westeinde ziekenhuis -\ zonneschermen chef van de afdeling interne zaken (m/v) onderwijs troef!! Mondelinge cursussen personeels advertenties medewerk(st)er stichting centrum st.bavo noordwijkerhout part-time A-verpleegkundige in de f unktie van hulpwacht voor de verpleegafdelingen ter assistentie van de hoofdwacht ambulance verpleegkundige m/v leiden Verkoper occasions kamsteeg |©@>v-a-g familie Dagelijks over de krant k\ kunst en puzzles zaalhoofd m/v (heus. daar gaal niets hoven) M iddenst andsc xamen Marketing Bedrijfseconomie Algemene ontwikkeling Berocpsgoederenvervoer Ondernemcrshrevet detailhandel ijzerwaren Engels Spaans Steno Praktijkdiploma boekhouden4 Moderne bedrijfsadministratie Staat spraktijkdiploma Accountant- Administratieconsulent Nederlands Engels Speciale inlichtingen avonden van 7-9 uur: Leiden: elke maandag en donderdag in augustus Herengracht 4 telefoon 071 - 130660; Roelofarendsveen: dinsdag 11, 18, 25 augustus en I september in de Technische 'school, Alkemadelaan 17 telefoon: 01713 - 2646 Katwijk aan Zee: woensdag 5, 12, 19 en 26 augustus en 2 september in hel jeugdhuis. Voorstraat 72 telefoon: 01718- 12784. -e INICON voor jaren zonnescherm plezier! U BENT WELKOM IN ONZE SHOWROOM Vrijblijvend advies aan huis van onze vertegenwoordiger is ook mogelijk. ZONNESCHERMEN 8 DEKZEILENPABftlBK TBI, 0udahoorn uan ^gmonji c3.cü. KATWIJK ZH Lageweg 23 (Ind.terr. 't Heen) 01718-22731 De Stichting Centrum St. Bavo te Noord wij kerhout vraagt voor de financiële administratie een full-time voor het geheel zelfstandig voeren van de crediteurenadministratie. Wij denken aan een jonge kracht met administratieve ervaring. MAVO-diploma wordt vereist. Salansgrenzen: f 1915,15 - f 2654,72 bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 81.90 62 Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Wij vragen een Werktijden om de week 7 nachten achtereen van 23.00 tot 07.30 uur van vrijdag tot en met donderdag. Kandidaten voor deze funktle dienen in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging-A en te beschikken over enige ervaring en goede contactuele eigenschappen. Funktie-informatie: in nauwe samenwerking werken met de hoofdwacht, die de supervisie heeft over alle verpleegafdelingen; regelmatig maken van ronden langs alle verpleeg afdelingen en helpen daar waar nodig is; indien nodig, tijdelijk de nachtdienst op de verpleeg- afdeling bij ziekte overnemen; begeleiden en steunen van de leerling-verpleegkundigen/ verpleegkundigen en ziekenverzorgenden. Voor nadere informaties en/of het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u telefonisch kontakt opnemen met de afdeling Personeelszaken, telefoon 070-889393. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32, 2512 VA Den Haag. Bij de Eerste Hulp Dienst van de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst is plaats voor een; De werkzaamheden omvatten: - het verlenen van Eerste Hulp - het deskundig vervoeren van ongevalslachtoffers en acute patiën ten - het bedienen van de dokterstelefoon - andere voorkomende werkzaamheden. De voorkeur gaat uit naar iemand, die in het bezit iè van het diploma verpleegkundige A en B. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en heefteen uit loop tot max. f 2920, bruto per maand. Nadere inlichtingen over deze functie worden verstrekt door de di recteur van de G.G.enG.D., mevr. M C. Zwart-Feenstra, telefoon.- 071-120645. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, onder vermelding van vacaturenummer 81.063 te richten aan Burge meester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Kamsteeg is een gerenommerde V.A.G. dealer (Volkswagen/Audi) in de randstad met zeven vestigingen. Vanwege de voortdurende groei zoeken wij een voor onze showhal met ruim 150 verschillende modellen. Wij denken hierbij aan iemand die aan de volgende voorwaar den voldoet: Verkoopervaring vereist, liefst in de automobielbranche. - Goede kontaktuele eigenschappen en doorzettingsvermogen Goede algemene ontwikkeling, minimaal op MAVO-niveau. Leeftijd indicatie: 25 - 35 jaar. In ruil hiervoor bieden wij: - Een demonstratie auto. - Een uitstekend basis inkomen plus provisie. Bij gebleken geschiktheid zullen hem management taken worden toevertrouwd. De juiste man die belangstelling heeft voor deze interessante baan verzoeken wij schriftelijk te reageren (met pasfoto) aan onderstaand adres: Kamsteeg Zuid BV. Postbus 8, 2340 AA OEGSTGEEST. Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider-\ dorp is een modern geoutilleerd élge- meert ziekenhuis met 440 bedden. Voor de polikliniek Heelkunde en Or- thopaedie vragen wij een HOOFDVERPLEEG KUNDIGE (M/V) Functie-inhoud: de dagelijkse leiding op de polikli niek; de opvang en behandeling van eerstehulppatiënten; het assisteren bij kleine operatieve ingrepen en onderzoeke^; het verlenen van spreekuur- assisflntie bij alle heelkundige spe cialismen; het aanleggen van gipsverbandea Wij vragen een verpleegkundige met: goede contactuele eigenschappen; enige ervaring in het organiseren en leiding geven; ervaring in het aanleggen van gips verbanden (liefst met diploma gips- verbandmeesterl Wij bieden: Aanstelling, afhankelijk van ervaring en opleiding, in de rang van hoofdver pleegkundige (max. sal. bij deze rang f 3.721,17 bruto per maand). De toepassing van de CAO-zieken- huiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adj. dir./hoofd verpik, dienst. Tel. 071-899250. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het hoofd van de afd. Personeelsza ken, onder vermelding van nr. 16/81. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus4220. 2350 CC Leiderdorp "SANCTA MARIA'' Psychiatrisch Ziekenhuis te Noordwijk, zoekt voor de dienst aktiviteiten, afd. Arbeidstherapie, een Taak Het. samen met 3 therapie-assistenten, begeleiden van 4 arbeidstherapiegroepen van 12 dames elk. bij aktiviteiten die een arbeidsmatig karakter hebben, alsmede eenvoudige vormen van kunstnijverheid. Eisen Wi) denken aan vrouwelijke kandidaten van minstens 25 jaar, die in het bezit zijn van het diploma M B O -A T. öf Bezigheids therapie, óf eventueel M.B.O,-I.W. Ervaring in psychiatrie en/of zwakzinnigenzorg is vereist, alsmede de bereidheid tót samenwerking in teamverband en het meedenken over de beleidsvorming op de diverse therapie-afdelingen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer C. Jansen, Hoofd Afdeling Arbeidstherapie (toestel 417), met wie u ook een afspraak kunt maken. J_ Salariëring, etc. Salaris en andere arbeidsvoorwaarden volgens de C A O voor het ziekenhuiswezen. Sollicitaties met volledige inlichtingen kunt u richten aan het Hoofd Personeelsdienst. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria 2204 BLAn^oofdw1|ka|ZnH j Tel 02523 8244 De Gemeentelijke Sociale Dienst bevindt zich op vele terreinen mid den in een proces van (her)bezinning. In deze ontwikkeling krijgen de hulpverlening, de interne organisatie en de huisvesting de volle aan dacht. In dit kader is een afdeling interne zaken gevormd, waarin een drietal bureaus zijn opgenomen, te weten: archief en registratie, tekstverwerking en huishoudelijke zaken (incl. receptie en keuken). Bij deze afdeling is de functie vacant van Deze functionaris zal naast de dagelijkse leiding van de afdeling wor den belast met de zorg voor het up-to-date brengen en houden van de dossier- en registratiesystemen, alsmede met de zorg voor het on derhoud van de huisvesting en de inkoop van meubilair en kantoor benodigdheden. De opbouw van deze afdeling bevindt zich in een beginfase en van de aan te stellen functionaris wordt in de komende jaren een grote technische en organisatorische inbreng verwacht. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met: - een hogere beroepsopleiding in een op de aard en de complexiteit van de functie afgestemde studierichting. - leidinggevende kwaliteiten en goede contactuele eigenschappen - bij voorkeur kennis van en ervaring met dossiervorming en -beheer, voortgangs- en afdoeningsbewaking en registratiemethoden. - belangstelling voor en zo mogelijk kennis van relevante automati seringstechnieken en tekstverwerking. Het salaris zal maximaal f 4.684, bruto per maand bedragen Aan de selectie wordt meegewerkt door een vertegenwoordiging van het personeel. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Het rapport kan desgewenst tevoren met het bureau worden bespro ken. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door het hoofd van de ad ministratieve sector, de heer Drs. K. van der Moolen, tel. 071-131941 Sollicitaties met vermelding van vacaturenummer 81.058 kunnen binnen 2 weken worden gezonden aan de Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 8