rassmmfmsmfBM&mssflmss secretaresse Computers in ziekenhuizen, een snel groeiend toepassingsgebied. Ul^ll ;Sjzh Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundige CHEF M/V administratief-organisatorische medewerker (m/v) Programmeurs/systeemontwerpers m/v Systeemontwerpers m/v ERVAREN C.V.-M0NTEUR enthousiaste VERTEGENWOORDIGER Uitgeversmaatschappij Haarlems Dagblad b.v. Voor een van onze relaties, een ondernemersorganisatie, bij wie 4000 ondernemingen (van klein tot groot en in een technische bedrijfstak) zijn aangesloten en die gevestigd is te Den Haag, zoeken wij een In de betrokken bedrijfstak heeft iedere werknemer recht op bijscholing en in de vakante funktie moet men helpen om dat recht te verwezenlijken, waarbij men administratief inzicht moet tonen en tegelijk een levendig kontakt moet kunnen onderhouden met opleidingsinstituten, diverse instanties, de ingeschakelde computerafdeling, dikwijls ook de individuele werknemers en vanzelfsprekend ook de betrokken bedrijven. Een deskundige op het gebied van de opleidingen zelf is reeds aanwezig. Onze opdrachtgever denkt aan een man of vrouw, leeftijd met een flinke marge rond de 25 jaar, die bedrijfservaring heeft en een administratieve ondergrond: b.v. het praktijk diploma boekhouden of eventueel het diploma MBA of MEAO. Ervaring met een geautomatiseerde administratie is welkom; heeft men die ervaring, dan wordt men verzocht die ervaring in de sollicitatie ook te vermelden. Brieven met opgave van leeftijd, opleiding en ervaring worden onder de letters Xt gaarne ontvangen door W.VERSCHOOR en Drs J.C.OUDSHOORN Psychologisch Adviseurs Alexanderstraat 18, 2514 JM 's-Gravenhage. \X'ij zoeken voor spoedige indiensttreding een zelfstandige en representatieve I laar werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit het verzorgen van de correspondentie in de Nederlandse, Engelse en Duitse taal alsmede het beantwoorden van de telefoon. Voor deze functie is beheersing van steno Nederlands vereist. Daarbij denken wij aan een kandidate met een secretaresse-opleiding en enige ervaring, die er prijs op stelt in een klein team te werken. Tradecom International BV is een dynamische onderneming, die zich bezighoudt met de verkoop, installatie en onderhoud van randapparatuur en computersystemen. Uw sollicitatie kunt u richten aan de directie van Tradecom International BV, Postbus 60, 2396/.H Koudekerk a/d Rijn. U kunt desgewenst over de inhoud van deze functie telefonisch informatie inwinnen bij de heer J. Voogt. Hondsdijk 3 2396 HG Koudekerk a/d Rijn Tel. 01714-4300 - Telex 39466 Het team "Bollenstreek" van het regionaal centrum te Leiden vraagt, t.b.v. zijn volwassen kliënten een "nagenoeg fulltime Gezien de teamsamenstelling zal bi] geldwaardige sollicitanten de voorkeur worden gegeven aan een vrouw. De nieuwe medewerk(st)er zal: moeten beschikken over het diploma B-nazorg of diploma maatschappelijke gezondheidszorg richting GGZ; - werkzaam zijn voor alle leeftijden vanaf 18 jaar, inklusief 65-plussers; goed dienen samen te werken met instellingen, huisartsen en eigen teamgenoten; - zo mogelijk kennis en ervaring dienen te hebben met krisis- interventie; veel interesse dienen te hebben voor beleidsvorming, tb.v. de uitbouw van een goede sociaal-psychiatrische hulp verlening; - enige vaardigheid dienen te hebben met systeemgerichte en direktieve therapie; een rijbewijs moeten hebben. De CAO voor de AGGZ is van toepassing. Tot de goede sekundaire arbeidsvoorwaarden behoort ook opname in het welvaartsvaste PGGM-pensioenfonds. Mogelijkheden tot bijscholing worden geboden. Alle inlichtingen kunnen worden verkregen bij de kontaktpersoon van de regionale sollicitatiekommissie, p/a regionaal centrum, Vondellaan 47, 2332 AA Leiden, telefoon 071-769244, en bij de direktie van de stichting, Postbus 54,2700 AB Zoetermeer, telefoon 079-319207. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent genoten opleiding en ervaring richten aan de direktie van de Stichting Geestelijke Gezondheid Zuid-Holland, Postbus 54, 2700 AB Zoetermeer. Stichting Geestelijke Gezondheid Zuid-Holland Instelling voor Ambulante Geestelijke Gezondheidszorg iedereen leest de krant altijd en overal. Een geïntegreerd ziekenhuis informatiesysteem (ZIS) houdt in dat rond een centrale databank een groot aantal toepassingen van de computer gegroepeerd worden. Deze hebben o m. betrekking op laboratoria, administratie, medische registratie, röntgenafdelingen en operatiekamers. Een veel omvattend systeem, inderdaad. Direkt bereikbaar vanaf terminals die op grote schaal (honderden) in de ziekenhuizen