Paul: "Bezuinigen de politie kan niet' op Verkeersplan Oegstgeest zeer gemengd ontvangen Kermis toch naar het terrein naast de Does Districtscommandant neemt afscheid Controle Ontwerpen voor winkelcentrum in Zoeterwoude Verkeersmaat regels in Voorschoten uitgesteld Weidse agenda Zoeterwoude wil tuingrond in huidige staat bewaren PAGINA 2 STAD EN RAND VRIJDAG 12 JUNI 1981 REGIO - "Het zal enige moeite geven om naar het particu liere leven terug te keren, maar het zal wel moeten. Het politiewerk slaat op dit moment allerlei nieuwe richtin gen in en ik word al wat ouder, dan krijg je een beetje moeite om het tempo van tegenwoordig bij te houden". Aan het woord is de commandant van het district 's Gravenhagc van de rijkspolitie, kolonel P. Paul, die eind september de poli tie gaat verlaten. Hij voert tot die datum het bevel over ruim 900 politieagenten in het district, dat 53 gemeenten en een kleine half miljoen mensen telt. In totaal is Paul dan 41 jaar bij de politie, waarvan hij er zeventien door bracht bij de politie op Curacao en acht als commandant van het district 's Gravenhagc. Hij begon in 1940 als 'schrijver tweede klasse' (tegenwoordig heet dat administratief mede werker) bij de Haagse gemeente politie. Een jaar later begon Paul met een inspecteursopleiding, die hij in 1943 afsloot. Veel had hij in het begin niet aan die oplei ding want aan het eind van dat jaar werd hij door de Duitsers gearresteerd, afgevoerd naar een concentratiekamp en uit de poli tiedienst ontslagen. "Het gebeurde, meen ik, op 8 sep- Cjeestelljk tember 1943, de dag dat Italië ca pituleerde. Bij een krant in Den Haag was een oploop van men sen die het nieuws lazen. Samen met nog wat geüniformeerde po litiemensen heb ik toen gepro beerd de mensen te laten doorlo pen. Op een gegeven moment werd de straat schoongeveegd door de Groene politie en ik werd samen met een brigadier opgepakt, omdat we ons werk niet goed hadden gedaan", ver telt Paul. OEGSTGEEST - Het jongste ver keersplan dat het Oegstgeester college van B en W gisteravond de raadscommissie voor verkeer voorlegde oogstte zeer gemeng de kritiek. Kakebeeke (CDA) vond het nieuwe plan een achter uitgang ten opzichte van het vo rige en ook Sanders (PPR) was het op veel punten oneens. Van Vloten (VVD) miste vooral een structurele aanpak van de Oegst geester verkeersproblemen en vond de inbreng van de in spraakronde en van het inge nieursbureau DHV onduidelijk. Maar Meenhorst (D'66) zag in het plan een duidelijke vooruitgang ten opzichte van het oude. Ook Bosman (PvdA) vond het een vooruitgang. Het ingrijpendste voorstel in het nu ter tafel liggende plan is om de oost-west sluiproute door oegstgeest tegen te gaan. Dit kan volgens de plannen worden be reikt met het afsluiten van de doorgang Emmalaan, Waldeck Pyrmontlaan, Oranjelaan tussen de Warmonder- en de Rhijngoes- terstraatweg. De noord-zuidrou- te Terweeweg, Lijtweg, Irislaan wordt echter in tact gehouden. Wel worden hier en dat is nieuw - verhogingen in het weg dek gepland met de bedoeling dat deze verkeersbelemmerend werken. Ook ter hoogte van het winkelcentrum aan de Lange Voort is zo'n verhoging tot voet padhoogte van het wegdek voor gesteld. De Jager, deskundige van DHV, hoopt dat deze veran deringen een zodanige uitwer king op de automobilist hebben dat zij snelheid zullen matigen. De commissie stelde nogal wat vraagtekens bij deze manier van oplossen en voorzitter burge meester Scheenstra moest dan ook toezeggen eerst deze nieu wigheden op bruikbaarheid te la ten onderzoeken. Wat betreft het concentreren van het autover keer