Wélke automatiseringsmensen vinden opleiding belangrijk? Ziekenhuismedewerkers leren omgaan met computers. PART-TIME MEDEWERKERS/ VAKANTIEWERKERS Rabobank person :EL AANKOMENDE COMPUTER OPERATOR AFDELINGSHOOFD Samsom Data Systemen bv lisamsDm Samsom Data Systemen bv ervaren organist(e) baliemedewerk(st)er PEftSC^££É■rv*1,,' 0 IL.B PU<Vi VEb.(UILf P««>"lFtRSONEa personeel pTSOnofi POKOrta lens* Society for Worldw ide Interbank Financial Telecommunication s c. S.W.I.F.T is een internationale organisatie, opgc/ct door belangrijke banken uit Europa, Noordamcrika en hel Verre Oosten. S W I FT, is opgericht met het doel een Computer gestuurd netwerk te ontwikkelen en te beheren voor financiële l runsak tics tussen de aangesloten banken. Ons hoofdkantoor is gevestigd te Brussel, daarnaast beschikken wij over drie real-time computercentra; een in Brussel, een in Zocterwoudc (nabij Leiden) en een in de Verenigde Staten. Voor ons computercentrum te Zocterwoudc hebben wij een vakalurc voor een: Wij vragen Jonge, dynamische persoon. Een gedegen vooropleiding. Praktische kennis van de Engelse taal. Vrijstelling van. of reeds vervulde, dienstplicht. Bereidheid in ploegendienst te werken. Verantwoordelijkheidsgevoel. Wij bieden Een aantrekkelijk salaris. Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden hen goede opleiding, zowel binnen als buiten het bedrijf. Een aangename, dynamische werksfeer. Mogelijkheden met lockomst. A Uw sollicitatie (volledig c SWIFT l foto) wordt verwacht bij In het Academisch Ziekenhuis Leiden is. met overheidssubsidie, de aanzet gege ven tot een geïntegreerd ziekenhuis in formatie systeem (ZIS). Rond een cen trale databank zijn een groot aantal toe passingen gerealiseerd Deze hebben onder meer betrekking op laboratoria, administratie, keuken, apotheek, me dische registratie, rontgen-afdelingen en operatie-kamers Een veelomvattend systeem, inderdaad Direct bereikbaar vanaf ruim 200 terminals Dag en nacht. Een systeem ook dat al snel succesvol bleek, hetgeen later door een extern organisatie- en adviesbureau werd bevestigd Inmiddels is dit systeem ook in een aan tal andere ziekenhuizen ingevoerd Aangezien het ZIS intensief gebruikt wordt binnen het AZL en daar dan ook een belangrijke rol is gaan spelen, is een goed contact tussen technici en gebruikers vereist. Een belangrijke schakel in dit contact met name met artsen en verpleegkundigen, wordt ge vormd door de gebruikersinstructeur (V.W.O. met wiskunde) vac.nr. 050 C 96.24 LD Samen met een collega verzorgt hij of zij: - Het instrueren van de gebruikers over de te verrichten taken i.v.m. de auto matisering - Het bekend maken aan de gebruikers van eventueel in te zetten apparatuur (terminals) en de ondersteuning bij het bedienen ervan. - Het bewust maken van de individuele en nieuwe gebruikers van de betekenis van de automatisering voor hun werk zaamheden en voor het totale zieken- huisgebeuren. Verlangd: hij of zij dient als algemene opleiding te beschikken over minimaal VWO met wiskunde in het pakket. Didac» tische kwaliteiten zijn vereist en enige automatiseringservaring strekt tot aan beveling. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd vandedienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. Academisch ziekenhuis leiden GEVRAAGD: voor werkzaamheden in ons droogbloemenbedrijf. voor de periode van 1 2 maanden. Leeftijd vanaf 16 jaar. Inlichtingen: Fa. P G v Delft Vinkenweg 7, 2231 NP Rijnsburg. Telefoon 01718-21427. (de heer de Mooy, 14.00-17.00) Van Wijckerslooth te Oegst- geest is een modern R K verpleeghuis voor soma tisch zieken met een capa citeit van 108 bedden ver deeld over vier afdelingen en beschikt als reactive ringscentrum