touringcar/ PERSONEELL_ PEF8(MEL^o/7< laeuK- 3&. Commercieel binnendienst medewerker (m/v) WAA groept twee bijstands- maatschappelijk werkers m/v soneel PERSONEELI person^'»» PERSOI^EL^01 CURSUS-ASSISTENTE ervaren boekhouder assistent boekhouder "De zeyensprong" WIJ ZOEKEN EEN VERPLEEGKUNDIG DOCENT PARTTIME ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER fysiotherapeute) een enthousiaste activi teiten begeleider (m/v) M.B.A.-er assistent (m/v) vanaf 30 jaar pamnMl «xsorta Het Management Studiecentrum DE BAAK verzorgt een groot aantal kortere en langere cursussen voor managers uit het bedrijfsleven, dienstverlenende organi saties en de overheid. Het beschikt over een moderne cursusaccommodatie (met eigen hotelfaciliteiten) aan de koningin Astridboulevard 23 te Noordwijk aan Zee. Wegens hel aanstaande vetrek van de huidige medewerkster zoeken wij een Zij heeft de zorg voor de administra tieve en organisatorische voorberei ding van een aantal leergangen en conferenties. Zij typt de correspon dentie met docenten en deelnemers. Van "haar" cursussen houdt zif het archief bij. Aan de telefoon is zij de vraagbaak voor aspirant-deelnemers en deelnemers. Incidenteel wordt haar medewewer- king gevraagd de video-apparatuur in cursussen te bedienen. In het team van dne cursus-assistentes springt ze zo nodig bij in werkpakketten van haar tollega's. Wij zoeken een medewerkster met een kennispakket op HAVO-niveau Zij heeft een leeftijd tot 25 jaar. Uiter aard moet zij goed kunnen typen. Zij moet steno kennen en ermee kunnen werken. Zij moet snel en doeltreffend kunnen reageren op afwisselende si tuaties. Voor nadere informatie kan telefo nisch contact worden opgenomen met mevrouw Th. M. Drijber (tel. 01719-19222). Daarvoor bieden wij een prima werk omgeving met aantrekkelijke werktij den (9.00-12.30 uur; 13.30-17.00 uur). De salariëring ligt op een niveau van 16.000 tot 30.000 (all-in). afhan kelijk van leeftijd en ervaring. Zij krijgt 23 dagen vakantie. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan DE BAAK Ko ningin Astridboulevard 23 2202 BJ NOORDWIJK ZH. vraagt voor direkte indiensttreding: Vereisten: - minimaal PD-boekhouden - zelfstandig kunnen werken Tevens: Sollicitaties kunt u richten aan: Beuk Touringcars b.v. Binnenweg 29 2202 GM Noordwijk t.a.v. De heer A.A.J. Beuk Opleiding Ziekenverzorgenden Hooglandsekerkgracht 20a 2312 HT Laden Tel. 071-132458 werkzaamheden: geven van lessen verpleegkunde begeleiden van leerlingen, zowel individueel als in groepsverband meedenken in beleid en organisatie van de opleiding meewerken aan de integratie van theorie en praktijk. Het gaat hier om een functie die om een flinke dosis inzet vraagt, een zekere pioniers geest en gevoel voor het werken met jonge mensen verlangt, maar best uitdagend is en een grote mate van zelfstandigheid biedt. Daarom zijn het diploma Ziekenverple ging A (of A+B). een voltooide docentenopleiding, enige verpleeghuiservaring en ervaring in het geven van lessen wenselijk. Tevens zoeken wij een werkzaamheden; administratie en beheer boekhouding inkoop en beheer. Een funktie die ervaring en improvisatietalent vraagt en waarvoor een goede admini stratieve opleiding (MEAO o.i.d.) en typediploma nodig zijn. Onze school (250II.) verzorgt de theoretische lessen voor een 7-tal verpleeghuizen in de regio Leiden. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de direkteur, mevr. Lous Meijer, tel. 071-132458, tot wie u tevens uw sollicitatie kunt zenden. ILLH Ons psychiatrisch ziekenhuis verleent behandeling en zorg aan gemiddeld 600 bewo(o)n(st)ers, waarvan ongeveer 15% onder de zwakzinnigenzorg vallen. Binnen de para-medische dienst hebben twee fysiotherapeuten een volledige dagtaak met de verzorging van de fysiotherapie voor die patiënten, die door huisartsof specialist verwezen zijn. Een van de fysiotherapeuten gaat per t oktober f981 met pensioen. Wij vragen derhalve ter vervanging van deze funktionaris een De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen; het salaris volgens de C.A.O.-schaal voor fysiotherapeuten tot een maximum van 3408,40 per maand. Sollicitaties met volledige gegevens worden schriftelijk ingewacht bij het Hoofd Personeelszaken, de heer J. A Swaalf. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria 2204 i Tel 02523-8244 De Nederlandsche Vereeniging van Artsen- Automobilisten WAA is enig aandeelhoudster van de WAA groep, die zich specialiseert in dienstverlening aan artsen, tandartsen, dierenartsen, farmaceuten, fysiotherapeuten en andere beroepsbeoefenaren in de gezondheidszorg. De WAA groep omvat onder meer een schade- verzekeringmaatschappij. een levensverzekering maatschappij, een financieel-economisch adviesbureau en een reisbureau. In totaal zijn er ruim 330 werknemers in dienst. Als gevolg van een verdergaande decentralisatie van ons adviesbureau wordt binnenkort een kantoor in Leiden geopend. Voor dit kantoor zoeken wij een op assurantie A-niveau. De medewerkers van de binnendienst verstrekken in nauw overleg met hun collega's van de buitendienst adviezen aan onze cliënten inzake praktijk-overdracht en/of associatie, praktijkfinanciering, assurantiën enz. Vereist