nezifo verpleegkundigen stafverpleegkundigen met HBO en pioniersgeest aantrekkelijke baan als opleidingsfunctionaris m/v westeinde ziekenhuis Gemeente Zoeterwoude] psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" ENTHOUSIAST MEDEWERKSTER ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER WERK Burgemeester en wethouders van Zoeterwoude brengen hierbij overeen komstig het bepaalde in artikel 12, tweede lid, omit i a, van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne ter openbare kennis, dat bij hen een drietal aanvragen is binnengekomen van: 1. De heer R. van der Horst, Haagwcg t/o 172 te Leiden, om vergunning ingevol ge de Hinderwet tot het uitbreiden van een autoherstel- en onderhoudsinrich- ting, zulks op het perceel nabij Hoge Rijndijk 10, kadastraal bekend gemeente Zoeterwoude, sectie B, nr. 3133; 2. C. Hogenes B.V., Industrieweg 37 te Zoeterwoude, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een vervoereentrum, transportbedrijf, au to wasserette, garage en opslagbedrijf, zulks op het perceel Industrieweg 37, kadastraal bekend gemeente Zoeterwoude, sectie B, nr. 3422 (ged.); 3. Marin Assist B.V., Industriekade 20 te Sassenheim, om vergunning ingevol ge de Hinderwet tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een service-station voor redding- vlotten, zulks op het perceel Industrie weg 32a, kadastraal bekend gemeente Zoeterwoude,sectie B, nr. 3612 (ged.). Bovenvermelde verzoeken rpet bijlagen liggen vanaf 15 juni 1981 tot en met 15 juli 1981 voor een ieder ter gemeente secretarie, afdeling algemene zaken ter inzage, op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Bovendien liggen genoemde stukken buiten kantooruren ter inzage op dinsdag 16 juni 1981donderdag 25 juni 1981 donderdag 2 juli 1981 en dinsdag 7 juli 1981telkens van 19.00 tot 22.00 uur. Een ieder kan gedurende een maand na dagtekening van deze kennisgeving schriftelijk gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de aangevraagde beschikking indienen. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, Noordbuurtseweg 27, 2381 ET Zoeterwoude. De persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift heeft ingediend, worden, indien hij daarom verzoekt, niet bekend gemaakt. Een ieder kan ook mondeling in persoon of bij gemachtigde bezwaren inbrengen op de op 8 juli 1981 om respectievelijk 10.00, 11.00 en 12.00 uur voor de onder 12 en 3 genoemde aanvragen in het gemeentehuis te houden openbare zitting. Zoeterwoude, 13 juni 1981. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, L. Kruithof. ing. A.J.M. Houdijk. j Paviljoen HOUTRUST heeft be hoefte aan verpleegkundigen in het bezit van diploma A of B/A en B. MBO-V. HBO-V of Z en zieken verzorgenden met diploma ziekenverzorging. Part-time dienstverband behoort eveneens tot de mogelijkheden zij het uitsluitend voor vaste nachtdiensten. Houtrust is een paviljoen waar 48 mensen worden verpleegd-ver- zorgd en begeleid. De meeste van onze bewoners zijn dubbel gehandicapt. Leerling B-verpleegkundigen lo pen, in het kader van hun oplei ding, in het paviljoen hun stage. Tot één onze taken behoort het bieden van een tliuisfunktie Een beleidsteam bepaalt het ge zamenlijk beleid van het pavil joen. Informaties morden gaarne eer- strekt door Leen Idsinga, pavil- joenskoördinator, tel. 02502-2290 of 229-1 Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken. Rijksstraatweg 11. i. 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. s In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei-> derdorp kan worden geplaatst een APOTHEKERS- ASSISTENT(E) Voor deze functie is het diploma apothekers-assistent vereist, terwijl onze voorkeur uitgaat naar kandidaten met ervaring in een ziekenhuisapo theek. Het salaris bedraagt voor deze full-time functie maximaal f 2.566,75 bruto per maand. Telefonisch kunt u over deze functie informatie inwinnen bij mevr. J.M.C. Kemme-Vos of de heer J.M.R. Hollan der, apothekers. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan de afd. Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp Een extra inkomen van f 25.000 Bij ons kan dat part-time medewerk(st)ers die zich naast hun huidige werkkring 15 uur per week volledig ii kunnen zetten met de nodige durl en tact. Indien u hieraan denkt te kunnen voldoen, verzoeken wij uv schriftelijke reacties te zenden aan: ORGANISATIEBUREAU INTER UNAS B V. Keizersgracht 221, 1016 DV Amsterdam. GEVRAAGD: in "THINGS" Winkelcentrum Winkelhof Voor dinsdag t/m vrijdagmiddag van 1 -6 en zaterdag van 9-5 uur. Wij denken aan de leeftijd van 18-19 jaar. Met MAVO-diploma. in THINGS verkopen wij Scandinavi sche kleding, modesieraden, modehor loges, kado en leer. THINGS Winkelhot 45, Leiderdorp. Of lel. 071-764735 (t.a.v. Fn. de Witt). De Onderlinge Nederlandse Ziektekostenverzekering Maat schappij „NEZIFO" maakt deel uit van het AGO-concem en is gespecialiseerd op het terrein van de ziektekosten verzekeringen. Voor de nieuw op te zetten afdeling Opleidingen zoeken wij iemand die wil pionieren. Hij/zij krijgt