r Hypotheek nodig? (fontei Carprl (MlHet Motorhuisü^ ƒ10,- 5,- ƒ15,- ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Auto, fiets, bankstel, tafel, televisie kwijt? Een sleuteltje helpt. BIC - vondellaan 80, Leiden. Tel.: 071 -76 9313. 5 Hoge Rijndijk 5, Leiden. Tel.: 071 -12 05 41 NIET VOOR NIKS KOMT1 OP DE 5 AUTO'S IN LEIDEN EN OMGEVING VAN HETMOTORHUIS! Vraag inlichtingen met de coupon of kom even praten op ons info centrum in Leiden Botermarkt 2, tel. 107113 43 43. U oent welkom van maandag t/m vrijdag van 9.00 16.00 uur en op maandagavond van 18 30-20.30 uur. Bouwfonds geeft u inzicht in alle aspecten van de hypotheek U heeft daar recht op bij zo 'n belangn/ke beslissing. rCrW? Bouwfonds verstrekt Keuze uit verschillende hypotheken op alle huizen, hypotheekvormen. dus ook op met Verregaand aan uw Bouwfondshuizen wensen aan te passen, en bestaande panden 'n Bouwfonds hypotheek helpt u in 'n eigen huis. Coupon Stuur mij het gratis boekje over hypotheken Bel mij op voor een afspraak Naam Adres Postcode Woonplaats Telefoon In gesloten envelop zonder postzegel sturen aan: Bouwfonds, Antwoordnummer 10306, 2300 WB Leiden. nv Bouwfonds Nederlandse Gemeenten Dit zijn de prijs winnende codes van de Kris Kras door Leiden aktie Lentestad linksboven molen linksonder klomp rechtsboven tulp linksboven glas limonade linksonder boot rechtsboven eend linksboven konijntje linksonder zonnetje rechtsboven bloemen Koop en win bij de aan de aktie deelne mende winkeliers, herkenbaar aan het raambiljet. brengt in haar nieuwe showroom aan de Oude Rijn 28 een kollektie KASTEN uit de Renaissance periode. De zeventiende-eeuwse meubelen werden als de meest geslaagde uitingen van de Hollandse Renaissance Meubelkunst be schouwd. Van deze meubelen gaat een grote bekoring uit. Deze rijke inspiratiebron hebben wij als leidraad gekozen bij het sa menstellen van onze kollektie meubelen, waarbij wij trachten de onvergankelijke schoonheid uit het verleden te doen her leven. Uit zorgvuldig gekozen materialen vervaardigen hoog gekwalificeerde vak mensen een ambachtelijk meubel, dat qua stijl zuiver is en zich in alle opzichten van het industrie meubel onderscheidt. Zo zijn alle versieringen, ornamenten, kapitelen e.d. met de hand gestoken. Om deze redenen menen wij erin geslaagd te zijn "meubelen van blijvende waarde te leveren, die de bezitters nu en in de ver re toekomst veel levensvreugde zullen schenken. Hoogachtend, Alleen voor het betere meubel oude Rijn 28 Leiden. Tel. 071-123431 Uitgeefster van Leidsch Dagblad, Alphens Dagblad, Alleman en Wijknieuws Ridderveld vraagt per 1 juli a.s. een ten behoeve van de abonnementenadministratie, voor een dienstverband van zes maanden. Werktijden: wisselend - 1e week van 08.30-12 30 uur 2e week van 13.00-17.00 uur. Opleiding: MAVO-niveau Type-ervaring Inlichtingen over deze lunette kunt u krijgen onder teleloonnummer 071-144941. Vragen naar R Metman. Schriftelijke sollicitaties aan de personeelsfunctionaris R. Met man van Leidsch Dagblad B.V., Witte Singel 1, 2311 BG LeWen^ Bel 071-143545 Zelf huren, zelf sturen. Dat maakt je trouwdag stukken goedkoper! uw auto snel en grondig schoon en in de was? Rij 'm even binnen in de wasautomaat aan de vondellaan! Scheelt u uren en kost weinig. De schade-afdeling van Het Motorhuis: een geluk bij een ongeluk, afwikkeling metde verzekerings maatschappij - snel en deskundig herstel, ook van de technische schade - originele fabrieksonderdelen met garantie - huurauto voor 'n schappelijke prijs. ƒ035.' inbouw In alle merken auto's, in 1 dag, volgens de laatste keuringseisen van de Rijksdienst voor het Wegverkeer. 8 Motorhuis-benzinestations in Leiden en omgeving. Met een rijkgesorteerde Shell-Shop. Geopend van 7-23 u. Tanken op rekening voor grootverbruikers.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18