westeinde ziekenhuis PERSONEEL L*PERaDNÈS^feli i soneel V ARTS-ASSISTENT M/V ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN 90 VERPLEEGKUNDIGE ZuijdUvijcli b-verpleegkundige m L stichting centrum st.bavo noordwijkerhout 1 leerling schilder ASSISTENT BEDRIJFSLEIDER familie Dagelijks over de krant kunst en puzzles we,. VERPLEEGKUNDIGE ONDERHOUDSDIENST De Stichting Sociaal Fonds voor het Baggerbedrijf in Nederland zoekt assistente voor de DIRECTIE SECRETARESSE Bent u een goede steno-typiste Nederlands van 21 jaar of ouder? In het bezit van een diploma op middelbaar niveau? Beschikt u over kwaliteiten als initiatief, organi satie- en improvisatietalent? Acht u zich in staat over een aantal jaren de directie-secretaresse te vervangen? die wij zoeken. Dan bent u misschien de v De Stichting Sociaal Fonds voor het baggerbedrijf in Ne» derland is belast met de uitvoering van de ziektewet en de arbeidsongeschiktheidswetten. Tevens voert zij de administratie van diverse fondsen, zoals het Bedrijfspen sioenfonds, het Vakantiefonds e.d. U kunt rekenen op een afwisselende baan en een grote mate van zelfstandigheid, in een werksfeer die u zelf mede kunt bepalen. Bent u geïnteresseerd? Dan kunt u schriftelijk solliciteren aan ons adres Veurse Achterweg 26, 2264 SG Leidschendam, t.a.v. de heer F. P. Rombouts. Voor het geven van nadere informatie kunt u ons berei ken onder telefoonnummer 070-209206 en vragen naar D. Starrenburg. Op de kinder-adolescentenafdeling van het Diaconessenhuis te Leiden, ontstaat per 1 september a s. een vacature voor een spelleidster/ observatrice m/v Als voornaamste taak zien wij het begeleiden van de kinderen en adolescenten tijdens de ziekenhuisopname. De kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma HBO-J, bij voorkeur met ervaring. Salariëring volgens NZR-richtlijnen. Voor de overige arbeidsvoorwaarden wordt de CAO-ziekenhuiswezen toegepast. Inlichtingen worden graag verstrekt door mevrouw E. Ellenbroek, spelleidster op de kinder-adolescentenafdeling, telefoon 071-155960. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer 92-3, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. DIACONESSENHUIS LEIDEN Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider-N dorp is een modern geoutilleerd alge meen ziekenhuis met 440 bedden. Voor de polikliniek Heelkunde en Or- thopaedie vragen wij een HOOFDVERPLEEG KUNDIGE (M/V) Functie-inhoud: de dagelijkse leiding op de polikli niek; de opvang en behandeling van eerstehulppatiënten; het assisteren bij kleine operatieve ingrepen en onderzoeken; het verlenen van spreekuur- assistentie bij alle heelkundige spe cialismen; het aanleggen van gipsverbanden. Wij vragen een verpleegkundige met: goede contactuele eigenschappen; enige ervaring in het organiseren en leiding geven; ervaring in het aanleggen van gips verbanden (liefst met diploma gips- verbandmeester). Wij bieden: Aanstelling, afhankelijk van ervaring en opleiding, in de rang van hoofdver pleegkundige (max. sal. bij deze rang f 3.721,17 bruto per maand). De toepassing van de CAO-zieken- huiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adj. dir./hoofd verpik, dienst. Tel. 071-899250. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het hoofd van de afd. Personeelsza ken, onder vermelding van nr. 16/81. