"Bestuur Curium moet strijdbijl begr nu gaan aven leidse agenda Bouwplan voor wooneenheden kleine gereed "Turkse leidster als experiment" Bonden willen nieuw reorganisatieplan In Noord-Hofland yniHrfiuwÉ Schoolraad Leiderdorp: Expositie Man uit Leiderdorp na botsing overleden PAGINA 2 STAD EN.RAND DINSDAG 2 JUNI 1981 OEGSTGEEST - De vakorganisatie ABVA-KABO is blij met de weigering van het ge westelijke arbeidsbureau ontslagvergunningen voor vijf medewerkers van "Curium" af te geven. Het ontslaan van mensen om een confljct op te lossen is voor de vakorganisa tie onaanvaardbaar. DINSDAG "Nu Is het tijd voor het bestuur om in te zien dat zij de verkeer de weg hebben ingeslagen. Het is voor ons onverteerbaar als het bestuur dat niet wil inzien", zegt vakbondsbestuurder Pim van Loon. Hij vreest overigens dat het bestuur van het kinder psychiatrisch centrum toch zal vasthouden aan de huidige reor ganisatieplannen. "Ik verwacht dat het bestuur een procedure aan gaat spannen bij de kanton rechter om zo toch de ontslagen er door te krijgen. Maar", gaat Van Loon verder, "het conflict is door het bestuur opgeworpen en nu moeten zij de strijdbijl be graven. Het is een heel goed mo ment om dat nu te doen". Het personeel is volgens Van Loon voor het blok gezet. "Na de be slissing in december om de me dewerkers de ontslaan en de po likliniek te sluiten, is hun gesom meerd de werkzaamheden af te bouwen en niets meer te onder nemen om de polikliniek in stand te houden. Er vindt ge woon een uitverkoop plaats. Voor het personeel is het kwestie van slikken of stikken. Bij zo'n beleid krijg ik het gevoel dat het bestuur niet luistert naar de werknemers. En dat het bestuur niet zal wijken van de ingeslagen weg". Eén groep Van Loon roept het bestuur dan ook op om opnieuw in discussie te gaan met de werknemers. Vol gens hem zijn er best nog moge lijkheden om tot een oplossing te komen. Van Loon: "Er zijn geen conflicten over de samenwer king. Die waren er wel, maar nu is de dagelijkse gang van zaken een werkbare situatie. Het perso neel is nu als één grote groep op gestaan om zich samen te verzet ten tegen de plannen". De problemen hadden volgens Van Loon twee oorzaken. Er wa ren conflicten gerezen rond de persoon van de geneesheer-di recteur en er was een flinke schuld ontstaan, die overigens de laatste maanden weer flink opgelopen is. "Volgens mijn in formatie komt de geneesheer-di recteur niet meer terug en voor de financiële problemen kan een oplossing worden gevonden". Ogenschijnlijk is het rustig op het terrein i problemen zijn nog steeds aanwezig. -V'V i het kinderpsychiatrisch centrum "Curium", maar de interne 'De ABVA-KABO wil zelfs mee werken aan een reorganisatie, die de financiële problemen uit de wereld helpt. Volgens de vak organisatie is het mogelijk door het stichten van een nieuwe af deling en door het onder de loep nemen van het personeelsbeleid te komen tot een gezond 'Cu rium'. "Er is tot nu toe een fou tief personeelsbeleid gevoerd. De groepstherapeuten zijn alle maal mensen met een universi taire opleiding terwijl het cen traal overlegorgaan ziekenhuis- tarieven (COZ) niet meer dan een kracht met een hogere beroeps opleiding betaalt. Voor deze mensen moet een afbouwingsre- geling komen, niet door gedwon gen ontslagen, maar door het na tuurlijke verloop. Of het bestuur moet het COZ ervan overtuigen dat deze krachten een universi taire opleiding moeten hebben om hun werk goed te doen". Fase-huis Verder ziet Van Loon ook een op lossing door het oprichten van een zogenaamd fase-huis. Dat is een afdeling waar kinderen, na dat ze in 'Curium' zijn