Welke automatiseringsmensen vinden de uitdaging belangrijk? Dcnco perse leraren/ leraressen Kriterion soneel F*?sissCS8. persom :EL Samsom Data Systemen bv «samsam Samsom Data Systemen bv verkoopster/kassière 29 Mercedes-Benz BA/. L.I.A.M.—LEIDEN st*bernardus afdelingshoofd schoolmaatschappelijk werker (m/v) BALIEMEDEWERKSTER phoned rosowti P^^o^PERSCbEEL peroneal Alleen al het feit dat u op deze vraag ingaat betekent dat u de uitdaging niet uit de weg gaat. Dat is prima. Want zulke mensen hebben wij bij Samsom Automatisering hard nodig. Samsom Automatisering. Wie is dat? De stille kracht onder de toptien software/service-bureaus. Midden in het groene hart van de randstad. In Alphen aan den Rijn. Zo'n 410 medewerkers zijn er dagelijks bezig met de ontwikkeling en opbouw van automatiserings projecten. Grote en kleine projecten. Voor bekende concerns maar ook voor de overheid. Daarnaast zijn computerservices en de levering van systeem oplossingen onderdelen van het activiteitenpakket. Systemen zoals? Personis bijvoorbeeld. Een geavanceerd personeels informatiesysteem. Gebaseerd op de nieuwste technieken uit de Verenigde Staten. Data-analyse en tekstver- werkende systemen zitten ook in ons pakket. En uiteraard de laatste ontwikkelingen op het gebied van gedistribueerde gegevensverwerking. Op zich dus al een breed en gevarieerd geheel. Toch willen we steeds nieuwe systemen ontwikkelen. Systemen om in de groeiende informatiebehoefte te voorzien. En daar hebben wij mensen zoals u voor nodig. Mensen die de uitdaging belangrijk vinden. De uitdaging aan systeemontwerpers en programmeurs Wij zoeken systeemontwerpers en programmeurs. Automatiseringsmensen die hun kennis en vaardigheden willen uitbreiden. En die het aandurven om nieuwe systemen op te bouwen. Administratieve zowel als tekst- verwerkende systemen. Zo'n uitdaging gaat u toch niet uit de weg? Uw kans als systeemontwerper of programmeur Voor systeemontwerpers en programmeurs zijn er legio doorgroeikansen. Want Samsom Automatisering is een onderdeel van Samsom Data Systemen. Dat is op zijn beurt een werkmaatschappij van de nv ICU, Informatie en Communicatie Unie. Een concern waar geautomatiseerde informatieverwerking een belangrijke rol speelt. Bekende namen zoals Wolters-Noordhoff en Samsom-Sijthoff opereren ook binnen ICU. En in de Verenigde Staten de Aspen Systems Corporation. Daar bekend op het gebied van database dienstverlening en information management. Samsom Automatisering is dus een uitstekend platform als u verder wilt. Wat u nog moet weten Als u de uitdaging aanneemt is een goede theoretische basis natuurlijk noodzakelijk. Voor programmeurs minimaal HAVO wiskunde. Praktisch aangevuld met een paar jaar ervaring. Bij voorkeur met Cobol. Voor systeemontwerpers is een HBO-ondergrond wenselijk. Maar mensen die in de praktijk groot zijn geworden en hun theoretische kennis met AMBI-modules hebben aangevuld zijn ook welkom. En ook bij hen telt de ervaring. Bij implementatie van de systemen heeft u regelmatig contact met de afnemers. Daarom is een soepele manier van omgaan met mensen ook belangrijk. Interessant, zo'n uitdaging? Voor meer inlichtingen zijn de heren J.R. Bakker en J.M. van Zeeland, managers van de afdeling Informatie Systemen, bijna dag en nacht beschikbaar Overdag onder nummer (01720) 6 25 49 en 's avonds onder respectievelijk de nummers (01720) 2 09 40 „/f en (01720) 3 06 66. tfjgft Schrijven kan natuurlijk ook Het adres is Samsom Automatisering bv, afd. Personeelszaken t.a.v. de heer D. Klarenbeek, Postbus 180, 2400 AD Alphen aan den Rijn. Gebr Coster B V is al ruim 5O/aar gespecialiseerd in modevoor VaderenZoon Het hoofdkantoor is gehuts vest