Dat scheelt tankenvol benzine. Zie alles in één keer. Bij \kn der Meer. Beter slapen. Meer garantie. Makkelijke rit. Reiskosten retour. Meer service. Compleet wonen. Extra comfort. Passen Meten. Meeneem-meubelen. Amerikaanse bedbank. Uitgeklapt, 3.495,- Slaapkamers in alle stijlen bij elkaar, in alle uitvoeringen, ook voor kinderen. Bijbehoren de matrassen, lattenbodems, dekbedden en overtrekken. En vooral: goede raad van specialisten over 't beste bed voor üw rug, voor üw nachtrust. "M to CO A <A to Kd Schitterende blanke slaapk; ipleet 850," Ziet u binnen 14 dagen na aankoop hetzelfde meubel (ondergelijke voorwaarden) voor een lagere prijs, dan betaalt Van der Meer u het verschil terug. Op materiaal en constructie krijgt u 3 jaar garantie; op stoffen 1 jaar. Van Rensselaerlaan 13*19, Kanaleneiland. Aan de Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht. Filialen in Almelo, Amsterdam, Arnhem, Beverwi|k, Den Haag, Diemen, Eindhoven, Enschede, Etten-Leur, Heerlen, Rotterdam en Waalwijk. Er zijn veel manieren om 'n dagje meubelen te gaan kijken. Een dure manier is: het hele land door, langs geschikte adressen. Een voor deliger manier is: alles in één keer gaan zien bij Van der Meer in Utrecht. Met 12.000 m! het grootste meubelcentrum in hartje Nederland. Van der Meer in Utrecht: 40 km snelweg vanaf Amsterdam, 50 km vanaf Rotterdam. Op verkeersplein Oudenrijn volgt u de borden Utrecht. Vervolgens de oranje Van der Meer borden aan de lichtmasten. Het kan niet Bij aankoop van f 2.000,- vergoedt Van der Meer u 15 cent per kilometer. Of u nu met de auto of met de trein naar Utrecht komt. Of u nu in Roermond woont of in Roodeschool. Zo zijn de manieren van gastheer Van der Meer. Van der Meer bezorgt gratis door heel Nederland. Meubelen worden zonder extra kosten keurig bij u thuis geplaatst en (indien nodig) gemonteerd, klaar en schoon voor gebruik. Waar u alle mcubelstijlen onder één dak vindt. Modern en eigentijds, maar ook rustiek eiken. Grenen en Country Pine, maar ook klassiek en Colonial Style. Een fantastisch overzicht. Heel scherpe prijzen. En u verspilt geen kilometer. Houten stelling, meeneemprijs Bureaustoel, Bureautje van meeneemprijs 129," grenen structuur, Aanbouw-clemcnt, maten 96 x 52 cm. meeneemprijs meeneemprijs 145," 100," Ibare rug voordelige 2- en 3-zits combinatie in massief grenen, meeneemprijs 690,* Zitten, slapen, eten, ontspannen. Bij Van der Meer kunt u alles met alles combineren in elke woonstijl. Compleet met woonaccenten en accessoires die van een huis een thuis maken. Alles makkelijk te vinden, makkelijk verpakt. In blank grenen, maar ook blauw of wit. Gelakt of gestoffeerd. Jonge lijnen in slapen en zitten, studeren en opbergen. Eigentijd als afgebeeld 1.093. Er is een speciale afdeling Senior-meubelen. Met een royale keuze in extra doordacht zit - en slaapcomfort op diverse interieurs afgestemd. Niet iedereen woont in een kasteel. Daar heeft Van der Meer iets op gevonden: ruimte- besparend en creatief wonen op kamers, in appartementen en kleine flats, 'n Speciaal programma slimme kasten, uitklaptafels, zit- en slaapbankjes. Even kijken! Wit wandmcubel met krasvastc lak. In onderdelen verkrijg baar. Met verlichting. Maten: 250 x 210 cm. 2.495," Chique zitcombinjtic, 2- en 3-zits. als afgebeeld 2.595," Stijlvolle, antiek-bruine eethoek. Ovale tafel (158 x 107 cm) met inlegblad 1.195,",stoel per stuk 330," Wilt u zelf meenemen, zelf monteren, zelf verdienen? Van der Meer heeft een mooi gevarieerde meeneem- afdeling van 1100 m".

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18