Betty Stöve zorgt bijna voor sensatie Supertijd Luchinelli Tanner ook te licht bevonden Hanegraaf niet in profzesdaagse LOTTO Bert Jansen blijft bij Sparta Knappe prestatie Ehrens Tönjann op dreef bij Unicum Weer zege Jan Timman VRIJDAG 26 JUNI 1981 SPORT PAGINA 15 LONDEN (GPD) - Roscoe Tanner, die als een van de weinigen in staat werd geacht om B.iorn Borg van de titel op Wimbledon af te houden, is al in de tweede ronde uitgeschakeld door de 30- jarige Braziliaan Carlos Kir- mayr: 6-4, 6-4, 3-6, 6-2. Tanner, finalist op Wimbledon in 1979 en dit keer als achtste geplaatst, schreef zijn nederlaag toe aan de ongebruikelijke manier van spelen van zijn tegenstander: „Kirmayr speelde heel anders dan de meeste spelers en ook heel anders dan ik gewend ben. Hij serveerde zacht en sloeg zijn volleys kort. Op deze langzame en zachte baan pakte dat alle- maal goed uit. Daar kwam ook nog eens bij dat ik in de loop van de wedstrijd last kreeg van mijn enkel en me niet meer zo goed kon bewegen". Van de geplaatste spelers werden ook de nummers zes en zeven. Teacher en Gottfried, te licht bevonden. Zij werden verslagen door respectievelijk Amritraj en Borowiak. Even zag het ernaar uit dat ook de als tweede geplaatste John McEnroe zou worden afgevoerd. Tijdens het vervolg van de woensdag wegens regen afge broken partij tegen Ramirez had McEnroe het vaak erg moei lijk met zichzelf: ..Je speelt al 25 wedstrijden slecht", zo pakte hij zichzelf meerdere malen aan. Ramirez profiteerde ervan door de tweede set te winnen en in de vierde serie nog een set- punt te veroveren. Daarmee was zijn rol echter uitgespeeld: 6-3. 6-7, 6-3, 7-6. De dubbelspelpartner van McEn roe. Fleming, werd wel uitge schakeld. Woensdag incasseer de hij al een straf. Donderdag volgde er nog een. alsmede het verlies tegen Tim Gullikson. Voor de nodige deining zorgde ook de Amerikaan Fritz Buh- ning. Woensdag maakte hij ob scene gebaren naar het publiek en beledigde hij de scheidsrech ter. wat hem 1150 dollar boete opleverde. Op een gegeven mo ment was Buhning zo over zijn toeren dat hij zijn partij tegen Edmondson (eerder in de week de sterkste in het duel tegen Vi las) voor gezien hield en van de baan stapte. Normaliter zou Buhning de ontmoeting hebben verloren, ware het niet dat het op hetzelfde moment begon te regenen waardoor de scheids rechter de partij staakte. Een dag later draafde Buhning weer op alsof er niets was gebeurd en klopte hij Edmondson alsnog in vier sets. De 42-jarige Eric Savalle heeft donderdag op Wimbledon voor een Nederlandse primeur ge zorgd. Als eerste Nederlandse scheidsrechter mocht de Zoe- termeerder een partij op het centre court leiden, namelijk de ontmoeting tussen Clerc en Lloyd. Savalle, die al voor de dertiende maal meewerkt aan het toernooi van Wimbledon, was volgens eigen zeggen „zelfs de eerste scheidsrechter van het Europese continent die die eer te beurt viel". Uitslag LONDEN (GPD) Had ze de lessen, die ze haar pupil Hana Mandlikova geeft, zelf in praktijk gebracht, dan had Betty Stove gistermiddag tijdens het tennistoernooi van Wimbledon voor een grote verrassing gezorgd. „Blijf rustig, wacht je kansen af, laat je niet