jmnmt mededelingen gemeentebestuur leiden 3 tm 7 aug. F leiden EXOTISCH ETEN A Toernooi Noord-Holland Cup™ KuinnTum HAiiene §i familie Dagelijks over de krant opa politiek oma t. winkelen sport moeder" mode kinderen strips en waaiers iedereen komt aan bod Op dinsdag 4 en zaterdag 8 augustus wordt op Sportpark Schoonenberg in Velsen gespeeld om de Noord-Holland Cup Programma dinsdag 4 augustus 18.30 uur Volendam - Amsterdam 20.30 uur Telstar - Haarlem (opening lichtinstalatie) Programma zaterdag 8 augustus 18.30 uur finale derde en vierde plaats 20.30 uur finale eerste en tweede plaats Toegangsprijzen Dagkaarten (twee wedstrijden) Staanplaatsen 8,- Jeugd t/m 12 jaar 4,- Zitplaatsen 15,- Ere-tribune f 20,- Passe partouts (hele toernooi) Staanplaatsen 15,- Zitplaatsen 25,- Ere-tribune f 35.- Seizoenkaarthouders van Telstar hebben toegang op hun seizoenkaart. koopcentrum voor woningdekoratie Kwantum Hallen, Nederlands bekendste en gezellig ste koopcentrum vraagt voor zijn vestiging te Valken burg (ZH): DISK JOCKEY (part-time) voor de koopavond (donderdag) en de zater dag. Professionele apparatuur aanwezig. Ervaring en goede referenties zijn vereist. Sollicitaties dagelijks aan ons koopcentrum, Voor- schoterweg 45-47 te Valkenburg (ZH), of telefonisch: 071-761705 (de heer J. J. M. M. v.d. Assem). Schriftelijke reakties aan Vinytex Nederland BV Postbus 110, 1110 AC Diemen, t.a.v. Hfd PZ, de heer J. J. van Boven. U kunt er kiezen uit komplete maaltijden of uit een groot assortiment losse gerech ten om zelf uw maaltijden samen te stellen. SLAMAT DATANG Onze openingstijden zijn per 1 augustus als volgt: Ma. t/m woe. 11.00 t/m 19.30 u. Do. t/m zo. 11.00 t/m 21.00 u. LEIDEN MAARSMANSTEEG 23 TEL. 071-141071 Gemeentewoningen te koop Burgemeester en Wethouders van Leiden bieden een tweetal woningen te koop aan uit het verspreid gelegen gemeentelijk woningbezit. De bij deze woningen behorende grond zal in erfpacht worden uitgegeven en tevens zal aan koper de ver plichting opgelegd worden tot verbetering van de betreffende woning. Overzicht te kopen woningen Straat en huisnr. Sectie en nr. Oppervl. Prinsenstraat 66 Rijnsburgersingel 2A K 2504 ged. A 1306 ca. 58 m2 54 m2 f 23.100, f 55.550, - Erfpacht per jaar f 1.254,— f 1.689,38 Wie komen in aanmerking? Voor de aankoop van een van de genoemde woningen kunnen zich laten inschrijven: - degenen die als woningzoekenden staan geregistreerd bij het gemeentelijk buro huisvesting en/of een wo ning van een Leidse woningbouwvereniging of Leidse woningstichting leeg kunnen achterlaten; - degenen die een particuliere huurwoning in Leiden leeg kunnen achterlaten waarvan de huurprijs lager is dan f 750, (kale huur) per maand; - degenen die niet als woningzoekenden bij het gemeentelijk buro huisvesting staan ingeschreven en geen woning als hierboven bedoeld leeg kunnen achterlaten, maar wel voldoen aan de door het buro huisvesting te hanteren normen voor het verkrijgen van een woonvergunning. Selectie van inschrijvers vindt plaats in bovengenoemde volgorde. Waar Informatie??? Vanaf maandag a.s. tot en met 7 augustus a.s. liggen in de hal van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, gegevens ter inzage van de te verkopen woningen. Deze gegevens bestaan o.a. uit: - een tekening van de bestaande situatie en de situatie na verbetering, een omschrijving en kostenraming van de verplicht aan te brengen verbeteringen en een overzicht van de mogelijkheid ter verkrijging van woningverbeteringsubsidie. Voorts is ter inzage aanwezig een model voorlopig koopcontract met daarin opgenomen de verkoopvoor waarden en een exemplaar van de erfpachtvoorwaarden van de gemeente Leiden. U kunt in de hal van het Stadsbouwhuis terecht op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur. Inschrijving en verdere gang van zaken Als u zich na kennisneming van bovengenoemde gegevens en van de beschikbare informatie als gegadigde voor een of beide woningen wilt inschrijven, kunt u dat doen door het invullen van een inschrijfformulier. Bedoelde formulieren zijn aan de balie in de hal van het Stadsbouwhuis te verkrijgen. De inschrijving staat open toten met 7 augustus a.s. Indien u in het bezit bent van een registratiekaart van het buro huisvesting dient u bij inschrijving het re gistratienummer te vermelden. Na genoemde datum wordt een selectie gemaakt uit de binnengekomen formulieren op basis van de hierbo ven genoemde vereisten. Belangrijk! Voor degenen, die na selectie als serieuze gegadigden voor deze woningen overblijven organiseert de ge meente t.z.t. bezichtiging van de woningen. In dit verband verzoekt de gemeente u om de huidige huurders van de betreffende woningen niet lastig te vallen met verzoeken om de woning nu al te mogen bezichtigen. Hinderwet Een verzoek om vergunning ingevolge de Hinderwet is ingediend voor: Een L.P.G.