelpenkade 6. Aanvang telkens 20.00 uur) Drs. J. Mennema uit Voorschoten zal de spits afbijten. Hij houdt op donderdag 1 oktober een verhaal over de Cora van de Waddenei landen. Het betoog van de docto randus zal worden verluchtigd met dia's. Enkele weken later, op woensdag 28 oktober om precies te zijn, is de Amsterdamse bioloog dr. G.M. Hillenius aan de beurt. Zijn onderwerp: de vreemde eiland bewoner. Dr. J. van der Land uit Wassenaar besluit de cyclus. Hij zal het een en ander vertellen over eilanden onder water. 4 Warmonder in hand gestoken WARMOND - Een Warmonder is in de nacht van zondag op maandag in de hand gestoken toen hij een diefstal van een auto wilde voor komen. Hij liep samen met zijn vriend rond twee uur richting huis toen zij twee mannen op merkten die zich verdacht rond geparkeerde auto's ophielden. Toen de twee mannen een auto die geparkeerd stond bij het ver enigingsgebouw 'het Trefpunt' open maakten en er in stapten grepen de twee Warmonders in, omdat zij toen zeker wisten dat de twee anderen op het dieven pad waren. Zij kenden namelijk de eigenaar van die auto. Een van de Warmonders greep door het autoraampje één van de twee vast maar werd direct daar op in de hand gestoken. De twee dieven wisten in een andere au to, een rode Fiat te ontkomen. Leiden - Groenoordhallen, zaalvoet bi voor bedrijven, 19 uur. Mierennest - Morsweg, vergadering pro. jectgroep Tansvaal, 20 uur. f~ Rapenburg 100 - Ledenvergadering PPR. 20 uur. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, opetL groep 'Vrouwen praten over vrijen', 20 Museum van geologie en mineralogie Hooglandsekerkgracht 17, lezing Dr T.F. Krans over de geschiedenis van vis sen, 20 uur. K&O-gebouw - Oude Vest 45, kinder films, woensdag 14.30 uur. Antoniusclubhuis - discussie-avond over het waarom van dierproeven dooi de Anti-vivisectiestichting, 19.30 uur. Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat 17, film De Zwarte God en de Blonde Dui- V vel van de Braziliaan Glauber Rocha, 20 en 22.15 uur. Werklozen Advies Centrum - Breestraat 21 i Stats jongerencentrum - Haarlemmer straat 73, Nederlandse les voor buiten landse jongeren, 19-20.30 uur, aanslui. tend soos, muziek of film, sport, 15-17 uur. Jongeren Advies Centrum (JAL) - Cae- ciliastraat 67, ma t/m vr van 16-22 uu tel. 126052. Algemene Reclasserings Vereniging Rijnsburgerweg 167, tel. 156440, bereik baar op werkdagen hulp en informatie aan meerderjarige^ (vanaf 18 jaar), die door problemen in conflict zijn of dreigen te komen met politie en/of justitie. j - Wassenaar - gemeentehuis, commissie technische diensten, 19.30 uur. WOENSDAG Leiden - Morschwijk - Topaaslaan 19, in formatieavond over bouwplannen in Morskwartier, 20 uur. Stadhuis - raadscommissie maatschap pelijke' aangelegenheden, volksgezond heid en cultuur, 21 uur. Stadhuis - werkgroep emancipatie, do. 14 uur. The Jam - 2e Binnenvestgracht, optre den de band Silenus. Stats jongerencentrum - Haarlemmer straat 73, cursus stijldansen, don. soos met films en informatie programma's, 15-17 uur. Jongeren Advies Centrum (JAL) - Cae- cJiastraat 67, meisjes-telefoon, 16-22 r Baha'i geloof, DONDERDAG Leiden - Kijkhuis, Vrouwenkerkkoor straat 17, film Terra em Transe(Aarde en Angst) van de Braziliaan Glauber Ro cha, 20 