westeinde ziekenhuis per: personeei m soneel ■PERSONEEFM,,-. PERSONEEL'BSCraL inspecteur woning toezicht (m/v) part-time A.verpleegkundige in de funktie van hulpwacht voor de verpleegafdelingen ter assistentie van de hoofdwacht secretaresse m/v uwi-time) stichting centrum st.bavo noordwijkerhout Plaatsvervangend hoofd im/vi op MBA niveau Uitdaging voor een administratief medewerk(st)er! 3M DRUKKERIJ- BINDERS M/V VAKBEKWAME SNIJDER M/V HULPVAKARBEIDERS TT-ERMO ELECTRIC telefoniste/ receptioniste (m/vr.) O sim MEDEWERKER TECHNISCHE DIENST LEIDSE WONING STICHTING woning-maatschappelijk werker/ster personeel persONEEL personeel persone EEL De gemeente Leiden vraagt ten behoeve van de Dienst van Gemeen tewerken, hoofdafdeling Bouw- en Woningtoezicht een: De werkzaamheden bestaan uit: - het behandelen van woningklachten; - de zorg voor het opheffen van gebreken aan woningen, andere ge bouwen en open erven en terreinen; - het geven van informatie en instructie aan het publiek; - het keuren van woningen en winkelpanden op kwaliteit en bewoon baarheid; - het inspecteren van gebouwen voor splitsing in appartements rechten; - het verrichten van werkzaamheden ten behoeve van bouwtoe- zichtelijke zaken. Functie-eisen: - zelfstandig kunnen werken; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring op het gebied van bovengenoemde werkzaamheden; - bezit van het diploma M.T.S., afdeling Bouwkunde, of een daaraan gelijk te stellen opleiding. Bij de selectie is een vertegenwoordiging van de medewerkers be trokken. Afhankelijk van leeftijd en ervaring kan een bruto maandsalaris wor den overeengekomen tussen f 2.432, en f 3.733, Inlichtingen over de functie worden u graag verstrekt door het hoofd Bouw- en Woningtoezicht, de heer F.B. van Hamme; tel. 071-254911, toestel 403. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Directie Personeelszaken, Stadhuis, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van vacaturenummer 81.073 op brief en envelop. Wij vragen een Werktijden: om de week 7 nachten achtereen van 23.00 tot 07.30 uur van vrijdag tot en met donderdag. Kandidaten voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging-A en te beschikken over enige ervaring en goede contactuele eigenschappen. Funktie-informatie: in nauwe samenwerking werken met de hoofdwacht, die de supervisie heeft over alle verpleegafdelingen; regelmatig maken van ronden langs alle verpleeg afdelingen en helpen daar waar nodig is; indien nodig, tijdelijk de nachtdienst op de verpleeg- afdeling bij ziekte overnemen; begeleiden en steunen van de leerling-verpleegkundigen/ verpleegkundigen en ziekenverzorgenden. Voor nadere informaties en/of het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u telefonisch kontakt opnemen met de afdeling Personeelszaken, telefoon 070-889393. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32, 2512 VA Den Haag. Ten behoeve van de medische administratie vragen wij een Tot de taken behoren onder meer: het verslaan van diverse besprekingen het beheer van medische dossiers het typen van korrespondentie en rapportage. Wij denken aan een kandidaat die in staat is zelfstandig te werken, in het bezit is van een middelbaar schooldiploma, type- en stenodiploma. Recente administratieve ervaring is tevens belangrijk. Salarisgrenzen: f 1857.59 - f 2419.05 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 81.53 73 Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Economisch Instituut Midden- en Kleinbedrijf Neuhuyskade 94, 2596 XM 's-Gravenhage. Telefoon 070 - 245350. ECONOMISCH INSTITUUT VOOR HET MIDDEN- EN KLEINBEDRIJF Het Economisch Instituut voor het Midden- en Kleinbedrijf (E.I.M.) is een instelling die. op eigen initiatief