over een uit stekend ingerichte revaiida- tie-afdelmg Langdurige zieken en revaiidahe- patienten vinden hier een prettig woon-, behandel en leefklimaat Het verpleeg huis is gemakkelijk met openbaar vervoer te berei ken en beschikt bovendien over een personeelsllat met 32 appartementen. VBrph3§ URN UJ'JCCËR SLUUTM Voor ons verpleeghuis vragen wij een met een voltooide opleiding A-verpleeg- kunde en ervaring. De taak zal bestaan uit o.a.: organisatie en leiding van de afdeling; zorgdragen dat de begeleiding van de leerling-ziekenverzorgenden gegaran deerd is; mede bepalen van werk- en leefklimaat in het huis; zorg en kwaliteit van de verpleging op timaal is. Woonruimte eventueel beschikbaar. Voor nadere inlichtingen en sollicitaties kan men zich wenden tot de heer H.A.J. Donkers (tel. 071 - 171234), postbus 34. 2340 AA Oegstgeest. J Alleen al het feit dat u op deze vraag ingaat betekent dat u meer wilt weten. Dat is prima. Want met die instelling kunt u bij Samsom Automatisering goed uit de voeten. Samsom Automatisering, wie is dat? De stille kracht onder de top-tien software/service bureaus. Midden in het groene hart van de randstad. In Alphen aan den Rijn. Zo'n 410 medewerkers zijn er dagelijks bezig met de ontwikkeling en opbouw van automatiseringssystemen. Grote en kleine. Voor bekende concerns, maar ook voor de overheid. Daarnaast zijn computerservices en de levering van systeem oplossingen onderdelen van het activiteitenpakket. Een pakket waar nog steeds nieuwe systemen bijkomen. Voor systeemontwerpers en programmeurs die daarin mee willen groeien een interessante uitdaging. Wilt u meer weten? Bij Samsom Automatisering krijgt u ruimschoots de gelegenheid om uw kennis uit te breiden. Praktisch en theoretisch. Waarbij Samsom Automatisering al uw studie kosten betaalt. En u kunt studeren in uw eigen tempo, leder automatiseringsmens is tenslotte verschillend. Daar houden wij duidelijk rekening mee. Belangrijk voor ons is dat u niet op hetzelfde niveau wilt blijven hangen. Dat u verder wilt. Als u meer weet kunt u verder Systeemontwerpers en programmeurs die hun opleiding belangrijk vinden kunnen bij Samsom Automatisering goed uit de voeten. Want er zijn legio doorgroeikansen. Samsom Automatisering is een onderdeel van Samsom Data Systemen. Dat is op zijn beurt weer een werkmaat schappij van de nv ICU, Informatie en Communicatie Unie. Een concern waar geautomatiseerde informatieverwerking een belangrijke rol speelt. Bekende namen zoals Wolters-Noordhoff en Samsom- Sijthoff opereren ook binnen ICU. En in de Verenigde Staten de Aspen Systems Corporation. Daar bekend op het gebied van de database dienstverleningen en information management. Wilt u nog meer weten? Dat kan. Daarvoor hoeft u alleen maar de onderstaande coupon in te vullen. En op de post doen natuurlijk. Binnen de kortste keren ligt er dan een uitgebreid informatiepakket over Samsom Automatisering bij u in de bus. Ja, ik wil meer weten, want ik vind opleiding belangrijk. Stuurt u mij meer inlormatie over Samsom Automatisering. adres postcode_ plaats Bon invullen en uitknippen. Zonder postzegel opsturen naar Samsom Automatisering bv, antwoordnummer 10033,2400 VB Alphen aan den Rijn. Het bestuur ven de St. Wllllbrord parochie te Oegstgeest zoekt een die niet alleen muzikale, maar ook liturgische be langstelling heeft. De vieringen zijn op zaterdagavond om 19.00 uur (samenzang) en zondagmorgen 10.30 (met koor zang). Een deeltaak is mogelijk. De parochie telt 4 koren van verschillende signa tuur. Datum van aanstelling: 1 augustus '81Salariëring volgens officiële richtlijnen. Inlichtingen bij Mw. M. Dankelmsn, M. H. Tromplaan 212, 2341 TG Oegstgeest, lel. 153502. Sollicitaties z.s.m. aan hel bestuur van de parochie, Plet Helnlaan 39, 2341 SH Oegst geest. NOORDWIJK Het bestuur van de Vereniging voor Chr. Onderwijs te Noordwijk-binnen vraagt met ingang van 1 oktober EEN HOQFDLEIDSTER De benoeming is tijdelijk in verband met zwanger schapsverlof, met later kans op een vaste aanstelling. 