nhmf*mnnnnc*n Hf [l\ 1 0NR0ERE U1 Uil ONRC van't hof TE KOOP OEGSTGEEST ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed a vd Cf illlfvl/Uf onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed tl alphen aan den rijn hazerswoude nieuwkoop zoetermeer PROPER OEGSTGEEST menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv Vraagprijs: 495.000,- k-k. De vraagprijs is slechts: «168.000,- kk. Vraagprijs: f 239.000,- kk. Koopprijs: f 349.000,- v.o.n. Koopprijs: 298.000,- v.o.n. Koopprijs: f 298.000,- v.o.n. Koopprijs: 320.000,- v.o.n. Vraagprijs: f 185.000,-kk Koopprijs: f 139.000,-kk Vraagprijs: f 169.000,-kk Vraagprijs: f165.000,- kk Hoorn 17 Vrijstaande villa op 1725 m? eigen grond; dubbele garage, grote living; moderne keuken; bijkeuken; stookkelder; 4 grote slaapkamers; mooie badkamer; grote zolder met mogelijkheid voor meer kamers; C.V. verwarmd en in perfecte staat van onderhoud met div. extra's zoals plavuizen, open haard etc. Leeuwenburg 81 Moderne SPLIT-LEVEL woning met garage en ruime tuin. Geheel geïsoleerd!! Twee woonkamers; ruime eetkeuken; 3 slaapkamers en complete badkamer. Gekleurd sanitair en tegelwerk. Dit huis is zeer speels van opzet en biedt veel privacy en een speciaal sfeertje. Om dit aparte huis te bezichtigen kunt U met ons een afspraak maken, geheel vrijblijvend. Toegangsweg 3 Landelijk gelegen vrijstaande woning op 1100 m? grond met grote garage en diverse loodsen. Royale woonkamer; eetkamerkeuken; 3 slaapkamers en douche. van Beethovenlaan "Molenplan" Luxe geschakelde herenhuizen met garage; grote living; open keuken; schuifpui naar terras; 5 slaapkamers; 2 badkamers; dakterras. COMPLEET met gekleurd tegelwerk en sanitair; open haard; luxe keukeninrichting en perfect afgewerkt en op eigen grond. COMPLEET als boven op erfpachtsgrond. CASCO en op eigen grond. van Beethovenlaan 97 MODELWONING Luxe geschakeld herenhuis met garage; grote living met open haard; luxe open keuken; schuifpui naar terras; 5 slaapkamers; 2 badkamers; dakterras; luxe sanitair en tegelwerk; perfect afgewerkt met complete luxe stoffering. Chopinlaan 1 Mooie hoekwoning met uitgebouwde keuken en ruime tuin op Z. Goed geïsoleerd en géén direkte overburen. Z-kamer met open woonkeuken; open haard en vloerverwarming en diverse extra's 4 Slaapkamers; complete badkamer en zolderberging. Ideale woning voor jonge mensen door de grote leefruimte beneden. Chopinlaan 6 Aan woonerf gelegen ruime moderne eengezinswoning. Woonkamer met open haard; open keuken; 3 slaapkamers en grote zolder kamer en aparte bergzolder. Complete badkamer; gekleurd sanitair en tegelwerk. Alles in goede staat van onderhoud. Berging in achtertuin. De Tas 17 Modern HERENHUIS met zeer diepe achtertuin 15 m. L-kamer annex open eetkeuken; drie ruime slaapkamers; ruime badkamer; grote zolderkamer met zonneterras. Begane grond dubbelglas. Karekietstraat 7 Luxe verbouwd en aan een rustig laantje gelegen eengezinswoning met zeer diepe achtertuin op zuiden. Begane grond kerkdriel- plavuizen; mooie openhaardpartij; complete eiken keuken met alle apparatuur; 3 slaapkamers met parket; ruime douche met bad; luxe sanitair en tegelwerk. Geheel in perfecte staat var. onderhoud. Koopprijs: 249.000,- v.o.n. Koopprijs: VANAF «318.000,-v.o.n. Koopprijs: CASCO f 279.000,- v.o.n. Grondelsloot 19 NIEUWBOUW Mooie ruime hoekwoning met grote achtertuin; zeer speels van indeling en apart Oiitwerp, grote garage annex hobbyruimte; U-vormige living; open keuken; 3 ruime slaap kamers; complete badkamer en separate