person sorieel PI PEi PERSONEEL™*"®1 persi Directie-assistent(e) KASSIERES Gevorderd assistent-accountant? Ga dóór bij het Verificatiebureau. Accountantskantoor medewerker personeel- en arbeidszaken m/v 1e medewerker -TOD- ADMINISTRATEUR medewerker/ster ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN WERK centralisten m/v pwsoneslpERSOhEEL personeel personi ÏEEL Aan de Reinwardt Academie wordt in tijdelijke dienst ge vraagd een full-time De academie is een hogere beroepsopleiding, die zich ten doel stelt studenten op te leiden voor het midden en hoger kader in museale organisaties, zowel t.b.v. communicatieve als beheersmatige taken. De directie bestaat uit drie leden. miiiiiiiimiiinimiiiiiiiii PAR [super G. H. Pruijn Planciusplantsoen 25 Voorschoten (Noord-Hofland) tel. 071-762278 na 18.00 uur 071-763156 ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■BB■■■ÉB Gymnastiekvereniging zoekt voor de donderdag' LEIDSTER voor het geven van jazz- gymnastiek of conditietrai ning. Telefoon 071- 140724. Het Accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, kortweg Verificatie bureau genoemd, verricht onder leiding van registeraccountants accountantswerkzaamheden voor de aangesloten gemeenten. In totaal contro leert ons Bureau circa 6.500 administraties van de lagere overheid en uiteenlopende gesubsidieerde instellingen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Den Haag. De uitvoering van de werkzaamheden geschiedt bij de cliënten in de 31 over het land verspreide districten. Op korte termijn zien wij uit naar een aantal gevorderde assistenten-accountant voor de woon plaatsen Leiden, Capelle a/d IJssel, Woerden of naaste omgeving. Bekwame jonge mensen tot 27 jaar met enige jaren ervaring bij een registeraccountantskantoor in de overheidsadministratie of in een andere administratieve functie die bij een grote organisa tie als de onze een goede mogelijkheid zien om hun positie verder uit te bouwen. Naast HAVO-, VWO-, MEAO-, of HEAO-diploma is SPD-I, Gemeente Financiën I of NIvRA-studie tenminste t/m propedeuse noodzakelijk om naar behoren te kunnen functioneren. De juiste personen krijgen een afwisselende en verantwoordelijke werkkring, een hieraan aan gepast salaris, moderne secundaire arbeidsvoor waarden (o.a. welvaartsvast pensioen volgens de Algemene Burgerlijke Pensioenwet), een aan trekkelijke studiekostenregeling en gunstige door groeikansen naar zwaardere functies binnen onze organisatie. De inteme opleidingen, welke tijdens de werkdagen plaats vinden, krijgen veel aandacht. Bent u belangstellend? Richt dan op korte termijn uw eigenhandig geschreven sollicitatiebrief met alle relevante gegevens aan ons districtskantoor. Postbus 110, 2350 AC Leiderdorp. van de Vereniging van Nederlandse Gemeente (Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezi Nassaulaan 12,2514 JS 's-Gravenhage "Sancta Maria" teNoordwijkiseenpsychiatrischziekenhuismetruim600patientenplaatsen. Het ziekenhuis heeft een personeelsbestand van circa 670 medewerkers, waaronder een staf van medici, psychologen, maatschappelijk werkers en een chemicus. Oe leiding van de instelling berust bij een direkteur-geneesheer en een direkteur algemene zaken. De Dienst Personeelszaken wordt geleid door het Hoofd Personeelszaken en bestaat uit een unit Personele- en arbeidszaken, een unit Personeel-administratie alsmede Bedrijfs maatschappelijk werk en Gezondheidszorg. Tevens ressorteert, onder de uit 8 mede werkers bestaande Diensthet beheer van de Personeelsflat. Daarnaast zal aandacht moeten worden besteed aan de verdere uitbouw van het personeelsbeleid, waarbij het binnen ons ziekenhuis geldende Statuut Sociaal Beleid als uitgangspunt dient. De werkzaamheden vergen een goed administratief en organisatorisch vermogen, hetgeen tot uitdrukking kan komen in de volgende persoonlijke gegevens: -HAVOdiploma of gelijkwaardige opleiding, tenminste aangevuld mef een gerichte opleiding MBO AP/PB -ervaring met werken in teamverband -redaktionele vaardigheid -kennis van sociale wetgeving/loonadministratie •enig inzicht in statistische verwerking van gegevens. Voor kandidaten, die hun gerichte studie willen voortzetten bestaan studie-faciliteiten. De arbeidsvoorwaarden zijn vastgelegd in de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen, waarbij het salaris aanvankelijk wordt vast gesteld aanvangende met I 2.654,72 tot max I 3.518,09. Uw sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, kunt U richten aan de heer JA Swaalf, hoofd dienst personeelszaken. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria LangevelOeri; 2204 BA Noordwuk Tel 02523- BE! Advocatenkantoor Teekens c.s. vraagt voor spoedige indiensttreding (STENO) TYPISTE Mr. M. Teekens, Pb 5, 2300 AA Leiden. Alphen aan den Rijn Scholengemeenschap voor v.w.o. en h.a.v.o. "Christelijk Lyceum" Tolstraat 11 Het bestuur van bovengenoemde scholengemeenschap roept sollicitanten op voor de volgende vacatures waarin met ingang van 1 november 1981 of zo spoedig mogelijk daarna moet worden voorzien: administratief medewerker (ster) Er zijn op de administratie van eerdergenoemde school 2 plaatsen beschikbaar waarvan: A. een volledige weektaak: er wordt gedacht aan iemand van 25 jaar of ouder met een opleiding van behoorlijk niveau (b.v. Havo secretaresseopleiding of Meao) en ruime administratieve ervaring. B. een deeltijdbaan 20 uur): gezocht wordt iemand tussen 18 en 23 jaar, die in het bezit is van een diploma machineschrijven en een behoorlijke algemene ontwik keling heeft. Voor beide functies is vereist een grote accuratesse en inzet en belangstelling voor schoolzaken en onder- wijsaangelegenheden. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. De B.B.B.R.A.-schalen worden gehanteerd. Sollicitaties met opgave van diploma s, godsdienst, staat van dienst, referenties en persoonlijke gegevens aan de rector Drs. A. Luttik, Postbus 166, 2400 AD Alphen aan den Rijn. tel. 01720-91041. Alleen sollicitanten met een christelijke levensovertui ging kunnen voor een benoeming in aanmerking komen. Sollicitanten wordt verzocht duidelijk in hun brief aan te geven naar welke functie (A of B) zij solliciteren. Wie wil er in onze kleine maar gezelllige slagerij komen werken! GEVRAAGD: een vriendelijke en beschaafde verkoopster, die belang stelt in de klanten en de produkten die ze verkoopt. Verantwoordelijkheid en zelfstandig kunnen werken is een eerste vereiste. Werkdagen van dinsdag tot en met zaterdag. Wie interesse in deze lunktie heeft gelieve te schrijven naar brie ven onder nummer 13166 bureau van dit blad. Landinrichtingsdienst Ministerie van Landbouw en Visserij Bij de Hoofdingenieur-directeur voor Landinrichting, Grond- en Bosbeheer in de prov. Zuid-Holland te 's-Gravenhage is voor de afdeling Post- en Archiefzaken plaats voor een: (m/v) het zaaksgewijs vormen, splitsen en opbergen van dossiers: het uitlenen van dossiers en bijhouden van archiefinventaris: het waarnemen van de sectiechef bij diens afwezigheid. diploma of Afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing maximaal ƒ2.642.- bruto per maand. Vakantietoelage 7%%. Voorts zijn de gebruikelijke rechtspositierege lingen van toepassing. Nader informatie omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer J A Snijders, tel. 070-924481 tsl. 125. Kandidaten kunnen hun schriftelijke sollicitatie - bin nen 10 dagen na verschijning van dit blad - richten aan de Hoofdingenieur-directeur voor Landinrichting. Grond- en Bosbeheer in de provincie Zuid-Holland. Van Speijkstraat 13 te 2518 EV 's-Gravenhage (met vermel ding van ..soil. nr. L 72/81"). Bij de bedrijfsgroep van het Laboratorium voor Elek tronische Ontwikkelingen voor de Krijgsmacht TNO wordt gevraagd een CHEMIGRAAF/ GALVANISEUR De werkzaamheden houden voornamelijk in: het vervaardigen van ^gedrukte printplaten volgens de fotografische methode: het aanbrengen van galvani sche lagen en anodiseren van aluminium; het ver richten van eenvoudige analyses inzake badsamen- stelling en/of concentratie. Voor deze functie wordt vereist: LTS-opleiding^bij voorkeur elektrotechniek, liefst aangevuld met oplei ding galvano-techniek voor wat betreft de cursus A1 en A2 van de VOM of gelijkwaardig. Sollicitaties of nadere inlichtingen bij genoemd La boratorium. Haarlemmerstraatweg 7. Postbus 1260, 2340 BG Oegstgeest (tel. 01711-19210. toestel 375). NATEX B.V. is een aklieve onderneming, welke huishoudlextiel en modisch beddelinnen importeert uit o.a. Brazi lië, U.S.A. en Frankrijk. Gezien onze sterke groei zoeken wij op korte ter mijn een Onze voorkeur gaat uil naar een aktief persoon met een degelijke ervaring op administratief en financieel gebied en bij voorkeur studerend voor S.P.D. 1. Zijn taak zal veelomvattend zijn nl. INDEKKEN VREEMDE VALUTA VERZEKERINGEN DOKUMENTAIRE KREDIETEN DEBITEURENBEWAKING BUDGETTERING PERSONEELSZAKEN Een behoorlijke beheersing van Frans. Duits en Engels is belangrijk. Uitstekende salariëring