op de randwegen om de woonkernen van Oegstgeest zijn de plannen ongewijzigd geble ven. Nog steeds moeten Kenne- dylaan, Warmonderweg, rhijn- geesterstraatweg en Leidse- straatweg-Geverstraat het mees te verkeer gaan verwerken. Enige onzekerheid bestaat er over het effect van het afsW^vn van de sluiproute oost-wfflTj-*or de gemeente. De Louise aucbligny- laan zou namelijk best de functie van sluiproute voor deze richting kunnen gaan overnemen. B en W willen echter eerst afwachten ol' deze vrees ook werkelijk uit komt voordat zij extra maatrege len voorstelt. Met name Kake beeke (CDA) zei de maatregelen om de noord-zuidroute door de Terweeweg te handhaven niet erg gelukkig te vinden. Hij stelde een gedeeltelijk eenrichtingsver keer op deze weg voor zodat van de Geverstraat niet meer in een keer naar de Lange Voort kan worden doorgereden, maar een omweg moet worden gemaakt. Hij vreest namelijk dat de voor gestelde verkeersbelemmerende wegverhogingen niet voldoende zullen blijken te zijn om sluip- verkeer in deze smalle straat te verhinderen. LEIDERDORP - Bij een snel heidscontrole op de Persant Snoepweg en op de Van der Valk Boumanweg in Leiderdorp heeft de politie in drie uur tijd 31 auto mobilisten bekeurd. De hoogst gemeten snelheid was 82 kilome ter per uur. De maximaal toege stane is 50 kilometer per uur. OEGSTGEEST - Een 22-jarige au tomobiliste uit Oegstgeest is gis termiddag op de Endegeester- straatweg in haar woonplaats ge slipt en tegen een boom gereden. De oorzaak van de slip was waar schijnlijk de gladheid door de re gen. De bestuursters is gewond geraakt en overgebracht naar het Academisch Ziekenhuis in Lei den. Leiderdorpse raadscommissie: LEIDERDORP "Nu we uitslui tend negatieve argumenten heb ben gehoord van wethouder Be- zemcr om het voorstel op het parkeerterrein bij zwembade de Does de zomerkermis te houden, zullen we hem moeten overtui gen door een unaniem besluit. We zijn tegen het voorstel om op de Van Diepeningenlaan de ker mis van 12 tot en met 15 augus tus te laten plaatsvinden. Hoewel ongevraagd zyn wij als commis sieleden allen van mening dat het zwembadterrein de beste op lossing is". Deze woorden waren gisteravond te horen it en vervoer in Leiderdorp, ge sproken door het commissielid Van de Velde. Zoals bekend heeft de oranjever eniging een strop gehad met de vorige kermis op dc Bloemerd Die plek bleek te afgelegen en de publieke belangstelling was daarom erg klein. De kermisex ploitant heeft de gemeente in middels laten weten daar niet meer te willen staan. Gisteravond bleek dat de nieuwe plek, de Van Diepeningenlaan, bij de commissieleden ook niet erg goed viel. De mening van wethouder Bezemcr (PvdA) en de commissie lagen kilometers Tot aan het eind van de Tweede Wereldoorlog zat hij gevangen. Hij ziet die gevangenschap niet als een tragisch dieptepunt in zijn leven. "Je voert in een con centratiekamp een strijd om het naakte bestaan. Dat was een geestelijk belangrijke periode in mijn leven". Paul vertelt er ech ter wel gelijk bij dat hij nooit is gemarteld ("ik heb alleen honger geleden"). Een paar jaar na de oorlog vertrok Paul naar de Nederlandse Antil len. Paul: "Ik wilde altijd al naar Indië. In Oost-Indië was name lijk een officiersopleiding, maar dat kon in die tijd niet meer. Toen heb ik geschreven naar de politieleiding in Curacao en daar kon ik terecht". Omdat het Antilliaanse politie korps net in die tijd werd opge bouwd, maakte Paul snel carriè re (commisaris), maar bij zijn te rugkomst in Nederland werd hij majoor bij de rijkspolitie, de rang die hij ook had gehad als hij in