onroerendgoed nh RHFRFK J ONROERE IIONRC Michel Verheii b.v. Neem 'rts de moeite van f 'CJCJCJCJ ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed g f\n nApnrii onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U 11 UL L 1 1 menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv 116000.1 125000= wereldwijde verhuizingen BiVERKROOST&ZNBV (DmogwcI qoed bemrtfeCtnq oegstgeest Schoenerwal 3 f 795.000,— Vrijstaande villa aan de Zijl met haven, nabij Kagerplas- sen 'hrugioze verbinding). Schitterend huis. Bouwjaar '76. opp+ 600 m2 grond. Ind.: living van 88 m2, luxe open keuken, 2 complete badkamers. 4 slaapkamers. Prachtig aangelegde tuin en terras. INRUIL OUDE WO NING. Wij zijn event, bereid uw huidige woning in te NOORDWIJK, KERKSTRAAT 4 VRIJWEL DIREKT NAAST DIGROS ca 65 m2 winkelruimte gelegen op een druk winkelpunt met voldoende parkeergelegen heid. Huurprijs per jaar f 16.000,-. Ureestraal 106 2311 cwlelden lelex 39302 majsbnl lel 0/1-125041 en loop eens binnen in het Roggebroodshofje. De poort (zoals hiernaast afgebeeld) is op de. Middelstegracht naast nr. 21. Het hofje bestaat uit drie woningen waarvan inmiddels 2 zijn gerestaureerd en bewoond. De derde woning waar het in deze advertentie over gaat) is een verheeld casco, waarvan de be doeling is weer twee woningen te maken. WONING 3. Entree, woonkamer (25m2) uitgebouwde keuken spiltrap naar verdieping, badkamer, overloop, 2 slaapkamers, vliering. Totale inhoud ca. 185 i k k WONING 4. Entree, woonkamer(30m2) uitgebouwde keuken spiltrap naar verdieping, badkamer, overloop, 2 slaapkamers, vliering. Totale inhoud ca. 215 m^, k.k. U koopt nu casco een gedeelte onroerend goed en daarnaast middels een aannemingsovereen komst een totaal complete woning voor boven genoemde prijzen. Tevens is in principe subsidie mogelijk in het kader van de beschikking gelde lijke steun verbetering particuliere woningen. Informatie uitsluitend van 14.00 tot 17.30 uur, ASSURANTIE EN ONROEREND GOED Oude Vest 177 2312 xx Leiden Tel. 071 - meubelbewaringen overzeeverpakkingen |pianovervoer |rijks- en kantoorverhuizingen LEIDEN HOOIGRACHT Woon'winkelpand met grote, mooie bovenwoning (verbouwd). Ook van het winkelgedeelte mag woning gemaakt worden Huidige indeling: begane grond, entree, winkel, kelder, kantoor- tje. gang met toilet en bovenopgang. kantoor, atelier. 1e etage: hal, woonka mer met een open hardhouten keuken met inbouwapperatuur Aan de achter zijde grote slaapkamer met een deur naar het zonneterras. Met veel privacy (geheel afgeschermd) 2e etage 2 slaapkamers, grote overloop met een douche, wastafel, toilet en een was ruimte. 3e etage grote zolder met een onbeschoten kap Het gehele huis heeft veel bergruimte. Het is voorzien van c v.-gas, en biedt vele mogelijkhe den. Oplevering in overleg Vraagprijs 305.000,- k.k. SAFFRAANTUIN 25 Leuk gesitueerde patiobungalow in een rustige buurt Alles gelijkvloers en een tuin. Indeling: entree, hal/gardero be. toilet, inpandige berging, woonka mer, open keuken, open haard, 3 slaapkamers en een luxe badkamer met ligbad en vaste wastafel. Een hou ten plafond in de woonkamer C.V.-gas en boiler Oplevering in overleg Koopsom 210.000,- k.k. HUGO DE VRIESSTRAAT 8 Gezellige tussenwoning in de Profes- sorenwijk. met voor- en achtertuintje. Indeling: entree, hal, woonkamer en suite, bergkast, toilet, ouderwetse keu ken, houton schuur. 