wordt geboden. Belangstellenden worden verzocht zich, bij voor keur schriftelijk, te wenden tot de heer W.M C. Vink, Natex B V., Industrieweg 32B. 2382 NW Zoeterwoude/Rijndijk. Tel. 071-895800». Ministerie van Landbouw en Visserij staatsbosbeheer Bij de Hoofdingenieur-directeur voor Landinrichting. Grond- en Bosbeheer prov. Zuid-Holland te 's-Gravenhage is voor de afd. Algemene- en Grondzaken plaats voor een: sectie Algemene Zaken Taken: de administratieve verwerking van planologische werkzaamheden: de administratieve uitvoering van be heersovereenkomsten het verrichten van regelingen van het Ontwikkelings- en Saneringsfonds voor de Landbouw. Opleiding: MULO/MAVO-4 diploma. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing maximaal ƒ2.432.- bruto per maand. Vakantietoelage 7%%. Voorts zijn de gebruikelijke rechtspositierege lingen van toepassing. Nadere informatie omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer J. A. Snijders, tel. 070-924481 tsl. 125. Kandidaten kunnen hun schriftelijke sollicitatie - bin nen 10 dagen na verschijning van dit blad - richten aan de Hoofdingenieur-directeur voor Landinrichting, Grond- en Bosbeheer in de prov. Zuid-Holland, Van Speijkstraat 13, 2518 EV 's-Gravenhage (met vermel ding van ..soil. nr. S 76/81"). Technische Dienst Bij deze dienst is plaats voor een onderhoudsmonteur vac.nr. 010.K.23.37.LD Taak: het onderhouden/repareren, c.q. verhelpen van storingen aan zieken huis-installaties waaronder luchtbehan- delingsapparatuur en klimaatregelings installaties zoals centrale verwarming en airconditioning. Vereist: opleiding op middelbaar tech nisch niveau of gelijkwaardig. Ervaring met onderhoud van luchtbehandelings- installaties. Bereidheid tot het zonodig verrichten van onregelmatige diensten als reserve-storingsmonteur. Salaris: afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring max. f 2432 bruto per maand. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN de krant helpt u op weg De Regionale Brandweer Rijnland en De Centrale Post Ambulancevervoer, regio Leiden en omstreken hebben besloten gezamenlijk een centrale meldpost te vestigen in de brandweerkazerne aan de Gooimeerlaan te Leiden. Het ligt in de be doeling, dat deze meldpost omstreeks de komende jaarwisseling in bedrijf gesteld zal worden. Voor de bezetting van deze meldpost worden gevraagd: De meldpost dient dag en nacht bezet te zijn, zodat de centralisten in ploegendienst moeten werken en ook in de weekeinden regelma tig dienst zullen hebben. Een gespecialiseerde opleiding is niet vereist, aangezien een korte opleidingscursus zal worden gegeven, gericht op de alarmering ten behoeve van brandweer en ambulancevervoer. Voor deze functie wordt als eis gesteld: - bereidheid om in continu-dienst te werken - Mavo of overeenkomstige opleiding - goede spreek- en uitdrukkingsvaardigheid. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Kandidaten die in de regio wonen hebben de voorkeur. Geboden wordt: - salariëring met een maximum van f 2.642, per maand - 7,5% vakantietoeslag - 10% toeslag voor continu-dienst. Vrouwen die belangstelling hebben voor de functie wordt met klem verzocht te solliciteren Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van vacaturenummer-81.080. Tot de taak van de directie-assistent(e) behoort het verzorgen van de archivering en de correspondentie, het verdelen van administratieve werkzaamheden, het notuleren van vergaderingen, het maken van afspraken en het te woord staan van de vele part-time docenten en studenten. Geboden wordt een grote mate van zelfstandigheid t.a.v. te nemen beslissingen. Sollicitatie is mogelijk voor degenen die een middelbare schooloplei ding hebben gevolgd, in het bezit zijn van een typediploma, over ad ministratieve vaardigheden beschikken, ervaring hebben met archi vering: leidinggevende capaciteiten hebben, over een stenodiploma beschikken (geen strikte eis) en met het onderwijs en/of museale or ganisaties bekend zijn Igeen strikte eis). Verdere informatie: - het salaris kan uitlopen tot f 2.642, - bruto per maand - de selectiecommissie bestaat uit de directie en een personeelsfunc tionaris - nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij drs. P.J.M. Pouw, directeur, tel: 071 120570 of 133183 - sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 718 bin nen 10 dagen te zenden aan de Directie Onderwijs /r^r der gemeente, postbus9100, 2300 PC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18