PfRStNEEL/ïH' jong assistent - accountant m/v DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: part-time DATA PONS-TYPIST(E) EXPORT PLANNING ASSISTENT(E) BOEKHOUDER (M/V) ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN verificateur /ICADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN personeel^» PERSONEEL'060®1 pranMt rmso«a P«raoo—iPTOCTfjFi personeel De Gemeentelijke Accountantsdienst controleert de administratie en de jaarrekeningen van alle gemeentelijke instanties en van een aantal met de gemeente verbonden instellingen. Daarnaast adviseert de dienst het gemeentebestuur over bedrijfseco nomische en financiële zaken. Bij de controlegroep woningbouwverenigingen en gesubsidieerde in stellingen bestaat een vacature voor een: De gedachten gaan uit naar een kandidaat met een opleidingsniveau HAVO/VWO, aangevuld met diploma M.B.A. of studerend voor N.I.V.R.A. Ook kandidaten, die binnenkort het examen M.B.A. zullen afleggen, wordt verzocht te solliciteren. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met enige ervaring. Het salaris zal bij aanstelling, afhankelijk van ervaring en opleiding maximaal f 2.832, - per maand bedragen. Bij gebleken geschiktheid is verdere uitloop in deze functie mogelijk tot f 3.119, per maand. Goede voorzieningen op het gebied van studie (studieverlof en ver goeding studiekosten), ziektekosten en pensioen zijn van toepassing. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de directeur van de dienst, de heer I E. Batenburg. Deze is telefonisch overdag bereikbaar onder nummer 071-133768 en 's avonds onder nummer 071-153106. Sollicitaties met vermelding van vacaturenummer 81.054 binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, te sturen aan Directie Perso neelszaken. Postbus9100, 2300 PC Leiden. DISTRIBUTION SERVICES INTERNATIONAL (D.S.I.)B.V. Distribution Services International (D.S.IB.V. is een vestiging van de Amerikaanse 3M Company. Wij zi|n een snelgroeiend distributiecentrum en verzorgen de opslag en dislnbube van 3M produkten in Europa, bet Midden Oosten en Atnka. VOor onze afdeling Inventory Control en Order Service, zoeken wi| een voor het bedienen van een IBM 3741 Model 4 (intelligent data entry systeem) en het uitvoeren van administratieve werkzaam heden Tijdens afwezigheid van uw collega (vakantie e.dwordt van u verwacht dat u gedurende deze penode full time werkzaam zult zijn- Vereisten: - minimaal MAVO-opleiding - type-diploma - goede kennis van de Engelse taal. Leeftijd: 20-40 jaar. Tevens hebben wij op de afdeling Transportation de volgende vakature voor het afhandelen van onze internationale transpoden naar 3M vestigingen. De verantwoordelijkheden omvatten o.a. het samenstellen van ladingen, kontakt onderhouden met vervoerders en onhangers en de administratieve verwerking van deze transporten Vereisten - HAVO-opleiding - goede kennis van de Engelse taal - ervaring op transportgebied Leeftijd: 20-35 jaar D.S.I. biedt goede pnmaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en uitstekende mogelijkheden voor een goede carrière. Als u interesse heeft voor een van de bovengenoemde funkties, bel dan voor nadere inlichtingen met Mevr. van Steenbergen tussen 9.00 en 12.00 uur. telefoon 071 - 76 93 51, of schrijf naar onze personeelsafdeling. Zoeterwoudseweg 5-7. 2321GL Leiden Evro Uitzendbureau heeft per direct werk voor SECRETARESSE 4 uur per dag in Noordwijk SECRETARESSE full time in Noordwljkerhout TYPISTE leuke baan, en tel. behand., 3 maanden BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKERS o.«. Oen Haag SS® (Alle functies m/v) Kort Rapenburg 12a Leiden. Tel.: 142347. James Ruben B.V., industrieweg 58. 