wordt het assurantie A-diploma, dan wel in de praktijk een zodanig verkregen ervaring dat dit niveau is bereikt. Een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkings vaardigheid is eveneens een voorwaarde. Naast het zelfstandig kunnen functioneren is het van belang om in teamverband te kunnen werken. Een ruime stage-periode op het hoofdkantoor te Utrecht maakt onderdeel uit van de introductie. Het salaris, uiteraard mede afhankelijk van opleiding en ervaring, alsmede de secundaire arbeidsvoorwaarden, zijn uitstekend te noemen. Indien u belangstelling heeft voor bovengenoemde functie, verzoeken wij uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling personeelszaken. ifjts Atoomweg 100 Sj3542 AB UTRECHT LVTel.: 030-454346 Cl A /CTTDniJ Af~^ C Voorgeest is een internaat voor Ol/l/tl )tl<T~l/lVC7t geestelijk gehandicapten, gele gen in Oegstgeest. Binnen de Woon- en leefgemeenschap twee pavil|oens. Meisies Voor voor verstandelijk gehandicap- geest en de Honingraat, wordt ten te Zoeterwoude. gewerkt in woongroepen. VERHUIZING De Stichting G^miva beheert dagverblijven, gezinsvervangende tehuizen, internaten, een kort verblijftehuis en een project geleide kamerbewoning. Zij bouwt in Zoeterwoude (ook vlak bij Leiden) een nieuw inter naat (Swetterhage) voor 315 bewoners. In de lente van 1982 zullen de bewoners van Voorgeest naar dit nieuwe internaat verhuizen. Het is de bedoeling dat de nieuwe medewerklstlers de bewoners op deze verhuizing voorbereiden en met hen naar deze nieuwe voorziening meeverhuizen. Voor één van de groepen binnen de dagactiviteiten-sector zoeken wij per 1 augustus a s. Hij/zij zal (na een inwerkperiode) zelfstandig een groep van 10 11 mannen en vrouwen van laag gemiddeld niveau begeleiden bij hun activiteiten (zoals spel, handvaardigheid, arbeid, beweging en muziek). Wij vragen voor deze functie: - een opleiding M B O.-I.W M.B.O.-AT/AB, Z-verpleegkun dige of bezigheidstherapie; - ervaring met zwakzinnigen; - het vermogen om én zelfstandig én in teamverband te kunnen werken. Inlichtingen over deze functie kun je krijgen bij: Yvonne Bonnet of Irene Kegel, telefoon 071 - 179911, toestel 338 of 346 Indienstneming zal geschieden door de Stichting Gemiva; de C.A.O. ziekenhuiswezen is van toepassing. Datsun Nederland B.V. te Lisse, gehuisvest in een modern pand, is de import- en verkoopmaatschappij van Datsun personen- en bedrijfswagens in Nederland. Voor onze afdeling Bedrijfsinformatie/Organisatie zoeken wij een ip de functie van Deze afdeling verzorgt naast de bedrijfsinformatie aan directie en management, zoals budgettering, analyse periodieke bedrijfsresultaten en jaarverslag ook de controle en coördinatie van de financiële administratie binnen ons concern. De nieuwe functionaris zal aan de hand van de vast gestelde richtlijnen een bijdrage leveren aan de interne controle en bewaking van de administratieve procedures. Naast ervaring en inzicht in de moderne bedrijfs administratie stellen wij een goede uitdrukkings vaardigheid in woord en geschrift als voorwaarde. Naast het voor dit niveau geldend salaris bieden wij een aan deze tijd aangepast pakket secundaire arbeids voorwaarden aan. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling, de heer Th. van Orden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, de heer F.A. Bussen, Vennestraat 13-15,2161 LE Lisse. Datsun Nederland BV Vennestraat 13-15, 2161 LE Lisse. Bij de SOCIALE DIENST, afdeling Extern Verzorgden en Bejaarden kunnen in verband met vacatures worden geplaatst in de "unit extern verzorgden": De afdeling is belast met de behandeling van aanvragen om bijstand in het kader van de ABW met betrekking tot bejaarden thuiswonend, bejaarden in bejaardenoorden en alle andere extern verzorgden (cri sisopvang, plaatsing in tehuizen e.d.) alsmede met bijstandsverlening betreffende verstrekkingen van medische en/of sociale aard. Onder steunende en begeleidende taken behoren óók tot de werkzaamhe den. Voorts participeert de afdeling in de intake t.b.v. de hele dienst. De afdeling kent drie werkeenheden, de zogenaamde "unit bejaar den", "unit extern verzorgden" en "administratieve unit". Het takenpakket van de unit extern verzorgden behelst: - plaatsing in opvang centra omgaan met crisissituaties (alcohol en drugs, weglopers enz.l - plaatsing in kindertehuizen en pleeggezinnen - plaatsing in verpleeginrichtingen - het verzorgen van intake-werkzaamheden t.b.v. de hele dienst. De functievereisten zijn: - een goede algemene ontwikkeling, aangevuld met een afgeronde relevante beroepsopleiding (MBO/HBO-opleidingi - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken - deelname aan unit- en afdelingsoverleg - goede contactuele eigenschappen Aanstelling kan, afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan, maximaal plaatsvinden in de rang van commies A. Het salaris bedraagt maximaal f 3623, bruto per maand. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J. v.d. Meij den, tel. 071-766600. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad gericht worden aan de Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 81.052.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 24