verpleegd, tijdelijk verblijven om de over gang van 'Curium' naar het ou derlijk milieu zo soepel mogelijk te maken. Volgens Van Loon le vert dat verpleeggelden en werk gelegenheid op. Een oplossing moet er volgens Van Loon wel snel komen. "De huidi ge oplossing gaat ten koste van de werkgelegenheid en de kwali teit van de gezondheidszorg. Dat mag niet", aldus Van Loon. Het opstappen van het bestuur ziet hij overigens niet als een oplos sing. "Je moet maar afwachten of je dan capabele mensen krijgt. Dit bestuur moet terugkomen op de in december ingeslagen weg en het vertrouwen van het perso neel terugwinnen. Dan kan en de kwaliteit en de werkgelegenheid behouden blijven". Miljoenenplan voor zwembad vindt alleen steun bij VVD WASSENAAR - De Wassenaarse gemeenteraad zal op 15 juni be slissen over een miljoenenkre diet voor een nieuw zwembad. Maar wethouder Barning (WD) slaagde er gisteravond nog niet in om de meerderheid van de fracties in de commissie finan ciën achter zich te krijgen Al leen de WD schaart zich vier kant achter het voorstel van het college van burgemeester en wethouders. De andere fracties willen eerst nog intern overleg plegen over e te verwachten te korten. Verberne (CDA) wil het plan wel steunen, maar verbindt daaraan de voorwaarde dat voor 15 juni een dekkingsplan is opgesteld voor de tekorten in de komende jaren. Ook wil de CDA-er nog be schikken over een "energieba lans" van de bouwer, omdat de energiekosten van het complex een belangrijk deel vormt van het te verwachten tekort. Het CDA is verder van mening, dat de personeelskosten van 800.000 gulden per jaar wel wat aan de hoge kant zijn. Cocherct de la Morinière (WD) steunt het voorstel onverkort. "Bij het introduceren van het plan jaren geleden is een eventu eel tekort in de exploitatie van een paar honderdduizend gulden al ingecalculeerd. Dat levert voor ons nog steeds geen bezwaar op". Nog eenmaal zette wethouder Bar ning met een reeks van cijfers uiteen, dat het voorstel op juiste uitgangspunten steunt. Hij zei niet te twijfelen aan de bezoeker sprognose. die naar zijn mening op verschillende onderdelen nog aan de voorzichtige kant is. Zo verwacht hy onder meer bezoe kers van het vliegkamp Valken burg en van een paar middelbare scholen in Wassenaar. Barning heeft berekend, dat Voorschoten netto op ongeveer eenzelfde te kort uitkomt, dus zit Wassenaar met het nu ingediende voorstel in de goede richting. Goulooze (PvdA) en Nieuwenho- vcn (D'66) verklaarden dat het beeld na de laatste uiteenzettin gen "iets minder ondoorzichtig" is, maar gaven nog geen volledi ge zekerheid over hun steun. D'66 zou het liefst al inzicht heb ben "in een tarievenlijst die het gunstigste resultaat oplevert. Daarop deelde Barning mee, dat gedacht wordt aan het huidige tarief, verhoogd met een klein bedrag, maar hij wil zich daar niet op vastleggen. Warmond gaat punten geven bij toewijzen van woningen de Pasteurstraat en de Leeuwenhoek straat. 20 uur. K&O-gebouw - Oude Vest 45, kinder filmmiddag met uitsluitend tekenfilms, woe 14.30 uur. Bibliotheek Heerenlogement, lezing di recteur De Caluwé, 19.30 uur. Kantine VTL - Voorschoterweg, start avondvierdaagse, 18 uur. Wijkcentrum Meerburg - Wiericke- straat open huis, woe 15-17 uur. Stadhuis - Algemeen Bestuur Centrale Post Ambulance Vervoer Leiden en Omstreken, woe 16 uur. NVSH bibliotheek - Rapenburg 48, NVSH informatiecentrum, geopend op werkdagen van 14-16 uur en din van 20- 21 uur. Stats jongerencentrum - Haarlemmer straat 73, Nederlandse les voor buiten landse jongeren, 19-20.30 uur; aanslui tend soos. muziek of film; woe. soos en sport, 15-17 uur. Gespreksavond Bahèi gemeenschap - Sleutelbloem 2. vanaf 20 uur. Jongeren Advies Centrum (JAL) - Cae- ciliastraat 67. ma, di, do. vr van 16-22 uur, tel. 126052. Algemene Reclasserings Vereniging - Rijnsburgerweg 167, tel. 156440, bereik baar op werkdagen van 9-17 uur voor hulp en informatie aan meerderjarigen (vanaf 18 jaar), die door problemen in konfiict zijn of dreigen te komen met politie en/of justitie. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, café avond, 21-1 uur. Warmond - gemeentehuis, commissie ruimtelijke ordening en openbare werken, 20 uur. Leiderdorp - gemeentehuis, c onderwijs, 20 uur; woe I sie Centrale antenne inrichting. Voorschoten - Poppentheater Wellus Nietus, Sir Winston Churchillweg, woe 14.30 uur. WOENSDAG Leiden - Stadhuis.hoorzitting over edu catief centrum en raadscommissie on derwijs en samenlevingsopbouw,-19.30 Schouwburg - deelcommissie Schouw burgzaken, do 16 uur. Stats jongerencentrum - Haarlemmer straat 73, cursus stijldansen; do soos films en informatie programma's, 15-17 i Jongeren Advies Centrum (JAL) - Cae- ciliastraat 67, meisjes spreekuur, 16-22 alleenstaanden en tweeper- Poppentheater Woensdagmiddag is weer een kin dervoorstelling van het poppen theater "Wellus Nietus" in de keet aan de Sir Winston Chur chillweg in Voorschoten. De voorstelling, die speciaal is voor kinderen van vier tot en met negen jaar begint om half drie uur en duurt tot vier uur. Kinderfeest De stichting jeugd- en Jongeren centrum "Sjelter" in Leider dorp organiseert vanaf morgen nog wat activiteiten voor kin deren. Morgenmiddag wordt de film "Sjors en Sjimmie en het zwaard van Krijn" vertoond. Aanvang twee uur in het ge bouw aan de Heemraadlaan. Donderdag kunnen 10- tot I2-ja- rigen terecht bij een kookuurtje dat om vier uur begint. Volgen de week woensdag 10 juni is er vanaf twee uur een feestmiddag met sport, spel, dans en verras singen en een dag later, donder dag 11 juni kunnen 10- tot 12-ja- rigen weer terecht voor kookbe- zigheden. VOORSCHOTEN - De plannen voor de bouw van 84 wooneenhe den voor alleenstaanden en tweepersoonshuishoudens in de wijk Noord Hofland in Voor schoten zijn gereed. Verwacht wordt echter niet dat de bouw, doordat allerlei ambtelijke pro cedures nog doorlopen moeten worden, dit jaar zal aanvangen. De bouw van deze eenheden vindt plaats in het zogenaamde elfde gedeelte van Noord Hofland. Dit is het gebied ten westen van de Admiraal de Ruytersingel, tus sen de sportvelden en het scho lencomplex. De 84 AT-eenhe- den zullen tegenover het winkel- LEIDERDORP - Een goede nota, maar niet alle problemen zijn evengoed onderzocht. Daarom beginnen met het aanstellen van een Turkse kleuterleidster voor een experiment van een jaar. Daarna de opvangklas na bestu dering van de andere problemen invoeren. Dat is in het algemeen de mening van de Leiderdorpse schoolraad voor het openbaar onderwijs over de nota "onder wijs aan buitenlandse kinderen". In de nota, opgesteld door de werk groep "onderwijs aan buiten landse kinderen", wordt voorge- stelt voor een opvangklas in te stellen voor Turkse kleuters (de grootste groep buitenlandse kin deren in Leiderdorp) in de kleu terschool 't Startblok". Samen met Nederlandse kleuters krij gen de Turkse kinderen onder wijs, zodat de aanpassing aan de Nederlandse samenleving en het behoud van de eigen cultuur hand in hand gaan. De Turkse kleuters zouden zo een betere ondergrond krijgen en meer kans maken in het onderwijs mee te komen. Grote problemen had een deel van de schoolraadleden wel met de concentratie. "Maar", zo ver woordde de heer Blom de gevoe