2382 NW Zoe- terwoude lm/exporteur, groothandel in automateriaal vraagt die onder supervisie van de chef-administratie mede verantwoordelijk is voor de volledige boekhouding. Ook zal hij/zij worden belast met het opstellen van exploitatie overzichten en de balans. Wij denken aan iemand van 25 a 30 jaar. die minstens kan wijzen op een middelbare schoolopleiding en ruime administratieve ervaring. Praktijkdiploma Boekhouden is een noodzaak, terwijl studie voor M.B.A. tot aanbeveling strekt. Wij bieden een interessante en verantwoordelijke funktie met een goed salaris en goede sociale voorzieningen. James Ruben-Nova Nederland Postbus 27, 2380 AA Zoeterwoude Heelkunde Urologie Op deze afdeling, welke 26 bedden om vat en is onderverdeeld in twee units, bestaat een vacature voor een verpleegkundige vac.nr. 233.L.53.21.LD voor de vaste nachtdienst, in een dienst rooster van 7 nachten op, 14 nachten af. Gezien het patiëntenbestand wordt, naast verpleegtechnische kennis, te vens sociale vaardigheid verlangd. Salaris: max f 2698 bruto per maand op basis van een tuil-time dienstverband. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr A. Mol-v.d. Luyt, coördinerend hoofdverpleegkun dige (071-147222. toestel 2337) of de heer J C. van Riet. personeelsconsulent (toestel 2720). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van dedienst personeelszaken A2L. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden ilL /Academisch ziekenhuis leiden Landinrichtingsdienst Ministerie van Landbouw en Visserij Bij de Hoofdingenieur-directeur voor Landinrichting. Grond- en Bosbeheer in de provincie Zuid-Holland te 's-Gra- venhage is plaats voor een: op de afd. Financiële Zaken - het verifiëren van betalings-, boe- kings- en begrotingsstukken, alsmede subsidieregelingen; het voeren van de uit de taak voort vloeiende correspondentie: - het onderhouden van contacten. MULO/MAVO-4 diploma: praktijkdiploma Boekhouden en erva ring strekt tot aanbeveling; accuratesse wordt verlangd. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing maximaal J 2.562,- bruto per maand. Vakantietoelage 7% Voorts zijn de gebruikelijke rechtsposi tieregelingen van toepassing. Nadere informatie omtrent de functie kunt bi) de heer J. A Snijders tel. 070-924481 tsl. 125. Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollici tatie - binnen 10 dagen na verschijning van dit blad - te richten aan de Hoofdingenieurdirecteur voor Landin richting. Grond- en Bosbeheer, van Speijkstraat 13. 2518 EV s-Gravenhage. met vermelding van "soil. nr. L27/81 Universiteitsbibliotheek medewerker acquisitie (m/v) vacaturenummer: 1-113/1158 Taak: - het verrichten van werkzaamheden die verband houden met de bestelling van boeken bij de boekhandel t.b.v. de Universiteitsbibliotheek en de instituutsbibliotheken, zoals; - de ontvangst, contróle en distributie van de door de boekhandel geleverde boeken; - het reclameren resp. annuleren van uitstaande bestellingen en de verwerking van de daarop ontvangen berichten van de boekhandel; - de bibliografische contróle van titels, hetzij voorafgaande aan de bestelling, hetzij uitgevoerd in verband met rappels of reclames bij de boekhandel. Ervaring in bibliotheek of boekhandel, zomede eei passende vakopleiding strekken tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 2562,- bruto per maand. Bij gebleken geschiktheid en volledige funktievervulling behoort verdere uitloop tot maximaal 2832. - bruto per maand tot de mogelijkheden. medisch secretarieel medewerker (m/v) vacaturenummer: 1-117/1158 Taak: - het verrichten van medisch - secretariaatswerkzaamheden zoals het typen vai verslagen aan de hand van diktafoon en geschreven concepten, de behandeling van binnenkomende telefoongesprekken en het bijhouden van een geautomatiseerd medisch archief; - voorts dienen secretaressewerkzaamheden t.b.v een