IP [F® westeinde ziekenhuis PERSONEEL pnijncJers bijstandsmaat- schappelijk werkers (m/v) soneel PERSONEELI personeel™»».?- 'PERSON praktijkbegeleid(st)er part-time (80%) VERPLEEGKUNDIGE sectiechef(fin) typekamer echo/ fonocardiografisch assistent(e) jonge verkoper m/v halfords leiden de rijksoverheid vraagt RECEPTIONISTE/ TELEFONISTE DIRECTIE SECRETARESSE verpleegkundige m/v P[RsmEElpMS«nMl J nmiwaInrnn P*rs®,'**,P£RSCNEa personeel In verband met zwangerschap, ontstaat er in ons ziekenhuis een vacature voor een De werkzaamheden bestaan uit: het begeleiden van leerling verpleegkundigen in de praktijksituatie in samenwerking met de verpleegkundigen van de afdeling; het (om beurten) verzorgen van verpleegkundige praktijklessen aan (pré-)klinische groepen. Voorts wordt van de nieuwe collega verwacht dat hij/zij: meewerkt aan de integratie theorie/praktijk in samenwerking met de andere leden van het opleidingsteam; meedenkt in de ontwikkeling en de organisatie van de opleiding. Belangstellenden dienen in het bezit te zijn van het diploma ziekenverpleging A, een docenten- of overeenkomstige opleiding en over een ruime praktijkervaring te beschikken. Inlichtingen worden graag verstrekt door mevrouw H.C. Jongsma, hoofd opleidingen. Telefoon 071-155960, toestel 285. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer 83-3, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. DIACONESSENHUIS LEIDEN In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei derdorp kan worden geplaatst een APOTHEKERS- ASSISTENT(E) Voor deze functie is het diploma apothekers-assistent vereist, terwijl onze voorkeur uitgaat naar kandidaten met ervaring in een ziekenhuisapo theek. Het salaris bedraagt voor deze full time functie maximaal f 2.566,75 bruto per maand. Telefonisch kunt u over deze functie informatie inwinnen bij mevr. J.M.C. Kemme-Vos of de heer J.M.R. Hollan der, apothekers. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan de afd. Personeelszaken St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. ,-■<2%, Stichting Nutsschool Voorschoten - bijzonder onderwijs op neutrale grondslag voor 4 tot 12 jarigen vraagt zo mogelijk per 1 oktober 1981 (hoofd)leid(st)er voor de twee-klassige kleuterschool. De kleuterschool werkt reeds jaren intensief samen met de lagere school, terwijl thans de verdere totstandko ming van een ook ruimtelijk geïntegreerde basisschool een maximale inzet vergt. Inlichtingen bij, resp. sollicitaties (voorzien van een dui delijk curriculum vitae) aan: Mevrouw R. Cremers-de Bruyn, Prinses Beatrixlaan 28, 2252 GG Voorschoten. Tel. inl. bij mevr. L. den Tonkelaar-Kraland, 071-170476. In verband met de vakantietijd kan een reactie op Uw sollicitatie enige tijd vergen. verpleegafdelingen Wij vragen ter assistentie van 0 de hoofdwacht een 0 (part-time) q Werktijden: om de week 7 nachten 0 achtereen van 23.00 tot 07.30 uur. Kandidaten voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van het diploma Zieken- verplcging-A en over enige ervaring te beschikken. Voor no./i rt HtfOTMOtii I I I MUflfl 0 van ccn sollicitatieformulier kunt u t< U - a fonisch kontakt opnemen met de afdelini Persoiu t n. telefoon 070-889998, W Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Lijnbaan 32,2512 VA Den Haag. w 0 00« Ministerie van Landbouw en Visserij Staatsbosbeheer Landinrichtingsdienst Directie Beheer Landbouwgronden Op het kantoor van de Hoofdingenieur- Directeur voor Landinrichting, Grond- en Bosbeheer in de provincie Zuid-Holland te 's-Gravenhage is plaats voor een: Taken: - het geven van dagelijkse leiding aan de sectie: - het doen verrichten van alle type werkzaamheden, inclusief bediening telex/telefoon; - het verrichten van andere voorko mende werkzaamheden. Opleiding: mavo-diploma of gelijkwaardige oplei ding: typediploma. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing maximaal 2.220,- bruto per maand. Vakantietoelage 7%%. Voorts zijn de gebruikelijke rechtspositierege lingen van toepassing. Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollici tatie - binnen 10 dagen na verschijning van dit blad - te richten aan de Hoofdingenieur-Directeur voor Landin richting. Grond- en Bosbeheer. Van Speykstraat 13. 2518 EV s-GRAVENHAGE (met vermelding van soil. nr. S23/81 Nadere informatie omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer J A Snijders (070-924481 tst. 125). INTERUNIVERSITAIR CARDIOLOGISCH INSTITUUT Het Instituut is een samenwerkingsverband met het doel de bevordering van cardiologische research Ten behoeve van één van haat lopende onderzoek projekten te Leiden, wordt een gevraagd. Tot haar taak zal onder meer behoren 1. het bij patiënten vervaardigen van fonocardio grammen; 2. het bij patiënten vervaardigen van echocar diogrammen; 3. de daaraan verbonden administratieve werk zaamhedea Betrokkene zal deel gaan uitmaken van een team van vijf personen en zal na een gedegen opleiding deze werkzaamheden zelfstandig gaan uitvoeren. De fonocardiografie heeft tot doel de registratie van het hartruisea De echocardiografie is een niet- invasieve vorm van diagnostiek die door middel van ultra-geluid aangeboren en verworven hartgebreken opspoort. Voor bovengenoemde funktie wordt gedacht aan iemand die onlangs het HAVO-diploma met een B-pakket heeft behaald Salaris volgens Rijksregeling; gezien het karakter van het projekt wordt een aanstelling in tijdelijke dienst verleend. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: Drs. P. J. Voogd Afdeling Cardiologie, Academisch Ziekenhuis Leiden telefoonnummer 071 - 147.222 Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Interuniversitair Cardiologisch Instituut tav. de heer B. Lucas Wilhelmina Gasthuis le Helmersstraat 104 1054 EG Amsterdam. part-time Halfords is een sterk groeiende organisatie met 21 vestigingen, verspreid over geheel Nederiand. Hel assortiment omvat alle auto- en (ietsbenodigdheden, zowel de accessoires als de onderhoudsartikelen. Plus een eigen kollektie fietsen van zeer goede kwaliteit. Wij vragen voor ons filiaal le Leiden een jonge verkoper m/v voor de periode van 1 augustus lot en met 31 oktober 1981. Bij voorkeur met interesse voor auto- en fietsbenodigdheden. zowel de accessoires als de onderhoudsartikelen.. Leeftijd ca. 18 jaar. Belangstelling? Neem dan kontakt op met R. Bakker, Halfords Leiden, Haarlemmerstraat 245. Tel. 071-122890. technisch onderwijs assistent (mnl./vrl.) Ministerie van Landbouw en Visserij Rijks Agrarische Scholengemeenschap te Boskoop (MBO en HBO) Functie-informatie: assisteren van de leraar bij practicumlessen, demonstreren van proeven en as sisteren bij het gebruik van audiovisuele hulpmidde len; onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan hulp- en leermiddelen en technische installaties aanmaak van leer- en hulpmiddelen; beheers- en administratieve werkzaamheden. Vereist: diploma instrumentmaken of a diploma of een hiermee vergelijkbare opleiding. B.v.k. bekendheid met audiovisuele middelen (o.a. video-apparatuur). Salaris: max. f 2920,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de directeur van de school, ir. A. P. van den Hoek, onder nr. (01727)-3883. Sollicitaties Inzenden vóór 25 juli 1981 Bovengenoemd salaris is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 7'/,% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 1-1904/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het ministerie toegezonden. Voor ons filiaal in Leiden zoeken wij een charmante van ca. 20 jaar Vriendelijkheid bij het ontvangen van onze kliënten staat bij haar voorop. Zij beschikt over een goede telefoonstem en enige ervaring strekt tot aanbeveling. Zin in deze leuke baan? Bel dan de heer J. Lubach voor het maken van een afspraak Mijnders meubelen Lange Gracht 5, Leiden V Telefoon 071-213721 MEUBELEN Sensor Nederland b.v. Rouwkooplaan 8, 2251 AP Voorscl 3941 In ons modem bedrijf hebben wij een vacature voor een ASSISTENT AFDELINGSCHEF De werkzaamheden betreffen fijn electro- nlsch-mechanlsche apparatuur. Wij zoeken bij voorkeur Iemand met een opleiding MTS-electro-technlek. Leeftijd plm. 25 jaar. Wij bieden een goed salaris. 