BALIEMEDEWERKSTERS jssf Weet dat te brengen? LEIDSE SPAARBANK content on per si Secretaris m/v gevraagd. aww-sa personeelptK^ p TI-ERMO ELECTRIC sekretaresse O LEIDEN LEEFT Wat houdt Balie- medewerk st) er in? voor een baan waarin mensen centraal staan directie-secretaresse commercieel buitendienst medewerker ZURICH VERZEKERINGEN Content óók voor (para)medische banen PERSOfGL P"»™* P"*0"*»'PERSONEEL peroneal Thermo Electric Internationaal B V. specialisten in het meten en regelen van temperatuur. Voor onze Marketing Ma nager zoeken wij een er varen sekretaresse, die alle voorkomende sekre taresse werkzaameden kan behandelen. In verband met het inter nationale karakter van ons bedrijf is voor deze funktie een goede kennis van de moderne talen, speciaal de Engelse taal, gewenst. TVERMO ELECTRIC Wij bieden een goed sa laris voor iemand, die vlot kan typen en een MAVO-opleiding heeft voltooid. Leeftijd: niet jonger dan 22 jaar. Aan het einde van dit jaar verhuizen wij naar een nieuw bedrijfspand in Warmond. Sollicitaties gemerkt "vertrouwelijk" te richten aan de direktie. Voor eventuele telefoni sche inlichtingen kunt U bellen: 071-142045 - toestel 10 of 11. Willem Barentszstraat 47 Postbus 515, 2300 AM Leiden. Onze naam geeft een artsen- bezoekt st)er een kansrijk entree. Bij Organon Nederland verzorgen wij de distributie in Nederland van de door het moederbedrijf, Organon International te Oss, vervaardigde geneesmiddelen. Geavanceerde produktcn waarnaar soms lang is gespeurd. Die niet alleen geschiedenis hebben, maar ook maken. Aan belangstelling en goodwill bij arts en apotheker ontbreekt het dus niet. Wel aan een tot 28 jaar jonge man of vrouw, met een ruime ontwikkeling en veel inzicht, bij wie wij de voorlichting over onze produkten in deskundige handen weten. Uw handen? Prestaties en tegenprestaties. Een belangrijk deel van het werk van onze artsenbezoekers bestaat uit het verzorgen van groepsbijeenkomsten voor artsen. U vertelt nieuws, met feiten en achtergronden, u gaat in diskussic. Dat is een uitdaging die u moet liggen. Onzerzijds verplicht uw taak tot een intensieve opleiding en ondersteuning. En, als alles goed gaat, tot veel meer: een groeiend salaris, 13c maand, 8% vakantietoeslag, auto en mogelijk een studiekostcnrcgeling in het kader van een loopbaanplanning. Interesse? We nodigen u uit! Werken bij Organon heeft boeiende aspekten. We vertellen u er graag over in een snel te arrangeren gesprek. Wensen ten aanzien van uw rayon en andere voor u belangrijke zaken komen dan eveneens aan de orde. Reageer nu, schrijf onder vermelding van nr. D 81-06 aan Organon Nederland B.V., afdeling Personele Zaken en Maatschappelijk Werk, Kloosterstraat 6, 5349 AB Oss, t.a.v. de heer A. 't Hart. U krijgt spoedig bericht. Het vervolg. Een geneesmiddel maakt geschiedenis. Voor nadere telefonische informatie kunt u tijdens kantooruren terecht bij de heer H. F. Lewin, Organon Nederland B.V. (tel.: 04120-24373). [Oréanonl Organon Nederland B.V. behoort tot de farmaceutische divisie van Akzo De commissie Leiden Promotion "Leiden Leeft" is op zoek naar een enthousiaste vrouw/man die haar gelederen komt versterken. Wat wordt er van haar/hem verwacht. Dat zij/hij vooral het secretariaatswerk voor haar/zijn rekening neemt. Dit kan soms nogal veelomvattend zijn gedurende een aantal dagen of weken tijdens de organisatie van een nieuwe actie. De bedoeling is dat degene die deze taak op zich neemt de vraagbaak en het contactadres voor iedereen is. In zo'n periode kunnen er heel wat telefoontjes binnen komen. Voor het opmaken van de notulen en typewerk kan meestal op assistentie gerekend worden. De commissie zoekt dus eigenlijk iemand die er plezier in heeft om, pro deo, nogal veel vrije tijd beschikbaar te stellen voor een organisatie die zich ten doel stelt evenementen te organiseren of te laten organiseren waardoor het publiek gestimuleerd wordt de Leidse binnenstad te bezoeken. Wat is Leiden Promotie Een club van enthousiaste mensen, zelf werkzaam in het Leidse bedrijfsleven of bij de overheid, die op ongedwongen wijze veel vrije tijd, pro deo, beschikbaar stellen om een bijdrage te leveren aan de Leidse gemeenschap. Zij die plezier in het organiseren hebben en deze hobby in dienst van hun mede-stadbewoners willen stellen worden uitgenodigd zich telefonisch of schriftelijk in verbinding te willen stellen met de heer P. J. Ide, p/a Leidse Courant, Apothekersdijk 34,2312 DD Leiden, tel. 071-122244. De Leidse Spaarbank Onderdeel van de Nutsspaarbank te 's-G raven h age: een moderne bankinstelling waar je voor al je geldzaken terecht kunt. Van hypotheken tot verzekeringen, van spaar rekeningen tot reischeques, bij de Nutsspaarbank is iedereen aan het goede adres. Omdat de Nutsspaar bank een echte gezinsbank is. Met meer dan 80 kanto ren in Den Haag, Leiden en omgeving een grote bank èn een belangrijke werkgever. Er werken op dit moment zo'n 500 mannen en vrouwen bij ons. Daar om kun je niet zondermeer aan de Nutsspaarbank