lens, "concentratie van buiten landse kinderen heeft wel zijn nadelen, maar'de voordelen zijn nier groter". Hij stelde overigens wel dat na de opvangklas de kin deren zoveel mogelijk verspreid moeten worden over de Leider- dorpse openbare scholen en niet alllemaal op "De Springschans", die met de kleuterschool samen werkt, geconcentreerd moesten blijven. "Turkenschool" Het gevaar dat er een "Turken- school" onstaat, was volgens de heer Moritz (voorzitter van de ou dercommissie van "De Spring schans") levensgroot aanwezig. Volgens hem is de kans groot dat Turkse kleuters door de vele fa ciliteiten van de kleuter- en de la gere school worden aangetrok ken en dat Nederlandse ouders hun kinderen op een andere openbare lagere school inschrij ven. Hij stelde voor te beginnen met het aanstellen van een Turk se kleuterleidster en in het expe rimentele jaar geen nieuwe Turk se kleuters in ,,'t Startblok" toe te laten. Zo zouden de Neder landse ouders kunnen zien hoe de opvangklas in de praktijk wt.-rkt rn nu t afschrikken door een grote toeloop van Turkse kleuters. Wethouder Verdier (onderwijs) reageerde opgewonden. "Als je een keiharde regel maakt en be paalt hoeveel Turkse kinderen Wethouder Verdier: "...kwalijke praktijken..." op een school mogen, maak je je schuldig aan kwalijke praktij ken. Dat is op het randje van dis criminatie. De volgende stap is dan dat je kinderen gaat weige ren met een handicap. Als u dat doet, gaat u over een ethische grens en dat is voor mij onaan vaardbaar". De andere schoolraadsleden waren het daar wel mee eens. maar von den ook dat moest worden ge probeerd het aantal Turkse kin deren niet te laten stijgen. Het weigeren van kinderen om hun huidskleur, vonden zij uit den boze. centrum aansluitend aan de scholen worden neergezet. Het is de eerste invulling van dit gebied en voorlopig het enige. Jarenlang was bebouwing op de ze gronden onmogelijk. De Stichting Oud, Leefbaar en Groen Voorschoten bleef tot aan de Kroon met haar bezwaren te gen bebouwing. Volgens de stichting zou door de bebouwing een oud karakteristiek watertje verloren gaan. Uiteindelijk werd zij in het ongelijk gesteld. Het toenmalige bouwplan zal nu aan de hand van de huidige woonbe hoeften worden gewijzigd. Centraal wonen De 84 eenheden worden verdeeld over drie blokken, die met elkaar een driehoek vormen. Het ont stane binnengebied zal zo moge lijk met inspraak van de (toe komstige) bewoners als gemeen schappelijk tuin worden inge richt. Het ontwerp bevat 14 'eenkamer' eenheden, 62 'tweekamer' eenhe den en 8 'driekamer' eenheden. Deze laatste acht woningen zijn speciaal bedoeld voor onvolledi ge gezinnen, zoals gescheiden ouders met één kind. Verder bestaat de mogelijkheid in dit plan om 'centraal wonen' te realiseren. Hiervoor zullen dan drie 'tweekamer' eenheden ver vangen worden door vijf 'eenka mer' eenheden. Onder het cen traal wonen wordt verstaan dat een aantal voorzieningen ge meenschappelijk zijn. Gedacht wordt hierbij aan de woonkamer, de keuken en de douche. Daar naast heeft elke bewoner toch een eigen woonvertrek, voorzien van een wastafel. Gebleken is dat in Voorschoten behoefte bestaat om met meer mensen samen te wonen. Het 'experiment' om een flat te verhuren aan drie jonge ren loopt nu al ruim een jaar en de ervaringen hierbij zijn erg goed. De Stichting Jongerenhuisvesting Voorschoten heeft min of meer het voortouw genomen bij de realisering van de wooneenhe den in Noord Hofland. In augus tus van het vorig jaar kwam de stichting met een ontwerp voor de bouw van 65 eenheden op de plaats van de voormalige brand weerkazerne aan de Molenlaan. Dit