't Vuurvliegje" is een moderne drieklassige kleuter school, die samenwerkt met de Chr. lagere school "De Vierboet". Wij zoeken iemand die: - een duidelijke keuze maakt voor het Chr. onderwijs; - mee wil werken aan de integratie en de schoolwerk planontwikkeling; - zich ook buiten de schooltijden wil inzetten voor het welzijn van het individuele kind en de school in het algemeen. De woningsituatie is in Noordwijk ongunstig. Inlichtingen omtrent de school bij Mevr. M. M. Evers, tel. privé 01719-12233, school 01719-12031. Sollicitaties, binnen zeven dagen, te richten aan Mevr. M. M. Evers, Kon. Astridboulevard 40a, 2202 BG Noord- wijk. Rabobank Valkenburg (ZH) verleent op persoonlijke wijze uiteenlopende bankdiensten aan particulieren, bedrijven en instellingen. Wij rnaken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobankorganisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een De Rabobank Valkenburg (ZH) omvat 10 medewer kers. Een belangrijk deel van het contact tussen de cliënten en de bank vindt plaats via de afdeling Kas. De balie- medewerk(st)er vervult dan ook een essentiële rol. Hij of zij helpt cliënten aan de balie bij het opnemen en storten van geld. De baliemedewerk(st)er heeft ook een duidelijke voorlichtende functie en geeft cliënten aan hoe zij het beste gebruik kunnen maken van alle diensten van de bank. Voor een jonge man of vrouw vanaf 18 jaar ligt hier een goede kans om thuis te raken op een zeer boeiend werkterrein. Het bezit van minimaal een MAVO- diploma (met handels vakken) is een eerste vereiste. Even belangrijk echter is plezier in de omgang met mensen. Wij verwachten van kandidaten bovendien dat zij bereid zijn om, door middel van studie, meer kennis op te doen van verschillende onderdelen van het bankbedrijf. Ervaring strekt tot aanbeveling. De Rabobank biedt een goede honorering en uitste kende secundaire voorwaar den, waaronder een aantal studiefaciliteiten en een premiespaarregeling. CJw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door c van de Rabobank, Postbus 11 2235 ZG t belangstelling door de directie bobank. Valkenburg (ZH). Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider-N dorp is een modern geoutilleerd alge meen ziekenhuis met 440 bedden. Voor de polikliniek Heelkunde en Or- thopaedie vragen wij een HOOFDVERPLEEG KUNDIGE (M/V) Functie-inhoud: de dagelijkse leiding op de polikli niek; de opvang en behandeling van eerstehulppatiënten; het assisteren bij kleine operatieve ingrepen en onderzoeken; het verlenen van spreekuur- assistentie bij alle heelkundige spe cialismen; het aanleggen van gipsverbanden. Wij vragen een verpleegkundige met: goede contactuele eigenschappen; enige ervaring in het organiseren en ieiding geven; ervaring in het aanleggen van gips verbanden (liefst met diploma gips- verbandmeester). Wij bieden: Aanstelling, afhankelijk van ervaring en opleiding, in de rang van hoofdver pleegkundige (max. sal. bij deze rang f 3.721,17 bruto per maand). De toepassing van de CAO-zieken- huiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adj. dir./hoofd verpik, dienst. Tel. 071-899250. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het hoofd van de afd. Personeelsza ken, onder vermelding van nr. 16/81. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220. 2350 CC Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 16