de verantwoor ding over het totale opleidings- gebeuren. Hieronder worden zowel opleidingen op het gebied van de verzekerings techniek verstaan als ook op het terrein van de sociale vaar digheden. T.a.v. de technische opleidingen zal de functionaris vooral initiërend en coördine rend optreden tussen de diverse afdelingen, de cursis ten en de opleider(s), die op die afdelingen in de verwer kingssferen actief zijn. De opleidingen op het gebied van de sociale vaardig heden zullen door de nieuwe vrouw of man zelf worden verzorgd. Ook zal een actieve rol zijn weggelegd in de bege leiding van ondermeer werk overleg en individuele studie begeleiding. Voor deze functie verwach ten wij een relevante opleiding op HBO niveau, ervaring in het geven van cursussen op het gebied van sociale vaardig heden en bereidheid om zelf cursussen en trainingen te volgen. Leeftijd bij voorkeur tot 40 jaar. Het arbeidsvoorwaarden pakket omvat, naast het sala ris, een dertiende maand, vakantietoeslag, winstdelings- spaarregeling, premievrije pensioenregeling, reiskosten vergoeding en reductie op eigen produkten. Een psycho logisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Drs.D.Taat, tel. 070-514521, aan wie u ook uw sollicitatie kunt richten. In verband met de komende vakanties wordt u vriendelijk verzocht voor 24 juni a.s. te reageren. Ons adres is: Jan Willem Friso- laan 13,2517 JS'sGravenhage. ziektekostenverzekeringen HARINGHANOEL PARLEVLIET EN VAN OER PLAS B.V., Rederijstraat 15, 2224 RB Katwijk. Op ons kantoor is een vakature voor een MEDEWERKER OP M.B.A.-NIVEAU welke in staat is in teamverband de gehele administratie te voeren en onder leiding periodieke overzichten samen Wij zijn een dynamisch groothandelsbedrijf in vis en vis- produkten met handelsconnecties in grote delen van de wereld. Belangstellenden worden verzocht uitsluitend schriftelij ke sollicitaties te zenden aan de heer D. van der Plas. Sportlaan 10. 2225 JN Katwijk. In het Westeinde Ziekenhuis is plaats voor op de volgende afdelingen interne geneeskunde met 60 bedden gynaecologie/neurochirurgie/ radiologie met respektievclijk 46,10 en 6 bedden heelkunde/neurochirurgie met respektievclijk 24 en 36 bedden neurologie met 60 bedden interne/neurologie/ dermatologie met respektievelijk 14,36 en 10 bedden Sollicitanten voor een funktie op een van deze afdelingen dienen in het bezit tc zijn van een diploma Zieken- \erpleging-A. MBO-V of HBO-V /ij, die belangstelling hebben vooreen stafTunktie dienen bovendien te beschikken over enige ervaring. Voor nadere informaties en/of het aan vragen van een sollicitatieformulier kunt u telefonisch kontakt opnemen met de afdeling Personeelszaken, telefoon 070-889393. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten tuin de afdeling Personeels/aken. Lijnbaan 32. 2512 VA Den Haag VAN DEN BERGH-STICHTING Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon (01719) 19320 Voor onze afd. Inkoop vragen wij, in verband met vertrek van de huidige medewerkster een De afd. Inkoop wordt gevormd door vier medewerk(st)ers, die voornamelijk zijn belast met het bestellen van allerlei goederen en diensten en de administratieve verwerking van de inkoopfacturen. Bij de administratie daarvan wordt gebruik gemaakt van een computercentrum. Wij denken, in verband met een gevarieerd takenpakket, aan iemand: die ongeveer 20 jaar is met minimaal MAVO/HAVO-diploma (handclspakket) of een gelijkwaardige opleiding; een praktijkdiploma Boekhouden strekt tot aanbeveling die over typevaardigheid en bij voorkeur over enige jaren ervaring beschikt. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring. De c.a.o. voor het Ziekenhuis wezen, is van toepassing. t de heer B.Faber, Sollicitatie, alléén schriftelijk binnen één week i dit blad, te richten aan de heer H. Schraa. hoofd Personeel Organisatie. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei derdorp kan binnenkort worden ge plaatst een PORTIER De werkzaamheden bestaan uit de ontvangst en doorverwijzing van pa tiënten en bezoekers; de bewaking van het ziekenhuis en de personeelsflat en, tijdens de nachtdienst, de bediening van de telefooncentrale. Naast de nachtdienst wordt er gewerkt in een dag- en avonddienst. Zelfstandigheid en correct optreden zijn belangrijke functie-eisen, terwijl kandidaten met ervaring in bovenge noemde werkzaamheden onze voor keur genieten. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 2231,18 bruto per maand, (exclusief onregel matigheidstoeslag). Informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door de heer H. Levy, hoofd civiele dienst. Tel.: 071 899250. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan de afdeling personeelsza ken, onder vermelding van nr. 20/81. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp de krant helpt u op weg Elke zaterdag de personeelsrubriek sluit 2 dagen vóór verschijnen op donderdag 15.30 uur. Telefoon 071-144941 foestel 128 Ans de Bruin toestel 129 Cock Juffermans

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20