zijn opgesteld. Dag en nacht. Een systeem dat al snel succesvol bleek Evaluatie door een extern organisa tie- en adviesbureau leidde tot zeer positieve konklusies. Inmiddels heeft zich een samenwerkingsverband rond het Z(S gevormd, waarin reeds 5 academische ziekenhuizen participeren. Sinds kort komt de toepassing van het ZIS in algemene ziekenhuizen ook snel van de grond De centrale ont wikkel- en ondersteuningsgroep BAZIS, gevestigd te Leiden moet dan ook uitgebreid worden. Deze groep heeft de volgende taken - ontwikkeling en ondersteuning van zowel applikatie- als systeem- programmatuur en coördinatie/standaar disatie binnen het samenwerkingsverband. Wij zijn er van overtuigd dat er nog veel interessante mogelijkheden zijn voor verdere toepassing van computers in ziekenhuizen. Interessant voor de patiënt, voor de organisatie én voor u. Wij zoeken: Vac nr.050.C.691.23. LD Deze hebben een voltooide HIO- of HTS-opleiding óf hebben VWO met Wiskunde in het pakket en enige jaren ervaring, goede kontaktuele eigenschappen zijn vereist. Voor een eerste interne opleiding wordt gezorgd. Vac.nr.050.C.441.23. LD Deze kijken terug op een HIO- of HTS-opleiding of nivo Wiskunde MO-A. Zij hebben reeds enige jaren ervaring, ook U wacht een goede salariëring, afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring. Bi| indiensttreding direkte opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoeslag 7 '/2%Een plezierige werkkring in Leiden, waar collegialiteit hoog aangeschreven staat. hun kontaktuele eigenschappen dienen goed te zijn. Meer informatie? Bel dan 071 -14 72 22 en vraagt u naar toe stel 5260. Direkt solliciteren? Zendt dan uw brief aan het hoofd van de Dienst Personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Een werkzaam concept in de gezondheidszorg. Installatiebedrijf "CEBUVE" B.V. Oude Rijn 25 - Leiden. Voor iemand, niet jonger dan 25 jaar, een unieke kans om zelfstandig de aanleg van c.v.-installaties in Leiden en omgeving te verzorgen en mee te groeien met ons jonge bedrijf. Nadere informatie te verkrijgen op ons kantooradres Ou de Rijn 25 te Leiden. Tel. 071-144486 of 's avonds via de heren L. van Gorkum tel. 071-766824 of J. Labrujère tel. SUPERTAPE B.V. te ETTEN-LEUR is een sterk groeiend bedrijf met activiteiten in binnen- en buitenland, gespecialiseerd in het vervaardigen van zelfklevend band voor verpak kingsdoeleinden, industriële toepassingen en huishoudelijk gebruik en levering van de daarbij behorende dozensluitmachines. Wegens het vertrek van één van onze medewerkers ontstaat er een vacature voor een voor het rayon Noord-West Nederland Onze gedachten gaan uit naar een persoon, die niet alleen commercieel handelt en denkt, maar die ook beschikt over technisch inzicht en techni sche feeling. Onze verdere wenzen zijn: - doorzettingsvermogen - ervaring in de industriële verkoop (liefst verpakkingsbranche) - woonachtig in de omgeving Leiden-Amsterdam leeftijd 20-30 jaar. Wij bieden: - een prettige werksfeer in een goed samenwerkend team - een salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie - 23 vakantie/snipperdagen goede studiekostenregeling. Heeft u belangstelling voor bovenstaande functie, dan kunt u uw schrifte lijke sollicitatie richten aan Supertape B V., p/a Postbus 4 6950 AA Eerbeek, tel. 08338-9020. Uitgeversmaatschappij Haarlems Dagblad b.v. la aan dochter van Oamlata Holding b.v. an uitgeefster van Haarlems Dsgblad/Oprachto Haarlemse Courant, IJmulder Courant, Beverwljkse Courant an hat hula-aaivhulsbfad Da Koerier Komblnatle. Binnen de Uitgeversmaatschappij Haarlems ^Dagblad b.v. onder houdt de Telefonische Afdeling relaties met regelmatige adverteer ders en tracht zij nieuwe klanten te werven. Voor deze - relatief jonge - afdeling zoeken wij een Rapporterend aan de plv. verkoopleider geeft de nieuwe chef lei ding aan de afdeling, daarbij gesteund door een "eerste man". Hij/zij initieert nieuwe werkwijzen, geeft stimulerende impulsen aan de afdeling en levert een bijdrage tot de vorming van beleidsadvie zen. Zelf onderhoudt hij/zij contacten met enkele relaties en hij/zij neemt actief deel aan korte termijn-projecten. Voor deze interessante job denken wij aan een man of vrouw van rond de dertig met ervaring in de telefonische verkoop, niet nood zakelijk opgedaan in de branche. De nieuwe chef zal een opleiding op goed middelbaar niveau heb ben genoten. Tot onze arbeidsvoorwaarden behoren een goede financiële waar dering; 25 dagen vakantie; een gratificatie-, winstdelings-, spaar loon en VUT regeling.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 24