gaan. '^voorbij Jongens en meisjes van 18-25 jaar met 'n HAVO-diploma komen voor deze funktie in aanmerking. Als je de interne Kursus Nieuwe Medewerkers (K.N.M.) volgt word je na enkele maanden ingezet als Assistent(e) A op een van onze 12 kantoren in Leiden en randgemeenten. Je ontvangt, onder supervisie van de kantoorbehcerder, de cliënten. Daarnaast verricht je tal van werk zaamheden die te maken hebben met spaar- en betalingsverkeer, vreemde valuta, cheques, verzekeringen, leningen en nog veel meer. Werkzaamheden die je zelfstandig werken en veel afwisseling bieden, ook omdat je in je begintijd ingezet wordt bij diverse kantoren, Baliemedewerk(st)er is een leuke funktie maar bij uitstek een startfunktie in het werken bij onze bank. Inzet, deskundigheid, accuratesse, maar zeker ook vriendelijk en tactvol optreden zijn onontbeerlijke eigen schappen in de dagelijks wisselende praktijksituaties. Als je die eigenschappen hebt en in praktijk weet te brengen, dan bestaan er mogelijkheden na verloop van tijd externe cursussen te volgen bij het Opleidings centrum Bondsspaarbanken en door te groeien naar een zwaardere funktie. Heb je het gevoel dat dit wel wat voor je is? Bel of schrijf dan even naar ons distriktskantoor (tel.1418 46) en vraag een sollicitatie- formulier aan. Doezastraat 35-37 - 2311 HA Leiden. Hollandsche Beton Groep nv, gevestigd te Rijswijk, bundelt een groep ondernemingen in de utiliteits- en woningbouw, weg- en waterbouw, metaalindustrie, baggerwerkzaamheden, offshore activiteiten, betonprefabricage, project ontwikkeling, installatietechniek en adviserend ingenieursschap. Hollandsche Beton Groep nv zoekt voor het secretariaat van de Raad van Bestuur een directie-secretaresse. Zij zal worden belast met alle voorkomende secretaresse-werkzaamheden ten behoeve van één van de leden van de Raad van Bestuur. Een HAVO- of Atheneum-opleiding, gevolgd door een secretaresse-opleiding en een behoorlijke ervaring vormen voor deze functie een goede basis. Voor de onderlinge samenwerking vinden wij teamgeest een vereiste. Uw sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Sociale Zaken van HBG nv, Generaal Spoor- laan 489, 2285 TA Rijswijk. Tel. 070-152081. "Zurich" Verzekeringen representeert één van de grootste buitenlandse maatschappijen, die met een eigen filiaaldirectie in Nederland vertegenwoordigd is. De "Zürich"-verzekerings- groep bestaat ruim honderd jaar en heeft vestigingen overal ter wereld. Hoofdzetel van het concern bevindt zich in Zürich, Zwitserland. Bij de Nederlandse vestiging in het centrum van Den Haag werken ca. 300 mensen. In verband met de verdere ontwikkeling van onze marktstra tegie, zoeken wij voor het rayon Randstad (binnen het gebied Hillegom, Woerden, Delft) een Voor onze vijftig jaar in Nederland gevestigde maatschappij, zult u als ondersteunende deskundige werken met het profes sionele intermediair, terwijl u tevens een actief aandeel zult hebben in het streven naar vergroting van ons marktaandeel. Binnen het functieprofiel wordt gedacht aan een representa tieve medewerker, die een middelbare schoolopleiding dient te hebben genoten. Teneinde in de functie te kunnen slagen is ervaring in een soortgelijke functie gewenst en dient u over algemene assurantiekennis te beschikken. Uw leeftijd ligt tussen 25 en 35 jaar. U kunt rekenen op, een professionele, toegespitste training. Wij bieden u o.a.: - een vast inkomen met goede provisieregeling - een 13e maand - 7Vï% vakantietoeslag - goede autokostenregeling - studiekostenregeling - premievrij pensioen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan mevrouw Th.M. Zaaijer-Loof, afdeling Personeel Organisatie, "Zürich" Verzekering Maatschappij, Postbus 57, 2501 CB Den Haag, Voor informatie kunt u telefonisch contact met haar opnemen, telefoon 070-624401, tst. 125. Directie voor Nederland, Oranjestraat 15. Den Haag. Speciaal voor jou, zijn wij a s. zaterdag geopend van 10.00-16.00 uur. Morgen kun jij, A-Ver pleegkundige, die alle diensten kan meedraaien, al starten op een interes sante afdeling van een groot algemeen zieken huis hier in Leiden Als je naast je diploma ook aantekeningen hebt, wordt dat zeer op prijs gesteld. Helpende handen zijn nodig om zo nu en dan in het weekend in te vallen in ziekenhuizen of instellin gen. Enige ervaring in de verpleegkundige of ver zorgende sector is nood zakelijk. Kom vlug eens' langs voor meer informa tie omtrent onze standby service. wij op de kraamafdeling in een groot algemeen zie kenhuis in Leiden directe plaatsingsmogelijkheden hebben. Het gewicht in goud is ze waard, de OK-assistente die over één week in één van de Leidse ziekenhui zen voor ongeveer 2V2 maand werkzaam wil zijn. Als je alle diensten kunt draaien is dat een pré, maar over andere dien sten valt te praten. De Ooievaar is nog steeds belangrijk in ons leven. Evenzo de A-Ver- v pleegkundige, waarvoor 7 w 151 uitzendbureau breestraat 69 leiden tel.:071-12.57.45

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 26