afleiden, blijf in jezelf geloven". Mei dergelijke instructies heeft Stove de Tsjechoslowaakse in een jaar tijd naar de top van de wereld gebracht. Stove vergat die tips echter toen zij zelf in de tweede ronde aan het werk was tegen de 20 jaar jongere Andrea Jaeger. De 36-jarige Nederlandse schitterde in de eerste set, die zij mét 6-4 won. werkte vervolgens een achterstand van 4-1 volledig weg, maar ging daarna traditie getrouw in de „dubbele" fout: tien in totaal, hetgeen voldoende was voor haar uiteindelijke ne derlaag: 4-6, 3-6. Jaeger, een van de mini-robotten uit de Amerikaanse anti-tennis- school kon daardoor toch nog haar hoge klassering (zij is als vijfde geplaatst) waarmaken. Hoewel ze pas 16 is. staat ze nu al te boek als een van de vedetten. Sinds het moment dat ze in ja nuari van het vorig jaar profes sional werd, heeft ze al meer dan een half miljoen dollar verdiend, een bedrag dat zorgvuldig is be legd. In die zin zelfs dat Andrea er zelf niet over kan beschikken: „Als ik naar de film wil moet ik aan mijn vader geld vragen". n de tweede Connors (Vst) - Lewis (Nze) 7-6 7-6 6-3, Mayer (Vst) - Simonsson (Zwe) 6-2 6-1 7-6. Sadri (Vst) - Roger Vasselin (Fra) 7-6 6-7 6-3 6-4, Kronk (Aus) - Pascoe (Aus) 7-5 6-3 6-4, Kirmayr (Bra) - Tanner (Vst. 8) 6-4 6-4 3-6 6-2, Buhning (Vst) - Ed mondson (Aus) 6-4 6-3 5-7 7-5. McEnroe (Vst) - Ramirez (Mex) 6-3 6-7 6-3 7-6, Wilkison (Vst) - van 't Hof (Vst) 6-3 6-4 6-2. Taroczy (Hon) - Meyer (Vst) 7-6 6-3 7-6. Gullikson (Vst) Fleming (Vst) 3-6 7-6 7-6 Borowiak (Vst) Gottfried (Vst, 7) 6-4 7-6 6-4. McNamee (Aus) John stone (Aus) 6-2 6-1 6-2. Lutz (Vst) Fea- ver (Gort 6-4 6-0 6-1. McNamara (Aus) - Stewart (Vst) 6-4 6-0 6-1, Drewett (Vst) - Wittus (Vst) 6-3 6-0 6-4, Amritraj (India) - Teacher (Vst, 6) 6-4 2-6 2-6 6-2 6-1. Fi- bak (Pol) - Davis (Vst) 6-4 6-4 6-2. Kriek (Zaf) - Nystrom (Zwe) 6-2 6-4 6-4. Mayotte (Vst) - Fancutt (Aus) 4-6 6-4 7-6 6-3, Fitzgerald (Aus) Scanion (Vst) 6-1 6-2 6-2. Gehring (Wdl) - Taygan (Vst) 7 De eerste kwamen er ditmaal niet uit. De tweede des te beter, waardoor ze Jaeger bij vlagen de gradeerde tot een ballenmeisje dat ze volgens haar leeftijd eigen lijk nog zou moeten zijn. Stove over de honderd-ponder: „Om dat zij altijd afwacht moest ik het spel wel maken. Ik had alleen het nadeel dat de baan, en daardoor ook de ballen, nat waren". Desondanks kon Stove de Ameri kaanse lang volgen en was ze in de beslissende set ook nog in staat om een achterstand van 4-1 tot 4-3 in te lopen. „Als ik toen nog n game had gepakt, had ik gewonnen. Jaeger is anders al tijd zelfverzekerd, maar vanmid dag was ze tegen mij nerveus", aldus Stove, die evenals Tom Ok- ker (eerder in de week in de ope ningsronde geklopt door Wilki son) de laatste jaren nooit eerder was verslagen dan in de derde ronde. Met Stove verdween de laatste Ne derlandse vertegenwoordiger uit de enkelspelen. Eerder op de dag was Marcella Mesker namelijk veel onopvallender aan de kant gezet door de Amerikaanse Ka- thy Jordan. Mesker. die vooral kwetsbaar was op haar back hand, moest constant tegen een achterstand aankijken en moest ondanks het feit dat de als twaalfde geplaatste Jordan acht dubbele