n D persom DOCENTEN personeel perss^ PERSOWEELPERSOf€EL {t^ person :L BOEKHOUDER ervaren ziekenverzorgende als praktijk- begeleid(st)er boerhaaue ixaadeta DE KONINKLIJKE BEGEER B.V. KOMMERCIEEL MEDEWERKER M/V DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: secretariaat- medewerker (m/v) avondconcierge (m/v) sVsmampaey haarlem bva BEDRIJFSLEIDER MACHINEFABRIEK VAN RIJN B.V. AKTIEVE JONGEMAN 2 bedrijfsleiders nannnaal ocncrvicn c P^^o^PERSOEEL personeel pen Si SBC: Instituut voor technische opleidingen, dokumentatie- JjSS en leerstofontwikkeling, kadervorming en taalonderricht uAlj. Te Leiden beginnen de kursussen: schema- en schakeltechniek Bestemd voor: niet-elektrotechnici in onderhoudsdiensten. Kursusduur: 13 weken, 1 x per week van 19.00 tot 21.45 uur. Aanvangmaandag 21 september 1981 elektrotechniek Bestemd voor: niet - elektrotechnici, die praktisch inzicht behoeven in de elektrotechniek. Kursusduur: 26 weken, 1 x per week van 19.00 tot 21.45 uur. Aanvang: maandag 21 september 1981. hydrauliek/pneumatiek voor monteurs Bestemd voor: allen, die betrokken zijn bij de bediening, het onderhoud en de kontrole van hydraulische en pneumatische apparatuur. Kursusduur: 26 weken, 1 x per week van 19.00 tot 21.45 uur. Aanvang: woensdag 16 september 1981. meet- en regeltechniek algemeen Bestemd voor: technici, belast met het in bedrijf stellen en houden, het onderhouden en het bedienen van regelinstallaties.alsmede het service verlenen aan deze installaties. Kursusduur: 26 weken, 1 x per week van 13.30 tot 16.15 uur. Aanvang: maandag 21 september 1981. Alle kursussen kunnen desgewenst op het bedrijf worden gegeven, eventueel aangepast aan specifieke wensen en/of situaties. stichting bijzondere cursussen vraag vrijblijvend uitgebreide dokumentatie Het Bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt voor de onder haar bestuur staande experimentele basisschool Heilig Hart een ENTHOUSIASTE KLEUTERLEIDSTER voor 5 ochtenden per week. Schriftelijke sollicitaties binnen 1 week te richten aan het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Boerhaavelaan 12, 2334 EN Leiden. Voor één onzer relaties zoeken wij wegens ziekte met spoed een tijdelijk kracht, die de lopende za ken'een aantal maanden kan behartigen. Sollicitaties te richten aan: Accountants- en Belastingadvies bureau SMITS EN SCHUTTE Rijnsburgerweg 9 - 2343 BA Leiden. Tel.: 071-154941. S. ADELBERT COLLEGE Katholieke Scholengemeenschap voor VWO-HAVO- MAVO Deijlerweg 163, 2241 AE WASSENAAR Telefoon 01751-19224 vraagt voor zo spoedig mogelijk (ter vervanging wegens ziekte) i week aan de rector drs. R. R. Ons verpleeghuis biedt plaats aan 300 bewoners, verdeeld over 10 afdelingen De opleiding telt - 100 leerling-ziekenverzorgenden De begeleiding vindt o a plaats door 5 praktijk- begeleid(st)ers In dit team met geregelde diensten is een vacature ontstaan Wij vragen hiervoor een die in het bezit is van het diploma Zieken verzorgende, alsmede het diploma Voortgezette Opleiding en/of cursus Praktijkbegeleidmg. Kandidaten dienen te beschikken over goede contactuele eigenschappen alsmede leiding gevende capaciteiten Het maximum te bereiken salaris bedraagt f 2 887.12 bruto per maand De theoretische opleiding van de leerling-zieken verzorgenden wordt samen met de andere verpleegtehuizen in de regio gegeven bij de Stichting Haarlemse Opleiding tot Zieken verzorgenden in de Buitenrustschool te Haarlem Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door het Hoofd Opleiding, Mevr C H Kruimer-Koolhaas. telefoon 023-339155. toestel 256 Schrifteliike sollicitaties kunt u richten aan de dienst Personeelszaken. Louis Pasteurstraat 9. 2035 RJ Haarlem. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM Wij zoeken een vertegen woordiger, uitsluitend op provisieba sis, voor de verkoop van elektrotechnische produk- ten bij de industrie, Ginfas Electric, vraagt een De Koninklijke Begeer is een handelsonderneming die zich in hoofdzaak bezig houdt met de verkoop van penningen, insignes, sporlprijzen, relatiegeschenken en premiums. Van de nieuwe medewerker wordt verwacht dat hij/zij kommerCiële ervaring heeft. Een middelbare opleiding is een voorwaarde: daarnaast is een technisch kreatieve aanleg noodzakelijk voor oen goede taakvervulling. De leeftijdindikatie is 25-40 jaar. Apotheek Linnaeus (Oegstgeest) heeft plaats voor een FULL-TIME APOTHEKERS ASSISTENTE rc de Faculteit der jen vacaturenummer 1-220/1158 ten behoeve van het onderzoeksprojekt JOL (Jongeren Onderzoek Leiden). De aanstelling vindt plaats op projektbasis m.i.v. 1 oktober a s. Taken: - het verzorgen van de administratie en de technische organisatie van het projekt, waaronder: - het typen van interviews, verslagen, overige stukken; - het verzorgen van de post - het opstellen en verzorgen van brieven: - het regelen van afspraken, agenderen en bijeenroepen van vergaderingen; - het notuleren van besprekingen - dokumentatie en archivering van het projekt. Gedacht wordt aan iemand die bovengenoemde taken zelfstandig kan uitvoeren, in samenwerking met het projektteam. Vereist: - middelbare schoolopleiding; - goede typevaardigheid - ervaring in het notuleren; - bekendheid met archiefwerk-dokumentatie; - zelfstandig kunnen werken. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 2.432.- bruto per maand. Aanstelling vindt plaats op subsidie-basis voor de duur van één jaar. waarna verlenging met anderhalf jaar niet uitgesloten is. afhankelijk van toekenning vervolgsubsidie. Inlichtingen worden verstrekt door Louis Bongenaar en Yolande te Poel. Tel. 071 -148333. resp. toestel 6560 en 4098 Talenlaboratorium van de Faculteit der Letteren vacaturenummer 1-235/1158 Taak: - Hij/zij zal op minimaal twee avonden werkzaam zijn als congierge van het Talenlaboratorium dat is gehuisvest in het pand Breestraat 85. - De koffievoorziening zal tot zijn/haar taak behoren. De werktijden zijn van 18.45 uur tot 22.15 uur. Betrokkene zal incidenteel de reeds in dienst zijnde avondconcierge dienen te vervangen - De funktie wordt alleen vervuld gedurende de collegeperioden en incidenteel in de collegevrijeperioden Inlichtingen worden verstrekt door de beheerder- direkteur van het Talenlaboratorium, drs L. L. van Maris, tel.071-141161. De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. lAl technisch bureau Ons bedrijf in Haarlem behoort, tezamen met ons zusterbedrijf in Dordrecht, tot de grote installatiebedrijven in Nederland. Wij zijn gespecialiseerd in het ontwerpen en installeren van centrale verwarming, luchtbehandelings- en optimaliserings installaties voor de Utiliteits- en Woningbouw. Wegens de toenemende omvang van de opdrachten is in ons bedrijf behoefte ontstaan aan een De man waarnaar onze voorkeur uitgaat is ca. 35 jaar en heeft: een gedegen kennis op HTS-niveau van de bovengenoemde vakgebieden een AC.I./TWL-diploma bekendheid met elektrotechniek ruime ervaring een dynamische aanpak goede contactuele eigenschappen. Deze functie omvat: Het leidinggeven aan een ontwerp- en een uitvoeringsafde ling. Ter verkrijging van een goed inzicht in de specifieke bedrijfs- aanpak zal deze stafmedewerker tijdens de inwerkperiode tevens worden belast met het ontwerpen en calculeren van belangrijke projekten. Het onderhouden van contacten met relaties. Informatieverstrekking aan de direktie over planning en voortgang. Wij bieden: een functie met perspectief in een groeiend bedrijf, interessante arbeidsvoorwaaraen. een goede werksfeer en een prettige werkomgeving. Indien U geïnteresseerd bent en meent over de nodige capa citeiten te beschikken zullen wij gaarne