0 Middelbare opleiding en juridische kennis? vertegenwoordigers pensi contactambtenaar (m/v) artsenbezoeker personeel**^ PERSONEEL' P. van HOECKEL Zonen B.V. 1E'°SCH ^DAGBVAD ADVERTENTIE VERTEGENWOORDIGER m/v verpleegkundige A of A en B voor de nachtdienst stichting centrum st.bavo noordwijkerhout leiden Heineken: HOOFD VAN DE BOEKHOUDING Beginnende en gevorderde assistenten-accountant krijgen alle kans bij ons. Accountantskantoor systeem analist programmeur (meusse) junior system analist(e) junior programeur (meusse) INTERSELECT PERSONEEL PÏÏ21 wnonwlFfHcnKfn psisoneei l LiK-JLJ \JI_L_I_ 1 of 2 jonge voor de rayons Utrecht en Nrd-/Zuid-Holland Ruim 75 jaar treden wij op als toeleveringsbedrijf in de verzorgingssektor. Ziekenhuizen-Psych. Instituten-Verpleeginrichtingen enz. Wij presenteren het komplete voedingspakket, grotendeels aangepast aan de grootkeuken. Eigen produktielijnen en import garanderen mede een uitstekende reputatie als voedingsleverancier. Sterke omzetgroei en een voortdurende toename van het aantal afne mers dwingt ook tot uitbreiding van onze buitendienst. In het bovengenoemde werkgebied vraagt een bestaande en belangrijke klantenkring om regelmatig persoonlijk kontakt. Wij denken aan 1 of 2 jonge vertegenwoordigers (25-35 jaar) welke pas sen in ons verkoopteam en als goed representant van ons bedrijf kunnen optreden. Zij dienen over de kapaciteiten en het enthousiasme te beschikken om ook nieuwe kontakten te leggen en aan een verdere uitbouw van het rayon te werken. Salaris-provisie en onkostenvergoeding zijn in overeen stemming met de belangrijkheid van de funktie. Opname in het bedrijfspensioenfonds Auto wordt beschikbaar gesteld Gedurende de inwerkperiode (vol jaar) garanderen wij een jaarinkomen van f 42.500,-. Schriftelijke sollicitaties liefst vergezeld van recente pasfoto en met per soonlijke gegevens o.a. ook over opleiding, graag t.a.v. afd. personeels zaken. i Postbus 1060 (5200 BC) 's-Hertogenbosch Tel. 073-217465 hr. J. v.d. Wiel. UITGEVERIJ LEIDSCH DAGBLAD B.V. vraagt voor haar buitendienst een woonachtig in de regio Leiden. Wij zoeken iemand met goede contactuele eigenschappen en doorzettingsvermogen Opleidingsniveau: MAVO'HAVO Leeftijd tussen 22 en 32 jaar In bezit van rijbewijs Tot zijn/haar taak behoort: - het op peil houden van het bestaande advertentiebestand - het aantrekken van nieuwe adverteerders - het onderhouden van zowel persoonlijke als telefonische contac ten met adverteerders Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer J. Goudsmit, Leldsch Dagblad B.V., postbus 54, 2300 AB Leiden. Telefonische inlichtingen over deze functie kunt u eveneens bij de heer Goudsmit verkrijgen, telefoon 071-144941, toestel 12~^ De afdeling Interne Geneeskunde van de Stichting Centrum St. Bavo te Nuordwijkerhout heeft een vakature voor een De werktijden zijn in nader overleg overeen te komen. Inlichtingen omtrent deze vakature worden, indien noctig. verstrekt door de heer A. G. Knippers, toestel 2088. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 81.31.66. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Bij de Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening is de vol gende functie vacant De dienst is belast met het voorzien in aangepaste werkgelegenheid van personen, die tot werken in staat zijn, maar voor wie werkgele genheid onder normale omstandigheden niet of voorlopig niet aan wezig is, ten gevolge van bij hen gelegen factoren. Het beleid van de dienst is gericht op het behoud of de bevordering van de arbeidsgeschiktheid van die personen. De functie van contactambtenaar bestaat uit het plaatsen, her- en/of overplaatsen van w.s.w.-werknemers. Zij/hij onderhoudt contacten met geplaatste werknemers en de ob jectleiders en geeft personeeltechnische begeleiding. De contactambtenaar heeft een functionele relatie met de afdeling Personeelszaken-w.s.w. en werkt voedend op de beleidsontwikke ling. Voor deze functie zoeken we gegadigden met een afgeronde, dan wel gevorderde studie HBO-personeelswerk. Goede contactuele vaardigheden en zowel schriftelijke als mondelinge uitdrukkingsvaar digheid zijn vanzelfsprekende vereisten. Kennis van en/of ervaring in de sociale werkvoorziening strekt tot aanbeveling. Aanstelling kan maximaal plaatsvinden in de rang van Hoofdcom mies. Salaris maximaal f 4201bruto per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectiepro cedure, evenals een gesprek met een vertegenwoordiging van het personeel. Nadere informatie over de functie kunt u inwinnen bij de heren R. Bakkeren drs. R.M.A. Vermeulen, telefoon 071-141542. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan Directie Personeels zaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van vaca turenummer 81.064 Nederlands grootste bierproducent Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Dan heelt Heineken een aantrekkelijke baan voor u. In ons moderne kantoor te Zoeter- veoude is de Centrale Contractenafdeling gehuisvest, die ten behoeve van onze hore- ca-organisatie contracten opstelt en uitwerkt. Binnen deze afdeling kan op korte ter mijn een jonge, enthousiaste medewerk(st-) er worden geplaatst, die in staal moet zijn, aan de hand van informatie verstrekt door medewerkers uit de horeca-organisatic con tracten op te stellen m.b.t. huur, koop, financiële zekerheden, ete. Voor deze interessante functie zoeken wij gegadigden in de leeftijd tot 30 jaar, die naast een middelbare schoolopleiding bij voorbeeld enkele jaren rechten hebben ge studeerd of op andere wijze juridische ken nis hebben verworven. Goede uitdrukkings vaardigheid en contactuele vaardigheden vormen een vereiste. Solliciteren: Hebt u belangstelling voor deze func tie, dan kunt u schriftelijk of telefonisch contact opnemen met de heer R.H. Mak, Personeelszaken Kantoor, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1 2382 PH Zoeterwoude, telefoon 071-814215. Gevraagd op handelskantoor Gewenste opleiding: H.E.A.O.; S.P.D. of daaraan gelijk waardig. Leeftijd vanaf ca. 25 jaar. Het Accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, kortweg Verificatie bureau genoemd, verricht onder leiding van registeraccountants accountantswerkzaamheden voor de aangesloten gemeenten. In totaal contro leert ons Bureau circa 6.500 administraties van de lagere overheid en uiteenlopende gesubsidieerde instellingen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Den Haag. De uitvoering van de werkzaamheden geschiedt bij de cliënten in de 31 over het land verspreide districten. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden vragen wij beginnende en gevorderde assistenten-accountant voor de standplaatsen Leiden, Capelle a/d IJssel en Woerden of naaste omgeving. Capabele personen krijgen bij ons Bureau alle kans zich volledig te ontplooien. Door de districts indeling wordt o.a. bereikt dat de reistijden beperkt blijven. Zij kunnen rekenen op een boeien de en afwisselende werkkring, een goed salaris, moderne secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. welvaartsvast pensioen volgens de Algemene Burgerlijke Pensioenwet), ruime tegemoetkoming in studiekosten en gunstige perspectieven. De interne opleidingen, welke tijdens de werkdagen plaats vinden, krijgen veel aandacht. Beginners dienen over een HAVO-, VWO-, MEAO- of HEAO- diploma te beschikken. Het volgen van verdere vakstudies is een vereiste. Max. leeftijd: 25 jaar. Gevorderden hebben bovendien SPD I, Gemeente Financiën 1 of NIvRA-studie tenminste t/m propedeuse. Enige jaren ervaring bij een registeraccountantskantoor, in de overheids administratie of in een andere administratieve functie is een andere voorwaarde. Max. leeftijd: 27 jaar. Spreekt u dit aan? Richt dan uw eigenhandig geschreven sollicitatie brief aan ons districtskantoor, Postbus 110, 2350 AC Leiderdorp. de Vereniging *an Nederlandse Gemeenten ((A-nlraal Bureau %oor Verificatie en Financiële Adviezen Nassaulaan 12,2514 JS VGravenhage Wegens uitgebreide werkzaamheden heeft COMPUDATA SOFTWARE B.V. de volgende vacatures: (Basic, cobol, Pascal) (Basic, cobol, Pascal) Compudata Software is een jong energiek automatiseringsberdijf, welke zich voor al toelegt op de micro-processing. Compudata Software B.V. p/a Leidseweg 44 2374 AR OUD ADE T.a.v. de heer P. Weyers tel. 01712-2062. Interselect zoekt voor een gerenommeerde farmaceutische industrie voor zowel Amsterdam als Leiden en omgeving, kandidaten voor de funktie van WERVING EN SELECTIE Oeverkruid 13 Postbus 220 4940 AE Raamsdonksveer Tel. 01621-12509* Interselect vindt het vanzelfsprekend dat ook vrouwen reageren. Als u ervan overtuigd bent dat u makkelijk kontakten legt. graag dieper op zaken in gaat en daarbij een discussie niet mijdt, dan kunt u zich in dit beroep écht uitleven Immers het bezoeken van artsen betekent met overtuiging en enthousiasme praten over therapiemogelijkheden bij bepaalde ziektebeelden en tevens inzicht en begrip hebben voor de mening en standpunten van uw gesprekspartner. De artsen en apothekers verwachten van u een advies en soms een oordeel. Uw supe rieuren verwachten van u dat de genees middelen die u bespreekt ook werkelijk worden voorgeschreven. Daardoor ont staat een werksituatie met vele dimensies. Als u commercieel werkzaam bent in de buitendienst, jonger bent dan 32 jaar, uw diploma H A VO.. Atheneum of H.B.O.- studie bezit, graag zelfstandig werkt en ook collegiaal bent, dan biedt onze opdrachtgever u: een interessant en belangrijk rayon, be kende en gewaardeerde preparaten, een uitgebreide interne opleiding en een goed salaris, aangevuld met diverse secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een auto van de zaak. Heeft u ervaring of interesse? Bel met of schrijf naar B. van Achter

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20