fouten sloeg, met 6-4 en 6-3 de winst inleveren. Voor Mesker rest nu nog het da- mesdubbel en het gemengd dub belspel. Haar partner in de mi xed is Tom Okker, met wie ze nog nooit heeft gespeeld of ge traind en die haar gisteren één game aan het werk zag tegen Jor dan. De uitslagen van de tweede ronde Da mes enkelspel zijn: Sue Barket (Gbr) Bettina Bunge (Wdl, 13) 6-7 6-3 6-3, Tracy Austin (Vst) - Lea Voor het overige Valpartijen Van Duimen en Middelburg bij training Antonopoulis (Vst) 6-1 6-1, Anne Hobbs (Gbr) Virginia Wade (Gbr) 6-1 7-6, Bet sy Nagelsen (Vst) Elisabeth Gordon (Zaf) 6-0 2-6 6-2, Nina Bohm (Zwe) Heidi Estelehner (Wdl) 7-4 4-6 6-2, Pam Teeguarden (Vst) - Laura Dupont (Vst) 6-3 3-6 6-4. Andrea Jaeger (Vst, 5) - Bet ty Stove (Ned) 4-6 6-4 6-3, Kathy Jordan (Vst) Marcella Mesker (Ned) 6-4 6-3, Claudia Pasquale (Zwi) Kathy Rinaldi (Vst) 3-6 6-0 6-0, Wendy Turnbull (Aus) Debbie Jevans (Gbr) 6-2 6-2, Sherry Acker (Vst) Nana Strachonova (Tsj) 4-6 6-1 6-4, Rosslyn Fairbank (Zaf) - Debbie Lee (Zko) 6-3 6-1, Hana Mandli kova (Tsj) - Anne Smith (Vst) 6-1 6-4, Renata Tomanova (Tsj) - Eva Pfaff (Wdl) 6-2 1-6 6-2, Andrea Buchanan (Vst) Barbara Hallquist (Vst) 0-6 6-3 6-3, Clynis Coles (Gbr) Paula Smith (Vst) 3-6 6-0 6-4, Sharon Walsh (Vst) - Elisa beth Sayers (Aus) 7-5 6-3, Virginia Ruzi- ci (Roe) - Mimi Wikstedt (Zwe) 4-6 7-6 6-4. Turnbull (Vst-Aus) - Lee Portman (Zko-Vst) 6-0 6-1. Hanika Jaeger (Wdl- Vst) Coles Vermaak (por-Zaf) 6-2 6-3, Fairbank Harford (Zaf) - Collins Stra chonova (Vst-Tsj) 6-3 6-1. Piatek White (Vst) - Johnson Louie (Vst) 6-1 6-1. Heren dubbel Tom Okker Stockion (Ned-Vst) - Muir Robertson (Zaf) 6-7 6-3 6-3 7-6. Gottfried Ramirez (Vst-Mex) - Carter Kronk (Aus) 6-3 3-6 6-4 6-3. Tim Gulllikson Mit- ton (Vst-Zaf) - Drewett Stefanki (Aus- Vst) 7-6 6-3 6-4, Graham Nicholls (Vst) Craig Eddie Edwards (Vst. 15 geplaatst) ASSEN (GPD)-Boet van Duimen ze zelfstandig en jac|t Middelburg hebben zich tijdens de donderdagtraining voor de TT-raccs op het circuit van Drenthe bij de besten in de 500-cc-klasse geplaatst, maar voor beide Nederlanders was het toch allerminst een geslaag de dag. Het tweetal kwam na melijk elk een keer ten val en liep vervelende blessures op, die morgen wellicht nog voor problemen kunnen zorgen. Van Duimen kneusde zijn enkel, die hem later bij het rijden welis waar geen last bezorgde, maar voor het aanduwen van een zwa re motorfiets heb je twee gezon de benen hard nodig. Middel burg, die juist is hersteld van een blessure aan de rechterhand, kneusde nu de linker en vertrok gisteravond spoorslags uit het rennerskwartier om zich bij een vertrouwde fysiotherapeut in de omgeving van zijn woonplaats 6-2, 6-7 6-3 4-6 6-4. ROTTERDAM - Bert Jansen blijft bij Sparta. De 30-jarige Leide- naar verlengde gisteravond zijn contract met een seizoen. De rechtervleugel verdediger, af komstig van Roodenburg. gaat zijn dertiende seizoen bij de Kas teelclub in. Hutting De kans is groot dat Fortuna Sittar- d-middenvelder Rob Hutting volgend seizoen de kleuren ver dedigt van MW. De Limburger, voor wie Feyenoord en Roda JC twee jaar geleden nog interesse toonden, acht de kans zelf vrij groot dat hij komend