Nederland was gebleven. Overi gens had hij een fijne tijd op Cu racao. "Ik ging er als vrijgezel heen en kwam met een vrouw te rug. Al mijn kinderen zijn daar geboren". Plezier In 1973 werd hij commandant van het district 's Gravenhage. Een functie die hij zoals hij zelf zegt altijd met plezier heeft vervuld. "Ik kwam eigenlijk al snel in lei dinggevende functies terecht. Op Curacao en bij mijn terug komst in Nederland weer. Dat heeft mij altijd wel goed gelegen. Met name de functie van dis trictscommandant was naar mijn zin", aldus Paul. Omdat hij in september functio neel leeftijdsontslag krijgt, heeft hij niet meer zoveel te maken met de nieuwe politiewet en de samenvoeging van de gemeente en rijkspolitie tot één provinciale sterke arm. Toch heeft Paul over die plannen een duidelijk me ning. "Toen het plan voor de provinciale politie werd ontworpen, dacht men nog dat er 44 provincies zouden komen. Nu dat er waar schijnlijk maar dertien worden, zijn de gebieden veel te groot. Ik zie dat niet zitten. En ik verwacht dat deze plannen nog wel tot flin ke discussies zullen leiden in de Tweede Kamer", aldus Paul, die zelf een ander mogelijkheid aan draagt. "Uit de ervaringen die ik heb opgedaan met het prakti sche werk, is het volgens mij be ter het huidige systeem uit te breiden. De kleinere gemeenten met een eigen politie zouden ook onder de rijkspolitie moeten val len", vindt Paul. ZOETERWOUDE De Zoeter- woudse burgemeester Houdijk heeft gisteravond de opening verricht van de tentoonstelling van de plannen voor het toekom stige winkelcentrum aan de Dorpsstraat tegenover de Neder lands hervomde kerk. Vier schetsontwerpen voor het winkelcentrum zijn te zien. Alle ontwerpen hebben een naam ge kregen, namelijk "Komvorm", "Passar", "Winkels onder de pannen" en "Rondom de kerk", had Bezemcr grote bezwaren te- Het "Komvorm"-ontwerp lijkt op rr j, u:; J-» 1 Ehh dit moment het meest haalbaar. De komvormige omsluiting van een pleintje wordt door deskun digen én winkeliers op grond van de financiën en de prakti sche bruikbaarheid als mogelijk definitief ontwerp genoemd. Maar ook het plan "Onder de pannen" maakt nog een goede kans". Districtscommandant Paul: "Je krijgt moeite c woordig bij te houden". LEIDERDORP - Mevrouw Hoek-Nugteren heeft gister middag afscheid genomen van het verpleeghuis Ley- thenrode. Zij v/as daar ver pleegkundig adjunct direc teur sinds 1973. Van de bewo ners, het personeel en colle ga's uit de gezondheidszorg kreeg mevrouw Hoek vele ca- deau's. De heer Paats is haar opvolger. Hij was eerder werkzaam bij het verpleeghuis Oudshoorn in Alphen aan de Rijn. Hij stelt voor de huidige grens van 25.000 inwoners die een gemeen te nodig heeft voor een eigen po litiekorps, te verhogen tot 40.000. "Maar", zo zegt hij, "ook met dit soort voorstellen krijg je enorm veel tegengas. Vooral de Vereni ging van Nederlandse Gemeen ten vindt dat elke gemeente in principe een eigen korps moet hebben. En dat de burgemeester voor het politiebeleid door de ge meenteraad ter verantwoording moet kunnen worden geroepen". De kolonel vindt overigens dat de controle door een volksvertegen woordiging moet blijven be staan. Dat is één van de twee po len waar je rekening mee moet houden. De tweede pool is vol gens Paul het politiewerk zelf. "De politie is tegenwoordig zo ingewikkeld en duur geworden dat je doelmatiger moet werken", vindt hij. Daarom zou den de gemeenten met minder dan 40.000 inwoners rijkspolitie moeten hebben. Bezuinigingen Niet te spreken is Paul over de be zuinigingen die het laatste jaar door de minister van binnen