en 22.15 uur. Stadhuis - raadscommissie economi sche aangelegenheden, ruimtelijke or dening en openbare werken, volkshuis vesting en sport, 19 uur. Parlement - Nieuwe Rijn: ledenvergade ring PvdA, 20 uur. Welfare-lokaal Rode Kruis - Leidseweg 33, Voorschoten, tel. 01717-3309, spreek uur voor invaliden, 19-20 uur. Architektenwinkel - Hooglandse Kerk- gracht 32j vrij advies, 19.30-21.30 uur. 1 Architektenwinkel - Pieterskerkhof 28, vrij advies, 20-21 uur. Werklozen Advies Centrum - Breestraat 19, ma t/m vr van 10-12 uur, tel. 122000. Troef - Noordeinde 2a, Werkgroep' Dienstweigeren, voorlichting en bege leiding dienstweigeren, van 20-21.30 uur, tel. 216180. Stats jongerencentrum - Haarlemmer straat 73, disco van 20-22.30 uur; vrij soos van 15-17 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit, Caeciliastraat 18, open avond, 21-1 uur. 't Spoortje - Bernhardkade 40, spreek uur hulp- en adviesbureau WAO/WSW, 19-20.30 uur, tel. 142505. Wassenaar - gemeentehuis, financiën, 19.30 uur. Leiderdorp - gemeentehuis, c verkeer e Zoeterwoude - gemeentehuis, sie openbare werken en ruimtelijke or dening, 20 uur. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis. Middelweg 38, tel ten noorden van de Rijn: 134604, tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - gezond heidscentrum, Berkenkade, Leider dorp. tel. 410131, spreekuur ma t/m vi van 14-15 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel 154500. Voorschoten - gezondheidscentrum v.d. Waalslaan. tel. 4641 APOTHEKEN Leiden - de avond, nacht en zondags dienst van-de apotheken in de regio Lei den, wordt waargenomen van vr 25 sept tot 2 okt door Haven Apotheek, Haven 18, tel. 120085; apotheek Linnaeus, Kempenaerstraat lb, Oegstgeest, tel. 155482. Gründem&nn ridder van Silvester LEIDEN - Mr. G.W.M. Gründe- mann is benoemd tot Ridder van Sint Silvester. Deken J. Schlat- mann reikte hem de versierselen uit. Mr. Gründemann bekleedt sedert vele jaren functies in be stuurlijke organisaties van het katholiek onderwijs. Kortgele den heeft hy het voorzitterschap van de commissie buitengewoon onderwijs en het bestuurslid maatschap van het bestuur Ka tholiek Onderwijs Leiden neer gelegd. lEIDSCH A dagblad DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Uitgeversmaatschappij Leldsch Dagblad B V. Hoofdkantoor, Witte Singel t. 2311 BG LEIDEN Poetbue 54, 2300 AB LEIDEN Telefoon: 071-144941 Geen krant ontvangen: tel 071-123143 tuaaen 18 00-19 30 uur (nabezor- glng na 19.30 uur); zater- Abonnementsgelden bl| vooruitbetaling te vol- Bi| automatische overschrijving geen administratie- en Incassokoeten. Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. Kwartaalabonnement 1 53,45 per post f 75.80 Jaarabonnement 1 202,30 per post f 291,70 Loese nummer 0,75 Directie: G. Koopman Hoofdredacteur: A.A.M. Schuurmane Adjunct hoofdredacteur: J.P.M. van der Meer (re- glo) W. Wlrtz (binnenland) J. Ruygrok-Hoogeveen (buitenland) A A. van Brussel (sociale economie) P.J. Tombe (sport) P C. Rosier (radio en tele- vl sle, kunst) S.J. de Groot (geestelijk Bonn, Bruseel, Londen, Parijs, Washington, Cek ro, Rome, Madrid, Stock holm en Djakarta. - Redactie etad en randgemeenten Tel. 071-125260 of 071-144941 tst. 222

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 2