jaar in de Geusselt voetbalt. De voormali ge speler van NEC wil in ieder geval niet meer voor Fortuna uit komen. „Na een ruzietje met Frans Korver (de trainer) is het voor mij duidelijk geworden dat ik weg zou gaan", aldus Hutting. „Voorts stoot het mij tegen de borst dat ik het als voetballer nooit écht heb gemaakt. Ik ben dan ook bereid eventueel elders als full prof te gaan spelen". genoeg. Ze staat al sinds haar elf de de pers te woord, weet welke antwoorden het beste overko men en blijft zowel op als naast de baan meestal ijzig kalm. Een Engelse journaliste die haar dinsdag interviewde kreeg te ho ren: „Ik heb niet meer dan tien minuten voor je. Wat heeft het trouwens voor zin om langer te praten. Jullie komen toch steeds met dezelfde vragen". Toen de tiende minuut was ver streken greep vader Jaeger, die het gesprek als een geheim agent volgde, onverbiddelijk in. Het le ven van Andrea Jaeger is dan ook van minuut tot minuut ge programmeerd, waarbij voor gekkigheid geen plaats is inge ruimd. Of, zoals de Roemeense Theafinia Ruzici onlangs op merkte: „Zulke meisjes als And rea Jaeger zijn op als ze een jaar of twintig zijn. Vanaf hun zesde staan ze dag in dag uit urenlang tegen een bal te slaan. Toen ik 14 was had ik lol en leefde ik me uit als een meisje van 14". Ruzici, die al 26 jaar is, vindt het dan ook geen punt dat ze nu al is gepasseerd door Jaeger, die in april 1980 als nummer 19 op de wereldranglijst verscheen (de hoogste notering van een nieu weling) en inmiddels al tot de vierde positie is gevorderd. Voor de Amerikanen, die tuk zijn op records, is ze dan ook een aan winst. Voor het internationale tennis is echter sprake van verar ming. Vorig jaar, toen Jaeger op Wimble- don de kwartfinale haalde en on- Boet van Dulme1' toonde zich na zijn valpartij gisteren met lang be- der anderen Turnbull versloeg ior°d Na de buiteling, waarbij hij een gekneusde enkel opliep, reed hij kon er zo nu en dan nog een lach Mts stieliere tra,m„<i!.nnulni af. Dit jaar werkt ze onverstoor baar en met een chagrijnige blik in haar ogen haar eenzijdige pro gramma vanaf de achterlijn af. Tegen Stove kwam ze in drie sets en anderhalf uur zegge en schrij ve tweemaal tot een volley, waar van er nog een mislukte. De Ne derlandse houdt er een heel an dere spelopvatting op na. Ze mist de rust om af te wachten en fleurt haar spel graag op met dropshots en backhandvolleys. Honselersdijk te laten behande len. Beide coureurs reden na hun bui teling niettemin sneller dan daar voor, zodat zij zich mentaal ken nelijk alweer hadden hersteld. Boet van Duimen was daar in eerste instantie het meest be zorgd over: „Ik ben er in tijden niet af gevallen en dan moet je afwachten of je zelfvertrouwen geen knauw krijgt. Wat zeg je? Heb ik sneller gereden? Dan is er niets aan de hand". De rijder uit Ammerzoden vond zichzelf aan het eind van de dag terug op de vijfde plaats, waarbij hij ruim drie seconden langza mer was dan de snelste man Luc- chinelli. Deze Italiaan is befaamd om zijn snelle trainingsronden, maar de 2.51,40 die hij in de mid daguren realiseerde, was zo op merkelijk, dat aanvankelijk aan een fout in de tijdwaarneming werd gedacht, 