Sommigen kopen een auto. Anderen investeren nu in een Opel. Opel, 'n investering die het bekijken meer dan waardis. De Opel Kadett, uw ideale vakantieauto. Kadett de Luxe, 5-deurs. Bovendien is de Kadett uiterst fraai en strak gelijnd, waardoor hij up-to-date blijft en bovenal technisch perfekt U kunt dan ook jarenlang zorgeloos rijden. En wat ook zeer belangrijk is: de inruilwaarde van de Kadett ligt altijd aanzien lijk hoger dan welke andere auto in z'n klasse. En dan de enorme modellenkeuze van de Opel KadettWant er zijn meer dan 90 uitvoe ringen, waaruit u kunt kiezen. Uw model staat er dus altijd bij. Zo kunt u kiezen uit 2- of 4-deurs met kofferdeksel, 3- of 5-deurs met grote achterklep, vier verschillende motoren, etc Kortom, welke Kadett u ook kiest, u kiest altijd voor: betrouwbaarheid; een betere afwerking; zuinig benzineverbruik; lage onderhoudskosten; komfort; relatief meer ruimte; superieur rijgedrag; een uitgekiende tijdloze fraaie lijn. Benzineverbruik Kadett, ECE-norm, in liters per 100 km (km op 1 liter). Kadett 90 km/u 120 km/u stad 1.2 liter N 1.2 literS 1.3 liter N 1,3 liter S 6,2 (16,1) 5,8(17,2) 6,4 (15,6) 6,0 (16,7) 8,9 (11,2) 8,1 (12,3) 8,7(11,5) 8,1 (12,3) 9,8(10,2) 9,4(10,6) 9,8(10,2) 9,4 (10,6) Bij de aanschaf van een nieuwe auto zijn minimaal drie overwegingen doorslaggevend. Natuurlijk het model, de prijs en... wat biedt zo'n auto aan tegenwaarde en rijplezier. Dat Opel ruim schoots aan deze punten voldoet, blijkt uit het feit dat dit befaamde merk al twaalf jaar lang de meest gekochte auto van Nederland is. Nu een Opel kopen, betekent dan ook investeren in be trouwbaarheid. Want een Opel is gebouwd op een lang en intensief gebruik. Daarom is alles wat steviger, wat beter doordacht De konstruktie is sterker, de bekleding heeft meer kwaliteit en het koetswerk is een ware ontmanteling van aërodynamische wetten. De tijd dat we zomaar een auto kochten is voorbij. We zoeken nü naar de beste investering. En dan blijkt altijd weer dat we niet om Opel heen kunnen. Zo is bijvoorbeeld de Opel Kadett een ideale middenklasser. Hij biedt relatief meer binnen- en bagage ruimte, meer komfortabel rijplezier en meer zuinigheid. (Benzineverbruik 1,2 liter S-motor. 1 17,2 bij 90 km/u.) Kofferruimte Kadett 2- en 4-deurs. Inhoud 470 liter bruto (V.D.A.). In Nederland staan maar liefst 173 dealers voor u klaar. Daar kunt u die betrouwbare en zuinige Kadett van bumper tot bumper bekijken. Trouwens, een proefrit is ook altijd moge lijk. En dat 't de moeite waard is, zult u ervaren. Uw dealer heet u van harte welkom. Het zal u duidelijk zijn dat de Kadett ook een uitstekende vakantieauto is. En daarom zullen alle officiële Opel-dealers kosten noch moeite sparen om u in de gelegenheid te stellen dit jaar nog met uw nieuwe Kadett op vakantie te gaan. Kadett SR, 3-deurs, 13 liter S-motor.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 26