landse zaken Wiegel (WD-ver kiezingsleus: "Wij zorgen voor veiligheid op straat") zijn door gevoerd. "In een met name eco nomisch slechte tijd moet je je afvragen of het goed is dat de po litie moet meebezuinigen. Door de jaren heen is bewezen dat in slechte tijden de criminaliteit stijgt en daarom is het belangrijk dat de politie optimaal kan blij ven werken. Wij moeten de rege ring duidelijk maken dat bezui nigen op de politie niet kan". VOORSCHOTEN - De plannen voor verkeersdrempels in de Fri- solaan en de afsluiting van de Molenlaan in Voorschoten wor den voorlopig nog niet uitge voerd. Dat werd gisteravond dui delijk in de raadscommissie ver keerszaken en financiën. Onder druk van de publieke tribu ne besloot de commissie eerst het totale verkeersplan te willen zien, voordat zij allerlei kleinere verkeersmaatregelen doorvoe ren. De verkeersdremDels in de Frisolaan, die de bewoners wil len hebben, leveren extra ver keer op in de omliggende stra ten, zo stelden de Voorschotense burgers. Ook het afsluiten van de Molen laan levert meer verkeer op, vooral in de Vlietwijk. Die afslui ting was nodig, zo vertelden bur gemeester en wethouders, om een goede verbinding te krijgen tussen de Vietwijk en de brug- verbinding over de Kerksloót. De bewoners van de Vlietwijk zijn nu bang dat mensen uit Bij dorp in de nieuwe verbinding een mooie gelegenheid zien om verschillende verkeerslichten te ontwijken. De commissie volgde ook hier het advies van de bewo ners en vertelde wethouder Van Dalen dat de brug maar moest worden aangelegd en dan pas moet de gemeente bekijken of de Molenlaan moet worden afgeslo ten. VRIJDAG Leiden. Tuincomplex Ons Buiten, Wil lem de Zwijgerlaan: fancy fair en rom melmarkt, 19.00 uur. Microtheatcr Imperium, Oude Vest 33e: "Liefde is 't fundament", toneel. 20.30 Antoniuskerk, Churchilllaan: bingo avond, 20.00 uur. 't Parlement. Nieuwe Rijn 52: club van alleenstaanden. 20.00 uur. NVSH-trefcentrum, Rapenburg 48: open soos, 22.00 uur. Caeciliastraat 18: open-huisavond Les- biese Vrouwen Leiden, 21.00 uur. i het tempo van tegen- Gevoeld heeft het district de bezui nigingen al. Overwerk mag niet meer met geld worden beloond, maar moet in vrije dagen worden uitbetaald. En dat betekent dat er minder mensen beschikbaar zijn met als gevolg dat de service van de politie schade onder vindt. Ook de inkomens van de agenten lopen hierdoor terug. Kritischer Een ander probleem waar de poli tie steeds meer mee te maken krijgt, is de 'ongehoorzame' bur ger. Agenten krijgen het in hun dagelijks werk moeilijker omdat de mensen mondiger en kriti scher zijn geworden. Paul: Vroeger slikte de burger veel meer. De politie is er totnutoe te weinig in geslaagd het werk te verkopen. Dat kan volgens mij veel beter. We moeten begrip kweken en aanvaard worden door de bevolking". Ook zouden de agenten op hun werk veel beter moeten worden voorbereid. "De opleiding duurt nu negen maanden. Dat is veel te kort. Het komende jaar beginnen de drie scholen met een oplei ding van negentien maanden, waar ook de relatie met het pu bliek wordt besproken. Overi gens moeten de politieagenten goed begrijpen dat ze niet als mens worden aangevallen, maar omdat ze een uniform aan heb ben. Alhoewel er in dat uniform wel een hart klopt". Op 1 oktober neemt een ander het commando over. Paul is dan ge woon burger-ambtenaar: "Het wordt wel even wennen. Ik moet mijn leven opnieuw invullen, maar je moet er niet te tragisch over doen". ZATERDAG Toussaintkade: internationaal muziek- en majorettenfestival, 09.30 uur. Hoek Nieuwe Mare/Oude Singel: an tiek- en curiosamarkt, 09.30-17.00 uur. De Waag, Aalmarkt: antiek- en curiosa- markt, 09.00-17.00 uur. Noordeinde 2a: tentoonstelling werk stukken examenkandidaten Stichting Kadercursussen Leiden, 10.00-16.00 Aula De Noorderwiek, Ter Haarkade: bingomiddag voor ouderen. 