's Avond kwam Lucchinelli echter opnieuw in de buurt van zijn supertijd en daar mee nam hij alle ongeloof weg. De rondjes kunnen in Assen overi gens ook sneller worden voltooid doordat de baan na een wijziging een moeilijke bocht is kwytgc- raakt en ruim 30 meter korter is geworden. Na Lucchinelli maak ten achtereenvolgens wereld kampioen Roberts, Mamola en Sheene de snelste rondetijden. Jack Middelburg bereikte met zijn pijnlijke hand een negende plaats, maar hij liet de avondtrai- ning schieten. Middelburg „De hand wordt wat stijver, daarom wil ik hem nu ontzien". Onmid dellijk daarna liet Middelburg zich het rennerskwartier uitrij den. Toen het hoofd van de me dische dienst op het circuit, dr. De Vries, Middelburg voor con trole opriep, was de vogel al lang gevlogen. De geruchten dat hij op weg zou zijn naar de Belgi sche arts Dcrweduwen, die een grote reputatie onder de cou reurs geniet, werden door zyn echtgenote in alle toonaarden ontkend. Terwijl van de Nederlandse top-3 in de 500 cc Middelburg en Van Duimen in de problemen raak ten reed Willem Zoet zijn rondjes iets langzamer, maar zonder fou ten. De renner uit Ophcmert kwam met een tiende plaats ech ter uitstekend voor de dag. Behalve Van Duimen en Middel burg kwam nog een van de zes Nederlanders, die zijn toegelaten tot de training van de 500 cc-klas- se. ten val. Dat was Henk de Vries en voor .hem betekende de duikeling, die door een vastloper werd veroorzaakt, meteen het einde van de TT. De courvur uit Emmeloord liep een hersen schudding op en brak een pink. Traimngstijden 500 cc 1 Marco Lucci- nelli ilta) Suzuki 251,40 igem snel heid 161 306 km p/u) 2 Kennv R<> bert - iVSti Van ,.)i,i J «U 3 R..nd\ Mamola VSt) Suzuki 2 53.17. 4 Barry Sheene (GBr) Yamaha 2.53.98. 5 Boet van Duimen (Ned) Yamaha 2 54.58. 6 Kork Balling!..n <ZAf> Kawasaki 2.54.99. 9 Jack Middelburg (Ned) Su zuki 2.55,71. 10 Willem Zoet (Ned) Suzuki 2.56.14. 30 Dick Alblas (Ned) Suzuki 3.01,49. 31 Henk de Vries (Ned) Suzuki 3 03.22, 34 Rob Punt (Ned) Suzuki 3.04,15. ALPHEN AAN DEN RIJN - Jac ques Hanegraaf zal niet te be wonderen zijn in de Zes van Rijn en Gouwe, een profzes daagse in de Alphense regio, die zondag in Nieuwkoop van start gaat. De kersverse professional. AKEN (ANP) - Rob Ehrens was gisteren de enige van het Neder landse viertal, dat zich in Aken had geplaatst voor de finale van het internationale springkam- pioenschap van de bondsrepu bliek Duitsland, die tot een goed resultaat kwam. Bij de huldiging stond hij het dichtst bij de win naar, de 35-jarige Westduitser Gerd Wiltfang. Hij bereikte de vierde plaats, een zeer goede prestatie van deze jonge Limbur ger, die zich steeds meer mani festeert als een van de beteren onder de Nederlandse springrui ters. Met slechts een halve straf- punt, opgelopen in de eerste om loop. kwam hij uit de strijd Do uitslag is 1 Gerd Wiltfang (Wdl) Goldika 4 strafpunten 47.1 sec 2. Tho mas Fuchs (Zwi) Tullis-Lass. na val ge stopt (beiden in tweede barrage) 3 Ger ry Mullins (Ieri Rock Barton 4 53.0 (in eerste barrage) 4 Rob Ehrens (Ned) Os car Drum 0,5172.8. 