in Capelle aid IJssel. waar vandaan ook de 22 filialen door het hele land worden bevoorraad In elk van die 22 filialen werkt een klem team mede werkers samen met de bedri/fsleider aan een gezonde groei Daarbii geldt dat het verkopen van mode méèris dan het aanslaan van de kassa Persoonlek advies aan deklant isonmisbaar. het maakt dat deklant zich thuis voelt be Coster en er graag zi/n kleding koopt Bij Coster is volop werk in de winkel. Daar om zoeken wij voor ons filiaal in Leiden aan de Haarlemmerstraat 115-117 een Voor het goed vervullen van deze afwisse lende baan is naast gevoel voor mode en serviceverlening administratief inzicht on ontbeerlijk. Wij denken daarom aan een medewerkster van ca. 23 jaar, die een schoolopleiding op MAVO-niveau en liefst ervaring in de modeverkoop heeft. Naast een goed salaris worden aantrekkelij ke secundaire arbeidsvoorwaarden gebo den, w.o. 5-daagse, 40-urige werkweek 5 weken 4 dagen vakantie hoge korting op aankopen Voor meer inlichtingen of het maken van een afspraak kunt u bellen met de be drijfsleider van het filiaal, de heer Van Rijn. Tel overdag 071-125317, 's avonds na 19.00 uur tel. 070-931859. voor vader en zoon Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. En de makelaar weet van wanten en kranten L.I.A.M. is een gezond expanderend automobielbedrijf, gespecialiseerd in de ver koop en service van Mercedes-Benz Personen- en Bedrijfswagens en Alfa Romeo Personenwagens. Voor onze werkplaats te Leiden, waar wij zijn gespecialiseerd in onderhoud en service van Mercedes-Benz en Alfa Romeo personenwagens (ca. 10 medewerkers), zoeken wij contact met gegadigden voor de functie van: CHEF WERKPLAATS Gedacht wordt aan een man van minimaal 30 jaar, die reeds als zodanig werkzaam is, reeds ervaring heeft opgedaan in een soortgelijke functie en daarnaast beschikt over een middelbare opleiding, organisatie-vermogen, leidinggevende capaciteiten, goede contactuele eigenschappen en ervaring met diesel- en benzine-injectiemotoren. Een psycholo gische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Het salaris zal in overeenstemming zijn met de belangrijkheid van deze functie. U gelieve uw sollicitatie te richten aan de Directie van: B.V. L.I.A.M., Vondellaan 45, Postbus 25, 2300 AA LEIDEN. Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis I hoofdstraat 82. 2171 AV Sassenheim. tel (02522) 19004 In verband met het vertrek van onze huidige funktionaris zoekt de direktie van bovengenoemde Stichting voor haar verpleeghuis een voor een van haar afdelingen, in de rang van 1e verpleegkundige A. Gedacht wordt aan iemand met de volgende kwaliteiten: het kunnen koördineren en organiseren van de totale patiëntenzorg op de afdeling; het extern kunnen vertegenwoordigen van de afdeling; het kunnen begeleiden en mede-opleiden van de leerling-ziekenverzorgenden; het bezitten van een sterk ontwikkeld gevoel voor samenwerking. Wij verwachten van de kandidaten: een verpleegkundige opleiding A of A/B; dat zij een vervolgopleiding hebben gevolgd of momenteel volgen; een positief Katholieke of Protestants Christelijke levensovertuiging; het liefst ervaring met verpleeghuispatiënten (hoewel het niet strikt noodzakelijk is.) Het verpleeghuis is verdeeld in 3 afdelingen met elk 38 bedden. De CAO ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het koördinerend hoofd verplegingsdienst, de heer P. ter Linde. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie. Technical Service is et bureau voor installatie Zij werkt in opdracht v onafhankelijk teken- en kalkulatie- chmek. bouwkunde en konstruktie i adviesbureaus, mstallatiebureaus. nemmgsbedrijven. overheidsinstel- Het bureau heeft thans drie vestigingen, een totaal perso neelsbestand van ca 80 mensen en een groeiend aantal opdrachtgevers Dat is de balans van een snelle expansie in de eerste vijf jaar van Technical Service. Gezien onze uitstekende toekomstperspektieven. liggen er bij ons bedrijf aantrekkelijke kansen voor de man of vrouw die nu solliciteert naar de vakature van Aankomend TECHNIKER (CV.-AIRCO) TEKENAAR (C.V.-AIRCO) TECHNIKER/TEKENAAR elektrotechniek) Ervaring in de INSTALLATIE WERELD is voor bovenstaande lunkties vereisl Salaris, vergoedingen studiemogelijkheden e d zijn geheel in overeenstemming met de aard van deze' aantrekkelijke funktie Wi| wachten op uw brief, waardoor wij graag zouden vernemen welke opleidingen u heeft voltooid en welke ervaring u heeft wat u van ons verwacht en welke tijden u het best schikken om met ons verder te praten Voor nadere informatie kunt u bellen naar ons dichtstbijzijnde kantoor Schriftelijke sollicitaties voor deze funkties gaarne richten aan de direktie van TETEBU TECHNICAL SERVICE WEST B V Pluimgras 44. 2318 TM LEIDEN T&rbHECAI. 5215 CM Den Bosch 2318 TM Leiden 7316 EB Apeldoorn De Schooladviesdienst Leiden, werkzaam voor het openbaar en bij zonder kleuter- en lager onderwijs, alsmede het buitengewoon on derwijs te Leiden en Oegstgeest, vraagt een in tijdelijke dienst voor 9 uur per week, met afgeronde studie op H.B.O. niveau. Als datum van indiensttreding wordt gedacht aan medio augustus 1981 Het werk richt zich op individuele kinderen met leer- en/of gedrags moeilijkheden. Er wordt gewerkt in interdisciplinaire wijkteams. Aanstelling zal geschieden in het gemeentelijke rangenstelsel (sala- risgrenzen bij fulltime dienstverband van f 2.357,00 tot f 3.551,00 bruto per maand), met toepassing van de bij de gemeente Leiden geldende rechtspositionele regelingen. Bij de sollicitatieprocedure zullen de Bestuursraad en medewerkers van de dienst betrokken zijn. Sollicitaties binnen een week te richten aan de directeur van de Schooladviesdienst Leiden, drs J.L. de Bil, postbus 2292, 2301 CG Leiden, met gegevens over opleiding, ervaring en referenties. Inlichtingen te verkrijgen bij de directeur of bij de schoolmaatschap pelijk werksters (071-122146). wij vragen: verpleegkundigen B Liefst alle diensten verpleegkundigen A ziekenverzorgsters uitzendburo Breestraat 167, Lelden, tel. 071-144046. Aarplein 4, Alphen a/d Rl|n, tel. 01720-91966. Banco banenlljn tel. 071- 144049. Aan het Stedelijk Gymnasium, Fruinlaan 15, worden met ingang van het schooljaar 1981-1982 gevraagd. Engels 9 uren in de 1e graadssector Wiskunde 8 uren in de 1e graadssector Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer drs. A.M. Coebergh van den Braak, tel. 071-121365 of 125777 (school) en 071- 121257 (huis, tussen 19.00 en 20.00 uur). Sollicitaties onder vermelding van vacature nummer OND 709 zo spoedig mogelijk te zen den aan de Directie Onderwijs der gemeente, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. .:T\- STICHTING hh non-profit uitzendburo zoekt voor haar kantoor te Leiden een Haar werkzaamheden zullen bestaan uit het bemiddelen bij aanvragen voor tijdelijk werk, het verzorgen van de daarbij behorende ad ministratie, het onderhouden van kontakten met bedrijven, en het uitbreiden ervan. Wij zoeken iemand met een HAVO-opleiding, die zelfstandig kan werken, goede kontaktue- le eigenschappen heeft, accuraat is en even tueel ervaring heeft op het gebied van uitzen ding, doch dit is niet noodzakelijk. Datum indiensttreding: liefst z.s.m. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Kriterion Noordeinde 21, 2514 GB Den Haag, t.a.v. dhr. J. Chr. Jansen

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20