1e etage: over loop, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, en balkon. 2e etage: grote zol der met beschoten kap. Dakkapellen eventueel mogelijk. Enig achterstallig onderhoud, biedt veel mogelijkh. bui tenkant is recent geschilderd Vraagprijs 149.000,- k.k. KLAPROOS 3 Geschakeldo, uitstekend onderhouden villa, zeer luxe uitgevoerd met voor- en achtertuin met terras. Voorzien van c.v.-gas en een garage met bergzol der. Indeling: entree, grote hal met gar derobe en toilet, (linke L-vormige woonkamer (55 m2). met open haard en schuifdeur naar de tuin, woonkamer staat in open verbinding met de luxe kouken, compleet met kookplaat, bor denverwarmer, afzuigkap, oven, koel kast en diepvriezer Bijkeuken met bergkasten ie etage hard houden open trap, overloop, 3 slaapkamers waarvan de ouderclaapkamer met een ingebouwd bed en een flinke gardero- bekast. luxe badkamer met ligbad, aparte douchecel en 2 ingebouwde wastafels in toiletkasten, 2de toilet 2e etage hard houten open trap, over loop, grote slaapkamer met balkon, veel bergruimte. C V -ketel en boiler Eventuele overname van roerende goederen. Oplevering: zomer 1982. Vraagprijs 360.000,- k.k. JACOB VAN CAMPENLAAN 160 Goed onderhouden vierkamer topap- partement gelegen opde 8ste etage in de Churchillllat, met balkon op het zuiden, voorzien van C V. elektrische boiler en een magnifiek uitzicht. Inde ling: Entree, hal. moderne keuken, bal kon. grote L-vormige woonkamer met uitzicht over Leiden en omstreken, (zij kamer mogelijk) en 2 ruime slaapka mers. badkamer met ligbad dubbele wastafel en douche, toilet en veel berg ruimte Berging is op de begane grond aanwezig Oplevering in overleg. Vraagprijs 205.000,- k.k. OOSTERDWARSSTRAAT 49 Gehe9l gerenoveerde tussenwoning aan de rand van de stad. voorzien van C.V.-gas en met achtertuin. Indeling: entree, hal. grote woonkamer met open spiltrap. Vanuit de woonkamer komt u in de keuken, met alles er op en er aan, zoals elektrische kookplaten, oven. koelkast, afzuiger enz Achter de keuken ligt het toilet en daarachter ligt de badkamer met douche en vaste wastatel en een ruimte voor wasmachi ne en droogtrommel. 1e etage: 1 grote slaapkamer en 2 iets kleinere waarvan er een toegang geeft tot het dakterras. Algemeen: de woning is gestoffeerd, bedrading, gas. riool en daken met go ten, zijn splinternieuw Vraagprijs 119.000,- k.k. WILLEMSTRAAT 9 Goed gerenoveerde tussenwoning voorzien van c v en een plaatsje Inde ling entree, hal, grote woonkamer, (8x4), keuken, toilet, douche, schuur en een gemetselde barbecue 1e eta ge: 2 grote slaapkamers mei dakkapel en een klein balkonnetje. Eventueel de mogelijkheid voor een terras. Alles is recent vernieuwd zoals, electra, gas en riool, en hel dak is vernieuwd met iso latie. Vraagprijs 99.000,- k.k. HOFJESWONING Leuke en uitstekend onderhouden wo ning gelegen aan het water en voor- 7.-gas Indeling: entre MAHLERSTRAAT10 Goed onderhouden 3-kamertlat in Lei den Zuid-West, voorzien van gaska chels en een berging op de begane grond De tlat is gelegen op de eerste etage mei vnj uitzicht. Indeling entree, hal, toilet, woonkamer, slaapkamer in verbinding met de badkamer, a s was te keuken met balcon. 