-installatie in en op een ge deelte van het perceel Lammenschans- plein 6 en Lamm'enschansplein (onge nummerd). De aanvrage is afkomstig van Automobielbedrijf Rijn land B.V., alhier, en betreft het uitbreiden en wijzigen van de L.P.G.-installatie in en op een gedeelte van het perceel Lammenschansplein 6 en Lammen- schansplein (ongenummerd). N.B. De uitbreiding en wijziging houdt in: het verwijderen van de 8 m3 L.P.G.-tank op de huidige lokatie, het opnieuw (on dergronds) plaatsen van een 20 m3 L.P.G.-tank op ongeveer 90 meter ten zuid-oosten van de oude loka tie alsmede het leggen van ondergrondse leidingen naar het aftappunt. Op dinsdag 18 augustus 1981 zal om 11.30 uur in kamer 109 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, 1e verdieping, een openbare hoorzitting worden gehouden. Tijdens deze hoorzitting zal gelegenheid worden ge geven over deze aanvraag van gedachten te wisselen. Letterenfaculteit van de Rijksuniversi teit (Arsenaal) gebouw 17 aan de Witte Singel. De aanvrage is afkomstig van de Directeur van de Rijksgebouwendienst in de directie Zuid-Holland en Zeeland, te Voorburg, en betreft het oprichten van door elektromotoren gedreven installaties ten behoe ve van de letterenfaculteit in gebouw 17 (Arsenaal) van het zgn. Witte Singel - Doelenprojekt aan de Wit te Singel, kadastraal bekend', sectie F, nr. 1363 (ge deeltelijk). Op dinsdag 18 augustus 1981 zal om 13.30 uur in kamer 112 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, 1e verdieping, een openbare hoorzitting worden gehouden. Tijdens deze hoorzitting zal gelegenheid worden ge geven over deze aanvraag van gedachten te wisselen. Metaalbe- en verwerkingsbedrijf in het pand Morsweg 340A. (Wernink terrein). De aanvrage is afkomstig van Metavo B.V., alhier, en betreft het oprichten van door elektromotoren gedre ven installaties ten behoeve van het be- en verwer ken van lichte metalen zoals naamplaten, reclame speldjes etc. in het pand Morsweg 340A. Op dinsdag 18 augustus 1981 zal om 14.00 uur in kamer 112 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, 1e verdieping, een openbare hoorzitting worden gehouden. Tijdens deze hoorzitting zal gelegenheid worden ge geven over deze aanvraag van gedachten te wisselen. Franse broodbakkerij in het pand Haar lemmerstraat 221. De aanvracje is afkomstig van Chr. J. de Witt, alhier, en betreft het oprichten van enkele door elektromo toren gedreven installaties ten behoeve van de Franse broodbakkerij annex verkoopinrichting in het pand Haarlemmerstraat 221 Op dinsdag 18 augustus 1981 zal om 14.30 uur in kamer 112 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, 1e verdieping, een openbare hoorzitting worden gehouden. Tijdens deze hoorzitting zal gelegenheid worden ge geven over deze aanvraag van gedachten te wisselen. Opslag en verkoopruimte van vuur werk in het pand Kopermolen 32. De aanvrage is afkomstig van Drogisterij J. Maasdam B.V:, alhier, en betreft het Oprichten van een opslag en verkoopruimte van vuurwerk in de berging van het pand Kopermolen 32 (winkelcentrum Merenwijk). Op dinsdag 18 augustus 1981 zal om 15.00 uur in kamer 112 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, 1e verdieping, een openbare hoorzitting worden gehouden. Tijdens deze hoorzitting zal gelegenheid worden ge geven over deze aanvrage van gedachten te wisselen. Bovengenoemde aanvragen en alle andere daarop betrekking hebbende stukken liggen gedurende de gehele behandelingstermijn ter inzage in kamer 104 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, 1e verdie ping. Voorts liggen deze stukken gedurende vier weken na heden elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 tot 21.00 uur ter inzage in het informatiecentrum van het Bu ro Voorlichting in de hal van het Stadhuis. Gemotiveerde bezwaren kunnen schriftelijk tot en met 28 augustus 1981 bij het College van Burge meester en Wethouders