Eenmalige uitkering voor mensen met de laagste inkomens. TOYOTA GRANDIOZE NAJAARS-AKTIE Waarom zo'n uitkering? Door de economische omstandigheden kon de koop kracht dit jaar niet gehandhaafd blijven. Besloten is echter om ten behoeve van de koopkracht aan mensen die niet meer dan een minimuminkomen hebben eenmalig een extra uitkering te geven. Tot 1 november kunnen de gezinnen van twee of meer personen hun aanvraag indienen. Daarna zal er voor de alleenstaanden met een eigen huishouding gelegenheid zijn de uit kering aan te vragen. U zult dat later in de krant kunnen lezen. Wie kunnen er nu aanvragen? Kort gezegd zijn dat de gezinnen van twee of meer personen die samen één huishouding'vormen en niet meer dan één minimuminkomen in de vorm van loon of een uitkering hebben. Dat betekent dat u de uitkering kunt krijgen: 1als u getrouwd bent, met of zonder kinderen; 2. als u ongetrouwd bent met één of meer kinderen; 3. als u ongetrouwd samenwoont en een bijstands uitkering voor een echtpaar ontvangt. (Indien u ongetrouwd samenwoont en geen bijstands uitkering voor een echtpaar ontvangt dan kunt u na 1 november aanvragen). U hebt als gehuwde recht op de volle uitkering indien uw gezinsinkomen niet hoger is dan ca. f 325,- per week of ca. f 1.405,- per maand (voor degenen met een WWV-uitkering: f 343,- per week of f 1.487,- per maand). Voor alleenstaanden met één of meer kinderen zijn deze bedragen ca. f 295,- per week of ca. f 1.270 - per maand (f 309,- per week of f 1.339,— per maand voor degenen met een WWV-uitkering). Voor alleenstaanden zonder kinderen zullen - na 1 november - lagere bedragen worden vastgesteld. Is uw inkomen iets hoger dan ontvangt u een deel van de uitkering. Tot uw gezinsinkomen wordt gerekend: loon, uitkering, pensioen, rente, alimentatie,bijver diensten e.d., maar niet de kinderbijslag en de vakantie-uitkering. Door u zelf betaalde premie voor bijv. bejaardenziekenfonds wordt van uw inkomsten afgetrokken. Indien u geen (aanvul lende) bijstandsuitkering ontvangt moet uw inkomen voor tenminste éénderde deel uit loon of uitkering bestaan. Hoeveel bedraagt de uitkering? Indien uw inkomen niet hoger is dan hierboven vermeld dan is de uitkering: - voor gezinnen van twee personen f 250,-; - voor gezinnen van drie personen f 350,-; - voor gezinnen van vier of meer personen f 450,-. Voor alleenstaanden zonder kinderen zal te zijner tijd een bedrag van f150,- gelden. Als uw inkomen iets hoger is, bijvoorbeeld f 10,- per maand, dan wordt 12 x f 10,- van de uitkering afgetrokken. Een gezin van drie personen ontvangt in dat geval f 350,- min f 120,-, dat is dus f 230,-. Bedragen lager dan f 50,- worden niet uitgekeerd. Hoe moet u de uitkering aanvragen? Op het postkantoor kunt u het aanvraagformulier krijgen. Indien u thans moet aanvragen, zorgt u er da« wel voor dat u uw aanvraag uiterlijk 31 oktober indient. Anders vervalt uw aanspraak op de uitkering. Bij uw aanvraag dient u een loonstrookje, specificatie of een ander bewijs van uw loon of uitkering mee te sturen. Bewaar deze alvast of vraag ernaar bij uw werkgever of uitkeringsinstantie. Wanneer krijgt u de uitkering? De bedoeling is dat u het geld nog dit jaar op uw giro of bankrekening krijgt. En anders per post cheque. Alleen als uw aanvraag aanleiding tot vragen geeft, kan het zijn dat er later uitbetaald wordt. Wilt u meer weten? Haal dan een folder op het postkantoor. Daarin vindt u alle gegevens bij elkaar. Bent u niet in staat om naar een postkantoor te gaan, bel dan 0017, de Klantenservice van de P.T.T. Buitenlanders kunnen voor hulp en informatie terecht bij de "Stichting Welzijn Buitenlanders". publikatie van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. TOtmaXaiASSW-iMVOCfiDBjSSSTOTlSSQJI»!1 iTOfflACOKMAOM-tJWVOORim^TOrWajlüW' rve Toyota Corolla Sedan Zuinig tol in de In 5 uitvoeringen Nu vonaf 13.995.- Toyota Corolla Stationwogon In 3 uitvoeringen Nu vonaf 15.995. KJtöiACARNA-UWvOOPDSL6551öia5S GULDEN. PRIjSKRAKERS 3EN4: PRIJSKRAKERNR.2: De elegante Toyoto Corolla Ceupt De combinatie ran sportiviteit en luie Economisch In 2 uitvoeringen Nu vonof 17.495.- PRIjSKRAKERS 5 EN 6: De oogstrelende Toyoto Carina Sedan. Royaal van binnen, zuinig in 't gebruik BIJ ONS IS VOORDEEL HEELGEW00N. RIJNSBURG Garage Di|ksman BV TER AAR Autom bedr J J van der Geest. Z0ETERW0U0E Garage Heemskerk. Oegstgeesterweg 17 23 Tel 01718 20500 20941 Westkanaalweg 37. Tel 01722 2132 Schenkelweg 109,Tel 01715-1220 TOYOTA KRftMCT DE PR1ZEN Wij, de dealen van Toyota, verkopen u nooit en te nimmer flauwekul. )'s verkopen we, en daar geven we nu óók nog eens een échte, zeer royale korting op! Terwijl we u daarnaast sowieso al een heel goeie prijs bieden voor uw hu id if Prima auto's verkopen we, en daar geven we nu óók nog eens een échte, zeer terwij' dige auto. Nu slaan we ons niet op de borst voor die hoge inruilprijs. Want dié is gewoon het gevolg van een willige markt voor tweedehands auto's. Moor wél wijzen we u trots op het prijsvoordeel tot 3205 gulden waarvan u profiteert als u nu besluit tot de aankoop van een nieuwe Toyota Corolla of Toyota Carina. Want dat doet niemand ons na! Kom dus snel naar onze showroom. Dan vertellen we u óók alles over de twee iaar onbekrompen garantie die u krijgt, ongeacht 't aantal kilometers dat u rijdt Profiteer van al die voordelen! PRIJSKRAKER NR.I: De beeldschone Toyota Corolla üftback Mei unieke wigvorm Economisch in uiterst comfortabel. In 4 uitvoeringen Nó vanaf16.995.- Uw voordeel: van 1000 tot 2155 gulden! Afgebeeld: Corolla 1.3 Üftback DX.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 28