We hebben nog zeeën van tijd voor u Speciale Spaaractie van de Rabobank! Boekje vol dag-toertips cadeau. Mensenwerk MS MAAKT MODE BETAALBAAR 'Wat bedoelt u?' 'Zeg dat dan meteen' 17- 55.- 24- 39- 35.- 19- 37- 65.- 'Een mediocriet scribent'. 'Een matig schrijver.' [MjHet Motorhuis Katwijk V Of we maken't. Om u op ons gemak te adviseren welke verzekering nu precies bij u past. Overdag en 's avonds. Zonder afspraak kunt u echter iedere donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur zo bij ons binnenlopen. U krijgt de koffie en het advies gratis. Fa. H van der Poel Zonen. Hoge Rijndijk 49, 2382 AB Zoeterwoude. Telefoon 071 - 89 93 17. Voor goeie verzekeringen met persoonlijk advies. Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. En de makelaar weet van wanten en kranten Sportieve blouse in polyester/katoenen gingham. In geel. rood en bleu. Mt. 38 t/m 48 Katoenen rok met elastieken taille-band en steekzakken, o.a. in wit en bleu. Mt. 36 Urn 46 Zomerblouse in polyester/katoenen crêpe. Wit en gebroken Bedrukte katoenen rok in rood, zwart, kaki en beige. Mt. 38 t/m 48 Polyester/katoenen blouse met embroyderie. in gebroken wit. beige, wit en bleu. Mt. 38 t/m 50 Polyester blouse in de kombinatie- kleuren rood. marine en bleu. Mt. 38 t/m 48 Geheel gevoerde plooirok in wit/bleu. wit/rood en wit/marine. Mt. 38 t/m 48 Katoenen rok in zwart/wit, marine/wit en rood/wit. Mt. 38 t/m \e/wit MAAKT MODE BETAALBAAR Leiden: Haarlemmerstraat 163a. Winkelcentrum Leidsehage. Voor nieuwe en bestaande spaarders Iedereen die tenminste f 25 - op een Voor nieuwe spaarders f7,50 premie. bestaande of een nieuw te openen spaarrekening Voor alle nieuwe spaarders wordt een spaarpremie stort, krijgt het boekje "Toer 'ns anders" cadeau, van f 7,50 bijgeschreven op de nieuw te openen een handig boekje, dat u globaal informeert over grote en vooral spaarrekening, bij een minimum eerste storting van f 25,-. (Dit geldt niet voor het ideaal spaarplan "de Zilvervloot"). In deze serie maakt u kennis met me dewerkers van Het Motorhuis Katwijk. Want de zorg voor uw auto is en blijft tenslotte mensenwerk Dick Hoek is voor veel Katwijkers de man die alles van auto's moet weten. Als receptionist in de werkplaats hoort hij vragen aan, geeft prijsbegrotingen door en zorgt dat noodgevallen snel verholpen worden. Het leukste deel van zijn werk? Dick Hoek: Dat ik elke avond tevreden naar huis ga. Draait bij Het Motorhuis alles om de receptie, thuis draait 't voor Dick Hoek om recepten. Want lekker eten en koken zijn de grote liefhebberijen van de 28:jarige receptionist. Als extra service kunt u dus voortaan bij Het Motorhuis ook ideeën opdoen voor een Boeuf Stroganoff of een bijzondere Chinese schotel. Ambachtswegi.Katwijk.ïel. 01718-29203 Met deze advertentie wil SIRE in samenwerking met cipr dit blad het gebruik van Klare Taal bevorderen DIHE

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 28