worden ingediend. (Postbus 2100, 2300 PC Leiden). De persoonlijke gegevens van degenen die schrif telijk bezwaar hebben ingebracht worden, indien hierom - gelijktijdig bij aparte brief - wordt verzocht, niet bekendgemaakt. "Degenen die bezwaren hebben ingebracht, en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, zullen vervolgens in de gelegenheid worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-beschik- king in te dienen. Voor nadere inlichtingen over deze hinderwetaanvra- gen kunt u zich wenden tot het Buro Milieuzaken, telefoon 071-254437. Diversen Bouwplan voor 16 tweekamer woningen en 2 rolstoelwonin gen voor bejaarden, voor 11 tweekamerwoningen voor 1- en 2 persoonshuishoudens, alsmede van de onder meer bij al deze woningen behorende bergingen achter de Haarlem merstraat tegenover het St. Elisabethgasthuishof tussen de St. Ursulasteeg, de Caeci- liastraat en de Korte Lijsbeth- steeg alhier. Burgemeester en Wethouders van Leiden maken be kend, dat zij voornemens zijn met toepassing van arti kel 19 van de wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, een bouwvergun ning af te geven aan de stichting tot Exploitatie van Bejaardencentra te Leiden, p/a Kernstraat 5 alhier, voor de bouw van 16 tweekamerwoningen en 2 rol- stoelwoninen voor bejaarden, van 11 tweekamerwo ningen voor 1- en 2 persoonshuishoudens, alsmede van de onder meer bij al deze woningen behorende bergingen. Deze woningen zijn geprojecteerd aan de St. Ursulasteeg, de Caeciliastraat en de Korte Lijs- bethsteeg in het binnenstadsgebied de Camp en ko men te liggen tussen een pleintje vóór het St. Elisa bethgasthuishof en de daar tegenover liggende ach terbebouwing van de Haarlemmerstraat. Het bouwplan, dat is ontworpen door het architec tenbureau Jan Walraad uit Brielle, wijkt op enige on dergeschikte punten af van het ter plaatse geldende bestemmingsplan de Camp. De bergingen, welke achter de bebouwing van de Haarlemmerstraat zijn gedacht, grenzen aan een openbaar pleintje. Het bouwplan alsmede het plan voor dit pleintje lig gen vanaf maandag 3 augustus tot maandag 17 augustus 1981 ter inzage in kamer 213 van het Stads bouwhuis, Langegracht 72 alhier. Gedurende de ter mijn van de terinzagelegging kan iedereen bij het col lege van Burgemeester en Wethouders schriftelijk bezwaren tegen dit bouwplan indienen. Afsluiting Nieuwe Beesten markt/Beestenmarkt voor ver keer richting centrum Tijdens de week van 3 tot en met 7 augustus zal het Energiebedrijf Rijnland werkzaamheden verrichten aan de gasleidingen op de Nieuwe Beestenmarkt en Beestenmarkt. In verband hiermee zal deze route zolang ge stremd zijn voor verkeer in de richting van het centrum. De aanbevolen omleiding loopt via Molenwerf - Rijnsburgersingel - Steenstraat (tijdelijkopengesteld). Het verkeer in omgekeerde richting behoeft niet om geleid te worden. Jongeren opgelet: denk aan de leerplichtwet Als je tien jaar onderwijs hebt gevolgd ^n niet meer van plan bent vijf dagen per week naar school te gaan moet je voldoen aan de partiële ofwel de gedeeltelij ke leerplicht. Dat betekent dat je gedurende één schooljaar nog twee dagen per week onderwijs moet volgen. Je kunt kiezen uit vier mogelijkheden: 1twee dagen per week naar de streekschool, in de meeste gevallen is dit: de streekschool voor beroepsbegeleidend onder wijs s.b.b.o. Lammenschanspark 1 Leiden, telefoon 071-769242 2. twee dagen per week naar: het vormingscentrum werkende jongeren Lammenschanspark 2 Leiden, telefoon 071-769213 3. een dag naar de streekschool en een dag naar het vormingscentrum 4. andere opleidingen die door de minister zijn goed gekeurd binnen de partiële leerplicht, bijvoorbeeld avond-mavo, -meao óf -havo. Wil je meer informatie of is iets nog niet duidelijk, kom dan eens praten op het bureau Leerplichtzaken, kamer 411 van het Stadhuis. Spreekuren: maandag en vrijdagochtend van 8.30 - 10.30 uur. Woensdagmiddag van 14.00 - 15.00 uur of na telefo nische afspraak. Nieuwe telefoonnummers gemeente Vanaf maandag 3 augustus zijn veel gemeentelijke diensten en afdelingen te bereiken onder een nieuw telefoonnummer. Hieronder volgen de nieuwe nummers: Stadhuis Stadsbouwhuis Bouw- en Woningtoezicht Buro Huisvesting Sociale Dienst Tevens verandert het telefoonnummer van de Stichting Welzijn 25 48 92 Zh N/y £>ooc JLL

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 6