mededelingen gemeentebestuur 101 leiden *81 m 14 aug. Mazda 626 Al wat u maar kwijt wilt leiden Nieuwe telefoonnummers gemeente geduchte Europeaan uit Japan AUTO-HOME AUTO-HOME GARAGE ADEGEEST BjjHaaghuishof: 4 Allesbergers voor huis, kantoor en magaz met 'n sleuteltje opent u 50.000 deuren! Kieswet, ter openbare kennis, dat zijn besluit van he den, waarbij de heer G.M. de Vries benoemd is ver klaard tot lid van de Gemeenteraad, voor een ieder ter inzage is gelegd bij de direktie Burgerzaken van de gemeente Leiden. De direktie is geopend op maandag tot en met vrij dag van 8.30 tot 15.00 uur en op donderdagavond van 17.30 tot 21.00 uur. 25 4911 Voortaan zijn veel gemeentelijke diensten en afdelin gen te bereiken onder een nieuw telefoonnummer. Hieronder volgen de nieuwe nummers: Stadhuis Stadsbouwhuis Bouw- en Woningtoezicht Buro Huisvesting Sociale Dienst 25 49 22 Ook de volgende nummers zijn gewijzigd: Stichting Welzijn Molenmuseum De Valk: Kunstuitleen, Lammermarkt 35: Museum De Lakenhal: 25 48 92 25 46 39 25 46 24 25 46 20 Het Instituut Burgerraadslieden is maandag 3 augustus en dinsdagochtend 4 augustus in verband met de telefoonomschakeling tijdelijk onbereikbaar geweest. Deze storing is inmid dels opgeheven. Hinderwet (Verleende vergunningen) Burgemeester en Wethouders van Leiden maken be kend dat door hen onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te voorkomen, op 7 augustus 1981 vergunningen ingevolge de Hin- Diversen derwet zijn verleend naar aanleiding van de verzoe- ken van: 1. de firma N. van Rijnswou,'alhier, voor een nieu we, de gehele inrichting omvattende vergunning voor het uitbreiden en wijzigen van door elektro motoren gedreven installaties ten behoeve van de brood- en banketbakkerij annex verkoopinrichting in het perceel Herenstraat 85-87. 2. het bestuur van de Vereniging voor Algemeen Voortgezet en beroepsonderwijs te Leiden, alhier, voor het uitbreiden en wijzigen van de Lagere Technische School, afdeling Grafische Techniek, met enige technische apparatuur in het perceel Haagweg 3a. 3. de Directeur van de Rijksgebouwendienst in de Directie Zuid-Holland en Zeeland, te Voorburg, namens dè Staat der Nederlanden, voor het uit breiden van het Biochemisch Laboratorium met een laboratorium voor het verrichten van recombi nant DNA onderzoek op C1 niveau in het perceel Wassenaarseweg 64. De beschikkingen en alle daarop betrekking hebben de stukken liggen op de secretarie van de gemeente, Stadsbouwhuis, Langegracht 72, kamer 104, ter inzage elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 16.30 uur. Deze stukken liggen ook ter inzage gedurende vier weken na heden elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur in het informatiecentrum van het Buro Voor lichting in de hal van het Stadhuis. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet Algeme ne Bepalingen Milieuhygiëne staat tot 4 september 1981 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager van de vergunning; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die overeenkomstig het gestelde in de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne schrif telijk of mondeling bezwaren hebben ingediend tegen de aanvraag en/of ontwerpbeschikking; d. enige belanghebbende, die aantoont dat hij rede lijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig het gestelde in de onder c genoemde wet schrif telijk of mondeling bezwaren in te dienen tegen de aanvraag en/of ontwerp-beschikking. De beschikking(en) wordt(en) na afloop van de be roepstermijn van kracht tenzij voor 4 september 1981 beroep is ingesteld, en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Ma jesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Bovengenoemde beschikkingen worden niet eerder van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen betreffende bovengenoem de zaken kunt u zich wenden tot het Buro Milieu zaken, tel. 071-254437, Stadsbouwhuis, Lange gracht 72. Verkeers maatregelen Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter kennis van belanghebbenden