2e slaapkamer aan de voorkant met balcon. De woning is recent van binnen geschilderd. Servicekosten 33,- per Vraagprijs 98.000,- k.k. Dat het slecht gaat met de huizen verkoop heeft ook 'n voordeel: het wordt nu tenminste duidelijk wie het écht goed doet. LEIDERDORP JULIANASTRAAT 25 Uitstekend onderhouden woning met vrij uitzicht over water en plantsoen, voor en achtertuin, c v. gas. Indeling entree, hal met toilet en bergkast, woonkamer met parketvloer, keuken (uitgebouwd). Ie etage: overloop, 3 slaapkamers, badkamer mei douche, 2e toilet en vaste wastafel. 2e etage: overloop met c v. ketel, 4de slaapka mer met dakkapel, zolderberging. Op levering: december 1981 Vraagprijs 179.000.- k.k. VAN LENNEPDREEF 7 Zeer royaal herenhuis met garage, voor en achtertuin op het zuiden en aan een watertje Indeling entree, rui me hal met bergkast. toilet en toegang tot de garage. Z-vormige woonkamer met parket en open haard, royale open keuken met eetbar en aansl. voor ap paratuur 1e etage: overloop. 3 grote slaapkamers, badkamer met toilet, lig bad en vaste wastafel, groot zonnebal kon 2e etage: overloop, grote berg kast. 1 kleinere slaapkamer en een 5de grote slaapkamer met keukentje en douche. Daarboven de mogelijkheid om nog een etage te creeren of voor een vliering. Oplevering in overleg Vraagprijs 349.000,- k.k. BERKENKADE 27 Gunstig gelegen woning, aan watertje met voor en achtertuin op het zuiden. Indeling: entree, hal met toilet, trap kast, grofe uitgebouwde woonkamer (40 m2) met open haard, half open luxe keuken met apparatuur, bijkeuken r aansluitingen voor wasmachine etc. 1e etage, hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, groot zonneterras 2e eta ge berging met de c v ketel. 2 slaap kamers met een dakkapel voor en ach- Vraagprljs 230.000,- k.k. hal met toilet, ruime woonka mer met open keuken, aluminium schuifpui naar de tuin. 1e verd.: over loop, 3 slaapkamers, badkamer met douche en vaste wastafel. 2e verd overloop, cv ketel en gasboiler, grote SPIEGHELDREEF 14 Modern, ruim hoekhuis met garage, voor- en zonnige achtertuin Indeling: entree, hal met toilet, woonkamer met open, moderne keuken. 1e verd.. 3 royale slaapkamers, badkamer met lig bad en toilet, wasm aansluiting. 2e verd.: overloop met berging, wasm aansl.. grote 4e slaapkamer met dak raam. Geheel geïsoleerd, hardhouten kozijnen en ged. therm, beglaasd Vraagprijs 247.500,- k.k. ZOETERWOUDE NASSAULAAN 28 Uitstekend onderhouden, rustig gele gen woning met inpandige berging. In deling: entree, toilet met toegang tot de berging, grote woon/eetkeuken met apparatuur, tuinkamer met open haard. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met toilet, de ouderkamer heeft een ei gen wasgelegenheid. 2e verd. over loop met berging, grote 4e slaapkamer Aparte kast met CV ketel. Ged. therm, beglaasd Vraagpri|s 187.500,- k.k. VRIJE VESTIGING HAZERSWOUDE DORPSTRAAT 88 Hoekwinkelpand in drukke winkelstraat en nabij winkelcentrum Indeling: win kelruimte 84 m2 met diverse moderne voorzieningen zoals hete luchtverwar- ming, hardhouten kozijnen, vele elec tra aansluitingen etc Daarachter een keukentje 1e verd ruime zolder voor berging Het pand ligt op ruim 300 m2 eigen grond met een houten garage Aan- en verbouw is mogelijk en biedt in deze drukke straat vele mogelijkheden. Vraagprijs 249.000.- k.k. Huurprijs: 1500.- Oude Varkenmarkt 26 Leiden/ Tel.071 - 133222* Loevesteiri 11 Leiderdorp/Tel.071 -413008 LEIDEN ONAFHANKELIJKHEIDSWEG 60. Nieuwe 3 kamer maisonnette woning op de 1e etage met kelderberging en c.v.-gas. Ind hal. toilet, woonkamer met terras op het zuiden, moderne keuken. Verd.:2 slaapkamers, badka mer met douche, vliering. Erfpachtscanon 1.020,- p.j. (volledig fiscaal aftrekbaar). Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 123.000,- k.k. irdij m onroerende goederen de vl ietstede b.v. Leidseweg 37, Voorschoten. Tel. 01717-4684* OPENBARE VERKOPING (krachtens art. 1223 B.W.) NOTARIS PASMA te Noordwijk in samenwerking met NOTARIS M. C. J. DELEN, te Lisse zijn voornemens op de DINSDAGEN 26 mei en 2 juni a.s. telkens te 11.00 uur v.m. in hotel-rest HET HOF VAN HOLLAND. Voor straat 79 te Noordwijk, resp. bij inzet en afslag PUBLIEK TE VERKOPEN: I. Het woonhuis met garage en schuur, onder grond, erf, tuin en naastgelegen weide/groente tuin, plaatselijk bekend ACHTERWEG 10 te Noordwijk, kad. bek. gem. Noordwijk, sectie H, nummer 296 ged., groot 22.50 are; II. Een perceel teelland aldaar, gelegen achter perceel I, met een daarop staande (koude) vaste kas 1900 m2) en rolkas 310 m2), kad. bek. gem. Noordwijk, sectie H, nummer 296 ged., groot 86.30 are. De percelen worden bij de afslag tevens in combinatie geveild. Aanvaarding bij de betaling van de koopsom, uiterlijk op 2 juli 1981. De koper kan zich in het bezit van het gekochte doen stellen door de grosse van de veilingakte. Gegadigden dienen op de veiling desgewenst een ver klaring van hun bankrelatie te kunnen overleggen, be treffende hun financiële gegoedheid. BEZICHTIGING: dinsdags en donderdags van 2.00 tot 4.00 uur n.m. (voor het eerst op 19 mei a.s.). Veilingcondities en nadere inlichtingen bij notaris S. Pas- ma, Lindenplein 8, Noordwijk (tel. 01719-19304), en bij notaris M. C. J. Delen, Heereweg 278, Lisse (tel. 02521- 13244). OPENBARE VERKOOP ex artikel 1223 lid 2 Burgerlijk Wetboek. Notaris mr. J. Karstens te Leiden. Plantsoen 25, is voor- nemens op maandag 25 mei en maandag 1 juni telken male om 16.00 uur in het Venduhuis der Notarissen aan de Hogewoerd 144 te Leiden, bij inzet respectievelijk bij afslag te verkopen: 1. het woonhuis met ondergrond, erf, tuin en verdere aanhorigheden, staande en liggende te Leiden aan de COSIJNSTRAAT 16, kadastraal bekend gemeen te Leiden, sectie Q nummer 374, groot 86 centiare. De lasten bedragen ongeveer f 300,- per jaar. 2. het appartementsrecht m.b.t. het uitsluitend gebruik van de eerste-verdieping-woning met toebehoren, plaatselijk bekend DE GENESTETSTRAAT 6 te Lei den, kadastraal bekend gemeente Leiden, sectie 0 nummer 3178 A 2, uitmakende het 1/6 aandeel in de gemeenschap, bestaande uit de grond en de zich daarop bevindende opstallen, bestaande uit een ge bouw met toebehoren aan de De Genestetstraat 4b tot en met 12 (even nummers) te Leiden.De lasten bedragen ongeveer f 200,- per jaar. 3. het bedrijfspand met ondergrond, staande en liggen de aan de ZUID-RUNDERSTEEG 9 te Leiden, kada straal bekend gemeente Leiden, sectie H nummer 3433, groot zeven en zeventigj centiare. De lasten bedragen ongeveer f 120,- per jaar. 4. in samenwerking met notaris H. C. A. Boom te Voor schoten, Koningin Wilhelminalaan 8: het apparte mentsrecht, omvattende de bevoegdheid tot het uit sluitend gebruik van de bovenwoning met toebeho ren. plaatselijk bekend PAUL KRUGERSTRAAT 22a te Leiden, kadastraal bekend gemeente Leiden, sec tie L nummer 1840 A 2. De lasten bedragen ongeveer f 125,- per jaar. 5. in samenwerking met notaris mr. L. J. J. M. van Meer te Naaldwijk, Dijkweg 125-Honselersdijk: het woon huis met schuur, garage, verdere opstallen, erf, tuin en grond, staande en gelegen aan de KAMPHUI- ZENLAAN 