St PER!. )NEEL persom instrumentmakers ergotherapeut m/v 3 ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN sonee] personeel ■PERSONEEU PERSONEELrere<*€a P2°r- perst ~-rsorii stichting centrum st.bavo noorüwijkerhout verpleegkundige - b VEREENIGDE OCTROOIBUREAUX merkengemachtigde m/v) PEDAGOGISCH ASSISTENT(E) illliLl.il llil.i.B' docent verpleegkunde m/v DRAKA INTERFOAM MEDEWERKER ONTWIKKELING B-verpleegkundige ziekenverzorgende boerhaaue Kaatleta MB IW^iahlabl PBWNEElP*'*0"**' PERSO££P-rVT1-' I J perseoeeipERSOhEa personal importeert hoogwaardige medische instrumenten en laboratorium- apparatuur Als opleiding zien wij graag het diploma instrumentmaker Leiden A, MTS of gelijk waardig. Dit verantwoordelijke, interessante werk kunt u in een zelfstandige, prettige werk sfeer verrichten in onze instrumentmakerij. Wij bieden u goede primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse voor deze funktie dan kunt u uw sollicitatie die discreet wordt behandeld richten aan: Direktie Gebr. Paes Industrieweg 12, Zoeterwoude. Postadres: Postbus 18, 2388 AA Zoeterwoude Voor Inlichtingen kunt u bellen: de heer H. Ellerbroek 071-899306 tst. 30. Ten behoeve van de opname-afdeling voor psycho-geriatrische screening en kortdurende geronto-psychiatrische behandeling, waar maximaal 27 patiënten zijn opgenomen, zoeken wij een Tot de taken behoren ondermeer het observeren van de zelfredzaamheid m.b.l de zelfverzorging, het observeren van de praktische vaardigheden en het begeleiden van een resociahsatiegroep. De middelen die hierbij gehanteerd worden zijn o.a. van kreatieve en huishoudelijke aard. Er wordt gewerkt in een multidisciplinair team De samenwerking met een aktiviteitenbegeleid&ter behoort tot de mogelijkheden. Vereist is het diploma ergotherapie. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de huidige funktionaris, tel. 02523-8141, toestel 2041 of 2037. Kandidaten dienen er rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 81.38.52. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Het Psychiatrisch Ziekenhuis Sancta Maria te Noordwijk, vraagt voor haar long-stay afdeling Jeroen A een Ook zij die in het bezit zijn van het diploma H.B.O.-V of M.B.O.-V én enige ervaring hebben in de psychiatrie kunnen reflekteren. Op de afdeling verblijven 18 bewoonsters, verdeeld in 2 groepen. Van de aan te trekken funktionaris wordt verwacht dat hij/zij meewerkt aan het opstellen en uitvoeren van de begeleidings plannen die per bewoonster worden ontwikkeld; deze hebben o.a. betrekking op werken, wonen, vrijetijdsbesteding, praktische vaardigheden en de dagelijkse omgang. Bij een aantal bewoonsters wordt gewerkt volgens gedragstherapeutische principes,m.n. het token-economy systeem. Goede kontaktuele eigenschappen zijn een vereiste om optimaal te kunnen funktioneren in ons team. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn konform de bepalingen van de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heren: C. Korkhout (toestel 256) of P. Adriaensen. psychiatrisch ziekenhuis Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan Q^inPtPI ITlPiripl het Hoofd Personeelszaken. öc11 11 Iai Ia de heer J.A. Swaalf. 2204 Tel 02523-8244 's-Gravenhage, Groningen, Rotterdam en Amsterdam. Wij zoeken voor ons Haagse kantoor een of iemand die zich daartoe wil laten opleiden. De aan ons kantoor verbonden merkengemachtigden adviseren Nederlandse en buitenlandse cliënten over de vele aspecten van de merken- en modellenbescherming en verrichten namens cliënten alle werkzaamheden, die voor het verkrijgen en instandhouden van die bescherming noodzakelijk zijn. Gegadigden dienen belangstelling te hebben voor en inzicht te hebben in problemen van juridische aard. Bovendien dienen zij een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid te hebben in het Nederlands en de drie moderne talen. Hiertegenover stellen wij een goede honorering met gratificatieregeling, alsmede een uitstekende pensioenvoorziening. Uw