douche met 2e toilet. Lavendeltuin NIEUWBOUW Luxe geschakelde herenhuizen met garage; grote living met open haard en open keuken; luxe badkamer; 4 slaapkamers; dakterras; luxe sanitair en tegelwerk; perfecte afwerking. Lavendeltuin NIEUWBOUW Luxe geschakelde herenhuizen met garage; grote living met mogelijkh. open haard; open keuken; badkamer; 4 slaapkamers; dakterras. Af te werken naar eigen keuze. Door regelmatige verkoop is onze order portefeuille danig geslonken. U wilt Uw woning verkopen of verhuren? Neemt U eens kontakt met ons op. Wij informeren U graag over onze werkmethoden! Tel.: 01720-93743* makelaardij bv - alphen a/d rijn stadhoudersplein telefoon 01720-93743 kantoren in alphen a/d rijn en gouda M 5 Meiplein 148 f 95.000,— Gezellig bij winkelcentrum gelegen 3-kamerappar- tement op 1e woonlaag met berging op begane grond. Indeling: gang met toilet en garderobe, woonkamer, 2 slaapkamers, veel kastruimte, dou che met aansl. wasapp., keuken. Balkon op de zon. Serv.kst. f 79,69 p/m. In serviceflat "HAESWIJK" aan de President Kennedylaan bieden wij op dit moment enige 2- en 3-kamerflats aan. Pres. Kennedylaan 59. 2-kamerflat in de zijvleugel 135.000,- k.k. Pres. Kennedylaan 601 2-kamerflat in de toren 175.000,- k.k. Pres. Kennedylaan 307 2 a 3-kamerflat in de toren 185.000,- k.k. Pres. Kennedylaan 123 3-kamerflat in de laagbouw, voorzijde 195.000,- k.k. Het gebouw is gunstig gelegen nabij winkels, uitvalswegen, openbaar vervoerdiensten e.d. Het uitzicht is goed. Het pand is voorzien van c.v., heeft een liftinstallatie en biedt verschil lende faciliteiten. Mocht u belangstelling hebben een flat te be zichtigen, kunt u overigens geheel vrijblij vend, hiervoor met ons een afspraak maken; wij kunnen u dan eveneens informeren over de service e.d. makelaardij o.g. OEGSTGEEST, PASSAGE 12 CV3 TEL. 071-170741* Dorpsstraat 34 f 165.000,- Geheel gemoderniseerd woonhuis met voor- en ach tertuin (O), schuur en achterom. Ind.: vestibule, toilet, ruime woonkamer, uitgeb. keuken met eet bar, uitgeb. bijkeuken met aansl. wasapp., moderne douche. 1e et.: 4 slaapkamers, dakterras, veel kast ruimte. CV-gas. Parterre thermopane 450 m2 BEDRIJFS/MAGAZIJNRUIMTE LEIDEN, VOLLERSGRACHT 11, 19, 19a, 21 en 21a DIREKT ACHTER HAARLEMMERSTRAAT Door verschillende transporlingangen eventu eel te huur door bijvoorbeeld een combinatie van 2 of 3 winkeliers. Huurprijs per jaar f 20 000,- breestraat 106 2311 cw leiden telex 39302 majsb-nl tel.071-125041 Voorweg 64 f 198.000,- Zeer landelijk gelegen half-vrij- staand huis met voor-, zij- en vrije achtertuin met schuur en kippenhok. Indeling: hal, toilet, woonkamer met plavuizen, bal ken plafond en luxe houten open keuken incl. ingeb. app., kelder. 1e et.: badkamer met douche, aansl. wasapp., 3 slaap kamers, bergzolder. Perfekte staat van onderhoud. Inkl, vloerbedekkingen, zonwering, geiser. LEIDEN Boshuizerlaan 10 f230.000,— Hoekhuis met garage, voor- en achtertuin en zij-ingang: hal met plavuizen, woonkamer met moderne open eiken keuken (plavuizen), dubbele beglazing, badkamer met douche en 2e toilet, totaal 5 slaapkamers, dakkapellen. Bachstraat 46 f 58.000,- 1-kamer-appartement met CV en berging. Omvat: hal, badka mer met douche, zit-slaapkamer met balkon, keuken. De vloer bedekking blijft bij de flat. Hoge Rijndijk 30 f 235.000,— Groot herenhuis met voor- en 25 m diepe achtertuin, 2 schu ren, achterom. Ind.: Ruime kamer en suite, serre, keuken, bijkeuken. 