73*% vakantiegeld, pre- mievrij pensioen. Tel. of schriftelijke soil, worden Ingewacht op boven genoemd adres, t a v. de heer P. van Es. Bij de Gemeentelijke Sociale Dienst, afdeling Maatschappelijke Zorg kunnen in verband met de invoering van deeltijdarbeid en uit breiding van het aantal formatieplaatsen worden geplaatst twee in deeltijd voor resp. 32 en 24 uur per week. De afdeling Maatschappelijke Zorg is belast met de hulpverlening in het kader van de Algemene Bijstandswet, aan thuiswonenden jonger dan 65 jaar. Er wordt gewerkt in drie teams van elk 5 werkers. De functionarissen verrichten onderzoek naar aanleiding van aanvra gen om financiële bijstand in het kader van de ABW, rapporteren hierover en adviseren met betrekking tot de te nemen beslissing, voeren hercontroles uit en begeleiden indien noodzakelijk cliënten tij dens de uitkeringsperiode. Ook kan men deel uitmaken van het intake-team. Om deze functie goed te vervullen zijn vereist: - een goede algemene ontwikkeling, aangevuld met een afgeron de relevante beroepsopleiding (MBO-SD, HBO-MW etc.) - goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk - zelfstandig en in teamverband kunnen werken - goede contactuele eigenschappen. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Aanstelling kan, afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan, maximaal plaatsvinden in de rang van Commies A. Het salaris bedraagt maximaal f 3.733,— bruto per maand. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer R. Paulides tel. 071-131941 6f de heer Chr. Driessen. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad gericht worden aan de Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer 81.059. I e i den Door het vertrek van de huidige secretaresse zoeken wij een ervaren en full-time voor de commercieel adjunct directeur De functie omvat de gebruikelijke secretaressewerkzaamheden zoals het beheren van de agenda, organiseren en voorbereiden van besprekingen, notuleren en het verzorgen van de correspondentie in zowel Nederlands als Frans, Duits en Engels. Zij wordt hierin gesteund door een assistente die hiervoor een gedeeltelijke dagtaak beschikbaar heeft. Kandidaten voor deze functie dienen te beschikken over een oplei ding op HAVO-niveau aangevuld met een secretaresse-opleiding. Daarnaast wordt grote waarde gehecht aan zelfstandigheid, organi satievermogen en flexibiliteit ten aanzien van de werktijden. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie, met uitvoerige om schrijving van opleiding en ervaring, te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken, Nederlands Drukkerij Bedrijf B.V., Produc- tieweg 5, ZOETERWOUDE, Postbus 70. 2380 AB ZOETERWOUDE. In het Psychiatrisch Ziekenhuis Sancta Maria te Noordwijk Unit A van paviljoen Bernardette per 1 augustus a.s. een vakature voor een in het bezit van het diploma B of M.B.O.-V. Deze unit wordt bewoond door 18 dames tussen de 30 en 65 jaar, die langdurig verpleegd worden. Wij zoeken een enthousiaste medewerker/ster, die ons helpt om een thuisfunktie te creëren, de zelfstandigheid te bevorderen en de gezonde eigenschappen te stimuleren en bovendien, na een inwerkperiode in staat is leerlingen te begeleiden en mee te denken in het therapeutisch gebeuren. Salaris en andere arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer N. Stet (toestel 546). Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de heer J. A. Swaalf, Hoofd Personeelszaken. is in I sancta maria 2204 BLA nNoon3wiMZnH Tel 02523-8244

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18