14.00 uur. Augustinus, Rapenburg 24: viering twintigjarig bestaan Amnesty Interna tional. 21.00 uur. Microtheater Imperium, Oude Vest 33e: "Liefde is 't fundament", toneel, 20.30 The Jam, 2e Binnenvestgracht: optre- café. 22.00 u Caeciliastraat 18: disco-avond Leidse Werkgroep Homosexualiteit, 22.00 uur. Vrouwenhuis, Hooigracht 79: café avond: 21.00-01.00 uur. Wassenaar. Opening nieuwe strandpost van politie en reddingsbrigade, Wasse- naarse Slag, 15.0" Nationale beren rell. Voorschoten. Overzichtstentoonstelling "Oud Woelwijck", Essenlaan 5, 11.00- i poppendag, Duin- 17.00 t ZONDAG Leiden. Antoniuskerk, Churchilllaan: Bigband Hans Dubbelaar, 11.00 uur. Leidse Hout: openluchthteater, 13.30 Salon O, Hogewoerd 18: optreden 'Post Modder', 15.00-17.00 uur. Museum voor Volkenkunde, Steen straat: Columbiaanse muziekgroep, 14.30-15.15 uur; pantomine 15.30-16.15 Leids Vrijetijdscentrum, Breestraat 66: volksdansinstuif, 19.00 uur. Middelweg 19c: kindervoorstelling Leids Poppentheater, 14.30 uur. The Jam, 2e Binnenvestgracht: optre den Spotlight Kids, 22.30 uur. MAANDAG Leiden. Ontmoetingscentrum hoek Boshuizerlaan: bejaardensoos Zuid- West, 14.30 uur. Stadhuis: vergadering algemeen be stuur Regionale Woonwagencentra Lei den. 16.00 uur. ARTSEN Leiden. De weekenddienst begint zater dag om 0 uur. en eindigt zondag om 24 gen. Zo vreesde hij dat er chaoti sche situaties zouden ontstaan als mensen in de berm zouden parkeren. Ook noemde de socia listische wethouder de tennis club de Munnik, die door de hoe veelheid auto's van de kermisbe zoekers op het terrein in exploi- taticmoeilijkheden zou kunnen komen. Hij vond de plek ook te dicht bij de begraafplaats. De Op 23 juni valt de beslissing. Dan commissieleden bleven echter stemmen vier inspraakgroepen unaniem van mening dat het par- over de plannen, keerterrein bij het zwembad de Dc tentoonstelling is in de hal van beste oplossing is. het gemeentehuis en is dagelijks Wijk I - Boerhaavedistrict. Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwijk: za S. Kooijman, Noordeindsplein 2a, tel. 122268; zo F.B. Kruis, Klaproos 34, tel. 126371. Wijk II - Binnenstad-Zuid, Tuinstad- wijk, Professorenwijk, de Waard: za H.C. Jasperse, Witte Singel 72, tel. 124961; zo R M G. Taytelbaum, Hoge woerd 138, tel. 120266. Wijk III - Mors, Haagwegkwartier, Zuid- West: za E.H. Nieuwenhuis-Smalbraak, Bevrijdingsplein 60, tel. 768918; zo W. Schellekens, Paganinistraat 24, tel. 764035. De praktijk van de doktoren Groene- veld, R. van Leeuwen, Meyer, Reinders, Tanx Van Tol, Zwanenburg en Verhage wordt waargenomen door zaterdag R. Zwijnenburg, Gallaslaan 24, Leider dorp, tel. 412166; spreekuur van 11.00 tot 11.30 uur in Gezondheidscentrum Merenwijk, Rosmolen 2.; zondag door M.J.H. van Tol, De Sitterlaan 80, tel. 142427; spreekuur van 11.00 tot 11.30 uur in Gezondheidscentrum Meren wijk, Rosmolen 2. Leiderdorp - Zaterdag en zondag S.P. Ouwerkerk, Loevestein 40. tel. 891037; zaterdag en zondag spreekuur van 12.30 tot 13.00 uur in Gezondheidscentrum Florijn 10, tel. 891000. Oegstgeest - J.W. de Haan, Oranjelaan 26. tel. 170605. Voorschoten - Zaterdag B. Schotanus, Leidseweg 305, tel. 071-766462. Zondag W. van Dam, Palestrinalaan 29, tel. 3960. Warmond G. Schmidt, Hoofdstraat 324 Sassenheim, tel. 02522-11253. APOTHEKEN Leiden. De avond-, nacht- en zondags