9 te Oegstgeest, kadastraal bekend ge meente Oegstgeest, sectie B nummer 2386, groot 1 are 29 centiare. De lasten bedragen ongeveer f 175,- per jaar. Gegadigden dienen op de veiling desge wenst een verklaring van hun bankrelatie te kunnen overleggen betreffende hun financiële gegoedheid. De koper dient zelf voor huisvestingsvergunning zorg te dragen. Koper kan ontruiming bewerkstelligen krachtens de grosse der veilinqakte. Executie- en royementskosten, trekgeld, eventuele rangregelingskosten en eventuele achterstallige lasten komen voor rekening van de koper. Aanvaarding bij betaling van de kooppenningen, uiterlijk 30 juni 1981, tegen bijbetaling van een rente berekend tegen 8% per jaar. Bezichtiging 19. 21. 26 en 28 mei telkens van 14.00 uur tot 16.00 uur namiddag, na telefonische afspraak met het kantoor van notaris mr. J. Karstens. Inlichtingen ten kantore van notaris mr. J. Karstens, Plantsoen 25. Leiden, tel. 071-126446, en ten kantore van notaris H. C. A. Boom, Koningin Wilhelminalaan 8, Voorschoten, tel. 01717-4040, voor wat betreft perceel 4, en ten kantore van notaris mr. L. J. J. M. van Meer, Dijkweg 125-Honselersdijk. Naaldwijk, tel. 01740-25945, voor wat betreft perceel 5. Willmklaan 15 f 265.000,— In zeer stille laan gelegen woonhuis met voor- en achter tuin, garage en stenen schuur. Ind.: hal, toilet, voor- en achterkamer met parket, mog. voor open haard, keuken. 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met douche. 2e et.: vas te trap, ruime zolder met dakkapel, kamer met dakka pel. CV-gas. si gees i 071 15 25 4 LEIDEN Da Costastraat, goed onderhouden woning met c.v., diepe achtertuin, stenen schuur, achterom. Ind en tree. gang, toilet, woonkamer met open haard, parket vloer, balkenplafond, open keuken, 1e et.: overloop. 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, grote zolderkamer. Vrg.prijs: 150.000,- k.k. Hoge Morsweg 41ruime tussenwoning met voor- en achtertuin en achterom. Ind.: entree, gang, grote woonkamer met erker, royale keuken, toilet, beteg. dou che, 1e et.: grote overloop, bar, 2 slaapkamers, div. ex tra's. Vrg.prijs: 135.000,- k.k. Mozartstraat 117, in prima staat verkerende 4/5 ka- merparterreflat met c.v., balkon, berging. Ind.: entree, hal, betegeld toilet mod. keuken, plavuizenvl., eetbar, div. app., balkon (ZW), grote woonkamer (oorspr. 2 ka mers), douchegelegenheid, 3 slaapkamers met div. kastruimte en 1 met wastafel. Lage servicekosten. Scherpe vraagprijs. Spleghelstraat, 5 kamer hoekappartement met bal kon en In goede staat van onderhoud. Ind.: entree, hal, moderne keuken met div. app., betegeld toilet, grote woonkamer met erker, kabinet met kastruimte. Verdie ping: overloop, betegelde badkamer met douche, 2e toi let. 3 slaapkamers met div. kastruimte. Bod gevraagd Wagnerplein 68, ruime 4 kamerflat, op 2e etage, lift, balkon, C.V. en berging. Ind.: entree, hal, ruime woon kamer, grote keuken, badkamer met ligbad, douche, 3 slaapkamers, balkon, betegeld toilet. Div. extra's. Prijs n.o.t.k. Utrechtse Jaagpad, gemoderniseerd woonhuis met voortuin aan water, schuur en achterom. Ind.: entree, gang, woonkamer met parketvloer, keuken, badkamer met douche, toilet, 1e et.: overloop, 3 slaapkamers. Vrg.prijs: 119.000,- k.k. Paramarlbostraat 51, riante 4 kamerflat met balkon, berging en fraai uitzicht. Ind.: entree, ruime woonka mer met moderne Alno keuken met Atag app., plavui zenvl., beteg. badkamer, 3 slaapkamers, balkon, toilet (lage servicekosten). Vrg.prijs: 118.000,- k.k. Levendaal 170b, zeer groot appartement met c.v. en balkon. Ind.: entree, hal, overloop, toilet, royale kamer en suite, 3 slaapkamers, keuken, balkon, luxe badka mer, div. kastruimte. Vrg.prijs: 105.000,- k.k. Oosthgvenstraat 2, leuk hoekpand. Ind.: entree, gang, ruime woonkamer met gaskachel, houten plafond, keu ken, douchegelegenheid, toilet. 