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. Het Psychiatrisch Ziekenhuis "Sancta Maria" te Noordwijk, zoekt voor indiensttreding per 1 augustus a.s. een Men dient zich voor minstens een jaar te verbinden. Het ziekenhuis heeft opleidings bevoegdheid Inrichtingspsychiatrie; de opleiding berust bij Dr. J.L.T.M. Vereecken. De funktie is ook geschikt voor degene die, alvorens een beslissing te nemen, met het specialisme kennis wil maken. Nadere inlichtingen, worden gaarne verstrekt door de heer J.J. Verhaegen, Direkteur Geneesheer of Dr. J.L.T.M. Vereecken. Salariëring, volgens de N.Z.R. schaal voor Assistent-Geneeskundigen. Sollicitaties, met volledige inlichtingen aan het Hoofd van de Personeelsdienst. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria &>ordwt|k (Z H Tel. 02523-8244 Commerciële Dienst Bij de sectie Inkoop wordt op korte termijn gevraagd een inkoper m/v vac.nr. 909.S.08.29.LD Taak: - directe inkoop van medische en ver- plegingsartikelen en apparatuur; - marktonderzoek t.b.v. een doelmatig inkoopbeleid en signaleren van ont wikkelingen. Verlangd: HAVO-diploma. Contactuele vaardigheden bij voorkeur relevante ervaring. Salaris: max. f 3215 bruto per maand. Informatie: indien u belangstelling heeft voor deze commercieel/administra tieve functie en nadere inlichtingen wenst, dan kunt u contact opnemen met de heer R. Paling (071 -14 72 22, toestel 2792). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ilL /Academisch ziekenhuis leiden haemodialyse Op onze afdeling Haemodialyse is plaats 0 Kandidaten voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van het A-diploma en de aan- J tekening Haemodialyse. Ook zij die de opleiding Haemodialyse willen volgen, kunnen solliciteren. Voor nadere informaties en/of liet aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u tele fonisch kontakt opnemen met de afdeling 0 Pt rsonccls.nk- e. telefoon 070-889393, A Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Lijnbaan 32,2512 VA Den Haag. Middelgrote fabrikant van huishoudelijke artikelen te Leiden zoekt op korte termijn PARTTIME DEMONSTRATRICE Voor koopavonden, vrijdag en zaterdag. Geïnteresseerden s.v.p. kort briefje onder nr.: 09867 Middelgrote fabrikant van consumenten artikelen in Leiden vraagt per 1 september SECRETARESSE/COMMERCIEEL MEDEWERKSTER Wij zoeken een vrouw met ervaring verkoop binnendienst, talenkennis en administratief inzicht. Wij bieden een leuke afwisselende baan in een klein team. Geïnteresseerden worden verzocht te schrijven onder nr. 09517. De Stichting Sociaal Fonds voor het Baggerbedrijf in Nederland is ondermeer belast met de uitvoering van de Ziektewet en de Arbeidsongeschiktheidswetten. BEOORDELAAR ZIEKTEWET Het beoordelen van het recht op uitkering bij arbeidson geschiktheid van verzekerden, alsmede het onderhou den van mondelinge en schriftelijke contacten. VEREISTEN VOOR DEZE FUNCTIE ZIJN: Havo of gelijkwaardige opleiding administratieve ervaring. Het aanvangssalaris is afhankelijk van leeftijd en erva ring. In de functie is een maximum salaris van 2.970,- bruto per maand bereikbaar. - tenminste 24 vakantiedagen per jaar. - 7VS>% vakantietoeslag. - 6% eindejaarsuitkering. - opname in pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne tegemoet aan ons adres Postbus 70,2260 AB Leidschendam, t.a.v. de heer F. Rombouts. Het verpleeghuis en reaktiveringscen- trum "Zuydtwijck" te Leiden (Zuid west) met een beddenkapaciteit voor 156 somatisch zieke patiënten en een dag hospitaal voor 20 patiënten zoekt t.b.v. het medisch secretariaat een assistente van de medisch secretaresse voor 3 ochtenden per week. Leeftijd tot 25 jaar. Bij afwezigheid van de secreta resse dient de bereidheid te bestaan waar te nemen. Type-diploma is vereist. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de secretaresse van de Geneesheer-Direkteur mevr. A. Mazza- wi-Schuchhard. Voor eventuele telefonische informatie belt u 071-76 93 00 1st. 111. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noorde wier laan 50 te Leiderr cpt sollicitanten op voor Kandidaten zijn werkzaam binnen de gesloten psychiatrische opname-afdeling. Op deze afdeling zijn 29 opname-plaatsen voor zowel mannen als vrouwen, in de leeftijdskategone tussen 18 en 65 jaar. Er zijn gedwongen (I B S. of R.M.) en vrijwillige opnames. De aard van de problematiek van onze kliënten is soms van medisch psychiatrische aard en merendeels van sociaal psychiatrische aard. De nieuw aan te stellen verpleegkundige komt samen met haar/zijn kollega's verpleegkundigen te werken binnen een multi-disciplinair team. Dit bestaat uit arbeids-, bewegings-, kreatief- en muzickthcrapcut, sociaal raadsman, leerling verpleegkundigen, 2 arts-assistenten, een psychiater en een team-koordinator. Het direkte werkterrein is de afdeling waar onze kliënten het grootste deel van de dag doorbrengen en waar de alledaagse omgang door ons zeer hoog wordt aangeslagen. Wij werken er met kontinu vroege, late en nachtdiensten. Wij verwachten van onze nieuwe kollega: -bekendheid met de psychiatrie: -bereidheid zich én klientgerieht én teamgericht in te zetten; -het vermogen om eigen ideeën over problemen, hulpverlening en werkervaring enigszins onder woorden te brengen. Salarisgrenzen: f2202.94- f2887,12 bruto per maand, exklusief onregelmatigheids toeslag d koördinator Kees Callaars, Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Beheermaatschappij Van der Plas Beheer B.V. Salomon Huygenslaan 1, 2221 HA Katwijk. Leeftijd 18 jaar Soil, na tel. afspraak met de heer A. Ouwehand, Ranon kelstraat 23, 2223 XG Katwijk. Tel. 01718-73713. Metaalindustrie in Katwijk vraagt In het bedrijf waar ongeveer 60 mensen werken is plaats voor een energieke en inventieve kracht die de be drijfsleider op de volgende gebieden assisteert en zono dig vervangt: het calculeren van produkten - het verzorgen van werkvoorbereiding en uitgifte - het maken van werktekeningen - het leiding geven aan produktiepersoneel en bedrijfs- buro Wij denken aan iemand op minimaal M.T.S. r ervaring in het leiding geven en met kennis v derne produktietechnieken. Brieven onder nr. 09648 buro v.d. blad. fi met Wij zijn een jong bedrijf in de mode en zoeken voor direct J een ZELFSTANDIG MEDEWERKSTER voor het runnen van ons kleine kantoor. Hiervoor vragen J wij iemand die in het bezit is van een Mavo-diploma en J een type-diploma, er representatief uitziet en onze klan- B ten goed te woord kan staan. Leeftijd van 18-20 jaar. Wij bieden je een prettige werksfeer, goed salaris, kle- ding voor aantrekkelijke prijzen en interessante en afwis- J selende werkzamheden. Stuur je sollicitatie aan VAN MOURIK-DE HART B.V. Productieweg 26, 2382 PC Zoeterwoude RD. Bejaardencentrum lorentzhof Lorentzhof 1, 2313 GA Leiden Telefoon 071-149545 wil solliciteren naar een volledige betrekking om in overleg met de directie, leiding te geven aan de afdeling verzorging. Hij/zij dient te beschikken over contactuele, organisatorische en leidingge vende eigenschappen. Voor een goed gemotiveerde medewerker ligt hier een taak in een goede werksfeer. Hij/zij zal deel uitmaken van de staf. Ervaring met bejaarden zien wij als een pluspunt, maar is niet vereist. Eventueel kunt u intern wonen. Tevens hebben wij plaats voor iemand op part-time basis (halve dagen) in de De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. Be jaardentehuizen. 'Pensioenregeling P.G.G.M. is van toepassing. Sollicitaties kunt u schriftelijk richten binnen een maand na het ver schijnen van deze advertentie aan de directie van bovengenoemd be jaardencentrum.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 10