We hebben Saartjevan Sorbo, muziek, pizza bakken en nog veel JA 's Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. Zaterdag komt Saartjeook. De lucht is blauw. Pizza bakken, pizza proeven. Tromgeroffel en <v trompetgeschal. Aardbeienge bakversieren. Touwtrekken voorkinderen. Wedstrijd: wat weegt dat krentenbrood? Zin ineen glaasje wijn? Wedstrijd: wat weegt die rollade? Kaas van veraf en vlakbij. 10: Op onze markt is uw gulden... (Vrijdag en zaterdag maandmarkt bij Albert Heijn Extra,Winkelhof, Leiderdorp) 49 9.95 9.95 75: 1.50 4.50 5.95 495 S81""5- 6.90 1.98 U bent het van ons ge wend. Als er iets te vieren valt zijn we erbij. Met zowel binnen als buiten de winkel volop trak taties en demonstraties, attrak- ties en prijzenakties. Op deze pagina vindt u daar een paar voorbeelden van. En dan zijn er bovendien nog onze lange lijsten blijvend lage prijzen en onze speciale week- aanbiedingen. Zo maken we van de maandmarkt elke keer weer een prijzenfeest, zonder weerga. Feest u mee? Saartje van Sorbo, u kent haar. Zaterdag deelt ze tussen 10 en 12 uur bij ons in de winkel surprises uit. Laat u ver rassen. Plastic emmer. 1 OQ 10 liter X.C.U Komo Keur huisvuilzakken. 2.99 20 Stuks met sluitclips Boterhamzakjes. 50 Stuks met sluitclips Blauw van de gratis AH- ballonnen, want alle kinderen die vrijdag of zaterdag bij ons komen winkelen krijgen er een. En nog een als ie knalt. T-shirt. Diverse sportopdrukken. v Qv Maten: 104 t/m 164 J.v/O Polo shirt. In streepdessin Bikini's. Per stuk Komt dat zien. En proeven. Pizza's, Italiaans als maar kan. En voor de gelegen heid krijgt u tien procent speciale marktkorting. Vrijdagen zaterdag. Vrijdag en zaterdag para deert op gezette tijden een muziek band rondom uw AH Extra. Dat maakt een extra uitje van het winkelen. Black Decker kruimeldief. J09:- Black Decker workmate. 1 QQ_ Type WM 626 jm, Ï/IO. Onze banketbakker is er ook. Om u te laten proeven van zn oven verse aardbeiengebak. En als u wilt kunt u uw gebak naar eigen idee door hem laten opspuiten en versieren. Vrijdag en zaterdag. Zachte bolletjes, puntjes en krentenbollen, 5 stuks Appeltaart, 800 gram Kindershort. 80% Nylon/20% katoen. In de kleuren: rood, marine en groen. Maten: 92 t/m 110 Vrije tijd setje. Bestaande uit: shirt en short. 65% Polyester/35% katoen. C QC Maten: 92 t/m 128. J.jJ Spanning en sensatie. Touwtje trekken voor kinderen tot en met twaalf jaar. Natuurlijk om prachtprijzen. Zowel vrijdag als zaterdag. Als u toch in de buurt bent, loop dan even langs om het ge - wicht van een liefst an derhalve meter lang krentenbrood te raden. Wie er het dichtst bij zit heeft gewonnen. Vrijdag en zaterdag. Albert Heijn heeft een ge renommeer de wijnkelder, dat is bekend. Vrijdag en za terdag kunt u dat zelf gratis proevenWordt de maand- markt nóg gezelliger. China slippers. O QC Per paar £.«7 J Vrije tijd schoenen. 1Q- Per paar xö. Vrijdag en zater dag ziet u in ons Sla gerswinkeltje een speciale rollade. Aan u om te raden wat ie weegt. Wie er het dichtst bij zit heeft gewonnen. Kinderboeken en diverse strips. Vanaf Diverse L.P.'s. Per stuk Diverse cassettes. Per stuk Pluche diertjes. Per stuk. Terrasstoel Unica. Inklapbaar met kunststof 11 Qfl armleggers en gelakt framtll.Ju Een hartig hapje gaat er altijd in tijdens het winkelen. Wij zorgen ervoor met een speciaal kaas kraampje, waar u kunt kennisma ken met een keur van verrukkelijke binnen- en buitenlanders. Vrijdag en zaterdag. Meloenen, per stuk Vers gerookte paling, 7CT1 250 gram /.JU Haring, 6 stuks Aanbiedingen - zolang de voorraad strekt - geldig t/m zaterdag 13 juni a.s. ...nog veel meer waard. Ten eerste dankzij onze blijvend lage prijzen. Ten tweede dankzij onze speciale weekaanbiedingen. Ten derde dankzij onze vele spe ciale marktkoopjes. Tot vrijdag. Of zaterdag.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 21