1e et.: 3 kamers, badkmr, 2e toilet, balkon, 2e et.: 3 kmrs, dakkapel, douche kamer, garderobekamer. Vlie ring. Uitstekend onderhouden. Kloksteeg 1 f 295.000- In het hartje van de stad gelegen ruim stadshuis met groot bal kon (Z). Ind.: entree, woonka mer met open haard, kelder, keuken, org.spiltrap. 1e et.: grote voorkamer, zeer grote badkamer met ligbad en toilet, kast. Spiltrap naar 2e et.: 2 ka mers, vaste trap naar 3e et.*, gro te zolder geschikt voor meerde re kamers, atelier of werkruim te) CV-gas. Goten, riolering, elektra etc. vernieuwd. Koraalstraat 14 f 180.000,- Hoekhuis met garage, 3 zijden tuin (achter ca 14 m diep). Ind.: hal, woonkamer met par ket, open keuken en deur naar tuin, 1e et.: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet, 2e etage: vaste trap, flinke kamer met ramen in de zijgevel. CV- gas. Goed onderhouden. Gezel lig huis. Papengracht 12-12af 178.000,— Groot pand in het centrum van de stad, bestaande uit beneden woning: 2 kamers, keuken, rui me moderne badkamer, toilet, achtertuintje; en in 3 woon- units verhuurde bovenwoning. Het pand is uitstekend onder houden en voorzien van CV-gas. De benedenwoning en 1 van de woon-units worden leeg opge leverd. Paramaribostraat 33 f 128.000- Op 3e etage gelegen 3 a 4 ka mer-appartement, van binnen geheel gemoderniseerd, met vrij uitzicht over de Zijl en berging onder het gebouw. Ind.: woon kamer in open verbinding met luxe eiken keuken met alle app. en eetbar, 2 slaapkamers, vernieuwd toilet en luxe badka mer, ligbad. Serv.kst. f 80,- p/m. Prinsenstraat 51-51Af 88.000,- Benedenwoning met verhuurde bovenwoning. Ind.: gang, toilet en douche, flinke woonkamer met schouw en gashaard, mo derne keuken, plaats. Trap naar 2e etage: 2 ruime slaapkamers. Bovenwoning: 3 kamers. IN RUIL MET HUURWONING IN OF ROND LEIDEN TOT MAXIMAAL f 500,- p/m incl. Ravelstraat 12 f 166.000,— Hoekhuis met aan drie zijden tuin (Z). Aparte garage beschik baar (f 12.000,-). Ind.: entree, toilet met fonteintje, kelder kast, Z-woonkamer, keuken, bijkeuken annex schuur. 1e et.: 4 slaapkamers, badkamer met bad, balkon. Eventueel meubi lair ter overname. Weegbreetuin 5 f 327.500,- Groot vrijwel nieuw half-vrij- staand herenhuis met voor-, zij- en zonnige achtertuin. Groene ligging. Indeling: flinke hal met toilet, inp.berging, L-woonka- mer met parket en open haard, bijzonder uitgebr.luxe houten keuken met veel kasten. 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, bidet. 2e toilet. 2e et.: opst.c.v.-gasketel, gas- boiler, wasapp., slaapkamer met zonnig terras. #7% WEEKEND TELEFOONDIENST Wij zijn in het weekend bereikbaar via onze speciale weekend-antwoord-service. Zoeterwoudsesingelf 245.000,— Singelhuis met volledig vrij uit zicht, voor- en zonnige achter tuin met nwe houten schuur. Indeling: vestibule, kelderkast, toilet, grote keuken, kamer en suite met aangeb. serre. 1e et.: voorkamer, 2 achterkamers, toilet. 2e et.: vaste trap, voorka mer met dakkapel, royale zol der achter, gesch. voor extra kamer. Elek. vernieuwd. LEIDERDORP Dotterbloemkreek 8 f 285.000- Hoekwoning met tuin, overdek te autostalling en schuur. Inde ling: entree, vestibule, berging, toilet, L-vormige woonkamer met serre, open haard, eethoek, open keuken en terras (Z). 1e et.: badkamer met ligbad, 2e toilet en aansl. wasapp., 1 slaap kamer. 2e et.: grote slaapkamer, 2 dakterrassen (Z. en Z.O.). CV-. gas met warmwatervoorziening. Originele bouw. Terweeweg 70 f380.000,— Vrijstaand landhuis met zeer grote tuin (35 m diep). Inde ling: vestibule, royale hal, suite, serre (13'/2 m. diep), keuken, bijkeuken, flinke droge kelder. 