Receptionist PERSONEEL raSONEElp.rsone« personeel lerst- PROVINCIE ZUID-HOLLAND ADMINISTRATEUR soneel PERSONEEL! ■PERSONEEL PERSONEELPERSONEa ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN EEN VERKOPERjSTER) EEN HULP- VERKOPER(STER) Hou ze in de gaten! HAAR STIJL ZOEKT VERSTERKING DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: IcmUHI ÜëUHet Motorhuis groepsleid(st)ers personeel PERSONEEL personeel persom Haematologie/Nefrologie. Op deze afdeling hebben wij nodig een nachtverpleegkundige (1 week wacht/2 weken vrij) vac.nr. 360.F.53.30.LD De afdeling bestaat uil 2 units van 17 bedden waar haematologische-, nefro- logische- en algemeen inlernepatiënten worden verpleegd. Er wordt gewerkt volgens het systeem van teamverpleging. Naast de directe patiëntenzorg bestaat haar/zijn taak uit begeleiding en controle van de leerlin gen in de nachtdienst. Verlangd: - diploma A-verpleegkundige - ervaring op een interne afdeling. Salaris: max. f 2783 bruto per maand bij volledige werktijd. Informatie: wordt gaarne verstrekt door de heer S P. Edwards, coördinerend hoofdverpleegkundige, (071 -14 72 22, toestel 2249) of door Mevr. K. Huigsloot, hoofdverpleegkundige op bovenge noemde afdeling, (071-147222, toestel 2244). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een bnet te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de bhel het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Frank Jean opent in september op één van de mooiste vestigingspunten in Leiden haar 44ste vestiging. Frank Jean is een keten van moderne, kleine, gezellige shops in heel Nederland van jeans- en vrljetijdskleding. Wij richten ons op die klantenkring die goede, sportieve, doch niet al te progressieve vrijetijdskleding draagt. Vanaf 16 jaar kan men bij ons terecht. Verder is ons kledingpakket beslist niet leeftijdsgebonden. Wij vragen voor deze nieuwe vestiging: leeftijd 18-20 jaar en (Werktijden 10 -15 uur per week, waaronder koopavond en zaterdag). Bekendheid met het vrijetijdskledingpakket strekt tot aanbeveling, maar is niet vereist. Uiteraard bieden wij u pen goede honorering in overeenstemming met deze funktie. Een bijzonder prettige kortingregeling op kledingaankopen behoort tot een van onze secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Schrijf ons dan een briefje onder vermelding van uw personalia en eventuele ervaring. U kunt dit richten aan: Confendex B.V., Personeelszaken Frank Jean. Liebergerweg 28, 1221 JS Hilversum. - Kinderen zijn kinderen. Vfaarschuwen is niet genoeg. smE Rjblicahe aangeboden dooi du blad m samen weiking mei de Snchiing Ideele Reclame Haar Stijl, een naam die staat i oor een kreatieve aanéénschakeling van al die elementen die haar en hem ten goede komen. Elementen in de vonn van haarverzorging. schoonheidssalon, manicure en pedicure, solarium, parfumeriën, bijouteriën en kleding. Dit alles is Haar Stijl. Vanwege een groeiende responce zoekt Haar Stijl versterking voor de vestiging in Noordwijk en de. begin augustus te openen, vestiging te Katwijk. Versterking door middel van een aantal lop-stylisten die welen wat een persoonlijk en hedendaags kapsel inhoudt, die haar verantwoord kunnen vormgeven; zowel voor haar als voor hem. Naast een gedegen vak kennis is een initiatiefrijke en kollegiale instelling een aspekt dat bij Haar Stijl in hoge mate gewaardeerd wordt. Meer weten Haar Stijfs Jacques Kneybèr staat u graag te woord. Een telefoontje (01719-17388) of briefje is voldoende. Haar Stijl. Parallelboulevard 214c Noordwijk aan Zee Telefoon 0171917388 Vormingswerkcentrum/Studium Generale medewerk(st)er secretariaat/documentatie (0.5 dagtaak) vacaturenummer: 1-180/1158 Taak: het verlenen van administratieve en organisatorische ondersteuning, alsmede het verzorgen van archief en documentatie van het Vormingswerkcentrum en daarbinnen aan het Studium Generale. dit houdt o.m. in postverwerking, voorkomende type werkzaamheden. notuleren van vergaderingen van de Commissie Universitair Vormingswerk en haar sub-commissie Studium Generale, afwikkeling financiën, beheer bibliotheek en documentatie. Vereist: administratieve ervaring en ervaring op hel gebied van archief en documentatie. Bekendheid met de universiteit als organisatie en interesse In de discussie over de rol van de wetenschap in de maatschappij strekt tot aanbeveling. Salaris: Maximaal 1460. - bruto per maand. Inlichtingen worden verstrekt door Mw. Dory Dekkers, tel. 071 -148333. toestel 2584 of 071-144526. De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Het Motorhuis, Opel-dealer voor Leiden en omgeving vraagt voor de hoofdwerkplaats aan de Hoge Rijndijk 5 een Wij denken aan een man vanaf 30 jaar, met uitstekende kontak- tuele eigenschappen en veel gevoel voor serviceverlening. Samen met een aantal kollega's staat de nieuwe receptionist onze klanten te woord en begeleidt hij de werkzaamheden. Hij bepaalt dus voor een belangrijk deel het gezicht van Het Motorhuis naar buiten. Vanzelfsprekend is de salariëring in overeenstemming met het gewicht dat wij aan deze funktie toekennen. En ook de sekundaire voorwaarden zijn zonder meer goed te noemen. Heeft u interesse in deze afwisse lende kontaktfunktie? Dan kunt u uw schriftelijke sollici tatie richten aan de direktie van Het Motorhuis, Postbus 44, 2300 AA Leiden Het Motorhuis laat Leiden rijden. De provinciale organisatie bestaat uit drie diensten: Griffie. Waterstaat en Planologische Dienst. Het personeelsbestand bedraagt circa 1900 medewerkers. De Provinciale Waterstaat telt zes afdelingen w.o. de afdeling Vaarwegen. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie - met vermelding van het vakaturenummer te zenden naar de chef afdeling Personeel en Organisatie. Koningskade 1. 2596 AA s-Gravenhage. De provincie Zuid-Holland vraagt voor het distrikt Gouwe en Aarkanaaal van de afdeling Vaarwegen van de Provinciale Waterstaat in Zuid-Holland een reserve brugwachter-kantonnier <m/v> (Vak. nr. 81060) met als standplaats Ter Aar. De nieuwe medewerker zal bij afwezigheid van het vaste brugpersoneel belast worden met de bediening van de bruggen. Daarnaast zal hij worden belast met het verrichten van onderhoudswerkzaamheden aan wegen en vaarwegen in de omgeving van Ter Aar, Alphen aan den Rijn en Woubrugge. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt bij aanstelling maximaal f2291.- bruto per maand, terwijl tz.t. een salaris tot f 2503.- bruto per maand bereikbaar is In ons psychiatrisch ziekenhuis is Norseduin een woon/werkgemeenschap voor zwakzin nigen en werkers Norseduin is onderverdeeld in 9 leefgroepen. De bewoonsters van Norse duin hebben een leeftijd van gemiddeld 56 jaar. Wij proberen de familie en kennissen zo nauw mogelijk te betrekken in deze woon/werk gemeenschap. Perl augustus en1 september1981 zijn binnen de leefgroepen "Notenkraker" en "Heksen ketel" plaatsen open voor (met verpleegkundige opleiding) De bewoonsters en werkers pro beren op een zo optimaal moge lijke manier met elkaar samen te werken en daardoor een prettige woon- en werksfeer te creëren. Wij vinden dat de zwakzinnigen zorg zowel binnen dit psychia trisch ziekenhuis als binnen de samenleving zijn specifieke problemen heeft. Daarom zijn wij ook met z'n allen bezig om aan een toekomst te werken die voor de bewoonsters en werkers aan vaardbaar is. Opleidingsmogelijkheden zijn be perkt. Wij zijn overigens wel bezig met een eigen opleiding, waarvan de onderwerpen afhangen van de behoeften van bewoonsters en werkers. Voor deze vakatures wordt één der verpleegkundigen-diploma's Z, ZV, A of B als eis gesteld. De huisvesting in Noordwijk en omgeving is bijzonder moeilijk. Interne huisvesting in de perso- neelsflat is mogelijk. Verder moet rekening gehouden worden met onregelmatige diensten en flinke inzet.. Wil je meer weten, bel dan naar het plv. paviljoenshoofd, Jaap v/d Sluis, toestel 317. Schriftelijke sollicitaties gaarne te rich ten aan het hoofd personeelszaken, dhr. J. A. Swaalf. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria 2204 «S Tel. 02523-8244 CHAUDRON EN CO. ACCOUNTANTS Bij één onzer relaties Ie Alphen aan den Rijn is op korte termijn de functie vacant die als stafmedewerker rechtstreeks onder de directie zal ressorteren. Tot de taak van de administrateur behoort o.a.: - leiding gevèn aan en verzorgen van de administratie van het hoofd- en filiaalbe drijf - opstellen van tussentijdse overzichten - voorbereiden van de jaarrekening - salarisadministratie, etc. Functie vereistë: - opleiding MBA, studerend voor SPD I - leeftijd tot 30 jaar - bereidheid om in een klein team samen te werken. Kennis van automatisering strekt tot aanbeveling. Sollicitaties te richten aan Chaudron en Co. Accountants t.a.v. de heer E. Chaudron, Postbus 330, 2400 AH, Alphen aan den Rijn. Op de afdeling K.N O.-Heelkunde van het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider dorp kan geplaatst worden een OPERATIE-ASSISTENT(E) De taak zal naast het assisteren bij alle voorkomende K.N.O.-operaties ook bestaan uit werkzaamheden op de po likliniek en op de klinische behandelka mer. De medewerkers van deze afdeling zijn werkzaam in een team, waarvan de le den elkaar aanvullen en kunnen ver vangen. Dit waarborgt een ruime afwisseling in werkzaamheden. Avond- en weekenddiensten worden uitgevoerd als beschikbaarheidsdienst. Doktersassistentes met een ruime er varing worden eveneens verzocht te solliciteren. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maxi maal f 3040,25 bruto per maand Inlichtingen over de functie zijn te ver krijgen bij Mevr. L. Sandbergen, tele foon 071-899250, toestel 210. Schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken, onder ver melding van nr. 28/81 St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 8