kennis met U maken. Nadere informatie kunt U telefonisch inwinnen bij de heer I W van Alphen. tel. 023-319454 (privé 02520/16646) Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan: Direktie Mampaey Haarlem B.V. - Postbus 510 2003 RM Haarlem. lid van de SI ER SE MA groep ziet haar aktiviteiten op het gebied van ontwerpen, fabriceren en in stalleren van machines en installaties t.b.v. de visverwerkende en conservenindustrie hand over hand toenemen, zowel nationaal als internationaal. Evenredig aan deze groei nemen de aktiviteiten op de administratie In verband daarmede zoeken wij kontakt met een die het uiteenlopende werk van een kleiner kantoor ambieert Wij denken aan iemand met HAVO/MAVO oplejding ruime administratieve ervaring typevaardigheid enig boekhoudkundig inzicht technische feeling mogelijke enige ervaring met computersystemen, danwel belangstelling daarvoor Mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in Duits en Engels is noodzakelijk. Geboden wordt: Afwisselend en verantwoordelijk werk in een prettige werkomge ving. Voor een goede kracht kan een aantrekkelijk salaris worderr gebo den. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht door de directie van bo vengenoemd bedrijf. Postbus 74, 2220 AB Katwijk aan Zee Scheepmakerstraat 13 - 2222 AB Katwijk aan Zee Tel. 01718 - 20700. lid siersemagroep imMW llfFMEMM—PIli BWJi, II Xenos b.v. is een groeiende, kerngezonde onderneming en bedrijft in filiaalvorm de detailhandel in non-food. De winkels zijn 600/1200 m: groot. In 1981/82 worden er nog diverse filialen geopend. Dank zij deze expansie zoeken wij in de regio Den Haag Leiden/Haarlem leeftijd 25-35 jaar Funktie-inhoud: het leiden van een filiaal en het realiseren van de gestelde budgetten, dit alles binnen de ondernemingsfilosofie. Funktie-eisen: - aktieve-creatieve persoonlijkheid; - goede mentaliteit en klantgerichte instelling; - ervaring in de detailhandel als bedrijfsleider is gewenst. Na een ruime inwerkperiode volgt plaatsing in overleg. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan de Direktie Xenos b.v., Postbus 624, 5201 AP Den Bosch. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden Wij hebben aan onze Streekschool een vacature voor een Leraar/lerares maatschappelijke begeleiding (volledige weektaak) - Met diploma Maatschappijleer/Maatschappelijke Begeleiding of een Bevoegdheidsverklaring ex. art. 114 van de Overgangswet W.V.O. ped. did. getuigschrift. - Kandidaten met daarnaast de akte MO/A Pedagogiek of een onder wijzersakte applicatie genieten onze voorkeur. Wij sluiten niet uit dat kandidaten aan andere dan hierboven genoem de kwalificaties hun bekwaamheid ontlenen om de aangeboden func tie goed te vervullen. Ook dan kunt u solliciteren. Aan onze zelfstandige streekschool zijn de volgende cursussen ver bonden: - cursussen voor Algemeen en Beroepsgericht Onderwijs in het kader van de Wet op het Leerlingwezen; - Bijzondere cursussen; - Programma's binnen het kader van de partiële leerplicht en de sa menwerking met vormingsinstituten. Op een intensieve manier wordt er in onze school gezocht naar goede vormen van onderwijs en vorming voor jongeren die kiezen voor wer ken en leren en daarbij een beroep doen op de faciliteiten van de Streek school. Deelname aan overleg binnen de vakgroep c.q. sectie alsmede met andere geledingen binnen de school behoort tot een wezenlijk deel van de taken. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan de directeur van de Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden, Postbus 9030, 2300 PA LEIDEN. Nadere inlichtingen, indien gewenst, worden verstrekt door de adj. directeur, de heer P.A.G. Dobben. Tijdens de schooluren is deze be reikbaar onder telefoonnummer 071-769242.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18