sollicitatiebrief met volledige gegevens omtrent uw persoon, opleiding en reeds vervulde betrekkingen gelieve u te richten aan het Directie-Secretariaat van ons kantoor. VEREENIGDE OCTROOIBUREAUX Nieuwe Parklaan 107, Postbus 87930 2508 DH 's-Gravenhage, Telefoon (070) 57221V. vVV£MVAN DEN BERGHSTICHTING Protestants-Christelijke inrichting voor verstandelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWUK (ZH) Telefoon (01719) 19320 De functie omvat de navolgende taakvelden: ondersteuning van de paviljoensteams bij het opstellen en uitvoeren van dagprogramma's zelf een bijdrage leveren aan de dagactiviteiten aanvraag regelen voor bezigheidsmateriaal t.b.v. paviljoenen mede opstellen van behandelingsplannen en het begeleiden hiervan. Opleidingsniveau: Akte Nxx, K&O, Kleuterakte A en B, Mikojel of gelijkwaardig. Salarisgrenzen minimaal 2.339,78 en maximaal 2.887,12. Gezien de levensbeschouwelijke uitgangspunten van de inrichting is een positief christelijke levensovertuiging een voorwaarde. Nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de heer F. van Mastrigt, psycholoog, toestel 8119 of bij de heer K. Vegter, adjunct-directeur behandelingszaken, toestel 445. Sollicitatie binnen twee weken na verschijning van dit blad te richten aan r' heer H. Schraa, hoofd Personeel Organisatie. Centrum is het veertiendaags informa tie- en opinieblad van het Academisch Ziekenhuis en de Medische Faculteit Leiden. Het blad heeft binnen de organi satie een onafhankelijke status, die ge waarborgd wordt door de redactieraad, die in grote lijnen ook de inhoud en het karakter van Centrum bepaalt Centrum verschijnt in een oplage van 8500 exemplaren en wordt per post toe gezonden aan het huisadres van alle medewerkers van ziekenhuis en facul teit, medische studenten en externe re laties. Voor de redactie van Centrum zoeken wij op korte termijn een redacteur m/v vac.nr. 904.A.47.28.LD die een zelfstandige en gevarieerde journalistieke funktie ambieert. De orga nisatie waarbinnen hij/zij komt te werken is evenzeer gevarieerd en beweegt zich op het terrein van de patiëntenzorg, het medisch wetenschappelijk onderwijs en onderzoek. Bij het ziekenhuis en de medische facul teit werken ongeveer 4000 mensen, ter wijl 1500 studenten hun opleiding vol gen. De werkzaamheden van de aan te stel len redacteur zullen bestaan uit het schrijven van interviews, reportages en artikelen, het redigeren van "ruwe" kopij van derden en de eindredactie. Hoewel het redacteurschap van Cen trum een zelfstandige funktie is, ressor teert de redacteur funktioneel onder het stafbureau voorlichting en public rela tions van het Academisch Ziekenhuis en de Medische Faculteit Leiden. Verlangd: een middelbare schooloplei ding, aangevuld met de School voor Journalistiek of een journalistieke erva ring lijken ons samen met goede contac tuele eigenschappen een hecht uit gangspunt voor een goede funktiever- vulling. Eerst meer informatie? Wanneer u deze funktie aantrekkelijk vindt, maar toch eerst meer achter grondinformatie wilt hebben, kunt u con tact opnemen met drs. A D. de Jonge, hoofd bureau voorlichting en public rela tions. Hij is telefonisch bereikbaar op 071-147222, toestel 4956/4955. Salaris: de salariëring geschiedt vol gens Rijksregeling en is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en be draagt max. f 3658 bruto per maand. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN pBüi Ten behoeve van de gezamenlijke opleiding Ziekenverzorging van Psychiatrisch Ziekenhuis Sancta Maria te Noordwijk en Verpleeghuis en Reactiveringscentrum Huize Sint Bernardus te Sassenheim worden op korte termijn sollicitanten opgeroepen voor de full-time funktie van Taak De taak van de docent verpleegkunde houdt o.a. in: a- het geven van lessen verpleegkunde b- het geven van lessen persoonlijke en sociale vorming c- het begeleiden van kursusgroepen als groeps-docent d- het mede gestalte geven aan de nieuwe beschikking Opleiding Diploma