ontwerp was een reaktie op het plan van de gemeente om op dezelfde plaats 34 luxere flats neer te zetten. De stichting wilde daar flats met een kale huurprijs van rond de 200 gulden, de ge meente kwam uit met een huur prijs van 375 gulden. De politieke partijen in Voorscho ten stonden welwillend tegen over het getoonde inititatief van de stichting. De gemeente wilde echter niet afwijken van haar plan aan de Molenlaan en ge zocht werd naar een andere bouwlokatie voor de realisering van goedkopere wooneenheden. Dit werd uiteindelijk het elfde gedeelte in Noord Hofland. Een werkgroep voor AT—woonhe- den werd speciaal hiervoor inge steld. In de werkgroep zaten en kele ambtenaren, de architect, vertegenwoordigers van de stichting jongerenhuisvesting en de algemene woningbouw- Geboren. Petrus WARMOND - De gemeente War mond gaat in de toekomst een puntensysteem hanteren bij het toewijzen van woningen. De commissie maatschappelijk wel zijn kon zich gisteren verenigen met de uitgangspunten van een voorstel dat het college van bur gemeester en wethouders heeft opgesteld. In dat voorstel wordt geprobeerd het beleid objectiever te maken. Minder dan in het verleden zal worden gelet op medische of maatschappelijke noodzaak van verhuizen. Vroeger kregen men sen op dergelijke gronden direct voorrang bij het toewijzen van een huis, maar nu krijgen ze een groot aantal punten. Daardoor stijgen ze wel een eind op de lijst van woningzoekenden, maar ko- APOTHEKEN men niet automatisch bovenaan. In het plan wordt grote aandacht geschonken aan leeftijd van de mensen die een huis zoeken. Naarmate die hoger is, in de leef tijdsklassen van twintig tot der tig jaar, krijgen ze meer punten. De commissie vond dat een goe- WIJKVERPLEGING de zaak, maar was toch met de Leiden - Interkruis. Middelweg 38, tel. Jongeren Vereniging Augustinus - Ra penburg 24, cabaretgroep Majoor Blij- voet en de zangbrigade, 21 uur. Leidse Schouw - Lange Scheistraat, op treden Zoeterwoudse popgroep Hegt, Leiderdorp - gemeentehuis, c openbare orde en veiligheid, 20 li Voorschoten - gemeentehuis, sie welzijn, huisvesting en onderwijs, 20 Warmond - gemeentehuis, c nancien en economische aangelegenhe den, 20 uur. Zoeterwoude - gemeentehuis, commis sie financien, 20 uur. Leiderdorp - gemeentehuis, 'afscheid Van Aalderen, hoofd BB, don 15.30 uur. Leiden - de avond, nacht dienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr 29 tot 5 juni door: Apotheek Tot Hulp der Menschheid, Rosmolen 13, tel. 121060; Apotheek Voorschoten, Leid- seweg 66, tel. 2525. Aan een mtwerking van alternatie- ven kwamen ze overigens maar nauwelijks toe, omdat niemand de gevolgen in het voorstel geheel kon door zien. Progressief Warmond- raadslid Van der Zalm legde er de nadruk op, dat mensen zon der kinderen en alleenstaanden niet benadeeld moeten worden ten opzichte van gezinnen. Wet houder mevrouw Dalhuizen ant woordde daarop dat zoveel mo gelijk is geprobeerd in het plan die discriminatie te voorkomen. Burgerlijke stand LEIDEN - Getrouwd: Janson. Adria- nus Hubertus Maria met Cornelissens, Maria Cornelia Josephine (Zoeterwou de); Van Veen, Wilhelmus Petrus Maria met Vervoorn, Geertruida Maria (Zoe terwoude); De Boer, Eldert Tjitze met Blijleven, Elizabeth Cornelia Christine (Zoeterwoude); Smit, Cornelis met Bui tenhuis, Reintjen (Zoeterwoude). Overleden: Versteegen, Wilhelmus Jo hannes (1893) (Zoeterwoude); Groene- weg geb. Bolleboom, Jacoba (1908) (Zoeterwoude). heidscentrum. Berkenkade, Leider dorp, tel. 410131, spreekuur ma t/m vr van 14-15 uur. veranderingen Oegstgeest - Interkruis, Lytweg 7, tel. 154500. Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. Warmond - I. Zanting. Buddenborg- straat 7, Hillegom, tel. 02520-29060. vereniging. Deze laatste zal de woningen als ze gereed zijn gaan beheren. WARMOND In galerie "De Pomp" in Warmond exposeren deze maand Liesbeth Heikens en Winnifred Epskamp. Heikens studeert aan de academie voor Beeldende Vormen in Amster dam. Een aantal etsen van haar zijn in de galerie te zien. Eps kamp zit op de Koninklijke Aca demie in Den Haag en exposeert pentekeningen en olieverfschil derijen. an Bohemen, P.J.M. en: van Velsen A.C.M. (Zoeter woude.); Annemarie C.J. dv: Moogman, L.J.W.M. en: Bakker, A A M. (L.dorp.); Paulus R zv: van Tol, R.H.G. en: van Zoelen, A.M. (Leiden.); Patrick zv: Strijk, A.M. en: van Kmapen, P.J. (Lei den.); Tamara dv Callenbach. C. en: de Wit, P. (L.dorp.); Ruud zv: Brouwer, R.F.J. en: van Leeuwen. C.M. (Leiden.); Dicky dv: van Hamersveld, R.P. en: Mulder, S.C. (Leiden.); Jozef J.I. zv: van Klaveren, J.J.M. en: Neuteboom W (Leiden.); Stefan zv: Steenbergen, J.W.M. en: Schildwach J.W. (Leiden.); Tim zv: Lingerak, L.A. en: Wijnands, H A.M. (Leiden.); Hiske E.A. dv: van der Zee, W.H.T. en: van Tilburg WC (L.dorp.); Karen S dv: de Jong, R.E. en Pfurtscheller, C. (L dorp Peter zv: van Drie, P.H. en: Keijzer, T.M. (L.dorp.); Merel dv: van Diepen, P.J. en: Tijman, I.M. (Leiden Nicolette Rosette dv: Lij- kwan, A.A. en: Ma-Ajong, Y.P. (L.dorp Eve M. dv: de Mos, C. en: van Noort. M.L. (L.doro); LEIDEN - De 80-jarige Willem van Groeningen uit Leiderdorp is gisteren in het Academisch Zie kenhuis bezweken aan de ver wondingen die hij gistermiddag had opgelopen bij een verkeers ongeluk op de Hoge Rijndijk ter hoogte van de Leiderdorpse brug. De bejaarde Leiderdorper stak om ongeveer kwart over drie gister middag ter hoogte van de Besjes laan met zijn fiets de Hoge Rijn dijk over en werd gegrepen door een vrachtwagen, die uit de rich ting van het centrum van Leiden kwam en werd bestuurd door een 40-jarige Leidenaar. Met zwaar hoofdletsel werd het slachtoffer vervolgens overge bracht naar het AZL waar hjj en kele uren later overleed. De juiste toedracht van het onge luk is bij de Leidse politie nog niet bekend. Vandaar dat getui gen van het ongeluk wordt ver zocht om zo spoedig mogelijk contact op te nemen met de on- gevallendienst van de Leidse ge meentepolitie, tel. 149961. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIOEN EN OMSTREKEN Uitgave: Uitgeversmaatschappij Leldsch Dagblad B.V. Hoofdkantoor. LEIDEN Telefoon. 071-144941 Nabezorglng van Telefoon 071-123143. Witte Singel 1, 2311 BG Abonnementsgelden bl| LEIDEN vooruitbetaling te voldoen. Poatbua 54. 2300 AB overschrijving geen administratie- en Incassokosten. Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 28884. Kwartaalabonnement 49.55 Per post f 71,90. Jaarabonnement f 186,70. W. Wlrtz, (binnenland) Per post f 276,10. J. Ruygrok- Hooqeveen Losse nummers f 0,70. (buitenland) Adjunct-hoofdredacteur: R.D Paauw. Alg. redactiechef: A. van Leeuwen. Plv. Alg. redactiechef J.M.J. Post. Rubriekchefs: J.Kroon (stad) der Meer (regio) van Brussel (sociale economie) P.J. Tombe (sporl) sie, kunst) S.J. de Groot (geestelijk leven) Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o.a. In: Bonn, Brussel, Londen, Parijs, Washington, Cairo, Rome, Madrid, Stockholm, on D|akarta. Redactie randgemeenten: TEI. 071-125260 of 071-144941 Ch.' Lennartz 222 071-690847. D.J. Roeleven. 01715-1403 Warmond R. Hoekstra. 071-762551. Wassenaar W. Olyslagers P.C. Rosier (radio en televl- tel. 071-133202

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 2