en op verzoek van het georganiseerde bedrijfsleven of de overheid, economisch en sociaal wetenschappelijk onderzoek verricht ten dienste van kleine en middelgrote ondernemingen in de sectoren groothandel, detailhandel, ambacht, horeca, vervoer en overige dienstverlening Het totaal aantal medewerkers is 150 Op de afdeling Gegevensverwerking is plaats voor een die onder meer belast zal worden met. - het beoordelen, registreren en systematiseren van onderzoek- gegevens t.b.v. het wetenschappelijk onderzoek. - het ten behoeve van het bedrijfsvergeli|kend onderzoek mede beslissen over de wijze waarop gegevens doelmatig kunnen worden verwerkt; - het regelmatig onderhouden van contacten met programmeurs in verband met de automatische verwerking van gegevens. - het onderhouden van schriftelijke of telefonische contacten met de deelnemers aan de bedrijfsvergelijking Gevraagd wordt: - een opleiding op minimaal M B A - of vergelijkbaar niveau; - ervaring in een leidinggevende functie; - belangstelling voor automatiseringsvraagstukken; - een goed ontwikkeld analytisch vermogen. - een leeftijd tussen ca. 30 en 40 jaar Bij gebleken geschiktheid behoort opvolging van het huidige hoofd tot de mogelijkheden. Wij bieden u, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring een aanvangssalaris tussen f 39.000,- en 53.000.- bruto per jaar. Genoemde bedragen zijn exclusief vakantietoeslag Inlichtingen over de functie worden gaarne verstrekt door de heer M van Egmond. hoofd van de afdeling, telefoon 070-245350 Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, de heer Z van Tol. postbus 96818. 2509 JE 's-Gravenhage, onder vermelding van E 8104 Een nieuwe funktie binnen een organisatie is altijd een uitdaging. De eerste man of vrouw die deze funktie gaat vervullen zal namelijk in grote lijnen vorm moeten geven aan het werk. Wij zoeken voor onze groep Business Products Services, de groep die service verleent aan de door onze verkoopgroepen verkochte apparatuur (b.v. kopieersystemen, microfilmapparatuur, telekopieersystemen), een enthousiaste inventieve medewerk(st)er. Hij/zij zal in deze nieuwe funktie betrokken worden bij de administratieve behandeling van de onderdelenvoorraad. Daarnaast zal met name in de toekomst deze medewerk(st)er betrokken worden bij de verdere automatisering van de gegevens verwerking van de servicegroep. Voor deze funktie gaat onze voorkeur uit naar een kandida(a)t(e) met een afgeronde HAVO-opleiding (met wiskunde in het pakket), liefst aangevuld met een vervolg cursus op het gebied van de informatica, (b.v. I 1). Administratieve ervaring is bijzonder welkom, zodat we wat betreft leeftijd denken aan iemand rond 24 jaar. O ja, spreek- en schrijfvaardigheid in Engels is echt noodzakelijk. Geïnteresseerd? Vraag tussen 9 en 12 uur een sollicitatie formulier aan, telefoon: 071 - 76 93 30, toestel 234 (Petra Soonius). Schrijven mag ook, adres: Rooseveltstraat 55, 2321 BL Leiden, ter attentie van de afdeling Personeelszaken. Voor onze afwerkingsafdeling waar wordt gewerkt met verzamel- hechters, vouw- snij en bandeermachines, zoeken wij op korte ter- (2-ploegendienst) Die op grond van hun grafische vakopleiding en praktijkervaring zelf standig een verzamelhechtinstallatie kunnen instellen en bedienen en daarnaast minstens met een van <pe overige afwerkmachines bekend zijn. (dagdienst) Hoewel hij in de eerste plaats werkzaam zal zijn als snijder, zal hij te vens in de gelegenheid worden gesteld d.m.v. wisseling aan diverse afwerkmachines zijn vakkennis te benutten of praktijkervaring op te doen. (2-ploegendienst) Voor de verzamelhechtinstallatie en overige werkzaamheden in de afwerking. Wij bieden een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaar den waaronder uiteraard reiskostenvergoeding. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie, met uitvoerige om schrijving van opleiding en ervaring, te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken, Nederlands Drukkerij Bedrijf B V. Produc tieweg 5. ZOETERWOUDE Postbus 70. 2380 AB ZOETERWOUDE Thermo Electric Internationaal B.V. is gespecialiseerd op het gebied van temperatuur- metingen. Voor het bedienen van onze telefooncentrale in ons nieuwe, moderne, bedrijfspand te Warmond, dat wij half november zullen betrekken, zoeken wij een telefonist(e) met goede type-vaardigheid en de bereidheid om de telex te bedienen. Kennis van de engelse taal is een vereiste, terwijl enige kennis van duits en frans tot aanbeveling strekt. Hij/zij zal ook onze bezoekers uit binnen- en buitenland bij binnenkomst opvangen en te woord staan. Tot zijn/haar taak behoort tevens de afhandeling van de uitgaande post. Datum van indienst treding: liefst per 1 november 1981 (of eerder), in verband met inwerkperiode. Leeftijd: niet jonger dan 18 jaar. Onze snel groeiende en internationale organisatie biedt een interessante en afwisselende werkkring. Schriftelijke sollicitaties, gemerkt "vertrouwelijk", te richten aan de Direkteur van Thermo Electric Internationaal B.V., Postbus 515, 2300 AM Leiden. Voor telefonische inlichtingen kunt U bellen: 071-142045-toestel 10 of TT-ERMO ELECTRIC idJi I Momenteel hebben wij een vakature voor Taak: Het repareren en controleren van microscopen en in overleg het maken van aanpassingen aan en adaptaties voot verschillende instrumenten. Opleiding: Gedacht wordt aan iemand met een fijnmechani- sche opleiding op MTS-niveau. Ervaring met c.q. kennis van optiek strekt tot aan beveling. Voor bovengenoemde funktie bieden wij u een zelfstandige, prettige werksfeer, waar u met uw inzet en accuratesse een verantwoordelijke en in teressante funktie heeft. Heeft u interesse voor deze funktie dan kunt u uw sollicitatie die discreet wordt behandeld richten aan: DIREKTIE GEBR. PAES Industrieweg 12, Zoeterwoude. Postadres: Postbus 18, 2380 AA ZOETERWOUDE Voor inlichtingen kunt u bellen: De heer H. Ellerbroek 071-899306 tst. 30. Bij de Leidse Woningstichting kan worden geplaatst een De Leidse Woningstichting heeft momenteel ongeveer 5.000 wonin gen in beheer. De stichting kent de afdelingen onderhoud, financiën en sociaal be heer met een totale bezetting van 20 personeelsleden. De aan te stellen woning-maatschappelijk werk(st)er zal o.a. worden belast met: - het verzamelen van materiële en immateriële gegevens over adspi- ranthuurders i.v.m. het verhuren van woningen. - het onderhouden van contacten met huurders over o.a. huurach terstanden en klachten van huurders betreffende hun woonom standigheden. Voor iemand die bereid is om in teamverband te werken en belang stelling heeft voor de volkshuisvesting, wordt een interessante en af wisselende werkkring geboden, met veelvuldige contacten. De aard van deze contacten is van korte duur. Alleen zij die in het bezit zijn van het diploma M.B.O.-M.W. en niet jonger zijn dan 25 jaar kunnen reflecteren. Afhankelijk van leeftijd en ervaring kan een bruto maandsalaris wor den overeengekomen tussen f 2.402, en f 3.733, De bij de gemeente Leiden gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Schriftelijke sollicitaties met zo volledig mogelijke inlichtingen over opleiding, ervaring en interessen vóór 21 september 1981 te richten aan de directeur van de Leidse Woningstichting, Turkooislaan 2 te Leiden, die eventueel ook bereid is om informatie te verstrekken. Het telefoonnummer is 071 -769301

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20