BM psychiatrisch ziekenhuis sancta maria heeft mensen bon PERSONEEL persont /M rM- soneel personeel perss^ I perst HTS-ER (E OF W) M/V MEDEWERKER INTERNE ORGANISATIE Directie-secretaresse Hoogheemraadschap van Rijnland 23 r assistent nachthoofd m/v DIACONESSENHUIS LEIDEN ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN "LEYTHENRODE" huishoudelijk medewerkende (m/v) Martënhaven lPERSOWEELPERSOfeL -■ pwïOOMipERSCfta personeel Onze afdeling Interne Organisatie moet worden uitgebreid met een pas afgestudeerde met Bedrijfskunde in pakket Hij/zij zal als worden betrokken bij: Onderzoek werkmethoden opsporen en analyseren van organisatieknelpunten opstellen van organisatie-adviezen introduceren en begeleiden van organisatie-ontwikkelingen deelname in werkgroepen analyseren van produktie en kwaliteitsgegevens. Voor deze functie zijn goede contactuele eigenschappen en zelfstan digheid vereist. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie, met uitvoerige om schrijving van opleiding en ervaring, te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken, Nederlands Drukkerij Bedrijf B V.Produc- tieweg 5, ZOETERWOUDE, Postbus 70. 2380 AB ZOETERWOUDE. In een in de provincies Noord- en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met ruim een miljoen inwoners, heeft het te Leiden gevestigde hoogheemraadschap van Rijnland taken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraadschap bestaat uit rond 500 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werk zaam op de kantoren te Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d., verspreid over het gehele gebied. Binnenkort kan worden geplaatst een SI?-' Haar taak bestaat uit: - het regelen van vergaderingen van externe en interne com missies. werkgroepen etc. en het notuleren van sommige van die vergaderingen - het bijhouden van de agenda van de dijkgraaf en de secretaris rentmeester - het verzorgen van correspondentie, documentatie, voort gangsbewaking en de overige secretariaatswerkzaamheden De vereisten voor deze functie zijn: - eindexamen Atheneum of vergelijkbare opleiding - secretaresse-opleiding (bij voorkeur Schoevers) - goede contactuele eigenschappen - goede beheersing van de nederlandse taal - goede typevaardigheid - tenminste twee jaar ervaring in een vergelijkbare functie. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring van minimaal ca. f 2.500- tot maximaal ca. f 3.200 - bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeids voorwaarden zijn van toepassing. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de secretaris-rentmeester van Rijnland en in te zenden aan het hoofd Financiële en Personele Zaken, Breestraat 59.2311 CJ te Leiden, met vermelding van vacaturenummer 81-SE-1. De Vleeschmeeslers is een snelgroeiende en toon aangevende organisatie op het gebied van vers vlees verkoop met tilialen in geheel Nederland. Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten vragen wij voor spoedige indiensttreding een ADMINISTRATIEF MEDEWERKfSTJER teeltijd ±18 jaar Vereist wordt minimaal Mavo opleiding alsmede type-diploma. Uw sollicitatie voor deze tunktie kunt u richten aan onderstaand adres t a v dhr Dekker. Tevens vragen wij voor de periode van 20 juli t/m 14 augustus a.s. 2 ADMINISTRATIEVE MEDEWERK(ST)ERS Voor deze afwisselende ti/deli/ke job in een leuk team van medewerk(st)ers kunt u uw sollicitatie richten aan onderstaand adres t a v. dhr. E. Hoogerdi/k l (na 18 00 uur telelonisch te bereiken onder nummer 071 410878). Vleeschmeeslers Leiden B V. Rooseveltstraat 12 A. 2321 BM Leiden Tel. 071 769327. DE VLEESCHMEESTERS Jonge mensen van min. 17 jaar en 7 maanden, die zin hebben om hier te komen werken en een drie-jarige inservice-opleiding te volgen, welke kan worden afgesloten met het staatsdiploma ziekenverpleging B. Als vooropleiding is minimaal het MAVO-4 diploma vereist. Heb je belangstelling, bel of schrijf dan voor verdere informatie. naam adres woonplaats' geb.datum: diploma's. Ik wil graag nader geïnformeerd worden over de opleiding voor het staatsdiploma ziekenverpleging B, die begin september 1981 begint psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Deze bon ontgaand inzenden lel 02SZV8244 In het Diaconessenhuis te Leiden is op korte termijn plaats voor een De werkzaamheden zijn o.a. het assisteren van het nachthoofd bij verloskamerwerkzaamheden, bij nachtelijke opnames en t.b.v. de verpleegafdelingen. Tevens zullen in voorkomende gevallen de taken van het nachthoofd waargenomen moeten worden De werktijden zijn van 22.45 - 07.45 uur in het schema 7 nachten werken en 7 nachten vrij. De salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer P.M.C. Roos, hoofd verplegingsdienst. Telefoon: 071-155960, toestel 206. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer 51-3, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden Dermatologie Op deze kliniek is een vacature ontstaan voor een waarnemend hoofd verpleegkundige m/v vac.nr. 564.V.51.27.LD Deze verpleegafdeling omvat 26 bed den waarvan 5 bedden bezet worden door patiënten die behandeld worden door de "pijngroep" en de andere door patiënten met dermatologische ziekten Wij verwachten van deze leidinggeven de dat: - hij/zij verpleegkundige aandacht heeft voor de patient en zijn familie; - hij/zij leerlingen en stagiaires inwerkt en begeleidt; - hij/zij kan samenwerken in een team met verpleegkundigen en ziekenver zorgenden. Verlangd: diploma A-verpleegkundige, eventueel aangevuld met staf- of kader opleiding of de interesse om in de toe komst een dergelijke opleiding te vol gen. Salaris: max f 3215 bruto per maand Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr J. Ples-v d. Hoeven, coördinerend hoofdverpleeg kundige (071-147222, toestel 4351) of door mevr. J A Wiersma-Traag, perso neelsconsulent (toestel 2720). Reanimatiecentrum In het Reanimatiecentrum, dat een re gionale functie heetl worden patiënten (volwassenen, kinderen, zuigelingen) opgenomen, bij wie vitale functies zoals ademhaling, temperatuurregulatie, bloeddrukregulatie, kunstmatig dienen te worden overgenomen of bijgeregeld. Voor deze afdeling kunnen geplaatst worden verpleegkundigen m/v vac.nr. 430.F.53.27.LD Verlangd: diploma A-verpleegkundige, diploma I.C. en ervaring in het werken op een soortgelijke afdeling. Salaris: max. f 2783 bruto per maand. Bij voldoende ervaring is aanstelling als eerste verpleegkundige mogelijk (sala- ns max. f 2920 bruto per maand). Informatie: nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de heer G.E. de Windt, coördina tor-supervisor (071-147222, toestel 2298). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden M //academisch ziekenhuis leiden INTERKERKELIJK VERPLEEGHUIS- en REAKTIVERINGSCENTRUM Hoogmadeseweg 5b, Postbus 4210, 2350 CB LEIDERDORP telefoon 071-899242 Op één van onze vijf verpleegafdelingen met elk 32 bed den is plaats voor een AFDELINGSHOOFD Leythenrode is een verpleeghuis voor somatisch zieken met 160 bedden. Ze beschikt over een uitgebreide therapie afdeling. Verpleegkundigen die: - in het bezit zijn van diploma A of A en B - beschikken over verpleeghuiservaring of belangstel ling hebben voor een verpleeghuis - ervaring hebben in het leiding geven worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitaties te rich ten aan de verpleegkundig adjunkt directeur, de heer A. Paats. In ons verpleeghuis voor 200 psycho geriatrische bewoners kunnen wij op korte termijn op een van de verpleegafdelingen plaatsen een De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 07.30 uur tot 16.00 uur. Éénmaal per drie weken dient weekenddienst te worden verricht van 07.30 uur tot 12.30 uur, waarvoor onregelmatigheidstoeslag wordt betaald en op werkdagen vrij wordt gegeven. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer J. Langezaal, hoofd huishoudelijke dienst, telefoon (01711) 19300, oproeper 626. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de dienst Personeelzaken, Postbus 6, 2360 AA Wefrmond. Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider-^ dorp is een modern geoutilleerd alge meen ziekenhuis met 440 bedden. Voor de polikliniek Heelkunde en Or- thopaedie vragen wij een HOOFDVERPLEEG KUNDIGE (M/V) Functie-inhoud: de dagelijkse leiding op de polikli niek; de opvang en behandeling van eerstehulppatiënten; het assisteren bij kleine operatieve ingrepen en onderzoeken; het verlenen van spreekuur- assistentie bij alle heelkundige spe cialismen; het aanleggen van gipsverbanden. Wij vragen een verpleegkundige met: goede contactuele eigenschappen; enige ervaring in het organiseren en leiding geven; ervaring in het aanleggen van gips verbanden (liefst met diploma gips- verbandmeester). Wij bieden: Aanstelling, afhankelijk van ervaring en opleiding, in de rang van hoofdver pleegkundige (max. sal. bij deze rang f 3.721,17 bruto per maand). De toepassing van de CAO-zieken- huiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adj. dir./hoofd verpik, dienst. Tel. 071-899250. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het hoofd van de afd. Personeelsza ken, onder vermelding van nr. 16/81. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 16