dienst van de apotheken in de regio Lei den wordt van 12 juni - 19 juni waarge nomen door apotheek Kok, Rapenburg 9, Leiden, tel. 071-124807, apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, tel. 2525. DIERENARTSEN Leiden - Voor de praktijk van Muurling, Helder en Roest: G. Roest, Haaghuishof 5, Leiderdorp, tel. 071-890405. B.H. Broer, Boshuizerlaan 26, tel. 764058. Oegstgeest - IJ. Krol, Pres. Kennedy- laan 260, tel. 153266. Voorschoten - C.P. van Oostrom, Veur- seweg 36, tel. 2317; B.H. Broe (zie Lei- LEIDERDORP - Trots staayi de zeven initiatiefnemers bij de eer ste paal van hun toekomstige woningen in de nog vol te bouwen Leiderdorpse wijk Buitenhof Oost. De eerste paal werd gisteren geslagen door Van den Berg, voorzitter van de stichting Zeven Onder Een Kap (ZOEK). De zeven deelnemers in de stichting gaan hun huizen helemaal zelf bouwen. Open huis DEN HAAG/ZOETERWOUDE - Het gemeentebestuur van Zoe terwoude wil voorkomen dat haar gemeente dezelfde hoeveel heid boomkwekers gaat krijgen als haar buren Boskoop en Ha- zerswoude. Dit bleek gistermor gen tijdens de vergadering van de commissie van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. Tijdens deze bijeenkomst werden de bezwaren behandeld tegen de goedkeuring van de Zoeter- woudse gemeenteraad van de tweede herziening van het be stemmingsplan Landelijk ge bied. In de herziening is door de gemeente duidelijk de nadruk gelegd op de landschappelijke waarde van de tuinbouwgron- den. Dat betekent voor dc tuin ders en de boeren dat zij geen en kcle bebouwing meer mogen uit- i hun bedrijf uit te brei- Zij hadden evenals de afdeling Zoeterwoude van de Katholieke Land- en Tuinbouwbcnd en de gewestelijke raad voor Zuid-Hol land van het landbouwschap be zwaren gemaakt tegen deze plannnen. Volgens hen moest het mogelijk zijn om bijvoor beeld een intensieve veehouderij onbeperkt mogelijk te maken. Ook het aanleggen van een kwe kerij en het kweken van gewas sen moet volgens één van de be- zwaarschnftschnjvers mogelijk zijn. De stichting "Oud Woelwijck" houdt morgen een expositie van het werk dat de cursisten het af gelopen jaar hebben gemaakt. Op de Essenlaan 5 in Voorscho ten, duurt van 11 tot 17.00 uur. LEIDSCH iG. DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: LEIDEN Telefoon: 071-144941 Nabezorglng van Uitgeversmaatschappij Loldsch Dagblad B.V. Hoofdkantoor. Telefoon 071-123143. WitliTSingel 2311 BG AbomonwnUgetd.n bl| LEIDEN vooruitbetaling te voldoen. Postbus 54, 2300 AB BIJ automatische overschrijving geen administratie- en incassokosten. Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 28884. Kwartaalabonnement 49.55 Per post f71,90. Jaarabonnement f 186,70. W. Wlrtz, (binnenland) Per post f 276,10. J. Ruygrok- Hooqeveen Losse nummers f 0,70. (buitenland) Directie: A.A. van Brussel (sociale G. Koopman economie) Hoofdredacteur: P.J. Tombe (sport) Adjunct-hoofdredacteur: R.D Paauw. Alg. redactiechef: 4.J. Post. Rubriekchefs: J. Kroon (stad) J.P.M. van der Meer (regio) A.A.M. Schuurmans sle, kunst) S.J. de Groot (geestelijk Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o.a. In: Bonn, Brussel, Londen, Parijs, Washington, Cairo, Rome, Madrid, Stockholm, en Djakarta. Redactlo randgemeenten: TEI. 071-125260 of 071-144941 tst. 222 Ch.' Lennartz 071-121481. Oegstgeest H. Sonders 071-155854. Voorschoten J. Peeters 071-769935. Zoeterwoude R. Stovens 071-890847. D.J. Roeleven. 01715-1403 Warmond R. Hoekstra. 071-762551. Wassenaar W. Olyslagors P.C. Rosier (radio en tetevl- tel. 071-133202

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 2