Deze bón is goed voor het hoogste bod op uw auto. SCHOUW Een stukje Frankrijk in Leiden. DE WARE HALFZWARE. gemeente alphen aan den rijn\ Op de Haarlemmerstraat kunt u nu écht frans brood kopen! En behalve stokbrood (het échte) bakt bakker Christian er vele soorten echte croissants. Heerlijk, vers en warm. Om ter plekke te eten, met een ruime keuze beleg. Met vers geperst sinaasappelsap of verse koffie. Maar u mag er ook thuis van smullen CROISSANTS met diverse ragouts «met ham of kaas met confitures Chocoladebroodjes Vleesbroodjes Appelflappen BAGUETTES vers*» l vers stokbrood Vervo °®e Jua*oninge FRANSE SANDWICH gevuld stokbrood: paté Brie/kaas ham diverse salades (De Fratise'Éroodjes ChaFFer~' Haarlemmerstraat 221 Leiden Zeventien geselecteerde tabakssoorten, van goudgeel tot diep rijpbruin, geven Drum z'n aparte, pittige en toch zachte smaak. WATERSCHAP "DE OMMEDIJCK" Dijkgraaf en heemraden maken bekend, dat op 1 oktober 1981, schouw zal worden gedreven over de boezem- en polderkaden en dat op de dag van de inspektie (schouW) aan de voor bovenge noemde kaden gestelde onderhoudsplicht moet zijn voldaan., De onderhoudsplicht omvat onder andere: - het herstellen van de door het vee ingetrapte kadegedeelten; - het vrijmaken van mollen, - het verwijderen van distels en stekels; - het snoeien van de beplanting. L. G. M. Barten, secretaris A. Bos, dijkgraaf. Verkoop bij Executie Op woensdag 16 september 1981 om 11.00 uur, zullen ten laste van W. Driessen wonen de te Leiden, Spaarnestraat nr. 182 worden verkocht enige ROERENDE GOEDEREN, te weten: meubilaire en huishoudelijke goederen en wat verder te koop zal worden aangeboden. De verkoop vindt plaats aan bovenstaand adres en ge schiedt a contant zonder op geld. De goederen zijn een uur vóór de verkoop voor een ieder te bezichtigen. De deurwaarder belast met de executie. U denkt aan inruilen? Wij bieden u nu Goud Geld voor uw huidige auto bij aankoop van een nieuwe Datsun. Hoeveel Dat weet u binnen 24 uur als u deze bon invult Daag ons gerust uit. f Met het reële bedrag dat u zelf in uw hoofd hebt 't Zit er dik in dat u bij ons eigenlijk meer krijgt dan u verwacht had. Bovendien is dit een zaak waarbij u niet kunt verliezen. Want u rijdt Ik bezit een bouwjaar type KM stand Ik ben geïnteresseerd in 'n Datsun en vraag als inruilprijs voor mijn autof Naam Adres Postcode Telefoon Bel mij Plaats om weg in een nieuwe Datsun. Een betrouwbare, complete en zuinige auto, waar u jaren rijplezier van heeft. En die z'n geld dubbel en dwars waard is. De Datsun Sunny bijvoorbeeld. Eén der meest complete gezinswagens in z'n klasse. Al v.a. 14.395,-. Of zo'n fraai gelijnde, sportieve Datsun Cherry met alles erop en eraan wat maar tunktioneel en comfortabel is. Al v.a. 13.995,-. Pni/cn ink! BT\X*. Leiden, Auto Heemskerk B.V., Herengracht 79, tel. 071 -133861. Lisse, Autobedrijf Broertjes B.V., Oranjelaan 74, tel. 02521 -14616. Noordwijk, Garage Abswoude B.V., Nieuwe Offemweg 2, tel. 01719-13150. Noordwijkerhout, Auto-Centrum Bollenstreek B V. fsub-dealer), Dorpsstraat 12, tel 02523-2395* Roelofarends- veen, Auto Heemskerk, Alkemadelaan 1, tel. 01713-2866. Sassenheim, Autobedrijf Broertjes B.V., Hoofdstraat158, tel. 02522-12921/10041. Voorburg, Valken bosch Voorburg B.V., Looierslaan 93-99, tel. 070-871610 De directeur van Openbare Werken te Alphen aan den Rijn daartoe gemachtigd bi) besluit van burgemeester en wethouders van Alphen aan den Rijn Overwegende dat in verband met de jaarmarkt in het centrum de tijdelijke nood zaak is ontstaan tot het nemen van verkeersmaatregelen als bedoeld in artikel 137, het eerste lid van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens Besluit A. met ingang van maandag 14 september 1981 00.00 uur tot donderdag 17 september 1981 14.00 uur het Thorbeckepiein in verband met de aldaar te houden kermis tijdens de jaarmarkt, te sluiten voor alle verkeer. B. met ingang van dinsdag 15 september 1981 19.00 uur tot woensdag 16 sep tember 1981 23.00 uur. de Paradijslaan; de Kerkstraat; het gedeelte Juliana- straat, tussen de Hoflaan en de St. Jorisstraat; het gedeelte Castellumstraat tussen deStevinstraaten de Julianastraat; de Pieter Doelmanstraat; het ge deelte Hooftstraat, tussen de J.W.C. Bloemstraat en de Aarkade; het gedeelte Aarkade, gelegen in het voetgangersgebied; de busbaan voor de Aarhol: de Van Mandersloostraat; het gedeelte Van Boetzelaerstraat, tussen de Pieter Doelmanstraat en de Toussaintstraat; het gedeelte Raadhuisstraat, tussen Van Boetzelaerstraat en de Jongkindt Coninckstraat; en het Concordiaplein te sluiten voor alle verkeer. Openbaar Vervoer De bussen die thans gebruik maken van het traject Castellumstraat - Van Boetze laerstraat - Aarplein - Thorbeckestraat - Lijsterlaan - W. de Zwijgerlaan v.v. zullen op woensdag 16 september 1981 worden omgeleid via de route Castellumstraat - Stevinstraat - Burg. Visserpark - Ambonstraat - W. de Zwijgerlaan v.v Tijdelijke bushalten zullen worden aangebracht op de Ambonstraat, nabij de W. de Zwijgerlaan en op de W. de Zwijgerlaan. nabij de Lijsterlaan. Alphen aan den Rijn, d.d. 12-9-1981 De directeur van Openbare Werken, Ir. A. A. Bos.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 25