lid van de medische staf te worden verricht. Vereist: - MAVO. of gelijkwaardige opleiding, goede typevaardigheid en accuratesse; - ervaring met werken in teamverband en bekendheid met de medische terminologie en tekstverwerkende apparaten strekt tot aanbeveling. Salaris: 2357,- bruto per maand. Inlichtingen worden verstrekt door Mw. M. A. P. Kantebeen-Zoetemelk. telefoon 071 -148333, toestel 2525 Universiteitsbibliotheek medewerker project retrospectieve invoer (m/v) vacaturenummer: 1-115/1158 Taak: Het project heeft tot doel het machine-leesbaar maken van bestaande catalogustitels in verband met de automatisering. Het omvat zowel het verrichten van voorbereidende administratieve handelingen ten aanzien van de catalogustitels als de verwerking van de aldus verkregen gegevens door middel van een op de computer aangesloten terminal. Functionaris zal na verloop.van een inwerkperiode mede worden belast met de controle van door anderen ingevoerde titels. De duur van het project wordt voorlopig geschat op anderhalf a twee jaar. Vereist: MAVO/HAVO-diploma. bij voorkeur met een talenpakket, typevaardigheid, een nauwkeurige werkwijze. Gewenst: ervaring met de bediening van een terminal. Salaris: Maximaal 2562.- bruto per maand. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, voorlopig tot 1 januari 1982. Inlichtingen worden verstrekt door dr. M. O. Woelders. telefoon 071 -148333. toestel 7531 De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Polikliniek Psychiatrie Bij deze afdeling is een vacature ont staan van afdelingssecretaresse voor 40 uur per week (eventueel minimaal 32 uur) vac.nr. 549.A.10.21.LD Taak: - ontvangen en te woord staan van patiënten; - het maken van afspraken en de coördi natie hiervan; - typen van brieven en verslagen; - verschillende administratieve- en ar- chieveringstaken Gevraagd: MAVO/HAVO, goede typevaardigheid alsmede administratieve ervaring, bij voorkeur in soortgelijke sector Voorts zijn goede contactuele eigenschappen voor deze functie belangrijk. Leeftijd tussen de 25 en 35 jaar. Salaris: max, f 2357 bruto per maand bi) een 40-urige werkweek. Wooncentrum Nieuweroord Voor het Wooncentrum Nieuweroord. ressorterend onder het Academisch Ziekenhuis Leiden, wordt gevraagd leidster van de huishouding vac.nr. 037.D 14.21 LD Het Wooncentrum bevat 300 kamers, alsmede diverse recreatie- en conferen tieruimtes en enkele werkkamers. Het opleidingscentrum van het AZL is met het Wooncentrum verbonden. Taak: - leiding geven aan 3 medewerksters. - organiseren en controleren van de da gelijkse taken; - organisatie en uitvoering van en toe zicht bij bepaalde evenementen (examens, vergaderingen etc - controle op werkzaamheden schoon- maakcontracten; - zorgdragen voor inventaris en voor raden; - verzorging van de bestellingen Verlangd: ruime ervaring bij een instel ling Salaris: max f 2357 bruto per maand Heelkunde Klasse Deze afdeling vraagt een voedingsassistente vac.nr. 203.D.T4.21.LD Taak: - het verzorgen van de maaltijden - zo wel administratief als naar de patiënt toe-, - het schoonhouden van de keuken. De werkzaamheden worden verricht in dag-, avond- en weekenddiensten samen met 2 collega s Weekenddienst 1 x per 14 dagen Salaris: max. f 2019 bruto per maand. Thorax Verpleegafdeling Deze afdeling vraagt een- huishoudelijk medewerkster part-time van 8.30-12.30 uur. vac.nr. 223.D.15.21.LD Taak: diverse huishoudelijke werkzaam heden. Vervangt de voedingsassistente bij af wezigheid. Genegen zonodig een weekend te wer ken. Salaris: max f 1009,50 bruto per maand. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd vandedienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden ilL zlcademisch ziekenhuis leiden

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 22