Het kan niet op bij\an der Meerlij? in Utrecht. Meubelideeën te kust en te keur bij het meest interessante woonwarenhuis van Nederland. MaarVan der Meer Utrecht heeft nog veel meer te bieden! Meer, meer, méér. EjD/V - Bij elke zitgroep een bijpassende salontafel. Met maar liefst twaalfduizend vierkante meter woonideeën is Van der Meer Utrecht het grootste en waarschijnlijk ook het boeiendste woonwarenhuis van ons land. Want u kunt er heel wat uurtjes op aangename wijze doorbrengen! Ga maar na: bij Van der Meer vindt u om te beginnen een overweldigend groot en gevarieerd assortiment meubelen. Meubelen in robuust eiken en eerlijk grenen. Meubelen van Amerikaans pine en vele andere schitterend bewerkte hout soorten. Maar natuurlijk ook meubelen in eersteklas leer en talloze fraaie stoffen. En niet te vergeten de nieuwe, tweemaal zo grote meencemmarkt. Kortom: zit-, slaap- en eetkamermeubelen in allerlei materialen, kleuren, combinaties en prijzen. Niet alleen voor wat betreft tafels, stoelen en bedden kan de woonwinkel van Van der Meer u heel veel verrassende suggesties aan de hand doen. Want u kunt er ook terecht voor lampen, aardewerk, muziekmeubelen, boekenkasten, lectuurtafels, dekbedden, berbers, klokken, senior-meubelen, spiegels, wijnrekken, mimi-sets en 1000 en 1 andere, nieuwe, leuke, kleine en grote (cadeau) artikelen. Modern of nostalgisch. Praktisch of chic. U kunt het zo gek niet bedenken, of u vindt het bij Van der Meer in Utrecht. Kom daarom maar gauw eens kijken! Amerikaanse vitrinekasten in pinewood, afgeb. 2.150,-. Opbergkastcn, vitrinekasten, dressoirs, boekenkasten, afgeb. 2.190,-. Van Rensselaerlaan 13-19, Kanaleneiland. Aan de Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18