3 Paul Schocke- mohle (Wdl) Deister 4 157.8 6 Alfosno Segovia (Spa) Agamemnon 4> 162,0 (al len in eerste parkoers). vorige week in Geuiie op verrassende wijze Nederlands kampioen werd, verlangt van de organisatie een startgeld van .1 1250,- per dag. Hanegraaf krijgt dat versehijnings geld niet omdat geen van de veertig deelnemers daar recht op heeft. In de profzesdaagse krijgt elke renner een garantiebedrag van 100.— per dag, terwijl er da gelijks met een voor dit jaar ver hoogd prijzenschema gewerkt wordt. Voor de succesvolle Post- renner van dit moment willen de organisatoren geen uitzondering maken. Al eerder deze weck. toen er nog wel sprake was van de komst van de 20-jarige Rijsbergenaar. liet comité-voorzitter Vermeulen tij dens een persconferentie weten dat er op eventuele extra eisen van Hanegraaf niet ingegaan zou worden. "Hanegraaf gaat niet naar de Tour staat bij ons onder contract. Er zijn geen voorwaarden ge steld voor een gecontracteerde renner die kampioen zou wor den Dus gaan weer gewoon van uit dat Hanegraaf komt. Mocht dat niet het geval zijn, dan hoeft hij volgend jaar niet op een nieu we uitnodiging te rekenen. Want dan komt hij ook z'n contract niet na." De Belg Alex van Linden, een broer van de bekende sprinter Rik, zal Hanegraaf s plaats inne men. Twijfels zijn er nog rond het meedoen van Fred Rompcl- berg. die tijdens de training deze week geblesseerd raakte, en Her man Ponsteen. die in onmin heeft met sponsor Hoogenboom. De het ►ioMKrnhoom pi-f best vertegenwoordigd met elf coureurs en zal dan ook zeker de dienst uitmaken. In die formatie rijdt Alphenaar Peter Zyervcld Plaatsgenoot Kees van der We r Hans Lan- 78 zyn de andere strcckfavorietcn Onteer de meer bekende profs bevinden zich Jos Lammcrtink (winnaar in '80), Germ- van Gerwen. Piet en Fons van Katwijk. Jac van Meer, Bert Pronk. Roy Schuilen, Theo Smit. Martin Venix en Wil- fned Wcscmael. De zesdaagse opent met een pro loog over 2.5 kilometer. De snel ste man start derhalve voor de eerste etappe in de Oranje lei derstrui Dat gebeurt zondag in Nieuwkoop, waar de broodrij ders om 15 00 uur vertrekken Dagelijks wordt er een criterium over honderd kilometer verre den Na Nieuwkoop volgen wed strijden in Alphen aan den Rijn. Waddinxvccn boskoop. Bode graven en Gouda. Deze avond- wed strijden beginnen allemaal om 19.15 uur WIM VAN WANROOY LEIDEN Twee geplaatste spe lers moesten gisteren het veld ruimen by de districtskampioen schappen tennis. Charlie Assel- bergs werd de voet dWM M 11 door Hans Tonjann, Arnold van der Capellc kon geen vuist ma ken tegen Frans C.nrnlx rg. n n verloor in twee sets Hans Tonjann speelde een sterke party tegen servicekanon Char lie Assclbergs. De eerste set trok de Unicummer vrij eenvoudig naar zich toe. de tweede reeks ging gelijk op tot 5-5. waarna Tönjann de panj m zijn voordeel besliste: 6-2, 7-5. Arnold van der Capclle kon tegen Frans Grim bergen niet het benodigde tempo op de baan leggen. De Lissenaar speelde een bekeken spelletje, waartegen Van der Capellc uit eindelijk niet opgewassen bleek. Een setpunt in de tweede reeks werd onbenut gelaten, waarna Grimbergen na een enigszins ge lukkige bal. omdat de bal slecht stuiterde, een tie break forceer de. Van der Capelle kwam nog wel op een 3-1 voorsprong, maar een tweetal schitterende back- handpassings deed het ty ke rm ti-4. 