1e et.: bordestrap, 4 slaapka mers, badkamer met ligbad ën wastafel, toilet, balkon. 2e et.: via een luik bereikbare zolder. CV-gas. Inrit opzij van het huis (2.20 m breed) en mogelijk heid tot bouw van een garage. Sfeervol huis, nog geheel in oor spronkelijke staat. van Wassenaerlaan 34 f 122.000- 3-kamer-appartement, parterre, met voor- en achtertuin, achter om en schuur. CV-gas. Ind.: gang, geheel vernieuwde keuken en badkamer met ligbad, toilet, voorkamer, achterkamer, uitge bouwde slaapkamer. Alles in perfecte staat van onderhoud. Hoofdstraat 14 f 282.000- In stijl gerenoveerd, authentiek pand met achtertuin (Z.W.). In deling: entree, hal met plavui zen, bordestrap, "kaas"kelder, woonkamer met schuifpui, pla vuizen, open haard en houten plafond, luxe betegelde open keuken met bar, bijkeuken met plavuizen en aansl. wasapp. Tus- senetage: grote en kleine slaap kamer, geheel betegeld toilet met fonteintje, badkamer met zitbad. Bovenetage: ruime zolder met 3 dakkapellen (mog. voor extra kamers) entresol met slaapgelegenheid, sanitair- groep. CV-gas, extra beschoten en geïsoleerde kap. Mog. tot aankoop garage. Van Ostadestraat 2 f 198.000- Hoekhuis met garage met vlie ring en voor- en achtertuin (Z). Indeling: entree, toilet, trap kast, diagonaal-kamer met open haard, terras en Amerikaanse open keuken. 1e et.: 3 slaapka mers, douchecel met 2e toilet en aansl. wasapp., badkamer met ligbad. 2e et.: vaste trap, 2 kamers, dakkapel, doka, berging. CV-gas met klokther- mostaat. Dak en spouwmuur geïsoleerd. VRIJE VESTIGING en LAGE VRAAGPRIJS. OEGSTGEEST Homeruslaan 7 f 250.000,— Royaal hoekherenhuis met voor-, zij- en achtertuin (W), stenen schuur en achterom. Ind.: vestibule, toilet, kelder kast, grote woonkamer met open haard, grote uitgeb. woon keuken, 5 slaapkamers, badka mer met douche, 2e toilet, berg- kamer, zeer groot dakterras (W). CV-gas. Pr. Irenelaan 58 f 220.000,- Woonhuis met voor- en achter tuin, achterom en stenen schuur in groene laan. Ind.: entree, kel derkast, toilet, uitgebouwde woonkamer met deur naar de tuin, keuken met doorgeefluik. 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, balkon. 2e et.: 2 kamers, bergkast, vlie ring. CV-gas, gasboiler. Ganzenwei 318 f255.000,- Modern herenhuis met achtertuin (Z.O.) met uitzicht over vijverpartij. Ind.: hal met toilet, aangeb. berging met vlie ring, woonkamer (30 m2) met deur naar terras en ruime mas sief eiken open keuken met inb. app. 1e et.: 3 slaapkamers, zeer luxe badkamer met bad, ap.douche en toilet. 2e et.: vas* te trap, hobbykamer, zeer grote zolderkamer. CV-gas. Het huis heeft dubbele beglazing, hou ten plafonds en schoon metsel werk. Stompwijkseweg 8 f 172.000,- Zeer landelijk gelegen hoekhuis met vrij uitzicht over boezem water en weiland. Achtertuin en zeer grote zijtuin met zonne- zit. Zeer grote schuur met zol- der. Ind.: hal, toilet met dou che, flinke keuken. L-vormige woonkamer. 1e etage: 3 kamers en berging. Het huis is geheel gerenoveerd. Zonnegaarde 18 f 189.500. Modern hoekhuis met grote ga rage en voor- en achtertuin. Z-vormige woonkamer, keuken en hall met plavuizen, 1e et.: badkamer met gekleurd sanitair, 3 slaapkamers, kasten, 2e et.: grote kamer met hoog plafond en dakkapel. CV-gas. Spouw muurisolatie, div. thermopane- ramen. Geversstraat 63 Oegstgeest. 071 - 15 25 40*. Direktie J.N. Lancel, makelaar i.o.g. Lid van de Ned. Bond van Makelaars in onroerende goederen. Lid Makelaars Computer Centrum

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 24