1e et.: 2 kamers. Vrg.prijs: 86.000,- k.k. Waardstraat, hoekwoning met plaatsje, achterom en c.v. Ind.: entree, hall, woonkamer met openslaande deu ren. ruime keuken, beteg. douche en toilet. 1e et.: over loop met voor- en achterkamer, aparte vliering. Vrg.prijs: 79.000,- k.k. LEIDERDORP V.d. Valk Boumanweg 41, groot herenhuis met c.v., voor- en achtertuin (Z.W.), schuur en achterom. Ind.: entree, gang, toilet, gr. woonkamer met open haard, schuifpui naar tuin, moderne keuken, 1e et.: badkamer met ligbad, 2e toilet, balkon 3 slaapkamers, 2e et.: over loop, gr. zolderkamer. Div. extra's Prijs op aanvraag. HAZERSWOUDE Willem Kloosstraat 10, riante 5 kamerflat op 1e woonlaag met c.v. en berging. Ind.: entree, hall, ruime keuken, grote woonkamer met sierpleister wanden, ged. verlaagd plafond, royaal balkon, 3 slaapkamers, bete gelde badkamer, (lage servicekosten). Vraagprijs: 142.000,- k.k. OEGSTGEEST Juffermanstraat 50, royaal hoekpand met voor-, zij- en achtertuin, c.v. gelegen op 300 m2 grond. Beval: entree, ruime woonkamer met open haard en erker, mo derne keuken, bijkeuken. 1e et.: overloop, 3 slaapka mers, ruime badkamer met ligbad, 2e toilet, veel kast ruimte, 2e et., overloop, 2 slaapkamers,'ruime vliering (incl. stoffering). Prijs n.o.t.k. Duinzichtstraat 22, leuke woning met voor- en ach tertuin (16 m), schuur, achterom en c.v. Ind.: entree, gang, woonkamer van 8.5 bij 3 m, bergkast, keuken, badkamer met ligbad, toilet, 1e et.: 3 slaapkamers en berging. Bod gevraagd ZOETERWOUDE Burg. Wapstraat 21, rustig gelegen hoekwoning met c.v., rondom tuin en schuur. Ind.: entree, hal. toilet, royale woonkamer met mod. keuken, 1e et.: overloop, 3 slaapkamers, douchegelegenheid, 2e et.: overloop, gro te slaapkamer met dakkapel, div. extra's. Scherpe vrg.prijs VALKENBURG (Z-H) Lambrechtsveld 20, riant herenhuis met voor- en achtertuin, met c.v., schuur en in goede staat van onderhoud. Ind.: entree, toilet, L-vormige woonkamer met eet- en bijkeuken 60 m2), 1e et.: overloop, 3 slaapkamers, dakterras, badkamer met ligbad, douche en toilet, 2e et.: grote zolderkamer met dakkapel. Vrg.prijs 240.000,- k.k. WOUBRUGGE Van Woudenweg 34, gunstig gelegen woonhuis met voor- en diepe achtertuin, stenen schuur en achter om. Ind.: entree, hal, toilet, royale woonkamer, semi- open keuken, 1e et.: overloop. 3 slaapkamers, douche gelegenheid. 2e et.: grote overloop met berging en zol derkamer. Vrije vestiging. Vrg.prijs 168.000,- k.k. Kerkweg 34, vrijstaand landhuisje met ruime garage, c.v. op totaal 700 m2 grond. Ind. entree, hal. keuken, woonkamer met aan beide kanten uitzicht over weiland, slaapkamer met douche en wastafel, betegeld toilet. Ie et.: overloop, bergruimte, grote slaapkamer met wastafel (maken van extra slaapkamer mogelijk). Vrg.prijs 250.000,- k.k. Vraagt onze woninggids met vele aanbiedingen Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden tel. 071-149147 t>gg. 124691 123183

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 30