dat zij voornemens zijn de hierna genoemde verkeersmaatregelen vast te stellen: Groenoord - Aanwijzing als woonerf van de Raamstraat. Noorderkwartier - Aanwijzing als woonerf van de Julianastraat. Noordvest - Aanwijzing als verplicht fietspad van het fietspad aan de zuidzijde van de Langegracht, voorzover ge legen tussen de Korte Mare en de Volmolengracht, in de richting van de Volmolengracht. - Instellen van een verbod stil te staan aan beide zijden van de zuidelijke rijbaan van de Langegracht, voorzover gelegen tussen de Korte Mare en de Vol molengracht. De Camp - Aanwijzing als verplicht fietspad van het fietspad aan de noordzijde van de Apothekersdijk, voorzo ver gelegen tussen de Kip - penbrug en de Prinsesse- kade, in de richting van de Prinsessekade. Benoeming nieuw raadslid De voorzitter van het centraal stembureau ter verkie zing van de leden van de Raad der gemeente Leiden brengt, ingevolge het bepaalde in artikel V 7 van de - Instellen van een verbod stil te staan langs de noordzijde van de rijbaan van de Apothekersdijk. Tuinstadwijk - Aanwijzing als laad- en loshaven van een parkeer vak aan de noordzijde van de rijbaan van de Pieter de la Courtstraat voor perceel nr. 24. Voor zover nodig zullen de nu op bovengenoem de wegen geldende verkeersmaatregelen wor den aangepast. De op de voorgenomen verkeersmaatregelen betrek king hebbende tekeningen liggen, voorzien van een bijbehorende korte toelichting, met ingang van heden gedurende 14 dagen ter inzage op Bureau Voorlich ting van het Stadhuis. Gedurende die periode bestaat de gelegenheid tot het indienen van schriftelijke be zwaren tegen het vaststellen van die maatregelen. Belanghebbenden worden voorts in de gelegenheid gesteld te worden gehoord in de openbare vergade ring van de Verkeerscommissie, die zal worden ge houden op woensdag 26 augustus aanstaande in de kantine van het Stadsbouwhuis, aanvang 15.30 uur. Mazda 626 2000 SDX Sedan 20.995,- M.id. 626-2000 SDX kom de nieuwe 626 bewonderen bij: ER IS AL EEN MAZDA626VANAF FL. 18.595,- I-' '- Weversbun 27. leiderdorp Tel 899349 1* mJ St. Jacobsgracht 10-18, Lelden, tel. 071- XLutaccnter 2E BINNENVESTGRACHT 14, LEIDEN. TEL. 071-133674 ZITA-STICHTING LEIDEN R.K. LAGER BEROEPSONDERWIJS 'DE NOORDERWIEK' In ons gebouw Galgewater start wederom onze succes volle en gezellige avondcursus FIJNE KEUKEN onder enthousiaste leiding van: Hèlène Matze Irene Wilmink Dames en heren zijn van harte welkom CURSUSGELD 17-jarigen 48.- vanaf 18 jaar 156,-. Tijdens de lessen worden de recepten in een mapje ver zameld. LESTIJDEN De kooklessen zijn op woensdagavond var 19.00-21.30 uur en de cursus begint op 26 augustus en duurt tot 11 januari. INSCHRIJVING Voor verdere inlichtingen kunt u ons bellen op 071-123717 of kunt u even langs komen. U ontvangt dan een prospectus en een inschrijf formulier. Zodra het inschrijfformulier en het cursusgeld binnen zijn, bent u ingeschreven. R.K. LAGER BEROEPSONDERWIJS 'De Noorderwiek' Galgewater 12311 VZ Leiden, Tel. 071-123717. Ruimtescheppers, opbergspecialisten, zó kan je ons noemen, wij bieden een keur van montabele bergsystemen. Complete professionele programma's in massief vurehout, staal en staal gekombineerd met vurehout en kunststof. Aantrekkelijk: de systog^(Wedeka, Flfa. Pas, Sorba. Ready etc.) welke op zichzelf al zeer com^:^0n{ve\e accessoires), zijn daarbijM^^ed met elkaar te kombineren. Schrijf of bel voor gratis dokumentatie- en voorraadlijst naar 1071-121141 Gedempte Bun vr 8 30 -12 30. open dl t/m vr 19-21 u. do 18 30 - 21 u .070- 639914 Overtoom 250.020 -124253 Dokumentatie: laat uw verbeelding werken, vraag onze dokumentatie- en voorraadlijsten, of loop eens binnen en zie het allemaal zelf in een van onze showrooms te Leiden, Den Haag of Amsterdam. Uit voorraad: bij-ons vindt u geen levertijden van één twee maanden. U kunt in de regel alles direkt meenemen, of binnen 3 dagen thuisbezorgd krijgen. ^sleuteltjes service: p Bel 071- 143545 de krant helpt u op weg

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 8