7-6. Anne Jan van der Meer was dicht by uitschakeling van favoriet Bart van der Feen Van der Meer probeerde het met een nog vas ter spelletje dan zyn opponent en dat leek zyn vruchten af te wer pen. Met als vermoedelijk lang ste slagenwisseling een serie van 80. was de Unicum speler op de goede weg by een 3-0 voorsprong in de derde set. Vanaf dat mo ment koos Bart van der Feen by half-court ballen van zyn tegen stander vaker de netpositie en via 3-3 en 4-4 werd het vervol gens 8-6 ten faveure van de eer ste geplaatste. Bub van der Zee had het erg moeilijk tegen Jan Theunissen, die de eerste set vas ter was en die dan ook met 6-4 won. Theunissen leek recht streeks op de overwinning af te stevenn doorverrol#enaeea S o voorsprong te nemen, maar by die stand hervond Van der Zee zich. Omdat Theunissen ook sterk bleef spelen kon die nog wel een 5-4 voorsprong nemen, maar toen Van der Zee die set met 7-5 op zyn naam had ge schreven. was het beslissende deel een formaliteit: 4-6. 7-5. 6-1. Jasper van Marwijk was goed op dreef tegen Jos Koemans. maar moest toch de derde set afstaan 6 I C 7, M Bij de dames in B zyn al twee halve finalisten bekend Petra Wesscls plaatste zich ten koste van Mtlou Bron. Rosc-Marie Vcrdegaal deed hetzelfde door Maureen Meier terug te wijzen By de he ren in C bood Mattie Kantcbeen moedig verzet tegen Rob van Marwyk, maar redde het uitein delijk niet. Waldo Jar: tuigde door een goede zege op Dave Willcmsc Uitslagen HEB B van der Feen -A J van der Moer 5-7. 6-3. 8-6, J Koemans - J van Marwijk 6-2. 6-7. 6 4 Hans Toiyann - Ch. Asselbergs 6-2. 7-6, B van der Zee - J Theunissen 4-6. 7 5. 6 1. DF.B R M Veidegaal - M Meier 6-3.7-6. P Wessels M Bron 6-2.6-4. M Guyt A. Memiger 6-4. 6-4. HEC W Jansen - D Willemse 6-4. 6-2. R van Marwijk - M Kantebeen 6-4 6-7. 6-2; O. Ten Bosch F Mudde 6 3 6-4 LAS PALMAS (ANP) - Het ver- blijf op dc Canansche eilanden doet Jan Timman kennelyk goed. Gisteravond behaalde de Amsterdamse grootmeester in dc vyfde ronde van het interna tionale schaaktoernooi in Las Palmas zyn derde overwinning. Met zwart won hy van de Span jaard Belton Do uitslagen uit de vyfde rondo zyn Garcia Padron <Spa>— Larven (Den) 0-1 Bellon (Spa)-Timman (Nod) 0-1 Seira- wan (Vst)-Kortsjnoi (Zwi) 1-n Stand na vyf rondon 1 Timman 4 pun ten. 2. Larson 3.5, 3. Soirawan 3, 4. Kortsjnoi 2.5. 5 Bcllon 1.5 DEN HAAG (ANP) - De winnaar van lotto 25 ontvangt een bedrag van f 495 062,50 (bruto) Voor de 22 000 winnaars is een pryzenbe- drag beschikbaar van 1 414 464.50 le prys 1 winnaar, 495 062.50 2«- prijs 9 winnaars, ieder 15716.20. 3e prys 160 winnaars, ieder 1326. 4e prys. 6832 winnaars, ieder 41.40 5e prys: 15 537 winnaars, ieder 18.20 LEIDEN - In het volgende seizoen /.il LFC ook in rli /dti nl.ii i! ling vertegenwoordigd zyn Het bestuur van de Boshuizerkade club. dat Albert Klunder als nieuwe voorzitter verwelkomd- heeft besloten om met twee elf tallen in de schryven in de za er- ik Voorts werden cx-p^a- ses Van der Leek en ex bestu irs- lid Flip Massaar tot erelid be noemd.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 15