Ziekenverzorging e- in samenwerking met de coördinator-docent en met de praktijkbegeleiding van beide instituten inhoud geven aan de praktijkopleiding van leerling ziekenverzorgenden. Vereisten/voorkeur a - kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging A+ B en bij voorkeur een voltooide docentenopleiding, c.q. de bereidheid hebben laatstgenoemde opleiding te volgen b- goede kontaktuele eigenschappen zijn van groot belang, alsmede een hoge mate van flexibiliteit om het leerproces te ondersteunen en te begeleiden. Arbeidsvoorwaarden De funktie staat geklassificeerd in de schaal van docent verpleegkunde, welke loopt van minimaal t 2487,47 per maand bruto in 7 jaarlijkse verhogingen tot maximaal 4031.76 volgens de normen van het COZ De overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Informatie Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer F.W. Knop. diensthoofd Opleidingen of de heer H. Ferket, coördinator-docent ZV, beiden te Sancta Maria. katholieke stichting huize st. bernardus Sollicitaties Uitsluitend schriftelijk aan het hoofd Personeelszaken van Psychiatrisch Ziekenhuis Sancta Maria, de heer J.A. Swaalf sancta maria Wij behoren lot een groep van kunststofverwerkende bedrijven met vestigingen in Amersfoort, Amsterdam bnkhuizen, Hillegom en In totaal werken in Neder land ca. 1000 personeels leden bij onze groep. Ter versterking van de Ontwikke lingsgroep Schuim hebben wij mo menteel een plaatsingsmogelijk heid voor een medewerker met een technisch-chemische opleiding op M.B.O.-niveau. Hij zal worden belast met het mede- ontwikkelen en optimaliseren van produktieprocessen, zoals trans port-, opslag- en mengsystemen voor grondstoffen. Daarnaast zal hij een inbreng heb ben in het ontwikkelen van nieuwe produktsamenstellingen. Voor deze funktie zoeken wij een praktisch ingestelde medewerker met een opleiding op M.T.S.-niveau. Tevens achten wij enige jaren be drijfservaring noodzakelijk. Wanneer U belangstelling hebt voor deze funktie, dan verzoeken wij U schriftelijk te reageren. Uw brief kunt U richten aan de Afdeling Perso- neelzaken van Draka Interfoam B.V., Postbus 118, 2180 AC Hillegom. In verband met het vertrek van een collega zoeken wij voor de afdeling Dagbehandeling ten behoeve van psychisch hulpbehoevende bejaarden van ons verpleeghuis en reactiveringscentrum een óf een met een voortgezette opleiding. U zult worden aangesteld in de functie van kamer oudste en worden gesalarieerd volgens de richt lijnen van de C.A.O -Ziekenhuiswezen. In het multi-disciplinaire team. waarbinnen u werkzaam zult zijn. hebt u een eigen inbreng Het meedenken in de nieuwe ontwikkelingen t a v. dagbehandeling en uw initiatieven worden gewaardeerd en gestimuleerd. Nadere informatie kunt u ontvangen door te bellen met mevr A C. M Schuit, hoofd Verplegings dienst of mevr. A Boerlage, hoofd Dagbehandeling. Tel 023-33 91 55. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Dienst Personeelszaken. Louis Pasteurstraat 9. 2035 RJ Haarlem. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM Middelgrote fabrikant van consumenten artikelen in Leiden vraagt per 1 september SECRETARESSE COMMERCIEEL MEDEWERKSTER Wij zoeken een vrouw met ervaring verkoop binnendiensttalenkennis en administratief inzicht. Wij bieden een leuke afwisselende baan in een klein team. Geïnteresseerden worden verzocht te schrijven onder nr. Op de afdeling HARTBEWAKING (CCU) van het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kunnen worden ge plaatst TWEE VERPLEEG KUNDIGEN (met voltooide Coronary-Care* opleiding) De afdeling heeft de beschikking over 8 bedden. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door mej. Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst. Tel. 071-F Het salaris en de overige arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO- ziekenhuiswezen Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Per soneelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 12